| ||||
|
|
|
|||
| found: 42 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Erfschrift van een zonderling Antwerpen, 1943, 298 .pp, paperback, 13 x 19 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 113821&TR1C € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Erfschrift van een zonderling Antwerpen, 1943, 298 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 19 cm. Houtsneden van Luc De Jaegher. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24355&102D € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Ergens is het lente, een blijmoedig boek Antwerpen, 1942, 256 .pp, Genaaid/Broché, 12 x 19 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Rug beschadigd/Spine damaged, Gevouwen rug/Folded back, Band wat verkleurd/Discolouration. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 235798&285D € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Oude Drukken
Keywords: Oude drukken | In shopping cart More information div> |
ERGENS IS HET LENTE, Amsterdam, Strengholt, 1941 Gebonden, halflinnen, 120 x 195mm., 256pp. ¶ In goede staat. Book number: 31964 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Keywords: letteren letterkunde literair roman proza | In shopping cart More information div> |
Jeroen de vliegenvanger Hasselt, 239 .pp, hard cover, 12 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 134384&124C € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Jeroen de vliegenvanger Hofboekerij. 239pp Gebonden linnen Book number: 101352726 € 10.95 [Appr.: US$ 13.86 | £UK 9 | JP¥ 1101]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Jeroen, de Vliegenvanger Hofboekerij- Heemstede Hasselt, s.d. 1e. Gebonden, met stofomslag, 239p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10538 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Jeroen de Vliegenvanger. Hasselt, Hofboekerij-Heemstede, S.d. Gebonden, linnen met stofomslag, 239pp., 12.5x20.5cm, goede staat. Book number: 31832 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Keywords: roman | In shopping cart More information div> |
Jeroen de vliegenvanger Hasselt, 239 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 15661&52G € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Jeroen de vliegenvanger Hasselt, 239 .pp, hard cover, 13 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24358&102D € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Jeroen de Vliegenvanger Heemstede: Hofboekerij. 1e druk, Hardcover, 239pp. Kartonnen band met goudbelettering op voorplat en rug. Met besch. stofomslag. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 21632.LIT € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Kapel der gevangenis, Jan Duchêne, schilder der barmhartigheid 1948. Linnen band. Pp: 30. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U845460 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Kapel der gevangenis, Jan Duchêne, schilder der barmhartigheid. Antwerpen, De Vlijt, 1948 Gebonden, linnen rug met gekart. platten, 31pp. en 26 z/w platen buiten tekst, 18.5x25.5cm., goede staat. Book number: 30427 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Belgische kunst na 1830 ; Belgium art after 1830 ; Belgium art after 1830 ; Belgium art after 1830
Keywords: belgië | In shopping cart More information div> |
De kathedraalbouwer Antwerpen, 1943, 239 .pp, soft cover, 15 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24353&102D € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De kathedraalbouwer Standaard Uitgeverij, 1943, 255 .pp, hard cover, 15 x 23 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 173561&374D € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De kathedraalbouwer Antwerpen, 255 .pp, soft cover, 14 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 104067&279G € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De kathedraalbouwer Standaard Uitgeverij, 1943, 255 .pp, hard cover, 15 x 23 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 171449&352F € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
DE KATHEDRAALBOUWER, Antwerpen, Standaard, z.d., Gebonden, linnen, originele geïllustreerde uitgeversomslag, 15x22,5cm, 255pp. ¶ Boek zelf in prima staat, omslag vertoont hier en daar scheurtjes. Book number: 4350 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: litérature letterkunde letteren vlaams flemish flamand belgie belgië belgique belgium | In shopping cart More information div> |
De kathedraalbouwer Antwerpen, 1943, 255 .pp, soft cover, 15 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 13056&20C € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het late proza van mijnheer Kaproen Antwerpen, 77 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 144980&120B € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Het late proza van mijnheer Kaproen Antwerpen, 77 .pp, soft cover, 13 x 20 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24360&102D € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het leven aan den stroom Antwerpen, 1942, 129 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24357&102D € 11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP¥ 1106] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het Leven Aan Den Stroom. Houtgravures Van Luc de Jaegher. Hardcover. Amsterdam, Stengholts 1942. Ohln. 131 p. Book number: 10722 € 36.00 [Appr.: US$ 45.57 | £UK 29 | JP¥ 3621]
Keywords: LITERATURE | In shopping cart More information div> |
HET LEVEN AAN DEN STROOM, Amsterdam, Strengholt, 1942 Gebonden, halflinnen, voorplat met vignet, 145 x 205mm., 132pp., mooie z/w tekeningetjes. ¶ Het boek vertoont hier en daar een klein roestvlekje, wat zeker niet vreemd is gezien de ouderdom van het boek. Book number: 31956 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Luc Jaegher letteren letterkunde literair proza roman | In shopping cart More information div> |
Het leven aan den stroom 1942. Paperback. Pp: 125. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U636701 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |