ascending
descending
found: 26 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BUYSSE, EMILE
Miele keert terug.
Baarn, Bosch & Keuning, . 1ste druk, 244blz., formaat 17-22cm., ingebonden linnen. - goed
Book number: 25043
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP„ 604]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Miele keert terug.
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
Miele keert terug
Bosch&Keuning,Baarn,3e druk,geb.hardcover,matige staat,244 blz
Book number: 8146273
€  2.50 [Appr.: US$ 3.16 | £UK 2.25 | JP„ 251]
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
Sneeuw en houtrook. Wintervertellingen van den Zwinkant.
Brugge, Uitgave 'Wiek op', 1942. Or. omslag, 123+5p.
¶ Titelpagina in rood en zwart; geïllustreerd vooromslag. Goed exemplaar. Bijgevoegd: leuke verkoopfolder van "Miele keert terug".
Book number: 711
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP„ 754]
Keywords: Nederlandse literatuur Zeeland Zeeuws-Vlaanderen Zwin
In shopping cart

More information

BUYSSE EMILE
Sneeuw en houtrook. Wintervertellingen van den zwinkant
Wiek op, Brugge, 1942. 122pp. 21cm. onopengesneden, stempeltje op bladsneden en titelblad
Book number: T65264
€  14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP„ 1408]
Keywords: Literatuur West-Vlaanderen Roman proza
In shopping cart

More information

BUYSSE,EMILE
Sneeuw en houtrook Wintervertellingen van den Zwinkant
Brugge, Wiek Op. 1942. Ingenaaid, 15,5x21,5 cm. 126pp. goed,naam op schutbl.
Book number: 003714
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP„ 805]
Catalogue: heemkunde
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
Spokenhof.
Nijkerk , Callenbach, zj. Linnen, 285 pag, rug verkleurd, prima staat
Book number: 8090391
€  4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP„ 402]
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
Spokenhof.
Nijkerk , Callenbach zj. linnen 285 pp.
Book number: A217
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP„ 604]
Catalogue: Romans
Keywords: Romans
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE,
Spokenhof.
Nijkerk, Callenbach, n.d. 285 pp. Linnen.
Book number: 16208
€  11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP„ 1106]
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
Spokenhof.
Nijkerk, Callenbach, . 1ste druk, 285blz., formaat 17-22-4cm., ingebonden linnen. - goed
Book number: 21868
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP„ 503]
Catalogue: Streek Roman
Keywords: Spokenhof.
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE,
Spokenhof.
Nijkerk, Callenbach, n.d. 1st. 285 pp. Ln.
Book number: 18573
€  9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP„ 956]
Keywords: vlaanderen romans
In shopping cart

More information

BUYSSE EMILE (RED.),BAEKELMANS LODE,MATTHIJS MARCEL,TIMMERMANS FELIX,WALSCHAP GERARD,STREUVELS STIJN,MOENS WIES E.A.
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moen
Bosch en Keuning. 2e druk 224pp zw/w foto's
Book number: 101253260
€  16.50 [Appr.: US$ 20.89 | £UK 13.5 | JP„ 1660]
Keywords: Letterkunde Hedendaagse,Letterkunde Algemeen
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
Vlaanderen roept. Een bundel novellen, schetsen, wezen en artikelen van Lode Baekelmans, Herman de Cat (...). Bandversiering door Karel Hoekendijk.
Baarn, Bosch & Keuning,. Zonder jaartal (2e). 222 pp. gebonden illustraties. Roestvlekkig, rug verkleurd
Book number: 101514530
€  10.50 [Appr.: US$ 13.29 | £UK 8.5 | JP„ 1056]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE (RED.).
Vlaanderen roept.
Baarn: Bosch & Keuning. 224 p. Orig. linnen. Gebonden. Goed+, schutblad geplakt.
Book number: 8178
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP„ 604]
Catalogue: Europa
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE / RED.
Vlaanderen roept Een bundel novellen, schetsen, verzen en artikelen van Lode Baekelmans, Herman de Cat, e.a.
Bosch & Keuning. 224pp Gebonden linnen zw/w foto's
Book number: 101368764
€  16.50 [Appr.: US$ 20.89 | £UK 13.5 | JP„ 1660]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE (RED)
Vlaanderen roept
Baarn: Bosch & Keuning, 1937. 1e druk, Hardcove, 4vo, 224pp. Een bundel novellen, schetsen, verzen en artikelen van Lode Baekelmans, Herman de Cat, Aug. van Cauwelaert, Mr. P. Dieleman, Jan H. Eekhout, W. A. van Griethuysen, Ernest van der Hallen, Stan Hodister, Lode van Krinkelen, Marcel Matthijs, Wies Moens, Filip de Pillecijn, A. de Saeger, Jozef Simons, Berten Snijer, Stijn Streuvels, Hilarion Thans O. F. M. A. Thiry, Felix Timmermans, Ferd. Vercnocke, Dr. Eug. O. K. Verstraete, Karel Vertommen, Gerard Walschap, Staf Weyts. In linnen gebonden met banversiering van Karel Hoekendijk en diverse foto's. Zonder omslag maar zeer goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 33522.VHE
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP„ 1006]
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
VLAANDEREN ROEPT. Een bundel novellen, schetsen, verzen en artikelen van Lode Baekelmans, Herman de Cat, e.v.a..
Baarn, Bosch en Keuning N.V. - z.j.. Bandversiering: Karel Hoekendijk. Veel foto's. Linnengebondeningenaaid. Pagina's roestig. Zit goed in de band, kaft keurig. 224 pag.
Book number: 7294
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP„ 1006]
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
Vlaanderen roept
Baarn, Bosch & Keuning. 2de dr. Geb.L, 25x19cm. 224 blz. Ill.: Karel Hoekendijk. Met bijdragen van o.a. Moens, Streuvels, Timmermans, Walschap. 32 sfeervolle foto's buiten de tekst.
Book number: 001036
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP„ 1006]
Keywords: Novellen - Vlaanderen Karel Hoekendijk
In shopping cart

More information

BUYSSE EMILE (RED.),BAEKELMANS LODE,MATTHIJS MARCEL,TIMMERMANS FELIX,WALSCHAP GERARD,STREUVELS STIJN,MOENS WIES
Vlaanderen roept. Een bundel novellen,schetsen,verzen en artikelen van Lode Baekelmans,Herman de Cat, August Van Cauwelaert, P.Dieleman,Jan Eeckhout, W. van Griethuysen, Ernest Vanderhallen, Stan Hodister,Lode van Krinkelen,Marcel Matthijs, Wies Moens,...
Bosch en Keuning Baarn, s.d. 2e. Gebonden, Bandversiering Karel Hoekendijk, 224p, geïll., 18,5*25cm. Goed.
Book number: 144
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP„ 1509]
Keywords: Letterkunde Algemeen,Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE (ONDER RED. VAN)
Vlaanderen roept. Een bundel vol schetsen, verzen en artikelen van Lode Baekelmans, Herman de Cat e.a.
Bosch en Keuning nv. Baarn. Gebonden met illustraties, 224 pp,. Bruinvlekkig
Book number: 101473665
€  15.50 [Appr.: US$ 19.62 | £UK 12.5 | JP„ 1559]
Keywords: Geschiedenis
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE (RED.)
Vlaanderen roept`.
Baarn, Bosch / Keuning, Gebonden. 224pp. Vochtplekjes.
Book number: 0350-299
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP„ 754]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BUYSSE, EMILE
Vlamingen.
Amsterdam, De Pauw, . 1ste druk, 172blz., formaat 14-20cm., ingebonden linnen. - redelijk goed
Book number: 24478
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP„ 503]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Vlamingen.
In shopping cart

More information

BUYSSE,EMILE
Vlamingen.
Amsterdam, De Pauw,uitg.bedr., 1935. First Edition. Decorative Cloth, 8vo - over 73/4" - 93/4" tall, Good/Good, Voorw.Jan H.Eekhout.1e dr.Ln.geb.m.omsl.172 pag.Perfecte conditie!
Book number: 002189
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP„ 1811]
Catalogue: Literatuur
Keywords: roman / buijsse / vlamingen;
In shopping cart

More information

CLAUS EMILE - CYRIEL BUYSSE (AUTHOR)
Emile Claus, mon frère de Flandre. Traduit du Flamand par G. Buysse-Rolin.
Gand ( Gent ), Edition de Van Rysselberghe & Rombaut, 1926. Petit in-4°, 24 x 19 cm, 67 pp, avec des illustrations noir/blanc. Broché, couverture souple d'origine. Livre en français. ( Traduction du livre; ''Emile Claus, mijn broeder in Vlaanderen''.." .
Book number: 39926
€  24.00 [Appr.: US$ 30.38 | £UK 19.5 | JP„ 2414]
In shopping cart

More information

CLAUS EMILE - CYRIEL BUYSSE (AUTHOR)
Emile Claus, mon frère de Flandre. Traduit du Flamand par G. Buysse-Rolin.
Gand ( Gent ), Edition de Van Rysselberghe & Rombaut, 1926. Petit in-4°, 24 x 19 cm, 67 pp, avec des illustrations noir/blanc. Reliure d'éditeur en demi-toile rouge, plat supérieur avec des ornaments à froid, portrait de Claus collé sur le plat sup. Bel exemplaire dans sa reliure originale. Livre en français. ( Traduction du livre; ''Emile Claus, mijn broeder in Vlaanderen''.." .
Book number: 39915
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP„ 3018]
In shopping cart

More information

LANGUI, ÉMILE & BUYSSE, MADDY
Frits van den Berghe, 1883-1939. L'homme et son œuvre
1968. Linnen band. Pp: 323. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U886416
€  75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP„ 7544]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search