ascending
descending
found: 21 books

CNEUDT, RICHARD DE
Mijn hart verlangt... Verzen.
Antwerpen, De Sikkel - Amsterdam, N.V, Wereldbibliotheek, 1942. Or. omslag met flappen, 77+3p.
¶ Genummerde oplage van 500 exemplaren. Dit exemplaar gesigneerd door de auteur. Omslag iets verkleurd; ex-libris ingeplakt; goed exemplaar.
Book number: 23983
€  17.50 [Appr.: US$ 22.15 | £UK 14.25 | JP¥ 1760]
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

 -
DE CNEUDT RICHARD
Mijn hart verlangt...
Antwerpen, 1942, 77 .pp, soft cover, 17 x 23 cm. Verzen, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Genummerde oplage/Numbered edition (nr.257). Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 168208&340D
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE
Mijn Hart Verlangt...
Antwerpen, De Sikkel. 1942, 2nd Edition. Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 1296
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

DE CNEUDT, RICHARD
De Primus
Drukkerij Plantyn, 1909. Pp: 64. Flandria's Novellen Bibliotheek Nr 100. Omslag met lichte tijdslijtage, verder heel goed. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U18090
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE
De primus.
Gent, Drukkerij Plantyn, z.j. (1909). Or. geniet omslag, (portret-frontispice) - 64p.
¶ Eerste druk. Flandria's Novellenbibliotheek Nr. 100. Minimaal verkleurd; mooi exemplaar.
Book number: 22631
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: Flandria's Novellen Bibliotheek Gent Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE
De Stille Bloei
Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1926. Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 1295
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE
De Stille Bloei - Verzen
Amsterdam, Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur, 1926. 142 pp., Gebonden, Linnen Goudopdruk. 1e Druk. 12 x 18,5 Cm. Inscr.: . De Ned. Bibl. nr 488,. Goed.
Book number: 6277
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD. DE
De Stille Bloei
Amsterdam, Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur. 1926, First Edition. Gebonden. 142p.. Goed.
Book number: 013300
€  2.00 [Appr.: US$ 2.53 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
Catalogue: Poezie, Poetry
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE
De stille bloei. Verzen
1926. Pp: 146. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1860621
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

DE CNEUDT RICHARD
De Stille Bloei, verzen
Wereldbibliotheek, 1926, 142 .pp, hard cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 285213&348A
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: Biografieën en Autobiografieën
In shopping cart

More information

DE CNEUDT, RICHARD.
DE STILLE BLOEI. VERZEN.
Amsterdam, Nederlandse Bibliotheek/Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur, 1926 Gebonden, bordeaux stoffen hardcover met goudopdruk, 18.2x11.7 cm., 142 pp. + 6.
Book number: 33503
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Keywords: . . bibliotheek maatschappij gedichten dichter letteren letterkunde literair Sikkel Wereldbibliotheek hulde eer genummerd numbered numeroté limùited edition limitée
In shopping cart

More information

 -
DE CNEUDT RICHARD
De Vervlaamsching van het lager onderwijs in Groot-Brussel
Brussel, 1918, 276 .pp, soft cover, 14 x 23 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 179874&87B
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: Belgische geschiedenis
In shopping cart

More information

DE CNEUDT RICHARD
De Vervlaamsching van het lager onderwijs in Groot-Brussel
Brussel, Hessens, 1918. 276pp. 22cm.
Book number: B60886
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Belgicana
Keywords: België Vlaanderen Brabant Brussel onderwijs politiek geschiedenis
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE.
De Vervlaamsching van Het Lager Onderwijs in Groot-Brussel.
Brussel, A. Hessens, 1918. Oorspr. omslag. 276 p.
Book number: R3638
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis belgie
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE
De Vervlaamsching van Het Lager Onderwijs in Groot-Brussel.
Brussel, A. Hessens, 1918. Or. omslag, 276p.
¶ Schutbladen voor een deel weggesneden; iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 12572
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Keywords: Belgische geschiedenis Brussel Onderwijs Vlaamse Beweging
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE
Verzen
Antwerpen, De Sikkel. 1937. Soft cover. Book, De kaft is wat gebleekt door de zon. Good/Good.
Book number: 1415
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE
Wijding. Verzen
Van Dishoeck, 1902. Papieren omslag. Pp: 220. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U675079
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD VAN E.A. (BIJDRAGEN VAN)
Zesde Winterboek van de Wereldbibliotheek 1927-1928
Amsterdam 1928, Uitgave van de Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur , twee vlekjes op band verder prima exemplaar mooi bandontwerp groen linnen met goudopdruk
Book number: bn12031
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE & COHEN, JOSEF & QUERIDO, ISRAEL ET.AL.
Zesde Winterboek van de Wereldbibliotheek 1927-1928
Wereldbibliotheek, 1928. Papieren omslag. Pp: 128. Met o.a. illustraties van Johan Dijkstra en Henri Wils. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1280120
€  9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP¥ 956]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

CNEUDT, RICHARD DE/ JOSEF COHEN/ DR. FRANZ DüLBERG/ WALDIE VAN ECK/ ISRAëL QUERIDO/ MARIE SCHMITZ E.A.
Zesde winterboek van de wereldbibliotheek. 1927-1928.
Maatsch. voor goede en goedkoope Lectuur te Amsterdam. Geb. en geïll. 122 pag.
Book number: 101361751
€  15.50 [Appr.: US$ 19.62 | £UK 12.5 | JP¥ 1559]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

RICHARD DE CNEUDT
De Ver Vlaamsching Van Het Lager Onderwijs in Groot-Brussel
Brussel, A. Hessens. 1918. Mass Market Paperback. tweede uitgave: gebrocheerd, 276 blz, 19 x 12 cm. Good/Good.
Book number: 002529
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: Belgicana
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search