ascending
descending
found: 29 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

CAUWELAERT, AUG. VAN
Van Abner, de Jood, die niets gezien had van W. Hauff. Vertaald door Aug. Van Cauwelaert.
Leuven, Gent, Mechelen, Veurne, Antwerpen, S.V. De Vlaamsche Boekenhalle, 1924..Or. geniet omslag, 16p.
¶ Goed exemplaar.
Book number: 28653
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Hauff, Wilhelm Jeugdliteratuur Nederlandse literatuur Sprookjes Vertalingen Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN
Fantaisie.
Gent, Snoeck Ducaju en Zoon, 1943. Or. karton met omslag, 130+4p.
¶ Illustraties van Hélène Van Raemdonck. Nummer 4 van de Kunstsnoeckjes-reeks; volgens colofon 1942. Omslag minimaal gebruind; mooi exemplaar.
Book number: 28654
€  6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654]
Keywords: Geïllustreerde uitgaven Nationale Hoogere School voor Bouw en Si Nederlandse literatuur Raemdonck, Hélène van Snoeck-Ducaju Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN
Gedichten. Een keur uit het volledig dichtwerk samengesteld en van een nawoord voorzien door Albert Westerlinck.
Brussel - Amsterdam, Elsevier, z.j. Or. omslag met flappen, 89+7p.
¶ Beperkte genummerde oplage van 450 (nr. 102) exemplaren. Iets verkleurd; goed exemplaar. Bijgevoegd: fotoportret en "doodsfolder" van D.W. & B.
Book number: 9585
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Keywords: Bloemlezing Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
Harry
Amsterdam, 315 .pp, soft cover, 13 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 26169&114B
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
Harry
Amsterdam, Van Kampen & Zoon, s.d. Hardcover, gebrocheerd, 8vo, 222 pp. Good
Book number: 37110
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
Harry
Gent, 219 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 26160&114B
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN
Harry. Pag. 96 e.v.. in De Gemeenschap. Februari 1934. No. 2, 10e jaargang.
(Utrecht, De Gemeenschap), 1934. Or. omslag, pag. 81-144.
¶ Met bijdragen van o.a. Joep Nicolas, Bern. Verhoeven, Gerard Wijdeveld, Aug. van Cauwelaert, Pierre Kemp (Kleine gedichten), Louis de Bourbon, Jan Engelman. Vooromslag en vignetten Charles Eyck. Iets verkleurd en wat gebobbeld; verder goed exemplaar. Bijgevoegd: In memoriam August van Cauwelaert. Dietsche Warande en Belfort. November 1945, nummer 6. Herdenkingsnummer. Met bijdragen van o.a. M.E. Belpaire, M. Gijsen, Dr. Fr. van Cauwelaert, Fr. Francken, A. Westerlinck, Jozef Muls, M. Roelants, G. Walschap, A. Demedts, F.V. Toussaint van Boelaere, C. Bittremieux, P.G. Buckinx. Omslag beschadigd; verder goed exemplaar.
Book number: 25515
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Keywords: Belpaire, M.-E. Bourbon, L. de Buckincx, P.G. Cauwelaert, August van Demedts, André Dietsche Warande & Belfort Engelman, J. Eyck, Charles Franck, Fr. Gemeenschap Gijsen, Marnix Kemp, Pierre Kunst Muls, Jozef Nederlandse literatuur Nicolas, Joep Roelants,
In shopping cart

More information

 -
VAN CAUWELAERT AUG.
Liederen voor Maria
Mechelen, 46 .pp, hard cover, 13 x 18 cm. 2e druk/edition/édition/Ausgabe, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 170948&375G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN
Liederen voor Maria.
Leuven, Gent, Mechelen, S.V. De Vlaamsche Boekenhalle - Hilversum, U.M. v/h P. Brand, z.j. Or. karton, 46+2p.
¶ Gedrukt in rood en zwart.
Book number: 9583
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN
Liederen van deemoed.
Z.p., De bladen voor de poëzie, 1938. Or. omslag, 14+2p.
¶ De bladen voor de poëzie, 2e jaargang, nr. 3. Maart 1938. Met gesigneerd opdrachtje van de auteur. Mooi exemplaar.
Book number: 10236
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Bladen voor de poëzie Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdracht-ex. Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG., VAN.
LIEDEREN VAN DEEMOED.
Mechelen, Bladen voor de poëzie, 1938., Geniet, originele uitgeversomslag beduimeld, 14,5x23,5cm, 14pp.
¶ Tweede jaargang n°3.
Book number: 6289
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Keywords: litérature literature literatuur letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams Flämischen Flaemischen Flamischen flamand vlaanderen flandre flanders flandern
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
Liederen van droom en daad - gedichten
Antwerpen/ Eindhoven, Leeslust/ Lecturis, 1927. 110pp. gesigneerd met uitgebreide opdracht, 4e druk, ingebonden in gecart.band (linnen rug met titel in goudopdruk), 2 stempeltjes, goede staat
Book number: T56141
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: Poëzie dichtkunde letteren Vlaanderen België
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
Liederen van droom en daad
Bussum, Van Dishoeck, 1918. 109pp.met tekeningen van Sam De Vriendt, 23cm.gedrukt op De Haesbeek papier, gesigneerd door de auteur met opdracht aan pater Linnebank, 3 stempeltjes
Book number: T65422
€  50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030]
Keywords: literatuur Vlaanderen poezie dichtkunde
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
En de rechter vertelt... (vertellen in toga)
Antwerpen, Standaard Boekhandel, 1942. Hardcover, gebrocheerd, 8vo, 99 pp. Good
Book number: 37113
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
En de rechter vertelt
Antwerpen, 100 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. cover not so good/omslag onfris, Gevouwen rug/Folded back, uncut pages/ non coupé/onopengesneden, 3e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 76234&125D
€  4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN
En de rechter vertelt… (vertellen in toga).
Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, 2e dr., 1942. 100pp ingenaaid, halflinnen, goede staat, Tweedehands; band wat sleets, wat roestvlekken op pagina's, verder goed.
Book number: 1100002497
€  4.75 [Appr.: US$ 6.01 | £UK 4 | JP¥ 478]
Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Korte Verhalen
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN.
De romancier en zijn jeugd.
Antwerpen, Standaard, 1944. Gebonden. 68 p. Ills
Book number: K3053
€  11.50 [Appr.: US$ 14.56 | £UK 9.5 | JP¥ 1157]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie vlaams
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT,AUG.
De romancier en zijn jeugd
Antwerpen, Standaard-Boekhandel. 1944. Gekartonneerd, 13,5x21cm. over Streuvels,Claes,Elsschot,Walschap e.a.68pp. in goede staat.
Book number: 007381
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT, AUG.
De romancier en zijn jeugd [over de jeugdervaringen van een aantal Vlaamse schrijvers]
Antwerpen/Brussel/ Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, 1944, 68pp.+ 4pp. buitentekstill.(o.a.geboortehuis van E.Claes & Communieportret van G.Walschap !), gecart.band
Book number: T14577
€  21.00 [Appr.: US$ 26.58 | £UK 17 | JP¥ 2112]
Keywords: Literatuur, letterkunde
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
Verzen - nieuwe reeks
Antwerpen, Veritas/ Ons Volk, 1913. 82 [ii] pp. 22cm. 1e editie, gedrukt op luxepapier, wat slijtage, enkele roestvlekjes, stempeltje, zeldzaam, T75847
Book number: T75847
€  27.00 [Appr.: US$ 34.18 | £UK 21.75 | JP¥ 2716]
Keywords: Dichtkunde poëzie poetry Vlaanderen België
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
Verzen
Leuven, Taal- en letterlievend studentengenootschap, s.d?. 94 + [2]pp. 19cm. enkele stempeltjes, exemplaar uit de bibliotheek van pater Linnebank, met enkele aantekeningen in potlood wellicht door pater Linnebank
Book number: T65440
€  24.00 [Appr.: US$ 30.38 | £UK 19.5 | JP¥ 2414]
Keywords: literatuur Vlaanderen poezie dichtkunde
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
Verzen - nieuwe reeks
Antwerpen, Veritas/ Ons Volk, 1913. 82 [ii] pp. gesigneerd met opdracht door auteur aan M.E. Belpaire, 22cm. wat roestplekjes, stempeltje op titelblad, goede staat, zeldzaam
Book number: T56059
€  60.00 [Appr.: US$ 75.95 | £UK 48.5 | JP¥ 6035]
Keywords: Dichtkunde poëzie poetry Vlaanderen België
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN (SAM.)
De Vlaamsche Jongeren Van Gisteren En Heden (1910-1927)
Antwerpen, Leeslust. 1927. Soft cover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3123
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

CAUWELAERT, AUG. VAN
De Vlaamsche jongern van gisteren en heden 1910-1927.
Antwerpen/Eindhoven, Leeslust/Lecturis, 1927. 158pp ingenaaid, papieren omslag met flappen, goede staat, Tweedehands; band wat sleets, naam voorin, verder goed.
Book number: 1100004279
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Bloemlezingen; Gedichten
In shopping cart

More information

VAN CAUWELAERT AUG.
De Vlaamsche Jongeren van Gisteren en Heden (1910-1927)
Antwerpen / Eindhoven, Leeslust / Lecturis, 1927. 158pp. 20cm. gesigneerd met opdracht door de auteur, stempeltje op bladsneden en titelblad
Book number: T65300
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: Literatuur Vlaanderen poezie dichtkunde
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search