| ||||
|
|
|
|||
| found: 622 books on 25 pages. This is page 1 - Next page |
Het jaar rond. Tekeningen en versjes van Rie Cramer Icob, 1991. Hardcover. Pp: 194. Bundel eenvoudige versjes die betrekking hebben op de maanden van het jaar. De inhoud van de versjes is voor de kleuter van nu niet meer herkenbaar, de sfeervolle gekleurde platen zullen hen meer aanspreken. Vanaf ca. 4 jaar. ISBN: 9789061130437. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U2125768 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789061130437 | In shopping cart More information div> |
Het jaar rond. Tekeningen en versjes van Rie Cramer Icob, 1991. Hardcover. Pp: 194. Bundel eenvoudige versjes die betrekking hebben op de maanden van het jaar. De inhoud van de versjes is voor de kleuter van nu niet meer herkenbaar, de sfeervolle gekleurde platen zullen hen meer aanspreken. Vanaf ca. 4 jaar. ISBN: 9789061130437. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1515246 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789061130437 | In shopping cart More information div> |
Nieuwe rijmpjes 1975. Gekartonneerd. Pp: 25. Bundel kinderrijmpjes in ouderwetse spelling. ISBN: 9789000021819. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U470608 € 4.90 [Appr.: US$ 6.2 | £UK 4 | JP¥ 493] Catalogue: Muziek
Keywords: 9789000021819 | In shopping cart More information div> |
Verhalen Pp: 300. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U2125354 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
De dochter van de moeraskoning en andere verhalen 1955. Gekartonneerd. Pp: 96. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1316154 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
De sneeuwkoningin en andere verhalen 1955. Gekartonneerd. Pp: 96. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1316193 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes en vertellingen. Volledige uitgave [2 Vols. Compl.]. Utrecht. Uitgeversmaatschappij W. de Haan N.V. [ca. 1940]. 1955. Original publisher's cream coloured cloth hardback, brown title spine and frontcover, brown illustration frontcover, 9th edition, 4to: Vol. 1: coloured frontispiece, [viij], 288pp. Vol. 2: [viij], 332pp. Together 8 coloured plates, several bl.& wh. plates and many text-illustrations and vignettes. Fine complete set. Book number: 25948 € 30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes van Andersen 1977. Linnen band met stofomslag. Pp: 326. ISBN: 9789000020843. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1705435 € 29.50 [Appr.: US$ 37.34 | £UK 23.75 | JP¥ 2967] Catalogue: Over Literatuur
Keywords: 9789000020843 | In shopping cart More information div> |
Sprookjes Van Hans Andersen. Uit Het Deensch Vertaald Door Christine Doorman. Bevat Zeemeermin, Sneeuwman en Prinses op Erwt. Utrecht : W.De Haan, n.d.. 48 p., z/w en 2 pagina-grote kleurtekeningen van Rie Cramer. HARDCOVER: (Orig linnen band met fraaie kleur illustratie, vage (roest) vlekjes op omslag. Platen, tekeningen en tekst. ZEER GOED) ¶ Deze zeer zeldzame uitgave is mogelijk een tweede deel uit een serie. Geen jaartal. Waarschijnlijk eerste druk. Verder geen informatie, want niet aanwezig in Koninklijke Bibliotheek in Den Haag. Book number: 6836 € 89.50 [Appr.: US$ 113.3 | £UK 72 | JP¥ 9003] Catalogue: Literature
Keywords: juvenile literature Cultuursprookjes fairy tales | In shopping cart More information div> |
Sprookjes van Hans Andersen 1915. Linnen band. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1154695 € 19.95 [Appr.: US$ 25.25 | £UK 16.25 | JP¥ 2007] Catalogue: Talen div
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes en Verhalen. Volledige Uitgave naar het Deensch door W. van Eeden. [translated into dutch after the original danish language by W. van Eeden]. Utrecht, W. de Haan, [1931=], 1932. 4 vols. Stout large 8°., original publ. cloth, author's name and large tinted illustration to each front cover, printed spines. Hftitles(versos blank), circular publ. vignette to ti.-p's. 191; 384; 192; 392pp. 43 fine coloured tipped-in plates, within a gilded thin line-border, 43 fine black/white plates, large decorative and illustrated initials, large black/white endpieces, all after drawings and designs by Rie Cramer, table of contents to each volume. Complete collection of fairy tales and other stories by the famous danish national Hans Christiaan Andersen, compiled and edited into dutch language by W. van Eeden, with beautiful coloured and black/white plates by Rie Cramer. Fine copy, complete set in original publ. cloth, designed by Rie Cramer. Very hard-to-find nowadays. Rare. (some very light dampstaining alongside upper joint of volume III, unobtrusive name and signature in ink by previous owner to upper right corners of french titles). Book number: 49693 € 650.00 [Appr.: US$ 822.84 | £UK 523 | JP¥ 65384]
Keywords: hans christiaan andersen rie cramer fairytales stories sprookjes culture legacy heritage literature danish denmark children juveniles youths | In shopping cart More information div> |
Sprookjes en vertellingen 1949. Linnen band. Pp: 832. Volledige uitgave naar het Deensch door Dr. W. van Eeden. Geïllustreerd door Rie Cramer. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1939538 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes en Vertellingen Utrecht, W. de Haan. 1952. (4to) Very good in very good dust jacket. 618pp. Illustrated cloth cover, frontispiece, color plates, illustrations. Text in Dutch. Illustrations by Rie Cramer. Text in Dutch Language. Book number: 105931 USD 125.00 [Appr.: EURO 98.75 | £UK 79.5 | JP¥ 9933] Catalogue: Juvenile
Keywords: Juvenile, Fairy Tales | In shopping cart More information div> |
Sprookjes en vertellingen 1949. Linnen band. Pp: 832. Volledige uitgave naar het Deensch door Dr. W. van Eeden. Geïllustreerd door Rie Cramer. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1706252 € 37.50 [Appr.: US$ 47.47 | £UK 30.25 | JP¥ 3772] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes en vertellingen. Volledige uitgave [2 Vols. in 1.]. Utrecht. Uitgeversmaatschappij W. de Haan N.V. [ca. 1940]. Original publishers red cloth hardback, gilt title spine and frontcover, gilt illustration frontcover, 4th printing, thick 4to; Vol. 1: tipped-in coloured frontispiece, [viij], 412pp. Vol. 2: [vi], 420pp. Together 8 tipped-in coloured plates, several bl.& wh. plates and many text-illustrations and vignettes. Fine complete edition. Book number: 25251 € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes van Hans Christiaan Andersen. Utrecht. W. de Haan. 1915. Original publishers green cloth hardback, yellow title spine and frontcover, small illustration frontcover, small 4to; pictorial endpapers, tipped-in coloured plate, [viij], 52pp. & 56pp. & 56pp. 5 other tipped-in coloured plates, 9 bl.& wh. chapter vignettes. Fine - firm copy. Volume 2: Booklets VII - IX: Contents: De Sneeuwkoningin - Kleine Klaas en groote Klaas - De Verloofden - De vliegende Koffer - De Nachtegaal - Het leelijke, jonge Eendje - De Herderin en de Schoorsteenveger - De Tuin van het Paradijs - Het kleine Meisje met de Zwavelstokjes. Book number: 25258 € 65.00 [Appr.: US$ 82.28 | £UK 52.5 | JP¥ 6538]
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes van Hans Andersen, geïllustreerd door Rie Cramer. Utrecht [z.j.], De Haan. Wrappers. Uit het Deensch vertaald door Christine Doorman. 48 p. Met twee kleurenplaten. Vermoedelijk uitgegeven in de jaren twintig van de twintigste eeuw. Sprookjes: De denneboom; De oude straatlantaarn; De bloemen van kleine Ida; De ooievaars. Voorkant omslag los. Derde kleurenplaat op omslag geplakt. Book number: 006190 € 14.99 [Appr.: US$ 18.98 | £UK 12.25 | JP¥ 1508]
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes van Hans Andersen [: De Sneeuwkoningin]. Transl. fr. the orig. danish by Christine Doorman. 3e druk. (3rd. edn.). Utrecht, de Haan, s.d. [circa], 1935. Orig. lettered boards, large col. illustr. by Rie Cramer on front boards. Hftitle (verso blank), 52pp. printed within a thin black line-border. Tipped-in col. frontisp., another tipped-in col. plate, some text-ills., 4 large oval ills. on endpapers, all after drawings by Rie Cramer. The fairy-tale of the Snow-queen by H.C. Andersen, translated into dutch and charmingly illustrated by Rie Cramer. Fine copy. Book number: 40741 € 75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP¥ 7544]
Keywords: andersen fairy tales snow queen rie cramer illustrating dutch | In shopping cart More information div> |
Sprookjes en Vertellingen. Volledige uitgave naar het Deensch door Dr. W. Van Eeden. Geìllustreerd door Rie Cramer. Deel 1 en Deel 2. Utrecht, W. de Haan, 1950. Zevende druk. In linnen gebonden. Hardcover. 27,5 x 21 cm. Met illustraties in kleur en z/w. Twee delen in één band: 412 en 420 pag. GOED EXEMPLAAR Book number: 78653 € 16.00 [Appr.: US$ 20.25 | £UK 13 | JP¥ 1609]
Keywords: ; Fairy-tales / Sprookjes | In shopping cart More information div> |
Sprookjes en vertellingen deel II. Volledige uitgave naar het Deensch door Dr, W. van Eeden de Haan. Anders, nl. Pp: 392. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U538575 € 45.00 [Appr.: US$ 56.97 | £UK 36.25 | JP¥ 4527] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Sprookjes van Andersen. Geillustreerd door Rie Cramer G.B. van Goor zonen, 1958. Anders, nl. Pp: 216. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1965848 € 9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP¥ 956] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
De tinnen soldaat en andere verhalen 1955. Gekartonneerd. Pp: 96. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1316161 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
De tinnen soldaat en andere verhalen 1955. Gekartonneerd. Pp: 96. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1910521 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Wat men al niet verzinnen kan en andere verhalen.`. Utrecht, Uitgeversmaatschappij W. de Haan - Antwerpen-Brussel-Gent & Leuven, N.V. Standaard Boekhandel, 9e druk, Or. Geïllustreerd/pictorial hardcover, 96p. 27 x 20 cm.ills. Rie Cramer Voorplat + 1 illustratie in kleur + 5 zwartwit.(behalve kleine rugbeschadiging goed). -- 't DuveltjeBook number: 0275-025 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Rie Cramer
| In shopping cart More information div> |
EEN INCARNATIE VAN DE SNEEUW Een hindoesche liefdesgeschiedenis. Het karnen van de oceaan des tijds. Utrecht, de Haan, 1919. 1e druk 83 pp. gekartonneerd bandillustratie. Binnenwerk schoon en mooi. Band in slechte staat (rug met tape versterkt en titel daarop geschreven, platten verkleurd, vlekkerig, schaafplekjes). Prachtige Jugendstilachtige prenten en ornamenten waaronder een aantal gekleurde ingeplakte platen. Door Bain vertaald uit het sanskriet, door Borel vertaald in het Nederlands. 19,5 x 19,5 cm. redelijke staat Book number: 43279 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: hindoeisme, reincarnatie | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page