| ||||
|
|
|
|||
| found: 47 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Bewogen tijden: Kronieken en beelden 1916-1917. Tweede bundel. Zutphen, 1917, Thieme. 460 pp. Gebonden. Halflinnen. Net exemplaar . Book number: 29750 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Bewogen tijden: Kronieken en beelden 1918-1919. Vierde bundel. Zutphen, 1919, Thieme. 426 pp. Gebonden. Halflinnen. Net exemplaar . Book number: 29740 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Bewogen tijden: Kronieken en beelden 1917-1918. Derde bundel. Zutphen, 1918, Thieme. 438 pp. Gebonden. Grijs linnen. Net exemplaar . Book number: 29749 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Bataafsch verleden ( Dorus' droefheid) Zutphen [1917], 250 pag., geb. [betr. Theodorus van Kooten]. Price outside EU (no VAT): euro 20 Book number: 25436 € 21.20 [Appr.: US$ 26.84 | £UK 17.25 | JP¥ 2133]
| In shopping cart More information div> |
Bataafsch Verleden (Dorus' droefheid) Byvanck, W.G.C., Bataafsch Verleden (Dorus' droefheid), (drukkersmerk), Zutphen, W.J.Thieme & Cie, (1917), (Vaderlandsche geschiedenissen op den overgang der 18de eeuw), X + (II) + 250 pp, 8º, (19,6 x 14,2 cm), In oorspronkelijke halflinnen band met titel in rood op voorplat en rug. Blauwe rug verschoten. Schutbladen en eerste en laatste bladzijde zijn nogal verbruind, Ex libris van I.H.M.Furnée en naam van de tegenwoordige eigenaar op schutblad, Theodorus van Kooten was een schilderachtig figuur uit de tijd van de Nederlandse revolutie. Hij was professor in Franeker, vluchteling na de contrarevolutie van 1787 en Agent van nationale opvoeding na de staatsgreep van 22 januari 1798. Hij bekleedde veel andere functies en maakte naam als Latijns dichter Book number: 132 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
| In shopping cart More information div> |
BATAAFSCH VERLEDEN (DORUS' BEDROEFDHEID) Vaderlandsche geschiedenissen op den overgang der 18de eeuw. Dutch text. Ant., 1917, 8vo., 250 blz., geb., Book number: 840328 € 29.50 [Appr.: US$ 37.34 | £UK 23.75 | JP¥ 2967] Catalogue: Geschiedenis / History
| In shopping cart More information div> |
Bataafsch verleden (Dorus' droefheid). Zutphen, Thieme, (1917) X (II), 250 pp. Origineel halflinnen; geillustreerde schutbladen. Serie Vaderlandsche geschiedenissen op den overgang der 18de eeuw. Eerste & laatste blad en snede licht roestvlekkig. Goed exemplaar. Book number: 20094 € 18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
| In shopping cart More information div> |
Bewogen tijden. Kronieken en beelden. 1916-1917. Tweede bundel. W. J. Thieme & Cie, Zutphen, 1917, gebonden, linnen, roestvlekjes, , redelijk -- MooiboekBook number: 8100370 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
| In shopping cart More information div> |
Bewogen tijden. Kronieken en beelden 1917-1918. Zutphen, W.J. Thieme, 1918. 437 pp. Derde bundel: "Revolutie, democratie in Duitschland; Op weg naar Stockholm, aan de overzijde, Elzas-Lotharingen, Revolutionnair Rusland, achter het scherm". Book number: 1934 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: 1e wo | In shopping cart More information div> |
Bewogen Tijden: Kronieken en beelden 1915-1916 Gebonden, hardcover; 1916; W.J. Thieme & Cie, Zutphen; 431pp. Book number: 026645 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Geschiedenis/WO I
Keywords: WO I | In shopping cart More information div> |
Bewogen tijden. Kronieken en beelden 1917 - 1918. Derde bundel Thieme & Cie.. 1918 440pp Gebonden halfl. hoeken gekneusd sleets ex-libris Book number: 101464224 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
| In shopping cart More information div> |
Bewogen tijden Kronieken en beelden 1916-1917. Tweede bundel. Thieme 1917, 1ste, lin, 460 blz., . Book number: f315 € 14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408] Catalogue: Vaderlandse geschiedenis
Keywords: Vaderlandse geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Bewogen Tijden. Kronieken en beelden 1915-1916. Zutphen. W.J.Thieme & Cie. 1916. 8°. viii,431pp. Or.linn. Register. Titelblad verkleurd licht besch. Book number: 24897 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Theologie, Religion | In shopping cart More information div> |
Bewogen Tijden Kronieken En Beelden 1918- 1919 4e Bundel Zutphen, W. J. Thieme & Cie, 1919, gebonden, linnen, roestvlekjes, , redelijk -- MooiboekBook number: 8100365 € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402]
| In shopping cart More information div> |
De Gids. Eenzestigste jaargang. Vierde Serie. Amst. van Kampen, 1897. 2 delen in 2 banden: 3 niet genummerde bll. 584 pp./3 niet genummerde bll. 595 (1) pp. Halfleer over gemarmerde platten uit de tijd; ruggen met vergulde belettering. Uitslaande gelithografeerde kaart van de Noordpool (in artikel van Dr. Mar. Ruijs over Fridtjof Nansen). Band wat sleets. Literair werk o. a. van Couperus, van Eeden en Heijermans. Book number: 20584 € 60.00 [Appr.: US$ 75.95 | £UK 48.5 | JP¥ 6035]
| In shopping cart More information div> |
De Gids. 62ste jaargang. Vierde Serie (1898). Amsterdam, Van Kampen & Zoon. 1898. Hard Cover. In goede staat. 586 pp. Book number: 0023214 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
De gids/ zeven en zestigte jaargang/ vierde serie/ een en twintigste jaargang 1903/deel 1-4 samen.. Amsterdam , P.N. van Kampen & Zoon. 1903, 590, 586, 564, 558 pp, Gebonden, gebruikssporen Book number: 101535607 € 25.50 [Appr.: US$ 32.28 | £UK 20.75 | JP¥ 2565]
| In shopping cart More information div> |
De Jeugd van Isaäc da Costa. (1798-1825) Leiden, S.C. van Doesburgh, 1894/1896. 2 delen, 260, 244 p. Gebonden Linnen. Book number: 44756 € 17.50 [Appr.: US$ 22.15 | £UK 14.25 | JP¥ 1760] Catalogue: Theologie Algemeen
| In shopping cart More information div> |
De jeugd van Isaäc da Costa (1798-1825). Leiden: Van Doesburgh, 1894. Druk/edition: 1. eerste deel met portret . li. goed. -- Utz BoekenBook number: 12613.1 € 20.80 [Appr.: US$ 26.33 | £UK 16.75 | JP¥ 2092] Catalogue: Biografie
| In shopping cart More information div> |
Keur uit het ongebundelde werk van W.G.C. Byvanck. (ingeleid en met aantekeningen voorzien door J.J. Oversteegen) Zwolle / Amsersfoort, N.V. Uitgeversmaatschappij W.E.J. Tjeenk Willink. 1956, 247 pp. paperback. (kaft vertoont gebruikssporen). Book number: 015661 € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Nederlandse Literatuurgeschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Keur uit het ongebundelde werk. Zwolle: Tjeenk Willink, 1956. 247 p. Pbck. Zwolse Drukken 16. -- ParadoxBook number: 7578 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Literature: 19th century
Keywords: Textedition | In shopping cart More information div> |
Keur uit het ongebundelde werk. Ingeleid en met aantekeningen voorzien door J.J. Oversteegen. Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, 1956. Ingenaaid. 247 p. Zwolse drukken en herdrukken nr. 16. Book number: H4999 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: 19e Eeuw
Keywords: 19e eeuw | In shopping cart More information div> |