ascending
descending
found: 12 books

BRANDEN, F. JOS. VAN DEN.
Anna Bijns haar leven, hare werken, haar tijd 1493-1575.
Antwerpen, V. Resseler, 1911. Gebonden. 171 p. Met fac-simile des titels van het tweede boek der dichters. [Herbonden met oorspr. omslag opgeplakt, bibliotheekstempeltje].
Book number: B4534
€  35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Catalogue: Middeleeuwen
Keywords: middeleeuwen
In shopping cart

More information

VAN DEN BRANDEN F. JOS.
Geschiedenis der stadsbibliotheek van Antwerpen 1481-1903
Antwerpen, Buschmann, 1908. 61pp. wat roestplekjes, goede staat
Book number: B39931
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Belgicana
Keywords: België Belgium Vlaanderen Antwerpen Bibliotheek Geschiedenis
In shopping cart

More information

BRANDEN VAN DEN F. JOS.
Geschiedenis der Stadsbibliotheek van Antwerpen.
Antwerpen, Buschmann, 1908, in-8°, 61 pp, uitg. omslag, ingenaaid.. .
Book number: 18658
€  23.00 [Appr.: US$ 29.12 | £UK 18.75 | JP¥ 2314]
In shopping cart

More information

VAN DEN BRANDEN F. JOS. [ADJUNCT-ARCHIVARIS DER STAD ANTWERPEN]
Geschiedenis der Antwerpsche Schilderschool.
Antwerpen, Buschmann, 1883. 1ste druk. Hardcover, gebonden in halfpercaline, 4 nerven op de rug, gemarmerde schutbladen uit de tijd, grote in-8, viii + 1436 pp. niet geïllustreerd, register der persoonsnamen. Aan dit werk werd de eerste prijs toegekend in de wedstrijd door de Antwerpse gemeenteraad in 1876 uitgeschreven. (ex aequo met Max Rooses) Men leze het nawoord voor de verklaring van het laattijdig verschijnen van dit ZELDZAME werk, 4 jaar na de eveneens bekroonde studie van Max Rooses. Van den Branden won in 1864 reeds de prijs van de Stad Antwerpen met zijn 'Geschiedenis der Academie van Antwerpen' (gepubliceerd in 1867). randen cover licht geschaafd; cover vertoont kras van 12 cm; overigens in zeer goede staat
Book number: 5
€  250.00 [Appr.: US$ 316.48 | £UK 201.25 | JP¥ 25148]
Catalogue: ANTVERPIANA
In shopping cart

More information

BRANDEN, F. JOS. VAN DEN.
I: Ontstaan Van Het Nieuwsblad Te Antwerpen / II: Abraham Verhoeven. Zijn Leven. 1575-1652.
. Antwerpen, 1902. 74pp. Wrs. (some foxing throughout)..
Book number: 55875
€  21.00 [Appr.: US$ 26.58 | £UK 17 | JP¥ 2112]
Keywords: Buchwesen Bibliography Bibliographie Newspapers & Journalism
In shopping cart

More information

VAN DEN BRANDEN F.JOS.
De ouders van Conscience
Antwerpen, 1913, 64 .pp, soft cover, 16 x 23 cm. geïllustreerd, Bibliotheekexemplaar, cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 52266&274H
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Biografieën en Autobiografieën
In shopping cart

More information

VAN DEN BRANDEN F.JOS.
De ouders van Conscience
Antwerpen, 1913, 65 .pp, Gebonden/Bound/Relié/Gebunden, 15 x 22 cm. foxing/roestvlekjes, cover not so good/omslag onfris, ownership stamp/bibliotheekstempel, geïllustreerd. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 101609&54B
€  11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP¥ 1106]
Keywords: Literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

VAN DEN BRANDEN, F. JOS.
WILLEM VAN NIEUWELANDT. KUNSTSCHILDER EN DICHTER 1584 - 1635.
Gent, Ad. Hoste, 1875., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, omslag+eerste blad onfris (waterschade), rug beschadigt, inhoud goed, 14x21,5cm, 144pp, gebruikssporen, geïllustreerd z/w.
¶ Overdruk uit het "Nederlandsch Museum", tijdschrift voor letteren wetenschap en kunst, onder bestuur van J.F.J. Heremans.
Book number: 12321
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: peinture painting schilderkunst belgique belgie belgië flamand vlaams flemish sie poetry poëzie litérature literature literatuur letterkunde
In shopping cart

More information

F. JOS. VAN DEN BRANDEN
Geschiedenis Der Academie Van Antwerpen
Antwerpen, Désiré Van Spilbeeck. 1867. Hard Cover. door F. Jos. Van Den Branden, bekroond in den prijskamp door de regeering der Stad Antwerpen uitgeschreven, ter gelegenheid van het tweehonderjarig bestaan der Academie van Beeldende Kunsten. 1864 Opmerking: roestvlekken. Good.
Book number: 001604
€  150.00 [Appr.: US$ 189.89 | £UK 120.75 | JP¥ 15089]
In shopping cart

More information

FREDERIKS, J.G./ BRANDEN, F. JOS VAN DEN
Biographisch woordenboek der Noord- en Zuidnederlandsche letterkunde
Amsterdam: L. J. Veen. 2e druk, 8vo, linnen band, 918pp. Stempel v. e. op schutblad. Lichte gebruikssporen aan band verder in goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 84605.LSE
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
In shopping cart

More information

FREDERIKS J.G. & VAN DEN BRANDEN F. JOS.
Biographisch woordenboek der Noord- en Zuidnederlandsche letterkunde
Amsterdam, Veen, s.d. v + 918pp. 24cm. 2e druk, tekst gedrukt in 2 kolommen, linnen band, enkele stempeltjes, luttele roestvlekjes, goede staat, T73532
Book number: T73532
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Keywords: letteren biografie Belgicana Vlaanderen Nederland
In shopping cart

More information

WOUTERS, FRANS. BRANDEN, F.JOS V.D.
Frans Wouters kunstschilder (1612-1659).
Antwerpen, J.E.Buschmann, 1872. 42 pp. 1 portrait. Soft cover.
Book number: 73431
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Dutch Art Wouters Nederlandse kunst Frans Wouters
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search