ascending
descending
found: 297 books on 12 pages. This is page 1
- Next page

I.B. (PS BOUDIER-BAKKER, INA)
Van Amsterdam naar London Voor den coupé no 78
A. W. Bruna & Zoon, nd. Gebrocheerd. Pp 47. Rugje met gebr sporen, inhoud goed.
Book number: ln18866a
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Catalogue: Literatuur
Keywords: novelle, literatuur, nederlands
In shopping cart

More information

I.B. [=BOUDIER-BAKKER, INA].
Van Amsterdam naar Londen.
Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, z.j. Or. omslag. 47 p. facsimile 'Voor den Coupé'. Debuut van Ina Boudier-Bakker.
Book number: K7608
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

I.B. (PS BOUDIER-BAKKER, INA)
Van Amsterdam naar London Voor den coupé no 78
A. W. Bruna & Zoon, nd. Gebrocheerd. Pp 47. Binnenwerk met vetvlek.
Book number: ln18866
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Literatuur
Keywords: novelle, literatuur, nederlands
In shopping cart

More information

AMMERS-KULLER, JO VAN / BOUDIER-BAKKER, INA / BRUGGEN, CARRY VAN / E.A.
Onze Mei.
Baarn, Hollandia, 1927. wa., 1e druk, 244p., formaat 14-20-3, 5cm., linnen, met foto's van de schrijfsters. - goed
Book number: 95976
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
Dans
Arnhem, Van Loghum Slaterus. 1926. Hard Cover. No. 2 van de Stem-serie waarin als No. 1 verscheen De Kluizenaar van Maxim Gorki. Deze serie verschijnt op ongeregelde tijden, in beperkte oplaag en wordt verzorgd door Fokko Mees. - 21 p. - band licht beschadigd, binnenin wat bruine vlekjes, verder goed. Fair.
Book number: 000012
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
De eeuwige andere
Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon. Zonder jaar. 176 pp. Op het schutblad is een krantenknipsel met foto van Boudier-Bakker geplakt. Gebonden/Geen stofomslag. Lichte gebruikssporen.
Book number: 07164
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
De Eeuwige Andere
Salamanderreeks. Book, Ongelezen, wel verkleurd. Goed.
Book number: 001653
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Catalogue: Pocket
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
Finale
Salamanderreeks. Book, Verkleurd. Goed.
Book number: 001652
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Catalogue: Pocket
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA EA
De Gouden Kroon. Gedenkboek Bij de Gelegenheid Van Het Gouden Regeringsjubileum Van H.M. Koningin Wilhelmina.
Haarlem, Spaarnestad. 1948. Hardcover. Book, Goed.
Book number: 001303
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: Vaderlandse geschiedenis
In shopping cart

More information

 -
INA BOUDIER-BAKKER
Honger
P.N. van Kampen. nde druk, 116 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good.
Book number: 23627
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
De klop op de deur
Soesterberg, Aspekt. 2011, 23e Druk. Grote Paperback. Book, zw/w foto's, 738 pp. (nieuw, ongelezen). As New.
Book number: 004891
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
In shopping cart

More information

INA BOUDIER-BAKKER
Ruf aus der Tiefe
Sebastian Lux 1959. Gebundene Ausgabe Schutzumschlag fehlt 591 S. 718g. ROMAN , , Ruf aus der Tiefe, Ina Boudier-Bakker gut - gebraucht
Book number: BU310084
€  36.99 [Appr.: US$ 46.83 | £UK 30 | JP¥ 3721]
In shopping cart

More information

BAKKER, INA BOUDIER,
De straat,
Amsterdam, P.N. van Kampen & zn., 1e dr.(1924), 146p., Linnen., Naam op titelp. & iets verkleurd.,
Book number: 13436
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Keywords: nederlands
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
De straat
Amsterdam, P.N. van Kampen & zoon. 4e druk. Gebonden, 21x13x2. Goed/Goed.
Book number: 001491
€  6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654]
Keywords: Literatuur
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
Vier Grote Oranjes. Een Karakterschets.
Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon NV. 1953. Hardcover. Book, Redelijk.
Book number: 000948
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Keywords: Koninklijk Huis
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA,
Aan den grooten weg (roman);
A'dam, Van Kampen, (1939), 1e, 324p., linnen, geen stofomslag
Book number: 7238
€  9.25 [Appr.: US$ 11.71 | £UK 7.5 | JP¥ 930]
Keywords: nederlands proza na 1880
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
Aan de overkant
Amsterdam, Querido. 1964, 5e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Salamanderpocket 131 literatuur. Omslag P.A. Donkersloot. Goed.
Book number: 009989
€  2.50 [Appr.: US$ 3.16 | £UK 2.25 | JP¥ 251]
Keywords: Salamanderpocket 131 literatuur niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER INA
Aan den groten weg
Amsterdam, 1950, 321 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 24193&101G
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER INA.
Aan de overkant. Salamander pocket 131.
Amsterdam, Querido, 1968. 157 blz. Pocketboek.
Book number: 2299
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Salamander pocket
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER INA
Aan de grote weg
Em.Querido's Uitgeversmaatschappij, 1965, 189 .pp, paperback, 11 x 18 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 155472&343C
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER INA.
Aan de grote weg. Salamander pocket. 31.
Amsterdam, Querido, 1968. 189 blz. Pocketboek
Book number: 2254
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Keywords: Salamander pocket
In shopping cart

More information

BOUDIER - BAKKER, INA
Aan de Grote Weg
Querido. 1959, 4e. Salamander pocket, omslag verkleurd en lichte sporen, geen naam, redelijk. 207 pp, 167 g.
Book number: 002814
€  2.00 [Appr.: US$ 2.53 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
Aan den overkant
Van Kampen & Zoon, Amsterdam, z.j, 3e druk, redelijk goed
Book number: 8109556
€  3.50 [Appr.: US$ 4.43 | £UK 3 | JP¥ 352]
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER, INA
Aan de overkant
Querido, Amsterdam, 1968. 6de. Salamanderpocket 131, 157 pp., omslag J. Sanders. Goed.
Book number: 16394
€  3.80 [Appr.: US$ 4.81 | £UK 3.25 | JP¥ 382]
In shopping cart

More information

BOUDIER-BAKKER INA
Aan de grote weg
Antwerpen, 1980, 234 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 24191&101G
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page

New Search