ascending
descending
found: 906 books on 37 pages. This is page 1
- Next page

(CLAES,ERNEST)
Vlaanderen 107 Ernest Claes
Christelijk Vlaams Kunstenaarsverbond. 1969. Tijdschrift, 22,5x28,5cm. zw/w ills.88pp. in goede staat.
Book number: 011217
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
In shopping cart

More information

ACKET, DÉSIRÉ, NELLY DEGOUY, (BEELD), ERNEST CLAES (TEKST), J DE CUYPER VOORWOORD
De Witte / naar het boek van - Wereldbibliotheek, Amsterdam / Ernest Claes, in beeld gebracht door N. Degouy & D. Acket
BE, Ernest Claesgenootschap/ Huize E. Cleas vzw, 1980. 40 pp., Gebonden. 1e druk van deze uitgever. 22 x 29 cm. Inscr.: . Niet in de handel, ( geschenk voor de leden Ernest Claesgenootschap ?), bewerkte herdruk van 1949/1950 van oorspronkelijk door een chocoladefabriek uitgegeven prentenboekje,. zeer goed.
Book number: 9739
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

ASSCHER, EVA W. & BUKOWSKA, ELSE & CLAES, ERNEST ET. AL.
Negende Winterboek van de Wereldbibliotheek 1930-1931
Wereldbibliotheek , 1931. Papieren omslag. Pp: 118. Bandtekening van Agnes Pareira. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1280144
€  9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP¥ 956]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN & CLAES, ERNEST & HILLE-GAERHE, C.M. VAN ET.AL.
Vijfde Winterboek van de Wereldbibliotheek 1926-1927
Wereldbibliotheek, 1927. Papieren omslag. Pp: 128. Bandtekening van A.C. Strasser-Berlage. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1280230
€  9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP¥ 956]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA /ERNEST CLAES E.A.
Gij zult het kindeke vinden. Oorspronkelijke Nederlandse en Vlaamse kerstverhalen
J. van Tuyl, Antwerpen, Zaltbommel, 1952. Geb. en geïll. Met lichtbesch. S.o. 269 pag. plakbandresten
Book number: 101492261
€  15.50 [Appr.: US$ 19.62 | £UK 12.5 | JP¥ 1559]
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST, COOLEN ANTOON E.A.
Als het wintert- 1931
Tilburg, Het Nederlandsche Boekhuis, 1931. 111pp.geïll.met 30 houtsneden van verschillende kunstenaars, 28cm. geïll.omslag (rug hersteld), enkele stempeltjes, [Bevat o.a. Ernest Claes, De strooper, pp.13-30 & Antoon Coolen, De spreuk van het goede paard, pp.63-76], T73548
Book number: T73548
€  23.00 [Appr.: US$ 29.12 | £UK 18.75 | JP¥ 2314]
Keywords: Literatuur kunst
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST, KOENEN MARIE E.A.
Als het wintert- 1933
Bilthoven, Nelissen, 1933. 111pp.geïll.met 45 humoristische tekeningen van "Hollandsche kunstenaars", 28cm. geïll.omslag, enkele stempeltjes, [Bevat o.a. Ernest Claes, De moeilijke klanten van menheer pastoor, pp.65-86 & Marie Koenen, De voorbijgang, pp.87-96], T73546
Book number: T73546
€  23.00 [Appr.: US$ 29.12 | £UK 18.75 | JP¥ 2314]
Keywords: Literatuur tekenkunst
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST
Bei uns in Deutschland
Antwerpen, 191 .pp, paperback, 11 x 18 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, 7e druk/edition/édition/Ausgabe, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 156743&111F
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

