| ||||
|
|
|
|||
| found: 39 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Brieven uit Kiwiland. Wenken voor de aspirant-emigrant in Nieuw-Zeeland. Schoorl, Conserve, 1991. Paperback. 113pp. Met enkele kaartjes. Book number: 17282 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: expedities/reisverslagen/reisverhalen/reisgidsen Azie Nieuw-Zeeland ISBN 9071380815 | In shopping cart More information div> |
De droge koetjes - of De levensavond buiten. Bussum; C.A.J. van Dishoeck; 1931; z.d.; 231 pag.; linnen; net exemplaar, naam op schutblad. - Book number: 01018 € 8.10 [Appr.: US$ 10.25 | £UK 6.75 | JP¥ 815]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
De droge koetjes Bussum, 1931, 231 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 20768&79D € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De Droge Koetsjes. Of de levensavond buiten. Bussum, Van Dishoeck, 1931. 1ste druk, 231blz., formaat 14, 5-20, 5cm., linnen. - goed Book number: 84638 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literatuur
Keywords: De Droge Koetsjes. Of de levensavond buiten. | In shopping cart More information div> |
De droge koetjes of De levensavond buiten. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, 1931. Gebonden. 231 p. Book number: M3301 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De droge koetjes of De levensavond buiten. Bussum, Van Dishoeck, 1931. Linnen met stofomslag. (8), 232 p. 1e druk. Roestvlekjes op stofomslag en snedes. Goed exemplaar. ¶ Huiselijke, onderhoudende roman, waarin ook de hond, de kippen en het vee aandacht krijgen. Kees van Bruggen (1874-1960) was de eerste echtgenoot van Carry van Bruggen en daarmee dus tevens de zwager van Jacob Israël de Haan. Book number: 31787 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
| In shopping cart More information div> |
Fontana Marina. Amsterdam 1e Wereldbibliotheek 1949, linn. 277p. illustratie en band D. van Luyn. Book number: 22372 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
| In shopping cart More information div> |
Fontana Marina. Amsterdam/Antwerpen, Wereldbibliotheek, 1949. 277pp ingenaaid, linnen, goede staat, Tweedehands; rug verschoten, verder goed. Book number: 1100001125 € 5.50 [Appr.: US$ 6.96 | £UK 4.5 | JP¥ 553] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Romans | In shopping cart More information div> |
FONTANA MARINA. Amsterdam/Antwerpen, Wereldbibliotheek, 1949. 1e druk. Linnen band met versiering, kl8vo, Bandontwerp en frontispice: D. van Luyn. Tijdens de Tweede Wereldoorlog in Italië spelende roman. 277 pag. Book number: 004956 € 16.00 [Appr.: US$ 20.25 | £UK 13 | JP¥ 1609] Catalogue: Novels - stories - set in ITALY
Keywords: italia | In shopping cart More information div> |
De freule. Amsterdam, Em. Querido, 1921. Gebonden S.O. 117 p. Literaire Luxereeks. Grijs linnen met stofomslag. Book number: B7526 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De Freule Amsterdam: Querido, 1921. Hardcover (small size), 115pp. Klein boek. Linnen band met goudopdruk. Goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 59352.LIT € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
De Freule Amsterdam, Querido, 1921. Gebonden, linnen band met goudopdruk, goud op snee, Literaire Luxe-reeks, 115 pp, 1e druk. Rug verkleurd, leeslintje, papieren sticker binnenzijde omslag:Stoom en boek-kunst en handelsdrukkerij J.M.Chs. Nijland (Soerabaja), Naam en preegstempel op schutblad. Book number: 1953323 € 8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
| In shopping cart More information div> |
De freule. Amsterdam, Querido, 1921, 1e, verguld linnen, 115p. Ex-libris Ernst Lampe. Book number: 7508 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
De freule. Amsterdam, Em. Querido, 1921. Gebonden. 115 p. Literaire Luxereeks. Oranje linnen. Book number: M2272 € 13.50 [Appr.: US$ 17.09 | £UK 11 | JP¥ 1358] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De geschiedenis van het huis. Een verhaal van vele avonturen. Bussum, Van Dishoeck, 1928. Linnen. (8), 192 p. 1e druk. Scheefgelezen. ¶ Biografie van een woning, die gebouwd wordt en ingericht. Het loopt slecht af: 'Nog hebben de planken niet opgehouden te kraken en reeds klopt de houtwurm.' Book number: 31789 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
| In shopping cart More information div> |
Een goed huwelijk. Amsterdam, Mij. Voor goede en goedkoope lectuur, 1918, 1e., linnen, Book number: 2110 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
Koning Adam Amsterdam, 1921, 205 .pp, hard cover, 12 x 19 cm. Vertelsel, Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration, 2e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 182152&53C € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Koning Adam - Vertelsel. Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkope Literatuur, z.j. 205pp ingenaaid, linnen, Nederlandsche Bibliotheek, redelijke staat, Tweedehands; band matig, roestvlekjes op eerste pagina's, verdere binnenwerk goed. Book number: 1100005852 € 2.00 [Appr.: US$ 2.53 | £UK 1.75 | JP¥ 201] Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Romans | In shopping cart More information div> |
Koning Adam. Vertelsel. Amsterdam, MGGL, 1921. Linnen. 208 p. + meegebonden fondslijst. 1e druk. ¶ Deze ironische roman speelt met het Genesis-verhaal. Book number: 31783 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
| In shopping cart More information div> |
Koning Adam Amsterdam, Wereldbibliotheek, s.d. 205pp. hc -- De LezenaarBook number: T12865 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Kruidentuin. T.g.v. zijn tachtigsten verjaardag. Amsterdam, De Beuk, 1954. Ingenaaid. 33 p. Met opdracht: "Voor Neel en Hannes, een globale oplossing van het raadsel, Kees". Ingesloten knipsel en briefje met uitnodiging van Kees van Bruggen. Book number: M3264 € 11.50 [Appr.: US$ 14.56 | £UK 9.5 | JP¥ 1157] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie gesigneerd | In shopping cart More information div> |
Kruidentuin. De Beuk: Amsterdam, 1954. Paperback, stofomslag, 1ste dr., opdracht en gesigneerd door Van Bruggen, foto ingeplakt t.o. titelpagina, uitgegeven tgv van dichters 80 ste verjaardag, goed ex., 30 pp. Book number: 30756 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Kruidentuin. T.g.v. zijn tachtigsten verjaardag. Amsterdam, De Beuk, 1954. Ingenaaid. 33 p. naam op Franse pagina: Theo Vesseur Book number: B2714 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Kruidentuin. A'dam, De Beuk, 1954. 1ste druk. Oorspr.omslag. 34 pag. * Uitgegeven ter gelegenheid van zijn tachtigsten verjaardag. Book number: 10799 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; De Beuk | In shopping cart More information div> |
Kruidentuin. Amsterdam: De Beuk, 1954. 33 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 11780 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |