| ||||
|
|
|
|||
| found: 523 books on 21 pages. This is page 1 - Next page |
Denkend aan Ter Braak. Utrecht-Bunnik, Sjaalmanpers, 1987. Ingenaaid met omslag. 28 p. Gedrukt op Conqueror in een oplage van 120 genummerde exemplaren. ¶ De herinneringen van Fred Batten aan Menno ter Braak werden eerder gepubliceerd in het Ter Braaknummer van Bzzlletin uit 1978 maar verschijnen hier voor het eerst in boekvorm. Book number: 22732 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
| In shopping cart More information div> |
'Balans. Algemeen jaarboek der Nederlandsche kunsten. 1930-1931 Leiter-Nypels. Ed./Druk: 1. Linnen band. Pp: 160. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1055520 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Letterkundig jaarboek erts 1930. Verzen. Proza. Drama. Essay A. J. G. Strengholt, Amsterdam, 1930. Paperback, 192 pp. Beschadigd Book number: 101527601 € 10.50 [Appr.: US$ 13.29 | £UK 8.5 | JP¥ 1056]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Letterkundig Jaarboek Erts 1930. Verzen, Proza, Drama, Essay. Amsterdam, A.J.G. Strengholt. 1930, 192 pp. gebonden. (kaft op rug vertoont enige slijtage) (zwarte rugband; geen titel op rug). Book number: 011907 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse Literatuurgeschiedenis
Keywords: literatuurgeschiedenis, Albert Helman | In shopping cart More information div> |
Over Louis Couperus Amsterdam, Samenwerkende uitgevers. 1952, 1e dr. Softcover, Ing. + st.omsl. 8vo. 13 artikelen door o.a. Bordewijk, Ter Braak, Helman, Dubois, Stuiveling, Donkersloot, Van Duinkerken; 88p. Enkel roestvlekje, verder keurig. Book number: 004544 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literatuur-Nederlands Proza
| In shopping cart More information div> |
Over Louis Couperus De Samenwerkende Uitgevers, Amsterdam, 1952, 1e druk. Gebrocheerd. Pp 88. Net ex. Book number: bi50485 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Biografie
Keywords: biografie, nederlands, louis couperus, | In shopping cart More information div> |
Afscheid van domineesland / Man tegen man, een keuze. Amsterdam, v. Oorschot, 1965, paperback met omslag, 131 p. Stoa. Naam op franse titel. Mooi exemplaar. Book number: 20818 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Afscheid van domineesland [Standpunten & Getuigenissen] Brussel, A.A.M. Stols 1931 (eerste druk), ingenaaid, 202 p., porto 2,50 euro, naam op schutblad, paginas verkleurd, rug beschadigd, in goede staat. Book number: EP733/51745 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Afscheid van domineesland / Man tegen man . Een keuze Amsterdam, G.A.Van Oorschot. 1965. Geb. met stofwikkel, 12,5x 20 cm. Stoa,132pp. Goed. Book number: 009101 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Afscheid van domineesland / Man tegen man. Amsterdam. G.A. van Oorschot. 1965. Original publishers sewn paperback, dustjacket, 8vo; 128pp. [iv]. Fine copy. Volume Stoa-reeks. Book number: 23973 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
| In shopping cart More information div> |
Afscheid van domineesland. Brussel, Stols, 1931, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 204 p. Standpunten en getuigenissen. Rug en klein deel voorplat verschoten, verder is dit kwetsbare omslag heel keurig. Book number: 20020 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Afscheid van domineesland. Brussel, A.A.M. Stols, 1931. Oorspr. omslag. 204 p. Standpunten & Getuigenissen. Book number: B4351 € 11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP¥ 1106] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Afscheid van domineesland / Man tegen man. Een keuze Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 1965; G.A. van Oorschot, Amsterdam; 128pp.; Stempel op schutblad Book number: 063729 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
Afscheid van domineesland. 1e druk. Brussel, A.A.M. Stols. 1931. 202 p. Ingenaaid. * Standpunten & Getuigenissen. * Omslag beschadigd en verkleurd Book number: 71883 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Essays Letterkunde Literatuur Literatuur, Nederlandse Polemiek | In shopping cart More information div> |
De artikelen over emigrantenliteratuur 1933-1940 Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789062910496 -- Budget BoekBook number: 24002 € 12.99 [Appr.: US$ 16.44 | £UK 10.5 | JP¥ 1307]
Keywords: 9789062910496 | In shopping cart More information div> |
De artikelen over emigrantenliteratuur 1933-1940. Bijeengebracht en ingeleid door Francis Bulhof BZZTôH, 1980. Paperback. Pp: 244. [1e druk]. Vormg.: Jack Prince. Essaybundel van Menno ter Braak (1902-1940). Met bibliografie en bronvermelding. Geen van de in deze bundel bijeengebrachte artikelen is in het Verzameld Werk opgenomen. Zeer mooi exemplaar. Trefw.:// Exil / Exil-literatuur / Thomas Mann / Tweede Wereldoorlog / Anti-semitisme. ISBN: 9789062910496. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U674318 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: 9789062910496 | In shopping cart More information div> |
De artikelen over emigrantenliteratuur 1933-1940. 's-Gravenhage : BZZTôH, 1980, Paperback. 244 pp. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9062910491 Book number: #204115 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: doos, LITERATURE *, *. 9062910491 | In shopping cart More information div> |
De artikelen over emigrantenliteratuur 1933 - 1940. 's-Gravenhage: BZZTôH, 1980. Druk/edition: 1. 244 pag. Bijeengebracht en ingeleid door Francis Bulhof, naam op titelblad . pb. goed. -- Utz BoekenBook number: 4795.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Taal- & letterkunde
| In shopping cart More information div> |
De artikelen over emigrantenliteratuur 1933 - 1940. Bijeengebracht en ingeleid door Francis Bulhof. 's-Gravenhage, Bzztoh, 1980. Paperback. 244 p. Book number: M9363 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De artikelen over emigrantenliteratuur 1933-1940. Bzztoh. 1980. (ISBN: 9062910491) . Book, Bijeengebracht en ingeleid door Francis Bulhof. 244 blz. Goed. Book number: 005684 € 8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
Keywords: 9062910491 | In shopping cart More information div> |
DE ARTIKELEN OVER EMIGRANTENLITERATUUR 1933-1940 bijeengebr. door Francis Bulhof, 's Gravenhage, BZZTOH, 1980, 1e druk, 244 blz., paperback; . Staat: Goed; isbn: 9062910491; . leesvouw,. Book number: 1393 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse Literatuur: proza en letterkunde
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
De Artikelen over Emigrantenliteratuur 1933-1940 Den Haag, BZZTóH. 1980, 244pp. Paperback, 8vo. Als Nieuw. Book number: 007252 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Varia
Keywords: 9062910491; Braak, Menno Ter; Duitse Literatuur | In shopping cart More information div> |
De Augustijner Monnik en zijn Trouwe Duivel. 's-Gravenhage: Stols, 1945. Druk/edition: 2. 30 pag. papier verkleurd . pb. goed. -- Utz BoekenBook number: 12051.1 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Spiritueel / Esoterie
| In shopping cart More information div> |
De Augustijner Monnik en zijn Trouwe Duivel. 's-Gravenhage, A.A.M. Stols, 1945. [2e druk]. Oorspr. omslag. 30 p. [Omslag licht verkleurd]. Book number: K7483 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De Augustijner monnik en zijn trouwe duivel. 's-Gravenhage, Leopold. 1938, eerste druk. originele papieren band, 8vo. goed. Book number: W1179 € 17.00 [Appr.: US$ 21.52 | £UK 13.75 | JP¥ 1710]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page