| ||||
|
|
|
|||
| found: 121 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
Mededeelingen over René De Clercq Amsterdam, Drukkerij Wed.G.Van Soest. Gebrocheerd, 13,5x19cm. 56pp. Goed. Book number: 008354 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: literatuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
De avonturen van Don Quichote, Naar de vertaling van C.U. Schüller tot Peursum opnieuw bewerkt en ingeleid door Rene de Clercq,. Platen van A.Hahn Jr. Zeist, De Torentrans, 1930. Gedecoreerd linnen met goudopdruk. 1e druk. 22 x 28 cm. Inscr.: . 527 pp., zw/w ills., De bovensnede van het boekblok zwart op snee de zij- en onderkant zijn ongelijk gesneden. Goed bewaard exemplaar. zeer goed. Book number: 11910 € 75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP¥ 7544] Catalogue: Literaire Romans Vert
| In shopping cart More information div> |
Van aarde en hemel. De appel - Hemelbrand - Ahasver - Doemsdag Amsterdam, Simons, 1915. 67pp. 24cm. 1e druk, steunuitgave, enkele roestvlekjes -- De LezenaarBook number: T65308 € 24.00 [Appr.: US$ 30.38 | £UK 19.5 | JP¥ 2414] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur Vlaanderen dichtkunde poezie | In shopping cart More information div> |
Van aarde en hemel: De appel / Hemelbrand / Ahasver / Doemsdag Amsterdam, 1915, 67 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 36698&301C € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Van aarde en hemel Leiden, 1928, 103 .pp, soft cover, 19 x 24 cm. Vermeerderde uitgave, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 167862&383E € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Van aarde en hemel : De appel; Hemelbrand; Ahasver; Doemsdag Amsterdam, L Simons 1915 Steunuitgave. - Ingenaaid, pover ex. Book number: F24814 € 4.60 [Appr.: US$ 5.82 | £UK 3.75 | JP¥ 463] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/poëzie | In shopping cart More information div> |
Van aarde en hemel. De appel; Hemelbrand. Ahasver. Doemsdag. Steun uitgave. Amsterdam, L.Simons, 1915, in-8°, 67 pp, sewn, orig.wrapper, (4 gedichten), omslag verkleurd en met slijtagesporen, binnenin met lichte roestvlekken.slightly foxed.. . Book number: 22032 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
| In shopping cart More information div> |
Van aarde en hemel. De appel - Hemeldrang - Ahasver - Doemsdag. Steun-uitgave Amsterdam. L. Simons. 1915. Original publisher's dark orange cloth hardback, title spine and frontcover, 8vo; 70pp. table of contents. Fine and firm copy. Book number: 13371 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
| In shopping cart More information div> |
Van aarde en hemel. De appel - Hemelbrand - Ahasver - Doemsdag Antwerpen, L.Simons. 1915. Geb.L. 23x16,5cm. 70 blz. Steun-uitgave. Roestvlekjes. /Geen stofwikkel. Book number: 001019 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Nederlandse Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Het beste uit de gedichten van René de Clercq Uitgeverij de Torentrans N.V./ Zeist, 1932. Linnen band met stofomslag. Pp: 196. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1077821 € 9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP¥ 956] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Het beste uit de gedichten van RenÚ de Clrecq. Torentrans: Zeist, 1932. Gebonden, 4to, foto dichter, linnen, naam op schutblad, 196 pp. Book number: 4228 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Het boek der liefde Amsterdam, Meulenhoff, 1921. 269pp. 20cm. enkele stempeltjes, 1e druk -- De LezenaarBook number: T65458 € 40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur poezie dichtkunde | In shopping cart More information div> |
DAAR IS MAAR ÉÉN LAND.... Hasselt, Uitgeverij Heideland, 1964. 1e druk. Paperback/garenloos, 18cmx11cm, 'Poëtisch Erfdeel der Nederlanden' - 25. Verzameld door Elza de Clercq. Ingeleid door Karel Vertommen. Met bibliografie. 76 + (3) pag. Book number: 017883 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Algemeen - General