 -
CLAES, ERNEST.
BEI UNS IN DEUTSCHLAND. eerste uitgave
Brussel, N.V. De Standaard, 1919 Gebonden, originele uitgeversomslag, 12,5x18cm, 332pp. beduimeld
¶ Eerste druk.
Book number: 33220
€  75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP¥ 7544]
Keywords: N.V. litérature belgië belgique belgium
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST.
BEI UNS …IN DEUTSCHLAND.
Antwerpen/Brussel/Leuven, Standaard - Boekhandel, 1928 Gebrocheerd, originele papieren uitgeversomslag geïllustreerd in z/w door Henri Verstraeten, 21.4x17.3 cm., 281 pp. + 2, geïllustreerd met houtsneden van Henri Vanstraeten in z/w.
Book number: 2256
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: … . antwerpen brussel leuven 4e druk ( 13e 15e duizend ) belgium belgique belgie flemish flamand vlaams
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST
Bei uns in Deutschland
Hasselt - Heideland, 1971, 191 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 293270&123
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST
"Bei uns in Deutschland"
Tielt: Ernest Claesgenootschap/ Lannoo, 1999. 1e druk, 8vo, halflinnen band, 247pp. Met tekeningen van Jan de Maesschalck en een uitleiding van Prof. em. Dr. August Keersmaekers. Dit is nr. 804 van de 1750 gedrukte exemplaren. Met leeslint. Ex. in nieuwstaat. [ISBN: 9020937634247] (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 83724.LIT
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST
"Bei uns ins Deutschland"
Tielt - Ernest Claesgenootschap, 1999, 247 .pp, hard cover, 24 x 27 cm. Beperkte en genummerde oplage/Limited and numbered edition/Edition limitée et numérotée, Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 235390&123
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST
'Bei uns in Deutschland'.
Brussel, N.V. De Standaard, 1919. Or. omslag, (VI); 332p. 8vo.
¶ Eerste druk. Omslag voor en achter en aan de randen wat beschadigd; 2 stempeltjes op titelpagina; binnenin langs de randen gebruind; goed exemplaar van deze kwetsbare uitgave
Book number: 25850
€  75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP¥ 7544]
Keywords: Eerste Wereldoorlog Mechelen 2009 Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST
"Bei uns in Deutschland"
Winksele, Ernest Claesgenootschap. 1999. Geb.halflinnen, 23,5x27,5cm. met tekeningen van Jan De Maesschalck en een inleiding van August Keersmaekers, oplage 1750ex, genummerd d.i. nr 1015, 248pp. in prima staat.
Book number: 017115
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST
'Bei uns in Deutschland'.
Brussel, N.V. De Standaard, 1919. Or. omslag, 342+2p. 8vo.
¶ Derde druk (10e-12e duizend); met portret-frontispice. Langs rand licht beschadigd; scheefgelezen; naam op voorzijde; verder goed exemplaar.
Book number: 13661
€  27.50 [Appr.: US$ 34.81 | £UK 22.25 | JP¥ 2766]
Keywords: Eerste Wereldoorlog Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST
Bei uns in Deutschland
Antwerpen, 191 .pp, paperback, 11 x 18 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, 8e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 156740&357E
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST
Bei uns in Deutschland.
Amsterdam, Standaard, . wa., 7e druk, 191p., formaat 11-18cm. - redelijk
Book number: 94280
€  2.00 [Appr.: US$ 2.53 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Bei uns in Deutschland.
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST
"Bei uns in Deutschland".
Brussel, N.V. De Standaard, 1919. Or. omslag, (VI); 332p. 8vo.
¶ Eerste druk. Wat gebruikt exemplaar met enkele namen op de titelpagina; wat roest binnenin.
Book number: 22376
€  75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP¥ 7544]
Keywords: Duitsland Eerste Wereldoorlog Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST
Bei uns in Deutschland
Antwerpen, 191 .pp, paperback, 11 x 18 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, 7e druk/edition/édition/Ausgabe, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 156742&357E
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST
Bei uns in Deutschland
Uitgever: Uitgeverij Terra - Lannoo Jaar: 2000. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789020937633
Book number: 36265
€  17.99 [Appr.: US$ 22.77 | £UK 14.5 | JP¥ 1810]
Keywords: 9789020937633
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST.
BEI UNS IN DEUTSCHLAND.
Antwerpen/Brussel/Leuven/Gent, N.V. De Standaard, 1935 Ingenaaid, originele papieren uitgeversomslag geïllustreerd in z/w door Henri Vanstraeten, 20.4x14.2 cm., 322 pp., geïllustreerd met houtsneden in z/w van Henri Vanstraeten.
Book number: 34943
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: N.V. antwerpen brussel leuven gent 5e druk 16e 18e duizend litérature belgië belgique belgium
In shopping cart

More information

CLAES, ERNEST.
BEI UNS IN DEUTSCHLAND.
Brussel, N.V. De Standaard, 1923 Gebonden, originele uitgeversomslag, 12,5x18cm, 342pp.
Book number: 22853
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: N.V. litérature belgië belgique belgium
In shopping cart

More information

 -
CLAES, ERNEST.
BEI UNS IN DEUTSCHLAND. eerste uitgave
Brussel, N.V. De Standaard, 1919 Gebonden, originele uitgeversomslag, 12,5x18cm, 332pp. goed exemplaar.
¶ Eerste druk.
Book number: 34711
€  75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP¥ 7544]
Keywords: N.V. litérature belgië belgique belgium
In shopping cart

More information

CLAES ERNEST
Bei uns in Deutschland
Amsterdam, 191 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 18 x 11 cm. Gesigneerd/Signed/Signé, Naam op titelpagina/Name on title page, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 238036&A27C
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search