| ||||
|
|
|
|||
| found: 29 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Idioticon van het Antwerpsch Dialect. Bijvoegsel 2e deel I-R. 1938 (ZB, geb., 316 pag.) J. van Mierlo-Proost. Zeer uitgebreid werk. Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal en Letterkunde. Reeks VI. nr. 60. Book number: 39288 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Brabantse Dialecten en Toponymen
Keywords: Brabantse Dialecten en Toponymen | In shopping cart More information div> |
Idioticon Van Het Antwerpsche Dialect Gent, Siffer. 1899, eerste Druk. Half-Leather. 5 delen komplet. halflederen binding, vol I: A - D, 1899 , vol II: E - L, 1900, vol III: M - Z, 1903, vol IV: aanhangsel, 1906,vol I - IV : 2272 blz, vol V: aanhangsel, drie delen: 311 + 316 + 25 6blz, 1936. zeer goede staat. Very Good. Book number: 004521 € 550.00 [Appr.: US$ 696.25 | £UK 442.5 | JP¥ 55325] Catalogue: Antwerp (Antwerpiana)
| In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect (stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen) ; 5de aflevering (letter 'R' t.e.m.'S') Gent, Siffer, 1901. pp.1009-1216, uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 26cm. onopengesneden, rug hersteld -- De LezenaarBook number: T50729 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Taalkunde idioticon woordenschat woordenboek België Belgium Vlaanderen Antwerpen dialecten dialectologie | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect (stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen) ; 6de aflevering (letter 'T' t.e.m. 'Z') Gent, Siffer, 1903. pp.1217-1514, uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 26cm. onopengesneden -- De LezenaarBook number: T50730 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Taalkunde idioticon woordenschat woordenboek België Belgium Vlaanderen Antwerpen dialecten dialectologie | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect (stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen) ; 2de aflevering ('blokprang' t.e.m. 'grouwelen') Gent, Siffer, 1900. pp.259-514, uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 26cm. onopengesneden, rug hersteld -- De LezenaarBook number: T50726 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Taalkunde idioticon woordenschat woordenboek België Belgium Vlaanderen Antwerpen dialecten dialectologie | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect (stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen) ; 4de aflevering (letter 'M' t.e.m. 'P') Gent, Siffer, 1901. pp.785-1008, uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 26cm. onopengesneden, rug hersteld -- De LezenaarBook number: T50728 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Taalkunde idioticon woordenschat woordenboek België Belgium Vlaanderen Antwerpen dialecten dialectologie | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect , Stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen compleet in 8 delen. Gent, Siffer - Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 1899 -1936 Gebonden in 6 lederen banden ; deel 1; A-D deel 2; E- L deel 3; M-S deel 4; T-Z deel 5; aanhangels, 2272 pagina's bijvoegsel in drie delen,311pp 316pp 256pp totaal 3155 pagina's !. ¶ Deze set is compleet met aanhangsel en bijvoegsel A-Z. en in fraaie lederen banden !. Book number: 24565 € 575.00 [Appr.: US$ 727.89 | £UK 462.75 | JP¥ 57839]
Keywords: taalkunde talen | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect - Bijvoegsel 2e deel I-R Turnhout, Van Mierlo-Proost, 1938. 316pp. uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 26cm. onopengesneden, mooie staat -- De LezenaarBook number: T56243 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Taalkunde idioticon woordenschat woordenboek België Belgium Vlaanderen Antwerpen dialecten dialectologie | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect (Stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen) (5 volumes) Gent, 1899, 2397 .pp, soft cover, 17 x 26 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page, Roestvlekjes/Foxing, Rug volume 1 en 5 zijn beschadigd/Spine volume 1 and 5 are damaged, Bijvoegsels zijn onopengesneden/Last 3 volumes are uncut. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 165970&319A € 450.00 [Appr.: US$ 569.66 | £UK 362 | JP¥ 45266] Catalogue: Antiquariaat
Keywords: Antiquariaat | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect , Stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen compleet in 8 delen. Gent, Siffer - Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 1899 -1936 Gebrocheerd, ing. met de originele omslagen, ;A-Z + aanhangsel in zeven bijvoegsel in drie delen,311pp + 316pp + 256pp totaal 3155 pagina's !. ¶ Deze set is compleet met aanhangsel en bijvoegsel A-Z. in redelijke staat, het deel aanhangsel en 3de aflevering hebben een breuk in de rug. Book number: 24566 € 400.00 [Appr.: US$ 506.36 | £UK 322 | JP¥ 40236]
Keywords: taalkunde talen | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect (stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen) ; 3de aflevering ('grouwelijk' t.e.m. 'lutter') Gent, Siffer, 1900. pp.515-784, uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 26cm. onopengesneden, rug hersteld -- De LezenaarBook number: T50727 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Taalkunde idioticon woordenschat woordenboek België Belgium Vlaanderen Antwerpen dialecten dialectologie | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect - Bijvoegsel 1ste deel A-H Turnhout, Van Mierlo-Proost, 1936. xv + 311pp. uitgave van de Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- & Letterkunde, 26cm. onopengesneden, mooie staat -- De LezenaarBook number: T56244 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Taalkunde idioticon woordenschat woordenboek België Belgium Vlaanderen Antwerpen dialecten dialectologie | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch dialect [Stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen]. Aanhangsel. Gent. A. Siffer. 1906. Black cloth covered boards, gilt title spine, thick tall 8vo: [iv], 1515 - 2272pp. Very fine copy of the original edition. Book number: 29152 € 45.00 [Appr.: US$ 56.97 | £UK 36.25 | JP¥ 4527]
| In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerps Dialect (Stad Antwerpen en Antwerpsche Kempen) 5e aflevering. 1901 (ZB, 1009 t/m 1216) Gent.A. Siffer. Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal en Letterkunde. Book number: 39271 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Brabantse Dialecten en Toponymen
Keywords: Brabantse Dialecten en Toponymen | In shopping cart More information div> |
Idioticon van het Antwerpsch Dialect. Bijvoegsel 3e deel S-Z. 1939 (ZB, geb., 256 pag.) J. van Mierlo-Proost. Zeer uitgebreid werk. Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal en Letterkunde. Reeks VI. nr. 60. Book number: 39287 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Brabantse Dialecten en Toponymen
Keywords: Brabantse Dialecten en Toponymen | In shopping cart More information div> |
DE MUIZEN EN RATTEN IN DE FOLKORE, Antwerpen, Gust Janssens, 1923 Gebonden, geïllustreerd karton met rood titelvignet op rug, 145 x 200mm., frontispice en originele titelpagina, 103pp. ¶ De Schelde Serie XI. In goede staat. Book number: 22567 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: folklore ; folklore ; folklore ; folklore
Keywords: littérature literature letteren letterkunde literair proza roman volks volkskunde antwerp anvers | In shopping cart More information div> |
De muizen en ratten in de folklore Antwerpen, Gust Janssens, 1923. 103pp. 21cm. goede staat, in de reeks "De Schelde-serie" nr.XI -- De LezenaarBook number: G56590 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: folklore volkskunde letterkunde letteren sagen sprookjes volksgeloof geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Nederlandsche volkshumor op stad en dorp, land en volk. Spot- en bijnamen, spotrijmen, spotvertellingen, volksetymologische sagen, spreekwoorden en zegswijzen, enz., naar hun oorsprong en beteekenis verklaard. Antwerpen, De Sikkel, z.j. 1 volumes. 16x23 cm. original stiff wrappers, deel IV.. 345 pp. Overijsel, Drenthe, Groningen, Friesland, Zuid-Afrika. Vreemde landen en volken.. Gewicht/weight: 0 gr. Book number: 5623 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Land- en volkenkunde
Keywords: folklore | In shopping cart More information div> |
TIJDSCHRIFT VOOR GESCHIEDENIS EN FOLKLORE -Uitgave van de Commissie voor Geschiedkundige en Folkloristische Opzoekingen der Provincie Antwerpen. Jaargang 1 (1938) - Jaargang 20 (1957). Antwerpen, Commissie voor Geschiedkundige en Folkloristische Opzoekingen der Provincie Antwerpen , 1938 - 1957, losse afleveringen zoals verschenen, formaat in-8°, 24,5 x 16 cm, verschijnt normaal 4 x per jaar, soms 1 x jaar. Goed bewaarde nummers, zonder bibliotheekstempels of etiketten. BESCHIKBAAR; Vol. 1 - 20 (1938 - 1957) vol. 1 - 7; 4 afl.; vol. 8 - 12; 1 aflevering; 13 (1950)= 1-3,4; 14-16;1 afl. 17-18= 1-2,3-4; 19-20=1afl.." . Book number: 17820 € 150.00 [Appr.: US$ 189.89 | £UK 120.75 | JP¥ 15089]
| In shopping cart More information div> |
VLAAMSCHE VOLKSVERTELSELS EN KINDERSPROOKJES. TWEEDE DEEL. GRAPPIGE VERTELSELS, Brussel, N. V. Standaard Boekhandel, s. d.,, gebrocheerd, 190 x 245mm., 104pp., kleuromslag. ¶ Goede staat. Book number: 14706 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: litérature jeugdliteratuur folklore | In shopping cart More information div> |
Vlaamsche volksvertelsels en kindersprookjes 2de en 3de deel Brussel, 103 .pp, New binding/Nieuwe band, 23 x 18 cm. Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 221917&396F € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521] Catalogue: Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Vlaamsche Volksvertelsels En Kindersprookjes Tweede Herziene Uitgaaf Drie Delen Brussel, Standaard. Buckram. harde kaft moderne binding 3 delen in één volume, geïllustreerde kaft door Karel Rosseeuw, 122 +104 + 103 blz, zeer goede staat. Very Good. Book number: 004122 € 99.00 [Appr.: US$ 125.32 | £UK 79.75 | JP¥ 9958] Catalogue: Belgicana
| In shopping cart More information div> |
VLAAMSCHE VOLKSVERTELSELS EN KINDERSPROOKJES. EERSTE DEEL : WONDERSPROOKJES EN GEWONE VERTELSELS, Brussel, Standaard, z.j., Gebrocheerd, geïllustreerde ( K. Rosseeuw ) papieromslag, 190 x 245mm., 122pp., ¶ Tweede herziene uitgaaf. Papieromslag is gescheurd. Book number: 15721 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: contes stories tales enfants children letteren letterkunde verhalen proza literair flamand flemish litérature | In shopping cart More information div> |
Volksvermaken in de Kempen. 1935 (ZB, gen., 2 pag. van in totaal 27 pag., tijdschrift zoals uitgegeven) Over de 'Ossenkoers' Artikel in 'Eigen Volk' nr. 12. jrg. 7. Algemeen Folkloristisch en Dialectisch Maandschrift voor Groot Nederland. Book number: 38312 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Brabantse Volkscultuur
Keywords: Brabantse Volkscultuur | In shopping cart More information div> |
Doods-, Begrafenis- En Rouwgebruiken Antwerpen, De Vos Van Kleef. Hard Cover. Jozef Cornelissen, bibliotheek exemplaar, 58 blz, zwart/wit foto's, goede staat, ingebonden, 24 x 16 cm. Good. Book number: 003892 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Belgicana
| In shopping cart More information div> |