| ||||
|
|
|
|||
| found: 21 books |
Mijn hart verlangt... Verzen. Antwerpen, De Sikkel - Amsterdam, N.V, Wereldbibliotheek, 1942. Or. omslag met flappen, 77+3p. ¶ Genummerde oplage van 500 exemplaren. Dit exemplaar gesigneerd door de auteur. Omslag iets verkleurd; ex-libris ingeplakt; goed exemplaar. Book number: 23983 € 17.50 [Appr.: US$ 22.15 | £UK 14.25 | JP¥ 1760] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Mijn hart verlangt... Antwerpen, 1942, 77 .pp, soft cover, 17 x 23 cm. Verzen, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Genummerde oplage/Numbered edition (nr.257). Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 168208&340D € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Mijn Hart Verlangt... Antwerpen, De Sikkel. 1942, 2nd Edition. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 1296 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
De Primus Drukkerij Plantyn, 1909. Pp: 64. Flandria's Novellen Bibliotheek Nr 100. Omslag met lichte tijdslijtage, verder heel goed. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U18090 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
De primus. Gent, Drukkerij Plantyn, z.j. (1909). Or. geniet omslag, (portret-frontispice) - 64p. ¶ Eerste druk. Flandria's Novellenbibliotheek Nr. 100. Minimaal verkleurd; mooi exemplaar. Book number: 22631 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Flandria's Novellen Bibliotheek Gent Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Stille Bloei Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1926. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 1295 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
De Stille Bloei - Verzen Amsterdam, Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur, 1926. 142 pp., Gebonden, Linnen Goudopdruk. 1e Druk. 12 x 18,5 Cm. Inscr.: . De Ned. Bibl. nr 488,. Goed. Book number: 6277 € 18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
De Stille Bloei Amsterdam, Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur. 1926, First Edition. Gebonden. 142p.. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 013300 € 2.00 [Appr.: US$ 2.53 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Poezie, Poetry
| In shopping cart More information div> |
De stille bloei. Verzen 1926. Pp: 146. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1860621 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
De Stille Bloei, verzen Wereldbibliotheek, 1926, 142 .pp, hard cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 285213&348A € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Biografieën En Autobiografieën
Keywords: Biografieën en Autobiografieën | In shopping cart More information div> |
DE STILLE BLOEI. VERZEN. Amsterdam, Nederlandse Bibliotheek/Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur, 1926 Gebonden, bordeaux stoffen hardcover met goudopdruk, 18.2x11.7 cm., 142 pp. + 6. Book number: 33503 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: . . bibliotheek maatschappij gedichten dichter letteren letterkunde literair Sikkel Wereldbibliotheek hulde eer genummerd numbered numeroté limùited edition limitée | In shopping cart More information div> |
De Vervlaamsching van het lager onderwijs in Groot-Brussel Brussel, 1918, 276 .pp, soft cover, 14 x 23 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 179874&87B € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207] Catalogue: Belgische Geschiedenis
Keywords: Belgische geschiedenis | In shopping cart More information div> |
De Vervlaamsching van het lager onderwijs in Groot-Brussel Brussel, Hessens, 1918. 276pp. 22cm. -- De LezenaarBook number: B60886 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Belgicana
Keywords: België Vlaanderen Brabant Brussel onderwijs politiek geschiedenis | In shopping cart More information div> |
De Vervlaamsching van Het Lager Onderwijs in Groot-Brussel. Brussel, A. Hessens, 1918. Oorspr. omslag. 276 p. Book number: R3638 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis belgie | In shopping cart More information div> |
De Vervlaamsching van Het Lager Onderwijs in Groot-Brussel. Brussel, A. Hessens, 1918. Or. omslag, 276p. ¶ Schutbladen voor een deel weggesneden; iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 12572 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Belgische geschiedenis
Keywords: Belgische geschiedenis Brussel Onderwijs Vlaamse Beweging | In shopping cart More information div> |
Verzen Antwerpen, De Sikkel. 1937. Soft cover. Book, De kaft is wat gebleekt door de zon. Good/Good. Book number: 1415 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Wijding. Verzen Van Dishoeck, 1902. Papieren omslag. Pp: 220. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U675079 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Zesde Winterboek van de Wereldbibliotheek 1927-1928 Amsterdam 1928, Uitgave van de Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur , twee vlekjes op band verder prima exemplaar mooi bandontwerp groen linnen met goudopdruk Book number: bn12031 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
| In shopping cart More information div> |
Zesde Winterboek van de Wereldbibliotheek 1927-1928 Wereldbibliotheek, 1928. Papieren omslag. Pp: 128. Met o.a. illustraties van Johan Dijkstra en Henri Wils. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1280120 € 9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP¥ 956] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Zesde winterboek van de wereldbibliotheek. 1927-1928. Maatsch. voor goede en goedkoope Lectuur te Amsterdam. Geb. en geïll. 122 pag. Book number: 101361751 € 15.50 [Appr.: US$ 19.62 | £UK 12.5 | JP¥ 1559]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
De Ver Vlaamsching Van Het Lager Onderwijs in Groot-Brussel Brussel, A. Hessens. 1918. Mass Market Paperback. tweede uitgave: gebrocheerd, 276 blz, 19 x 12 cm. Good/Good. Book number: 002529 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Belgicana
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |