ascending
descending
found: 37 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

COCK ALFONS DE
Studiën en essays over oude volksvertelsels.
Anterpen / Deventer / Gent, De Sikkel / AE. E. Kluwer / Ad. Hoste, 1919, i + 343 + 1 pp, index, printed paper wrapper, somewhat worn, top and lower end of spine neatly repaired with adhesive tape , uncut pages. Still a good copy.. .
Book number: 33796
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
In shopping cart

More information

COCK, ALFONS DE
Studien en essays over oude volksvertelsels
De Sikkel /Kluwer, 1919. Hardcover. Pp: 343. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U379381
€  22.50 [Appr.: US$ 28.48 | £UK 18.25 | JP¥ 2263]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

COCK, ALFONS DE
Studiën en essays over oude volksvertelsels.
Antwerpen, De Sikkel - Deventer, AE. E. KLuwer - Gent, Ad. Hoste, z.j. Or. omslag, (VIII), 343+1p. 23,5 x 15 cm.
¶ Omslag iets beschadigd (hoofdzakelijk aan rand); goed exemplaar.
Book number: 12696
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
Catalogue: Folklore
Keywords: Folklore
In shopping cart

More information

COCK, ALFONS DE
Studiën en essays over oude volksvertelsels.
Antwerpen, De Sikkel - Deventer, AE. E. KLuwer - Gent, Ad. Hoste, z.j. Or. omslag, (VIII), 343+1p. 23,5 x 15 cm.
¶ Met talloze noten en een alfabetisch register. Omslag iets beschadigd (hoofdzakelijk aan rand) en op rug boven- en onderaan; goed exemplaar.
Book number: 26308
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Catalogue: Folklore
Keywords: Folklore
In shopping cart

More information

COCK ALFONS DE
Studiën en essays over oude volksvertelsels.
Antwerpen / Deventer / Gent, De Sikkel / AE. E. Kluwer / Ad. Hoste, 1919, in-8°, frontispiece, 343 + (1) pp, index, publisher's printed paper wrapper, ex-libris label (Frans Van Bost), uncut pages. Tekst in het Nederlands. (Genaaid exemplaar met originele omslag).. .
Book number: 34996
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
In shopping cart

More information

COCK, ALFONS / DUSSELDORP, FLOOR VAN
Twaalf Kleurstellingen.
Den Haag Uitgeverij Ten Hagen n.d, series: kleurgebruik in de gebouwde omgeving, nr. 3. Original printed stiff wrappers, 20x12, 16 pp, profusely illustrated.
Book number: 6721
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: ARCHITECTURE
Keywords: colour&architecture, colour&townplanning.
In shopping cart

More information

DE COCK ALFONS
Uit de wonderwereld: sprookjes voor grote en kleine kinderen
Gent, 114 .pp, soft cover, 20 x 26 cm. Jubileumuitgave 1850-1950, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 57988&100C
€  32.00 [Appr.: US$ 40.51 | £UK 25.75 | JP¥ 3219]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE COCK, ALFONS;
UIT DE WONDERWERELD. SPROOKJES VOOR GROTE EN KLEINE KINDEREN, JUBILEUMUITGAVE 1850 - 1950,
Gent, Uitgeversbedrijf Fiat, 1950., Gebrocheerd onder geïllustreerde kartonomslag, op front ex libris van Alfons de Cock, frontispice, 190 x 260mm., 113pp., leuke z/w tekeningen ( Guido 50 ).
¶ Prijsboek voor Lagere en Middelbare Scholen. Goede staat.
Book number: 15716
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
Keywords: 1850 1950 contes stories tales children enfants letteren letterkunde verhalen proza literair viering jubile litérature
In shopping cart

More information

DE COCK ALFONS
Uit de wonderwereld: sprookjes voor grote en kleine kinderen
Gent, 1950, 112 .pp, Genaaid/Broché, 26 x 19 cm. Boekband los. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 219996&SPR
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

COCK, ALFONS DE
Uit de wonderwereld. Sprookjes voor grote en kleine kinderen
Uitgeversbedrijf Fiat, Gent, 1950. Papieren omslag. Pp: 112. 1850-1950 Jubileumuitgave. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U754382
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

DE COCK ALFONS
Uit de wonderwereld: sprookjes voor grote en kleine kinderen
Gent, 1950, 112 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 27 x 20 cm. Jubileumuitgave 1850-1950. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 221922&SPR
€  55.00 [Appr.: US$ 69.62 | £UK 44.25 | JP¥ 5532]
Keywords: Kinder- en jeugdboeken
In shopping cart

More information

DE COCK ALFONS
Volkssage, volksgeloof en volksgebruik
Antwerpen, 1918, 224 .pp, Genaaid/Broché, 19 x 28 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert met 77 platen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 231959&SPR
€  100.00 [Appr.: US$ 126.59 | £UK 80.5 | JP¥ 10059]
Keywords: Sagen, Mythen en Legenden
In shopping cart

More information

COCK, ALFONS DE
Volkssage, Volksgeloof En Volksgebruik
Antwerpen, Gust Janssens. 1918. 28,5 x 19,5 cm. Book, Ingenaaid met or. omslag 224 pp. versierd met 77 platen, register. In 1918 verscheen dit interessante boek van Alfons De Cock. Het geeft een overzicht van de Europese volkssagen en -gebruiken en van het traditionele volksgeloof dat toen nog heerste. Enkele hoofdstukken: Duivelsgeloof, vooral in Vlaanderen, op onze dagen - Menscheneters in Kongoland en in de volksvertelsels - De gruwelijke strafvormen uit de vertelselwereld - Merkwaardige vonnissen in de vertelselwereld -Sint-Elooi in de Folklore - Scheppingssagen met betrekking tot man en vrouw - De piskijker - De vrijmetselarij in het volksgeloof ( lichtelijk losjes in band, verder goed exemplaar).
Book number: 1059
€  45.00 [Appr.: US$ 56.97 | £UK 36.25 | JP¥ 4527]
Keywords: Folklore/Volkssagen/Volksgebruiken/Volkskunde/Volksgeloof
In shopping cart

More information

COCK, ALFONS DE
Volkssage, volksgeloof en volksgebruik
gust janssens, 1918. Papieren omslag. Pp: 223. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U414806
€  125.00 [Appr.: US$ 158.24 | £UK 100.75 | JP¥ 12574]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

DE COCK ALFONS
Studiën En Essays over Oude Volksvertelsels
Antwerpen, De Sikkel. 1919. Printer Wrapper. Studiën en essays over de oude volksvertelsels, Alfons De Cock, eerste druk, gebrocheerd, de rug verstevigd met tape, niet open gesneden, goede staat ondanks de versteviging van de rug, 343 blz, 23 x 15 cm. Good.
Book number: 003888
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Catalogue: Belgicana
In shopping cart

More information

O.R.V. JOZEF MULS, KAREL VAN DEN OEVER, ALFONS JEURISSEN, JAN HAMMENECKER, FLORIS PRIMS, CONSTANT EECKELS, AUGUST VAN CAUWELAERT, JOZEF DE COCK, HERMAN BACCAERT
Vlaamsche Arbeid, 5de jaargang, compleet
Antwerpen, 1909, 472 .pp, Genaaid/Broché, 20 x 27 cm. jaargang 1909 - 1910, compleet 12 nummers in 9 afleveringen. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 208094&113D
€  250.00 [Appr.: US$ 316.48 | £UK 201.25 | JP¥ 25148]
Keywords: Literaire tijdschriften
In shopping cart

More information

MONT,POL DE & ALFONS DE COCK.
Vlaamsche volksvertelsels uit den volksmond opgeschreven. Herzien en zeer vermeerderd.
Zutphen, W.J.Thieme & Cie, 1927. XV,361 blz. Ills van Pol Dom. Blauw linnen. Met vochtvlekjes. [85103]
Book number: 85103
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
In shopping cart

More information

MONT, POL DE EN ALFONS DE COCK
Vlaamsche volksvertelsels uit den volksmond opgeschreven.
Zutphen, Thieme & co. 1925. Halflinnen. Ill.: Dom, Pol. A, Herzien en zeer vermeerderd. Platen in kleur en grijstinten. 361 pag. Ex libris op schutblad, maar goed ex. Goed.
Book number: 9146
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
Catalogue: Sprookjes
Keywords: Sprookjes Dom, Pol
In shopping cart

More information

MONT, POL DE / ALFONS DE COCK
Vlaamsche volksvertelsels uir den volksmond opgeschreven (ill pol dom)
Thieme. 1927 herzien en vermeerderde druk
Book number: 101254017
€  39.50 [Appr.: US$ 50 | £UK 32 | JP¥ 3973]
In shopping cart

More information

MONT,POL DE & ALFONS DE COCK
Vlaamsche volksvertelsels uit den volksmond opgeschreven. Herzien en zeer vermeerderd. Geillustreerd door Pol Dom.
Zutphen : W.J.Thieme & Cie, 1927. XV + 361 p. (Col) plates HARDCOVER: (Orig. blue cloth with gilt. ornament and title, t.e.g., occas. fox. small crease in top corner of cover. VERY GOOD)
¶ Fraaie uitgave met kleuren en zwar/twit illustraties door Pol Dom.
Book number: 7025
€  22.50 [Appr.: US$ 28.48 | £UK 18.25 | JP¥ 2263]
Catalogue: Literature
Keywords: Europe Europa Belgium Belgie Belgique literature Folklore
In shopping cart

More information

DE MONT, PAUL/ALFONS DE COCK
Vlaamsche volksvertelsels uit den volksmond opgeschreven. Geillustr.door Pol Dom.
Thieme,1927. xvi,363p.,kl.& zw/w ills. Halflinnen.
Book number: Z6-61-22
€  21.00 [Appr.: US$ 26.58 | £UK 17 | JP¥ 2112]
In shopping cart

More information

MONT, POL DE & ALFONS DE COCK
Vlaamsche volksvertelsels. Uit den volksmond opgeschreven door Pol de Mont en Alfons de Cock. Herzien en zeer vermeerderd.
Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 1927. Or. verguld blauw linnen, kopsnede verguld, XV+I, 361+3p.
¶ Geïllustreerd door Pol Dom. Rug boven en onder iets beschadigd; hoeken licht gestoten; mooie Haagse gymnasiumprijsbrief ingeplakt; goed exemplaar.
Book number: 26817
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Catalogue: Folklore
Keywords: Cock, Alfons de Dom, Pol Folklore Vlaanderen
In shopping cart

More information

 -
MONT EN ALFONS DE COCK, POL DE
Wondervertelsels uit Vlaanderen.
Zutphen, Thieme, 1924, 1e dr., linnen, 332 p. Met 32 kleurenplaten van Pol Dom. Kop verguld.
Book number: 14360
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

MONT POL DE EN ALFONS DE COCK
Wondervertelsels uit Vlaanderen, Uit den volksmond opgeteekend
Fotografische herdruk, Thieme zj, 328 pag., imitatieleer, ills (Paul Dom), 15x21 /4, conditie zeer goed.
Book number: 47900
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Catalogue: Varia
Keywords: sagen en legenden, Vlaanderen
In shopping cart

More information

MONT, POL DE., COCK, ALFONS DE. & DOM, POL.
Wondervertelsels uit Vlaanderen. Uit den volksmond opgetekend.
Zutphen, Thieme, 1924. Eerste druk.In verguld linnen gebonden. Hardcover. Met 32 platen van Pol Dom. XV, 330 pag. MOOI EXEMPLAAR
Book number: 79529
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
Keywords: ; mythology
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search