| ||||
|
|
|
|||
| found: 29 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Van Abner, de Jood, die niets gezien had van W. Hauff. Vertaald door Aug. Van Cauwelaert. Leuven, Gent, Mechelen, Veurne, Antwerpen, S.V. De Vlaamsche Boekenhalle, 1924..Or. geniet omslag, 16p. ¶ Goed exemplaar. Book number: 28653 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Hauff, Wilhelm Jeugdliteratuur Nederlandse literatuur Sprookjes Vertalingen Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Fantaisie. Gent, Snoeck Ducaju en Zoon, 1943. Or. karton met omslag, 130+4p. ¶ Illustraties van Hélène Van Raemdonck. Nummer 4 van de Kunstsnoeckjes-reeks; volgens colofon 1942. Omslag minimaal gebruind; mooi exemplaar. Book number: 28654 € 6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Geïllustreerde uitgaven Nationale Hoogere School voor Bouw en Si Nederlandse literatuur Raemdonck, Hélène van Snoeck-Ducaju Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Gedichten. Een keur uit het volledig dichtwerk samengesteld en van een nawoord voorzien door Albert Westerlinck. Brussel - Amsterdam, Elsevier, z.j. Or. omslag met flappen, 89+7p. ¶ Beperkte genummerde oplage van 450 (nr. 102) exemplaren. Iets verkleurd; goed exemplaar. Bijgevoegd: fotoportret en "doodsfolder" van D.W. & B. Book number: 9585 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bloemlezing Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Harry Amsterdam, 315 .pp, soft cover, 13 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 26169&114B € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Harry Amsterdam, Van Kampen & Zoon, s.d. Hardcover, gebrocheerd, 8vo, 222 pp. Good Book number: 37110 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Harry Gent, 219 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 26160&114B € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Harry. Pag. 96 e.v.. in De Gemeenschap. Februari 1934. No. 2, 10e jaargang. (Utrecht, De Gemeenschap), 1934. Or. omslag, pag. 81-144. ¶ Met bijdragen van o.a. Joep Nicolas, Bern. Verhoeven, Gerard Wijdeveld, Aug. van Cauwelaert, Pierre Kemp (Kleine gedichten), Louis de Bourbon, Jan Engelman. Vooromslag en vignetten Charles Eyck. Iets verkleurd en wat gebobbeld; verder goed exemplaar. Bijgevoegd: In memoriam August van Cauwelaert. Dietsche Warande en Belfort. November 1945, nummer 6. Herdenkingsnummer. Met bijdragen van o.a. M.E. Belpaire, M. Gijsen, Dr. Fr. van Cauwelaert, Fr. Francken, A. Westerlinck, Jozef Muls, M. Roelants, G. Walschap, A. Demedts, F.V. Toussaint van Boelaere, C. Bittremieux, P.G. Buckinx. Omslag beschadigd; verder goed exemplaar. Book number: 25515 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Belpaire, M.-E. Bourbon, L. de Buckincx, P.G. Cauwelaert, August van Demedts, André Dietsche Warande & Belfort Engelman, J. Eyck, Charles Franck, Fr. Gemeenschap Gijsen, Marnix Kemp, Pierre Kunst Muls, Jozef Nederlandse literatuur Nicolas, Joep Roelants, | In shopping cart More information div> |
Liederen voor Maria Mechelen, 46 .pp, hard cover, 13 x 18 cm. 2e druk/edition/édition/Ausgabe, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 170948&375G € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Liederen voor Maria. Leuven, Gent, Mechelen, S.V. De Vlaamsche Boekenhalle - Hilversum, U.M. v/h P. Brand, z.j. Or. karton, 46+2p. ¶ Gedrukt in rood en zwart. Book number: 9583 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Liederen van deemoed. Z.p., De bladen voor de poëzie, 1938. Or. omslag, 14+2p. ¶ De bladen voor de poëzie, 2e jaargang, nr. 3. Maart 1938. Met gesigneerd opdrachtje van de auteur. Mooi exemplaar. Book number: 10236 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bladen voor de poëzie Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdracht-ex. Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
LIEDEREN VAN DEEMOED. Mechelen, Bladen voor de poëzie, 1938., Geniet, originele uitgeversomslag beduimeld, 14,5x23,5cm, 14pp. ¶ Tweede jaargang n°3. Book number: 6289 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: litérature literature literatuur letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams Flämischen Flaemischen Flamischen flamand vlaanderen flandre flanders flandern | In shopping cart More information div> |
Liederen van droom en daad - gedichten Antwerpen/ Eindhoven, Leeslust/ Lecturis, 1927. 110pp. gesigneerd met uitgebreide opdracht, 4e druk, ingebonden in gecart.band (linnen rug met titel in goudopdruk), 2 stempeltjes, goede staat -- De LezenaarBook number: T56141 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Poëzie dichtkunde letteren Vlaanderen België | In shopping cart More information div> |
