| ||||
|
|
|
|||
| found: 13 books |
In de tover der stad en andere verhalen Oudenaarde, 1958, 139 .pp, soft cover, 13 x 21 cm. Schoolstempel aanwezig, Omslag verkleurd/Cover discoloured, 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 189358&319E € 18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Kalverliefde en andere verhalen Brussel, 1929, 124 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 164476&382C € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Kalverliefde en andere verhalen Brussel, 1929, 123 .pp, Genaaid/Broché, 20 x 16 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Onopengesneden pagina's/Uncut pages/Pages non rogné/Unaufgeschnitten. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 224118&A27F € 24.00 [Appr.: US$ 30.38 | £UK 19.5 | JP¥ 2414] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
KALVERLIEFDE EN ANDERE VERHALEN. Brussel, Standaard Boekhandel, 1929 Gebrocheerd, originele papieren uitgeversomslag, 20x15.9 cm., 125 pp., ongesneden. Book number: 32630 € 24.00 [Appr.: US$ 30.38 | £UK 19.5 | JP¥ 2414]
Keywords: . letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Het licht was gouden Leuven, 1944, 124 .pp, hard cover, 13 x 19 cm. Gedrukt op oorlogspapier, davidsfonds. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 94636&319E € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het licht was gouden Leuven , Davidsfonds, 1944. Softcover, gebonden, 8vo, 124 pp. Good Book number: 30524 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Het Licht Was Gouden Leuven, Davidsfonds, 1944. Softcover, gebrocheerd, 8vo, 124 pp. Good, gebruind Book number: 34209 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Het licht was gouden. Leuven, Davidsfonds, 1944. 124pp ingenaaid, karton, Volksreeks van het Davidsfonds nr. 320, redelijk tot goede staat, Tweedehands; omslag sleets, hoekjes beschadigd, verder goed. Book number: 1100007577 € 4.50 [Appr.: US$ 5.7 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Roman | In shopping cart More information div> |
Moderne poëzie. Lier, Colibrant, 1955, 1e, ingenaaid, 84(1)p. (vlekje aan voorzijde). Book number: 14113 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: Nederlandse poëzie | In shopping cart More information div> |
Moderne Poëzie Colibrant. 1955. Soft cover. Book, Schets van de ontwikkeling van de moderne poëzie. Good/No Jacket. Book number: 3571 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: essay; poëzie | In shopping cart More information div> |
Nagelaten Gedichten Oudenaarde, Sanderus. 0. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 4115 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Schets van de ontwikkeling der moderne poëzie. Colibrant, 1955. Ingenaaid. 84 p. Book number: K3303 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: - Studie
Keywords: studie poëzie | In shopping cart More information div> |
Zoo schrijven de Fransch-Vlamingen Brugge, 1944, 232 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Bloemlezing samengesteld en ingeleid door Prof. Dr. Vital Celen, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, Ex libris Smeyers, Boekband los/Cover loose. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 180975&319E € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |