ascending
descending
found: 305 books on 13 pages. This is page 1
- Next page

ABBING, JUSTINE (= CARRY VAN BRUGGEN)
Het verspeelde leven
Amsterdam, Em. Querido / J.B. Wolters. 1922, Eerste druk. 226 pp. Ex-libris. Band met wat lichte gebruikssporen, maar over het geheel een goed exemplaar. Gebonden/Geen stofomslag. Boek goed.
Book number: 07220
€  35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
In shopping cart

More information

AMMERS-KULLER, JO VAN / BOUDIER-BAKKER, INA / BRUGGEN, CARRY VAN / E.A.
Onze Mei.
Baarn, Hollandia, 1927. wa., 1e druk, 244p., formaat 14-20-3, 5cm., linnen, met foto's van de schrijfsters. - goed
Book number: 95976
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN
Aan een Draadje. (Verhaal).
Den Haag, Mikado Pers, (1984). 1ste druk; Oplage: 89 genummerde Exx; op Simili Japon; 8vo; Letter: Romulus; met prospectus.
Book number: 22809
€  22.00 [Appr.: US$ 27.85 | £UK 17.75 | JP¥ 2213]
Keywords: Drukkers in de Marge,Mikado Pers,
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN, RUTH WOLF,
Van alles het middelpunt, over leven en werk van Carry van Bruggen;
A'dam, Querido, 1980, 1e, 176p., linnen, met stofomslag (Alje Olthof, reg., naam op schutblad, verder als nieuw,
Book number: 19837
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN, RUTH WOLF,
Van alles het middelpunt, over het leven en werk van Carry van Bruggen;
A'dam, Querido, 1980, 1e, 276p., ing., omslag Alje Olthof, reg., lichte leesvouw,
Book number: 19730
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: indische letteren
In shopping cart

More information

BRUGGEN, VAN, CARRY
Avontuurtjes
EM. Querido/Amsterdam, 1922, Edition: 1. 259 pp. good.
¶ Hard cover.Black linen discoloured. Paper little brown spotted.
Book number: 447
€  15.10 [Appr.: US$ 19.12 | £UK 12.25 | JP¥ 1519]
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN.
Avontuurtjes.
A'dam, Querido, 1922. 1ste druk. Oorspr. verguld linnen (rug licht verkleurd). 260 pag.
Book number: 9291
€  14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408]
Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ;
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN
Avontuurtjes
Amstrdam, Em. Querido, 1922 (eerste druk) gebonden, 259 pp., porto 3,00 euro in redelijk goede staat, kaft licht beschadigd, randen van paginas beschadigd, naam op schutblad.
Book number: EJP606/64229
€  4.99 [Appr.: US$ 6.32 | £UK 4.25 | JP¥ 502]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN.
Avontuurtjes.
Amsterdam, Em. Querido, 1922. 1e druk. Gebonden onafgesn., 259 p. [Rug verkleurd]. Bovenzijde goud op snee.
Book number: W8233
€  22.50 [Appr.: US$ 28.48 | £UK 18.25 | JP¥ 2263]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

 -
VAN BRUGGEN, CARRY
Avontuurtjes [Salamander]
Amsterdam, Em. Querido 1981 (derde druk) pocket, 190 pag., porto 2,00 euro, ISBN 9021495082, in goede staat..
Book number: MP958/40118
€  4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

BRUGGEN VAN CARRY
Avontuurtjes. Salamander pocket 508
Amsterdam, Em. Querido, 1981. 190 blz. Uitgavejaar 1981. Pocketboek
Book number: 30486
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Salamander pocket
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN
Avontuurtjes.
Amsterdam, Querido, 1925, 2de druk. Linnen band, 239 pp, 19 cm. Band vergeeld, één losliggende pagina, naam uit Franse titelpagina geknipt, onafgesneden pagina's. Redelijk / fair.
Book number: 11972
€  2.50 [Appr.: US$ 3.16 | £UK 2.25 | JP¥ 251]
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN.
Avontuurtjes.
Amsterdam, Querido, 1981. [Salamanderpocket 508] Pocket. 190pp. Omslag Arja van den Berg.
Book number: 34456
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Catalogue: Literatuur
Keywords: salamanderpocket literatuur Nederland proza roman judaica ISBN 9021495082
In shopping cart

More information

BRUGGEN VAN, CARRY
Avontuurtjes
Amsterdam, Querido. 1981. pocket, Salamander 508, 190 pp, goed.
Book number: 002354
€  2.50 [Appr.: US$ 3.16 | £UK 2.25 | JP¥ 251]
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN-
Avontuurtjes
EM. Querido, Amsterdam, 1925, Edition: 2. 329 pp. good.
¶ Hard cover. Red linen black letters. Wapper.
Book number: 627
€  6.89 [Appr.: US$ 8.72 | £UK 5.75 | JP¥ 693]
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN
Avontuurtjes.
Amsterdam, Em. Querido's Uitgeverij. 1922, 1e dr.; 259 pp. blauw linnen met goudopdruk. (rug wat verbleekt, verder in goede staat).
Book number: 010439
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN
Avontuurtjes
Amsterdam: Querido, 1981. Carry van Bruggen 1e dr.: 1922 190 pagina's 19 cm. Als nieuw.
Book number: 25158
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Salamander Pockets 9021495082
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN.
Avontuurtjes.
Amsterdam, Em. Querido, 1925. 2e druk. Gebonden S.O. 239 p.
Book number: K5069
€  14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN
Avontuurtjes.
1922. Amsterdam, Querido. 260 pp. Orig. linnen, rug iets verbleekt, verder in uitstekende staat.
Book number: 11205
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN.
Avontuurtjes.
Amst., Em. Querido. 1922. 260 pag. Linnen. * Rug verkleurd, schutblad uitgeknipt.
Book number: 18262
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Literatuur Literatuur, Nederlandse Romans
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN
Avontuurtjes.
Amsterdam, Querido, 1922, 1e dr., linnen, 260 p., kop verguld. Goed ex. Hier en daar een roestvlekje.
Book number: 1025
€  29.50 [Appr.: US$ 37.34 | £UK 23.75 | JP¥ 2967]
In shopping cart

More information

VAN BRUGGEN, CARRY
'n Badreisje in de tropen. Verhalen.
Conserve. 1988, 1e Druk. (ISBN: 90 71380 15 7) Soft cover. Book, Indische Letteren Reeks, nr. 3. 223 blz. Oplage: 2000 exemplaren. Goed.
Book number: 014055
€  13.50 [Appr.: US$ 17.09 | £UK 11 | JP¥ 1358]
Keywords: 9071380157
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN.
'n Badreisje in de tropen. Verhalen. Ingeleid en toegelicht door Suzan van Keulen en Peter van Zonneveld.
Conserve. 1988. 223 p. Paperback. * Indische Letteren-Reeks, Nr.3. * Lichte gebruikssporen.
Book number: 74837
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN.
Een badreisje in de Tropen. Verhalen.
Schoorl, Conserve, 1988. Paperback. 221pp. Verkl. woordenlijst. [Indische Letterenreeks nr. 3]
Book number: 4516
€  6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654]
Keywords: indonesie/indonesia literatuur Nederland roman ISBN 9071380157
In shopping cart

More information

BRUGGEN, CARRY VAN
'n Badreisje in de tropen: verhalen
Schoorl: Conserve, 1988. Carry van Bruggen; ingel. en toegel. door Susan van Keulen en Peter van Zonneveld Korte verhalen en schetsen naar aanleiding van een verblijf van 1904 tot 1907 in Nederlands-Indië van de Nederlandse schrijfster (1881-1932). Met literatuur opgave, ., Metamorfoze UBU, Oorspr. uitgegeven: Amsterdam: Becht, 1909 223 pagina's 20 cm. Als nieuw.
Book number: 23685
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Nederlandse letterkunde 9071380157
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | - Next page

New Search