| ||||
|
|
|
|||
| found: 102 books on 5 pages. This is page 1 - Next page |
De Gemeenschap JAARGANG 9 - 1933 Utrecht: De Gemeenschap Uitgevers, 1933. 1e druk, Halflinnen gebonden met marmeren platten en vergulde letters op rug. 8vo, 704pp. 9e Jaargang - 1933 (alle nrs. compleet). Alle nrs met omslag ingebonden! Met vele foto's en tekeningen geillustreerd o. a. door Charles Eyck, Josef Cantré. Inhoud en band in zeer goede staat. (Please inquire before collecting in our bookstore) *** In deze binding hebben we ook nog andere complete jaargangen. Book number: 60790.LSE € 55.00 [Appr.: US$ 69.62 | £UK 44.25 | JP¥ 5532] Catalogue: Literatuur secundair
| In shopping cart More information div> |
Het andere lied. Thijmfonds, n.d. 251 pp. Linnen. Knipsel uit stofomslag geplakt op schutblad. Book number: 39581 € 7.45 [Appr.: US$ 9.43 | £UK 6 | JP¥ 749]
| In shopping cart More information div> |
Het andere lied. Den Haag; Thijmfonds; z.d.; 251 pag.; linnen; Matig exemplaar.Voorplat smoezelig, geen stofomslag . - Book number: 08868 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: Nederlands. | In shopping cart More information div> |
Het andere lied Den Haag, Thijmfonds, 251 blz. Hard cover. Immitatieleer. Geen stofomslag.. -- De Wijze UilBook number: 26158 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Roman
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
Châteaux de l'Ardèche. NEL (NOUVELLES EDITIONS LATINES). Non daté.. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. fraîche. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 30 pages, illustrées de photos en héliogravure, en hors-texte. -- Le-livre.comBook number: RO80079874 € 10.95 [Appr.: US$ 13.86 | £UK 9 | JP¥ 1101]
Keywords: Régionalisme : Rhône-Alpes | In shopping cart More information div> |
La chronique du bon Duc Loys de Bourbon publiée pour la société de l'Histoire de France par A.-M. Chazaud. Paris, 1876. 1 vol., in-8, XXIX-374 pp, br. Book number: L17107-4547 CHF 80.00 [Appr.: EURO 66.75 US$ 84.32 | £UK 53.75 | JP¥ 6700]
| In shopping cart More information div> |
Dromen tot Xylotimbou Amsterdam, 1952, 328 .pp, hard cover, 15 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 161945&376C € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Vertaalde literatuur | In shopping cart More information div> |
Essai sur la vie du Grand-Condé. Seconde édition, augmentée de sommaires. Paris, chez Léopold Collin, Libraire, 1806. in-8, relié, demi-cuir marron, XX et 373 pages, dos à faux nerfs, avec pièce de titre noire, filets et lettres dorées. "Exemplaire sans les portraits du Grand-Condé et de Louis XIV ; mors fatigués ou partiellement fendus et quelques très faibles et rares rousseurs, sinon ensemble en bon état." Book number: LA-HAY00202 € 110.00 [Appr.: US$ 139.25 | £UK 88.5 | JP¥ 11065] Catalogue: Livres Anciens
| In shopping cart More information div> |
Essai sur la vie du Grand-Condé, par ..., son quatrième descendant. Paris, Colin, 1806. 1 vol., in-8, XX + 362 pp, demi-basane brune de l'époque, dos lisse frotté, accroc à la coiffe supérieure. Book number: B3267-2917 CHF 93.00 [Appr.: EURO 77.5 US$ 98.02 | £UK 62.5 | JP¥ 7789]
| In shopping cart More information div> |
Ex toto corde Hasselt - Heideland, 1964, 80 .pp, Pocket/Poche/Taschenbuch, 11 x 18 cm. Poëtisch erfdeel der Nederlanden 28, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 254832&365E € 3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Ex tot corde Heideland, 1964. Poëtisch Erfdeel der Nederlanden, P 28, 80p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10387 € 3.85 [Appr.: US$ 4.87 | £UK 3.25 | JP¥ 387] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig | In shopping cart More information div> |
De Gemeenschap 1935 11e jaargang, compleet. Uitgeverij De Gemeenschap, Utrecht, 1935. Gebrocheerde nummers. Maandblad. 11 nummers juli/aug. in één nummer. Medewerkers o.a. J. C. Bloem, J. W. F. Werumeus Buning, Clara Eggink, Jan Campert, Pierre Kemp. Tekenaars o.a. J. Cantré, Charles Eyck, Joep Nicolas, Leo Gestel, Lambert Simon, Henk Wiegersma. Goede set. Book number: jn50402 € 42.50 [Appr.: US$ 53.8 | £UK 34.25 | JP¥ 4275] Catalogue: Periodiek
Keywords: proza, poëzie, literatuur, geillustreerd, rooms-katholiek, politiek, nederlands | In shopping cart More information div> |
Halverwege, een bundel gedichten Strengholt's Boeken BV, 1945, 127 .pp, hard cover, 14 x 21 cm. Met opdracht aan Willem Elsschot. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 181653&A € 180.00 [Appr.: US$ 227.86 | £UK 145 | JP¥ 18106] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Halverwege. Een bundel gedichten. Amsterdam. A.J.G. Strengholt Uitgeversmaatschappij N.V. [1956]. Original publisher's cream coloured spine, blue paper-covered boards, gilt title spine, title on white label frontcover, tall 8vo: 128pp. table of contents. Very fine copy. Louis de Bourbon, Duc de Normandie was the great-grandson of the famous Naundorff, who claimed to be Louis the XVII, the son of Louis XVI and Marie Antoinette. Naundorff died in the Netherlands in the town of Delft in 1845. Book number: 28988 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
| In shopping cart More information div> |
Halverwege Amsterdam, 128 .pp, hard cover, 18 x 23 cm. Met gevoelens van diepe genegenheid en wijde bewondering voor zijn werk, Louis de Bourbon, Den Haag 4/1/56, 1e druk, met opdracht aan Willem Elsschot, + deel van de omslag gericht aan Willem Elsschot. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 34791&36B € 310.00 [Appr.: US$ 392.43 | £UK 249.5 | JP¥ 31183] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
In extremis. Gedichten. Maastricht, A.A.M. Stols, 1935. Oorspr. omslag. 59 p. [bibliotheekstempeltje]. Book number: L5347 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
In extremis - Gedichten Maastricht, A.A.M. Stols, 1935 (eerste druk) Ingenaaid, 59 pp., porto 2,00 euro . Roestvlekkig, verder in prima staat.. Book number: EMK403/71787 € 6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
In Ballingschap. . Bilthoven, De Gemeenschap, 1939, height in cm: 25 cm, paperback. , 77 pp, pp.. Book number: 8-1290 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Gedichten
| In shopping cart More information div> |
In extremis; Maastricht, Stols, 1935, 1e, 62p., ing. iets roest en naam op titelpag. Book number: 6067 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
In Ballingschap [gedichten] . Bilthoven, De Gemeenschap, 1939. 79 pp. Sewn, orig. printed wrs. ¶ Collection of poems, partly related to Indonesia. - Buur PD 1387. Book number: 007772 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Indonesia - Colonial Literature - Poetry
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Litterature / Poetry | In shopping cart More information div> |
In Ballingschap. . Utrecht, De Gemeenschap, 1939, height in cm: 24 cm, paperback. , 77 pp, pp.. Book number: 8-1057 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Gedichten
| In shopping cart More information div> |
Inggih Ndoroh (Een verhaal uit het oude Indië) . Amsterdam, Uitgeverij Keizerskroon [1948]. 75 pp. - Zwaluw-editie, No.8. Stapled, orig. printed wrs. Sm. 8vo. ¶ Novel situated on a rubber estate on Java. - Buur PD 1653. Book number: 006861 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Indonesia - Colonial Literature - Fiction
Keywords: South East Asia / Dutch East Indies / Indonesia / Colonial Literature / Fiction / Novels | In shopping cart More information div> |
Karambool. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1959. 1ste druk. Oorspr. omslag. 80 pag. Book number: 4597 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Karambool. Gedichten van Louis de Bourbon 1959. Paperback. Pp: 80. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1347690 € 6.99 [Appr.: US$ 8.85 | £UK 5.75 | JP¥ 703] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Karambool. Gedichten. Den Haag, Bert Bakker/Daamen, 1959. 1e druk. Oorspr. omslag. 80 p. Book number: K7069 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | - Next page