Liederen van droom en daad Bussum, Van Dishoeck, 1918. 109pp.met tekeningen van Sam De Vriendt, 23cm.gedrukt op De Haesbeek papier, gesigneerd door de auteur met opdracht aan pater Linnebank, 3 stempeltjes -- De LezenaarBook number: T65422 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur Vlaanderen poezie dichtkunde | In shopping cart More information div> |
En de rechter vertelt... (vertellen in toga) Antwerpen, Standaard Boekhandel, 1942. Hardcover, gebrocheerd, 8vo, 99 pp. Good Book number: 37113 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
En de rechter vertelt Antwerpen, 100 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. cover not so good/omslag onfris, Gevouwen rug/Folded back, uncut pages/ non coupé/onopengesneden, 3e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 76234&125D € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
En de rechter vertelt… (vertellen in toga). Antwerpen/Brussel/Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, 2e dr., 1942. 100pp ingenaaid, halflinnen, goede staat, Tweedehands; band wat sleets, wat roestvlekken op pagina's, verder goed. Book number: 1100002497 € 4.75 [Appr.: US$ 6.01 | £UK 4 | JP¥ 478] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Korte Verhalen | In shopping cart More information div> |
De romancier en zijn jeugd. Antwerpen, Standaard, 1944. Gebonden. 68 p. Ills Book number: K3053 € 11.50 [Appr.: US$ 14.56 | £UK 9.5 | JP¥ 1157] Catalogue: - Studie
Keywords: studie vlaams | In shopping cart More information div> |
De romancier en zijn jeugd Antwerpen, Standaard-Boekhandel. 1944. Gekartonneerd, 13,5x21cm. over Streuvels,Claes,Elsschot,Walschap e.a.68pp. in goede staat. Book number: 007381 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: literatuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
De romancier en zijn jeugd [over de jeugdervaringen van een aantal Vlaamse schrijvers] Antwerpen/Brussel/ Gent/Leuven, Standaard-Boekhandel, 1944, 68pp.+ 4pp. buitentekstill.(o.a.geboortehuis van E.Claes & Communieportret van G.Walschap !), gecart.band -- De LezenaarBook number: T14577 € 21.00 [Appr.: US$ 26.58 | £UK 17 | JP¥ 2112] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur, letterkunde | In shopping cart More information div> |
Verzen - nieuwe reeks Antwerpen, Veritas/ Ons Volk, 1913. 82 [ii] pp. 22cm. 1e editie, gedrukt op luxepapier, wat slijtage, enkele roestvlekjes, stempeltje, zeldzaam, T75847 -- De LezenaarBook number: T75847 € 27.00 [Appr.: US$ 34.18 | £UK 21.75 | JP¥ 2716] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Dichtkunde poëzie poetry Vlaanderen België | In shopping cart More information div> |
Verzen Leuven, Taal- en letterlievend studentengenootschap, s.d?. 94 + [2]pp. 19cm. enkele stempeltjes, exemplaar uit de bibliotheek van pater Linnebank, met enkele aantekeningen in potlood wellicht door pater Linnebank -- De LezenaarBook number: T65440 € 24.00 [Appr.: US$ 30.38 | £UK 19.5 | JP¥ 2414] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur Vlaanderen poezie dichtkunde | In shopping cart More information div> |
Verzen - nieuwe reeks Antwerpen, Veritas/ Ons Volk, 1913. 82 [ii] pp. gesigneerd met opdracht door auteur aan M.E. Belpaire, 22cm. wat roestplekjes, stempeltje op titelblad, goede staat, zeldzaam -- De LezenaarBook number: T56059 € 60.00 [Appr.: US$ 75.95 | £UK 48.5 | JP¥ 6035] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Dichtkunde poëzie poetry Vlaanderen België | In shopping cart More information div> |
De Vlaamsche Jongeren Van Gisteren En Heden (1910-1927) Antwerpen, Leeslust. 1927. Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 3123 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
De Vlaamsche jongern van gisteren en heden 1910-1927. Antwerpen/Eindhoven, Leeslust/Lecturis, 1927. 158pp ingenaaid, papieren omslag met flappen, goede staat, Tweedehands; band wat sleets, naam voorin, verder goed. Book number: 1100004279 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Poëzie
Keywords: Bloemlezingen; Gedichten | In shopping cart More information div> |
De Vlaamsche Jongeren van Gisteren en Heden (1910-1927) Antwerpen / Eindhoven, Leeslust / Lecturis, 1927. 158pp. 20cm. gesigneerd met opdracht door de auteur, stempeltje op bladsneden en titelblad -- De LezenaarBook number: T65300 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur Vlaanderen poezie dichtkunde | In shopping cart More information div> |