ascending
descending
found: 176 books on 8 pages. This is page 1
- Next page

BALEN, G. VAN / GERARD DEN BRABANDER E.A.
Ruwe diamant. Eerste bloemlezing uit het werk onzer jongste schrijversgeneratie in Nederland.
De Boekenvrienden 'Solidariteit' Hilversum 1934. Oorspr. omslag 56 p. Uitgave No. 7. Omslag Melle.
Book number: L7376
€  17.50 [Appr.: US$ 22.15 | £UK 14.25 | JP¥ 1760]
Catalogue: Vertaald
Keywords: proza socialisme
In shopping cart

More information

BERNLEF, PIETER BOSKMA, GERARD DEN BRABANDER, REMCO EKKERS, SJOERD KUYPERS, THEO OLTHUIS, HANS TENTIJE, HENK VAN DER WAAL, ELLY DE WAARD
Ruïne van Bergen. Gedichten
Eerste Bergensche Boekhandel/ Stichting De Ruïnekerk Spreekt, Bergen, 2005. 1ste. Ingenaaid, kartonnen band, stofomslag, 29 pp., oplage 750 exemplaren, schilderijen en tekeningen in kleur Jos van Gessel.
Book number: 15449
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig, Bibliofiele Bijzondere uitgaven
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN
Adam en Eva. Samenzang in doorslag van typoscript.
27,5 x 21,4 cm. Drie bladen, alleen recto. Gesigneerd 'Gerard den Brabander'.
Book number: 29540
€  90.00 [Appr.: US$ 113.93 | £UK 72.5 | JP¥ 9053]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN.
Curve. Een keuze uit de poëzie van...
Amsterdam, De Bezige Bij, 1950. Ingenaaid. 240 p.
Book number: K5977
€  13.50 [Appr.: US$ 17.09 | £UK 11 | JP¥ 1358]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

 -
BRABANDER, GERARD DEN
Curve. Een keuze uit de poëzie.
Amsterdam, Bezige Bij, 1950. 240 pp. Gebonden met originele stofomslag. Inleiding: Ed Hoornik.
Book number: 20594
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN
Curve. Een keuze uit de poëzie van -.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1950. Ingenaaid. 244 p. Omslag wat verkleurd.
¶ Eén van de 100 genummerde en gesigneerde luxe-exemplaren op gevergeerd Engelsch romandruk.
Book number: 19717
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD
Curve
Amsterdam, De Bezige Bij, 1950, 1e druk. Ingenaaid, 240 pp. Omslag en vooral rug verkleurd.
Book number: 11973
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN
Curve. Een keuze uit de poëzie van -.
Amsterdam, De Bezige Bij, 1950. Ingenaaid. 244 p. Omslag wat verkleurd. P. 195 e.v. beetje gekreukt.
¶ Exemplaar met handgeschreven, gesigneerde opdracht van de dichter op het schutblad: 'Voor moedertje/ Popje/ en vriend/ Blommers,/ de blom der boekverkoopers/ van/ Gerard den Brabander./ Amsterdam,/ Mei 1951'.
Book number: 255604
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD
Cynische portretten
Asten, Het Venster, 1934. papier, 30 pp. Omslag gerepareerd.
Book number: 10087
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN.
Cynische portretten.
Asten; 1934; Het Venster Uitgevers; Het Venster no. 11, 2nd year; 30 pp.
¶ First ed. Cover discoloured, with tear.
Book number: 12790
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: poetry after 1900/poëzie na 1900
In shopping cart