| In shopping cart More information div> |
Dietsche Stemmen Utrecht, H.de Vroede. 1915, 1ste dr. Ing. 25x16,5cm. 96 blz. Tijdschrift voor Nederlandsche Stambelangen - Eerste jaargang nr.1 - november 1915. Gebruikssporen. Book number: 002622 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Geschiedenis - Histoire
Keywords: Nederduitse Beweging - Nederlandsche Beweging - Vlaamsche Kroniek | In shopping cart More information div> |
Dietsche Stemmen Utrecht, H.de Vroede. 1918, 1ste dr. Ing. 25x16,5cm. 76 blz. Tijdschrift voor Nederlandsche Stambelangen - Derde jaargang nr.7 & 8 - juli & aug. 1918. Gebruikssporen. Book number: 002625 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Geschiedenis - Histoire
Keywords: Nederduitse Beweging - Nederlandsche Beweging | In shopping cart More information div> |
Dietsche Stemmen Utrecht, H.de Vroede. 1918, 1ste dr. Ing. 25x16,5cm. 104 blz. Tijdschrift voor Nederlandsche Stambelangen - Derde jaargang nr.1&2 - jan. & feb. 1918. Gebruikssporen. Book number: 002623 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Geschiedenis - Histoire
Keywords: Nederduitse Beweging - Nederlandsche Beweging | In shopping cart More information div> |
Dietsche Stemmen Utrecht, H.de Vroede. 1918, 1ste dr. Ing. 25x16,5cm. 104 blz. Tijdschrift voor Nederlandsche Stambelangen - Derde jaargang nr.3 & 4 - maart & april 1918. Gebruikssporen. Book number: 002624 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Geschiedenis - Histoire
Keywords: Nederduitse Beweging - Nederlandsche Beweging - Vlaamsche Kroniek | In shopping cart More information div> |
Gedichten Amsterdam, S.L. van Looy. 1911. Hardcover. Book, Boekversiering van J.B Heukelom. Good/Good. Book number: 000902 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
GEDICHTEN, Amsterdam, S.L. Van Looy, z.d., Gebonden, paars gedecoreerd linnen, originele titelpagina en frontispice, 135 x 175mm., 305 ( XIII )pp., kleine z/w illustraties. ¶ Derde vermeerderde. Boekversiering van J.B. Heukelom. In goede staat. Book number: 19039 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand rene rené gedicht poem poème literair | In shopping cart More information div> |
Gedichten Amsterdam: Van Looy, 1911. René de Clercq; boekversiering van J.B. Heukelom Roo' Rozen serie, Oorspr. uitgegeven: 1907 [vi], 242, xv p, 18 cm. Band netjes gerestaureerd. papier licht "geroest" zoals meestal met dit soort papier Zie beschrijving. -- De KantlijnBook number: 25227 € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521] Catalogue: Poëzie en gedichten
| In shopping cart More information div> |
GEDICHTEN, Amsterdam, S.L. Van Looy, 1907, Gebrocheerd, originele versierde ( Heukelom, J.B.) uitgeversomslag in kleur, 14,5x18cm, 224pp(XVI). ¶ Eerste volledige uitgave. Boekversiering van J.B. Heukelom. Book number: 12638 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand rene rené gedicht poem poème literair | In shopping cart More information div> |
Gedichten Amsterdam, S.L. van Looy, 1907. Ingenaaid, 1e druk. 224 pp. Papieren band met gebruikssporen. Boekversiering van J.B. Heukelom. Naam op schutblad maat boek hxb 177 x 145 mm. Redelijk. Book number: 2035 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Gedichten Amsterdam, S.L.Van Looy. 1911, Tweede vermeerderde druk. Gebonden, 13,5x17,5cm. Roo'Rozen Serie,boekversiering van J.B.Heukelom,242 + XVI pp. Goed. Book number: 009390 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Gedichten. Amsterdam: Van Looy, 1907. 1e dr. IV, 224, XIV p. Linnen. Boekversiering van J.B. Heukelom. -- ParadoxBook number: 12886 € 30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018] Catalogue: Poëzie: Poëzie 1900 - 1945
| In shopping cart More information div> |
GROOTSTE LIEFDE, Amsterdam, Drukkerij Wed. G. Van Soest, s.d.,, gebrocheerd, 130 x 190mm., 31pp. ¶ Goede staat. Book number: 14676 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: René Grootse . . litérature | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page