| ||||
|
|
|
|||
| found: 52 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Cor Jaring / Engelse ed. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 255. Samenvatting Cor Jaring begon zijn loopbaan als fotograaf in het leger. Een kapitein maakte hem hoofd van de fotokamer en de rest is geschiedenis. - Ik fotografeerde alles onscherp,` zegt Jaring zelf over die tijd. - Maar dat was toen in de mode en ik won er fotowedstrijden mee.` Het was het begin van een roemruchte carričre die hem voerde langs de havens van Amsterdam, de provo`s, de hippies, de krakersrellen in Amsterdam en de kroning van Beatrix. Hij schoot talloze beelden die iconisch zouden blijken, zoals van Robert Jasper Grootveld, de rookbommen rond de Gouden Koets en de bed-in van John Lennon en Yoko Ono in het Hilton. Changes geeft een magistraal beeld van de jaren waarin Nederland voorgoed veranderde. Daarnaast bevat het een ruime keuze uit het werk dat Cor Jaring op zijn vele reizen maakte. ISBN: 9789046806883. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U776358 € 32.50 [Appr.: US$ 42.86 | £UK 27.25 | JP„ 3329] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789046806883 | In shopping cart More information div> |
Cor Jaring / Engelse ed. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 255. Samenvatting Cor Jaring begon zijn loopbaan als fotograaf in het leger. Een kapitein maakte hem hoofd van de fotokamer en de rest is geschiedenis. - Ik fotografeerde alles onscherp,` zegt Jaring zelf over die tijd. - Maar dat was toen in de mode en ik won er fotowedstrijden mee.` Het was het begin van een roemruchte carričre die hem voerde langs de havens van Amsterdam, de provo`s, de hippies, de krakersrellen in Amsterdam en de kroning van Beatrix. Hij schoot talloze beelden die iconisch zouden blijken, zoals van Robert Jasper Grootveld, de rookbommen rond de Gouden Koets en de bed-in van John Lennon en Yoko Ono in het Hilton. Changes geeft een magistraal beeld van de jaren waarin Nederland voorgoed veranderde. Daarnaast bevat het een ruime keuze uit het werk dat Cor Jaring op zijn vele reizen maakte. ISBN: 9789046806883. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1488163 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP„ 1280] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789046806883 | In shopping cart More information div> |
Cor Jaring / Engelse ed. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 255. Samenvatting Cor Jaring begon zijn loopbaan als fotograaf in het leger. Een kapitein maakte hem hoofd van de fotokamer en de rest is geschiedenis. - Ik fotografeerde alles onscherp,` zegt Jaring zelf over die tijd. - Maar dat was toen in de mode en ik won er fotowedstrijden mee.` Het was het begin van een roemruchte carričre die hem voerde langs de havens van Amsterdam, de provo`s, de hippies, de krakersrellen in Amsterdam en de kroning van Beatrix. Hij schoot talloze beelden die iconisch zouden blijken, zoals van Robert Jasper Grootveld, de rookbommen rond de Gouden Koets en de bed-in van John Lennon en Yoko Ono in het Hilton. Changes geeft een magistraal beeld van de jaren waarin Nederland voorgoed veranderde. Daarnaast bevat het een ruime keuze uit het werk dat Cor Jaring op zijn vele reizen maakte. ISBN: 9789046806883. Cond./Kwaliteit: Nieuw. Book number: B151893 € 19.90 [Appr.: US$ 26.25 | £UK 16.75 | JP„ 2038] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789046806883 | In shopping cart More information div> |
Provo. De geschiedenis van de provotarische beweging 1965-1967. Amst., Meulenhoff, (1985). 24x17 cm. Pb. 247 pp.; boek op basis van Provo-archief en foto-archief van fotograaf Jaring, twintig jaar na oprichting van Provo, met dag-tot-dag kroniek. In goede staat. Brievenbuspost, lage verz.kosten. ISBN 90 290 1618 3. Book number: 2015 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP„ 1229] Catalogue: Sixties
Keywords: Twintigste eeuw Sixties Provo Amsterdam Duijn, Roel van Jaring, Cor | In shopping cart More information div> |
PROVO. De Geschiedenis van de Provotarische Beweging 1965-1967. [Eerste druk; First edition]. Amsterdam, Meulenhoff, 1985. Original glossy limp wrappers with covertitle and a monochrome illustration. 247pp. mFrontispiece, any monochrome illustrations after original photographs by Cor Jaring, many cartoons in text, table of contents. Dutch language historic survey of Provo and Provotarism 1965-1967, ideology and concept, important events, plans launched, and so on. Private ms. dedication in ink on french title, signed and dated. Paperback edition (as orig. publ.). Very fine copy. Compiled by Roel van Duyn: a philosophy student at the University of Amsterdam, who saw the potential in the term, which he explored thoroughly in issue 1 of Provo magazine 12 July 1965. ROVO: The Provo Movement (1965-1972) was directed by a playful Anarchist group which combined non-violence and absurd humor to create social changes. The name Provo was coined by Dutch sociologist Buikhuizen to describe in a condescending way, post-war disaffected dutch teens who spent their time provoking the authorities. The Theatrical street happenings organized by the Provos attracted huge crowds and often resulted in over-reaction by the Police. The group found great symphaty among the Amsterdammers and at one point obtained five seats on the City Council. Its ideas influenced urban planning, social housing and cultural life in general. It campaigned against marijhuana prohibition, air pollution from urban traffic congestion, and the tobacco industry and it created numerous anti-royal events and literature. Book number: 51170 € 45.00 [Appr.: US$ 59.35 | £UK 37.75 | JP„ 4609]
Keywords: provo anarchism history survey provotariaat image politics amsterdam culture anthropology heritage legacy society revolution happenings performances dutch movementyouths teenagers | In shopping cart More information div> |
Amsterdam +- Huizen, Tritonpers, 1969. first edition. Hardcover without dustjacket (as issued). 285 x 219 x 18. Some wear to spine but no missing pieces like most of these books have; nice copy. Fine. ¶ Photographic portrait of a city in the roaring sixties: sex, drugs, protest and rock and roll. Book design Josje Pollmann. Book number: 554 € 45.00 [Appr.: US$ 59.35 | £UK 37.75 | JP„ 4609]
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam Huizen, Triton. 1969, First Edition. Gebonden. 128p rug gerepareerd. Redelijk. -- Champ-ClarkBook number: 032487 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP„ 512] Catalogue: Photography and Film
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam Huizen: Triton Pers, 1969. 1e druk, Hardcover, 4vo, 128pp. Fotoboek. Foto's van Cor Jaring. Tekst Emile Fallaux. Stijve kartonnen geillustreerde gelamineerde band. Kleine beschadiging aan hoekjes. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 45105.LVN € 35.00 [Appr.: US$ 46.16 | £UK 29.5 | JP„ 3585] Catalogue: Fotografie
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam Tritonpers, Huizen. 1969. Gebonden, karton. Tekst in Ned, Fr Du en Eng. Fotoboek in zw/w. N.pp. Compleet met rode buikband. Hoeken zijn gestoten, omslag wat gekromd, vochtsporen op schutbladen. Inhoud verder goed. Book number: kf19263 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP„ 2049] Catalogue: Fotografie
Keywords: fotografie, amsterdam, jaren zestig, Cor Jaring, geschiedenis, sexuele revolutie | In shopping cart More information div> |
Amsterdam ±. Huizen, Tritonpers, 1969. 28,5x21,5 cm. Boards. 126 pp; photobook, with texts and captions in Dutch, English, German and French; an impression of stirrings in Amsterdam during the sixties, with photographs of provo's and hippies, street-life and political protest, happenings, scenes from living theatre, etc., as seen by provo-photographer Cor Jaring. Good copy. Brievenbuspost, lage verz.kosten. Book number: 944 € 25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP„ 2561] Catalogue: Sixties
Keywords: Twintigste eeuw Sixties Fotoboeken Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Amsterdam [plus over minus sign]. Huizen, Tritonpers,, 1969-126 pp. geillustreerde hardcover ill. Rugbeschadiging. -- 't DuveltjeBook number: 0506-044 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP„ 1280] Catalogue: Fotografie Photography
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam 1969. Gekartonneerd. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U297494 € 25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP„ 2561] Catalogue: Topografie
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam Tritonpers Huizen. 1e druk, 125 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Prachtig fotoboek van Cor Jaring , de Amsterdamse fotograaf die de jaren 60 / heeft een kleine beschadiging aan de rug en wat vlekjes verder een net exemplaar Book number: 6845 € 35.00 [Appr.: US$ 46.16 | £UK 29.5 | JP„ 3585] Catalogue: Fotografie
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam Huizen, Triton Pers. 1969, First Edition. Hard Cover, 285 X 217 Mm. 128 pages of b&w photographs. Giving an image of life and people in the 60s in Amsterdam. Cover image by Theo Kley. Text by Emile Fallaux in Dutch, English, French and German. A rare fine copy. Fine. Book number: 000272 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP„ 3073]
Keywords: Photography | In shopping cart More information div> |
Amsterdam. Huizen, Tritonpers, 1969. 1ste druk. Gebonden. Hardcover. Rug wat ongaaf. Illustr. in z/w. 128 pag. Book number: 27410 € 13.00 [Appr.: US$ 17.15 | £UK 11 | JP„ 1332]
Keywords: Photography / Dutch ; Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Amsterdam ± Huizen, Tritonpers, 1969. 128 pp., Gebonden. 1e druk. 28,5 x 21,5 cm. Inscr.: . Goed+. Book number: 9678 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP„ 3073] Catalogue: Film-Fotografie-Video
Keywords: Provo, Amsterdam | In shopping cart More information div> |
Amsterdam. Huizen, Tritonpers, 1969. Illustrated glazed paper-covered boards, 28,5 x 21,9 cms., 128 pp. text in Dutch, English, German and French with 200 b/w photographic illustrations on Amsterdam in the Sixties. Slightly torn to upper and lower spine. Otherwise a handsome copy of this vulnerable publication. Book number: 16285 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP„ 3073] Catalogue: Photography
Keywords: Photography | In shopping cart More information div> |
Amsterdam Huizen 1969, NV Tritonpers hardcover gebonden 4to, prima exemplaar Book number: bn8017 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP„ 3073]
| In shopping cart More information div> |
Amsterdam ± Huizen (NV Tritonpers) 1969; 126 pp.; portrait in b/w of sixties Amsterdam by Amsterdam based photographer Cor Jaring; with text in German, French, English and Dutch by Emile Fallaux; front and back cover in colour; with the rare original orange coloured publicity wrapper; boards; very fine copy; 28,5 x 22 cm. Book number: 80960 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP„ 3073]
Keywords: Miscellaneous Photography / Dutch ; | In shopping cart More information div> |
De Amsterdamse Haven The Port of Amsterdam Bekking AMERSFOORT 2001. ill., boek goed / book fine, harde kaft / hard Cover, illustrated, 9061095484 Book number: 3725 € 24.50 [Appr.: US$ 32.31 | £UK 20.5 | JP„ 2510]
Keywords: fotografie | In shopping cart More information div> |
De Amsterdamse haven/ The Port of Amsterdam Amersfoort, Bekking, 2001. 1st edition, quarto, boards, 125 pp. bl/w and colour photographs , Cor Jaring. Like new. ¶ Portrait of the Port of Amsterdam by the well known photographer Cor Jaring. Text in English and Dutch. Book number: 60003 € 22.50 [Appr.: US$ 29.68 | £UK 19 | JP„ 2305] Catalogue: Fotografie
Keywords: PHOTGRAPHY; ; ; | In shopping cart More information div> |
De Bestorming Van Het Onmogelijke Max Reneman, De Keerkring & De Collectieve Verbeelding Amsterdam, Bres Bv. 2001, First Edition. (ISBN: 90 62290671) Paperback, 200 x 241 Mm. 191 pages, throughout illustrated in B&W, some pages in colour photographs. Text iN Dutch by Marjolijn van Riemsdijk, introduction by Willem Ellenbroek.De Bestorming Van Het Onmogelijke Max Reneman, De Keerkring & De Collectieve Verbeelding. "Dit is de geschiedenis van een groep Amsterdamse kunstenaars die in de jaren zestig en zeventig regelmatig buiten op straat en in het Stedelijk Museum de boel op stelten zette. De gangmakers, tandarts/kunstenaar Max Reneman, Theo Kley en voormalig rookmagiėr Robert Jasper Grootveld waren bedenkers en uitvoerders van alle mogelijke en onmogelijke projecten, waarmee ze volgens simon Carmiggelt een begin maakten met de bestorming van het onmogelijke. As New. Book number: 001982 € 25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP„ 2561]
Keywords: De Bestorming Van Het Onmogelijke Max Reneman, de Keerkring & de Collctieve Verbeelding / Cor Jaring / Marjolijn Van Riemsdijk/ Deskundologen 9062290671 | In shopping cart More information div> |
Cor Jaring - Amsterdammer / photographer. Amsterdam, Nieuw Amsterdam 2009 (first edition) hardcover with dustjacket, 255 pag., Porto 3,00 euro isbn 9789046806883, in good condition. Large photographs. Foreword by Job Cohen Introduction by Hedy d`Ancona. Book number: U25106/63372 € 28.00 [Appr.: US$ 36.93 | £UK 23.5 | JP„ 2868] Catalogue: Fotoboeken / Fotografie
| In shopping cart More information div> |
Cor Jaring. Preface by Job Cohen. Introduction by Hedy d'Ancona. Amsterdam, Nieuw Amsterdam, 2009. 36 x 25 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Profusely illustrated in b/w. 255 pages. Text in English. NEW COPY [ Book number: 79407 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP„ 2049]
Keywords: Photography / Dutch ; | In shopping cart More information div> |
Cor Jaring / Engelse ed. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 255. Samenvatting Cor Jaring begon zijn loopbaan als fotograaf in het leger. Een kapitein maakte hem hoofd van de fotokamer en de rest is geschiedenis. - Ik fotografeerde alles onscherp,` zegt Jaring zelf over die tijd. - Maar dat was toen in de mode en ik won er fotowedstrijden mee.` Het was het begin van een roemruchte carričre die hem voerde langs de havens van Amsterdam, de provo`s, de hippies, de krakersrellen in Amsterdam en de kroning van Beatrix. Hij schoot talloze beelden die iconisch zouden blijken, zoals van Robert Jasper Grootveld, de rookbommen rond de Gouden Koets en de bed-in van John Lennon en Yoko Ono in het Hilton. Changes geeft een magistraal beeld van de jaren waarin Nederland voorgoed veranderde. Daarnaast bevat het een ruime keuze uit het werk dat Cor Jaring op zijn vele reizen maakte. ISBN: 9789046806883. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U776367 € 32.50 [Appr.: US$ 42.86 | £UK 27.25 | JP„ 3329] Catalogue: Kunst
Keywords: 9789046806883 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page