More information

GERARD DEN BRABANDER
Cynische Portretten
Asten, het Venster. 1934, First Edition. Paperback, 247 x 172 Mm. 30 pages, text in DUtch. SIGNED by the author and dedicated; Met veel vriendschap voor Heinz Horn van Gerard den Brabander 13 januari 1933(?). Fragiel omslag met fragmenten missend.
Book number: 001471
€  75.00 [Appr.: US$ 94.94 | £UK 60.5 | JP¥ 7544]
Keywords: Gerard Den Brabander / Dutch Poetry
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN
Delirium. Een bundel verzen.
Amsterdam, Strengholt, (1957), 1e dr., oorspronkelijk omslag, 23 p. Naam op titelp.
Book number: 4627
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN.
Delirium. Een bundel verzen.
A.J.G. Strengholt Amsterdam [1957]. Ingenaaid 23 p. De Merel reeks.
Book number: K7066
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN
Delirium. Een bundel verzen.
Amsterdam, A.J.G. Strengholt's Uitgeversmaatschappij N.V., z.j. Or.omslag, 23+1p.
¶ Omslag minimaal verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 20775
€  8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD, JAC. VAN HATTUM & ED HOORNIK
Drie op één perron. deel II.
1941. Rijswijk, Stols. 70 pp. Opl. 350 ex. Orig. linnen met stofomslag, stofomslag met gebreken, opdracht op eerste schutblad, overigens in zeer goede staat.
Book number: 1032040
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN/HATTUM, JAC.VAN/HOORNIK, ED,
Drie op één perron
Amsterdam: Van Oorschot, 1960. herdruke druk, Gebonden, 167pp. Inleiding door S. Vestdijk. Linnen band met goudbelettering. Zonder so, goed ex. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 22915.POE
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN; VAN HATTUM, JAC.; HOORNIK, ED.
Drie Op Een Perron: Verzen Van Gerard Den Brabander / Jac. Van Hattum / Ed. Hoornik.
Maastricht, Netherlands: A. A. M. Stols, Uitgever, 1938. - Octavo, softcover bound in folding golden yellow & black pictorial wrappers. The wraps are soiled & the spine is faded & chipped with a piece out of its head. The front wrap is partially detached. 56 & [2] pages plus colophon. There is a bookseller's label on the inside front wrap. Good. Limited edition of 350 copies. The text is in Dutch.The elegant book label of J. Jongejans is tipped onto the front endpaper.
Book number: 22283
USD 25.00 [Appr.: EURO 19.75 | £UK 16 | JP¥ 1987]
Catalogue: Literature
Keywords: Literature; Poetry; Poems; Dutch Poets; Drie Op Een Perron; Gerard Den Brabander; Jac. Van Hattum; Ed. Hoornik; Jongejans; Limited Edition.
In shopping cart

More information

 -
BRABANDER, JAC. VAN HATTUM EN ED. HOORNIK, GERARD DEN
Drie op één perron. deel 2.
Rijswijk, Stols, 1941, 1e dr., linnen met omslag, 71 p., opl.350 ex. Rug omslag verkleurd.
Book number: 10022
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN/JAC. VAN HATTUM/ED. HOORNIK.
Drie op een perron. Verzen.
Maastricht, A.A.M. Stols, 1938. Ingenaaid. 61 p. Oplage 350 ex.
Book number: K8987
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

 -
BRABANDER,GERARD DEN/HATTUM,JAC.VAN/HOORNIK,ED.
drie op een perron deel 2
Rijswijk A.A.M. Stols UItgever 1941 (eerste druk), porto 2,00 euro, in goede staat.
Book number: D89/7643
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN, HATTUM, JAC. VAN EN HOORNIK, ED.
Drie op één perron. Deel II.
Rijswijk, Stols, 1941. Linnen. 71 p.
¶ 1ste druk. - Oplage: 350 ex. - Van Dijk 503.
Book number: #40494
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN & HATTUM, JAQ. VAN & ED. HOORNIK
Drie op één perron. Deel: 2
A.A.M. Stols - Rijswijk, 1941. Ed./Druk: 1. Linnen band met stofomslag. Pp: 70. Gedrukt in een oplage van 350 exemplaren. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1826042
€  17.50 [Appr.: US$ 22.15 | £UK 14.25 | JP¥ 1760]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN, JAC. VAN HATTUM & ED. HOORNIK.
Drie op één perron.
Amsterdam: Van Oorschot, 1960. 168 p. Linnen met s.o. (kleine oneffenheid). 1e dr. 1937.
Book number: 11628
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN - HATTUM, JAC. VAN. - HOORNIK, ED.
Drie op één perron.
Inleiding Simon Vestdijk. A'dam, G.A. Van Oorschot, 1960. Linnen met stofomslag. 168 pag.
Book number: 2572
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

BRABANDER, GERARD DEN; HATTUM, JAC. VAN; HOORNIK, ED.
Drie Op één Perron
Maastricht, A. A. M. Stols. 1938. Hardcover. Book, Good/No Jacket.
Book number: 3100
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page

New Search