| ||||
|
|
|
|||
| found: 20 books |
Ik vertrouw je Amsterdam, Lebowski, 2008, Paperback, 207 pag., porto 2,50 euro , isbn 9789048800513. Als nieuw.. Book number: EMP183/56003 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Thriller
| In shopping cart More information div> |
Ik vertrouw je Amsterdam, Lebowski Publishers, 2008. Paperback 21x13. 1e druk. 207 blz. Vertaald uit het Italiaans door Etta Maris. Gigi Vianello is de charmante, zwierige eigenaar van een duur restaurant in Cagliari, Chez Momò geheten. Zijn ogen hebben een verschillende kleur: een blauw en een groen oog, wat hem een merkwaardige uitstraling geeft. Hij heeft zijn leven in Venetië als drugsdealer in discotheken in allerijl moeten verlaten en zich gevestigd op Sardinië, waar zijn naam niet bekend is en hij niet zo snel door de politie gezocht zal worden. Hij is geen standaard crimineel die met pistolen zwaait en met geweld macht probeert te verwerven, maar eerder een onfatsoenlijke ondernemer die zijn vak goed verstaat: groothandel in afgekeurde voedingsmiddelen. Hij koopt en verkoopt sjiek voedsel in alle uithoeken van de wereld. Voedsel dat in de supermarkten terechtkomt, in dure restaurants of in de gaarkeukens van weeshuizen. Een markt die beheerst wordt door een nieuwe maffia die brutaal en gewetenloos haar gang gaat in een maatschappij waarin blijkbaar op alle gebieden geknoeid wordt en ook voedsel niet meer te vertrouwen is.. Book number: S9418 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Spannende lectuur
Keywords: Italiaanse culinaire thriller | In shopping cart More information div> |
Ik vertrouw je Amsterdam, Lebowski 2008 (eerste druk nl) Paperback 207 pag., porto 2,50 euro NL isbn 9789048800513 In zeer goede staat. Vertaling Etta Maris. Book number: LP1018/65925 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Thriller
| In shopping cart More information div> |
De Alligator en het mysterie van de Schepeneter Paperback. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U509850 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Spannende boeken
| In shopping cart More information div> |
De Alligator en het mysterie van de schepeneter. Amsterdam : Wereldbibliotheek, cop. 2005. 221 p. ; 21 cm. Nederlandse vertaling van: Il mystero di mangiabarche. - Roma : Edizioni e/o, cop. 1997. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9028420592 Book number: #213098 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Keywords: doos, LITERATURE *, *. 9028420592 | In shopping cart More information div> |
Arrivederci Amore ISBN : 2864244608. METAILIE. 2003. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 169 pages. ¶ Traduit de l'italien par Laurent Lombard. Série "Suites". -- Le-livre.comBook number: RO80020404 € 14.90 [Appr.: US$ 18.86 | £UK 12 | JP¥ 1499]
Keywords: Littératures italienne, roumaine, rhéto-romane | In shopping cart More information div> |
Arrividerci amore, ciao. Aus dem Ital. von Hinrich Schmidt-Henkel. Trojanische Pferde 21. Berlin: Tropen-Verl., 2007. 1. Auflage, EA, 186 S.; 22 cm, 8° , Hardcover/Pappeinband Schutzumschlag, guter bis sehr guter Zustand Book number: 284124 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Belletristik
Keywords: Italienische, rumänische, rätoromanische Literatur, B Belletristik, Arrivederci amore, ciao | In shopping cart More information div> |
The Colombian Mule (New Blood) VGC plus. Orion, 2003. First UK edition-first printing. Tan hardback(black lettering to the spine) with Dj(two small nicks, scratches and crease on the Dj cover), both in VGC plus. Nice and clean pages with light shelf wear on the outer edges, light shelf wear on the Dj cover. 156pp. Price un-clipped. Very Good/Very Good. ISBN: 9780752857336 Book number: 4601 GBP 14.60 [Appr.: EURO 18.25 US$ 22.98 | JP¥ 1826] Catalogue: Mystery & Thrillers
Keywords: 9780752857336 | In shopping cart More information div> |
The Colombian Mule London: Book Club Associates, 2003. Reprint. Black hardback cloth cover. 156pp :: 210mm x 140mm (8" x 6"). VG : in very good condition with dust jacket . -- Barter BooksBook number: bbc073 GBP 6.60 [Appr.: EURO 8.25 US$ 10.39 | JP¥ 825] Catalogue: Fiction
Keywords: Fiction | In shopping cart More information div> |
The Colombian Mule London, Orion. 2003, 1st Thus. H. Back, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Previous owners signature to ffep. 156 pp. Very Good/Very Good. Signed by Massimo Carlotto. Book number: 035701 GBP 15.00 [Appr.: EURO 18.75 US$ 23.61 | JP¥ 1876]
Keywords: Crime Novel Fiction | In shopping cart More information div> |
Die dunkle Unermesslichkeit des Todes : Roman. Aus dem Ital. von Hinrich Schmidt-Henkel Stuttgart : Tropen, 2008. Deutsche Erstausgabe 188 S. ; 22 cm 8°, Pappband Schutzumschlag, Leseexemplar, sonst guter Zustand Book number: 249601 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Literatur
| In shopping cart More information div> |
Die dunkle Unermesslichkeit des Todes Stuttgart: Cotta´sche Buchhandlung, 2008. Deutsche EA 188 8°, Hardcover/Pappeinband Schutzumschlag - dieser gering berieben, sonst guter Zustand Book number: 239520 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Varia
Keywords: Italienische Belletristik, Roman, Erzählung, Belletristik / Spannung, Belletristik / Kriminalromane, Krimis/Thriller | In shopping cart More information div> |
IL Maestro Di Nodi Edizioni E-O, 2002, I EDIZIONE. Condizioni: nuovo.brossura editoriale illustrata a colori, pagine 222.prezzo di copertina euro 13,00. ISBN: 9788876415128. Book number: M1618-0181 € 5.89 [Appr.: US$ 7.46 | £UK 4.75 | JP¥ 592] Catalogue: Romanzi
| In shopping cart More information div> |
The Master Of Knots London, Orion Books. 2004, Reprint. (ISBN: 0752857355) Hard Cover. 184 pages. Book and Jacket appear to have hardly been read and are both in Fine condition throughout. Alligator Is Approached To Help Find Mariano's Wife Who Has Been Abducted. Fine/Fine. Book number: 078123 USD 9.90 [Appr.: EURO 8 | £UK 6.5 | JP¥ 787] Catalogue: Crime/Mystery - Fiction
Keywords: 0752857355 | In shopping cart More information div> |
Tot Ziens Liefje, Vaarwel Uitgever: Wereldbibliotheek Jaar: 2006. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789028421608 -- Budget BoekBook number: 30126 € 14.99 [Appr.: US$ 18.98 | £UK 12.25 | JP¥ 1508]
Keywords: 9789028421608 | In shopping cart More information div> |
De Vluchteling Uitgever: Wereldbibliotheek Jaar: 2005. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ongelezen ISBN 9789028421387 -- Budget BoekBook number: 21069 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: 9789028421387 | In shopping cart More information div> |
De waarheid van de Alligator Uitgever: Wereldbibliotheek Jaar: 2005. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789028420588 -- Budget BoekBook number: 16573 € 11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP¥ 1106]
Keywords: 9789028420588 | In shopping cart More information div> |
De waarheid van de Alligator Wereldbibliotheek, 2005, paperback. 9789028420588 . Book number: 115828018 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
| In shopping cart More information div> |
De waarheid van DE ALLIGATOR. Amsterdam, Wereldbibliotheek, 2005. 1e druk. Paperback/ingenaaid, 21cmx13cm, Net exemplaar. Oorspronkelijke Italiaanse titel: 'La verità dell'Alligatore' (1995). Vertaald door Jan van der Haar. Omslagontwerp: Volken Beck. Omkoping, chantage en moord in een Italiaanse provinciestad. 199 pag. Book number: 021702 € 14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408] Catalogue: ITALIAN translated literature after 1900
Keywords: italia verità dell'Alligatore marco buratti | In shopping cart More information div> |
Colombian Mule, The London, Orion. 2003, First Edition. (ISBN: 0752857339) . Hardback, Translated from Italian by Christopher Woodall. One of Orion's "New Blood" group of crime novels. Unread. Fine/Fine. Book number: 014737 GBP 10.56 [Appr.: EURO 13.25 US$ 16.62 | JP¥ 1321] Catalogue: Crime
Keywords: Fiction Mystery Detective 0752857339 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |