| ||||
|
|
|
|||
| found: 297 books on 12 pages. This is page 1 - Next page |
Van Amsterdam naar London Voor den coupé no 78 A. W. Bruna & Zoon, nd. Gebrocheerd. Pp 47. Rugje met gebr sporen, inhoud goed. Book number: ln18866a € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Literatuur
Keywords: novelle, literatuur, nederlands | In shopping cart More information div> |
Van Amsterdam naar Londen. Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, z.j. Or. omslag. 47 p. facsimile 'Voor den Coupé'. Debuut van Ina Boudier-Bakker. Book number: K7608 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Van Amsterdam naar London Voor den coupé no 78 A. W. Bruna & Zoon, nd. Gebrocheerd. Pp 47. Binnenwerk met vetvlek. Book number: ln18866 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literatuur
Keywords: novelle, literatuur, nederlands | In shopping cart More information div> |
Onze Mei. Baarn, Hollandia, 1927. wa., 1e druk, 244p., formaat 14-20-3, 5cm., linnen, met foto's van de schrijfsters. - goed Book number: 95976 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Dans Arnhem, Van Loghum Slaterus. 1926. Hard Cover. No. 2 van de Stem-serie waarin als No. 1 verscheen De Kluizenaar van Maxim Gorki. Deze serie verschijnt op ongeregelde tijden, in beperkte oplaag en wordt verzorgd door Fokko Mees. - 21 p. - band licht beschadigd, binnenin wat bruine vlekjes, verder goed. Fair. Book number: 000012 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
| In shopping cart More information div> |
De eeuwige andere Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon. Zonder jaar. 176 pp. Op het schutblad is een krantenknipsel met foto van Boudier-Bakker geplakt. Gebonden/Geen stofomslag. Lichte gebruikssporen. Book number: 07164 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
| In shopping cart More information div> |
De Eeuwige Andere Salamanderreeks. Book, Ongelezen, wel verkleurd. Goed. Book number: 001653 € 3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Pocket
| In shopping cart More information div> |
Finale Salamanderreeks. Book, Verkleurd. Goed. Book number: 001652 € 3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Pocket
| In shopping cart More information div> |
De Gouden Kroon. Gedenkboek Bij de Gelegenheid Van Het Gouden Regeringsjubileum Van H.M. Koningin Wilhelmina. Haarlem, Spaarnestad. 1948. Hardcover. Book, Goed. Book number: 001303 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: 45 Vaderlandse Geschiedenis
Keywords: Vaderlandse geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Honger P.N. van Kampen. nde druk, 116 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Book number: 23627 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
De klop op de deur Soesterberg, Aspekt. 2011, 23e Druk. Grote Paperback. Book, zw/w foto's, 738 pp. (nieuw, ongelezen). As New. -- NovemberlandBook number: 004891 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Ruf aus der Tiefe Sebastian Lux 1959. Gebundene Ausgabe Schutzumschlag fehlt 591 S. 718g. ROMAN , , Ruf aus der Tiefe, Ina Boudier-Bakker gut - gebraucht Book number: BU310084 € 36.99 [Appr.: US$ 46.83 | £UK 30 | JP¥ 3721]
| In shopping cart More information div> |
De straat, Amsterdam, P.N. van Kampen & zn., 1e dr.(1924), 146p., Linnen., Naam op titelp. & iets verkleurd., Book number: 13436 € 30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
De straat Amsterdam, P.N. van Kampen & zoon. 4e druk. Gebonden, 21x13x2. Goed/Goed. Book number: 001491 € 6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Vier Grote Oranjes. Een Karakterschets. Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon NV. 1953. Hardcover. Book, Redelijk. Book number: 000948 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: 43 Koninklijk Huis
Keywords: Koninklijk Huis | In shopping cart More information div> |
Aan den grooten weg (roman); A'dam, Van Kampen, (1939), 1e, 324p., linnen, geen stofomslag Book number: 7238 € 9.25 [Appr.: US$ 11.71 | £UK 7.5 | JP¥ 930] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Aan de overkant Amsterdam, Querido. 1964, 5e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Salamanderpocket 131 literatuur. Omslag P.A. Donkersloot. Goed. Book number: 009989 € 2.50 [Appr.: US$ 3.16 | £UK 2.25 | JP¥ 251] Catalogue: Salamanderpockets
Keywords: Salamanderpocket 131 literatuur niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Aan den groten weg Amsterdam, 1950, 321 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24193&101G € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Aan de overkant. Salamander pocket 131. Amsterdam, Querido, 1968. 157 blz. Pocketboek. -- De Wijze UilBook number: 2299 € 3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Salamander pockets
Keywords: Salamander pocket | In shopping cart More information div> |
Aan de grote weg Em.Querido's Uitgeversmaatschappij, 1965, 189 .pp, paperback, 11 x 18 cm. Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155472&343C € 3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Aan de grote weg. Salamander pocket. 31. Amsterdam, Querido, 1968. 189 blz. Pocketboek -- De Wijze UilBook number: 2254 € 3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Salamander pockets
Keywords: Salamander pocket | In shopping cart More information div> |
Aan de Grote Weg Querido. 1959, 4e. Salamander pocket, omslag verkleurd en lichte sporen, geen naam, redelijk. 207 pp, 167 g. Book number: 002814 € 2.00 [Appr.: US$ 2.53 | £UK 1.75 | JP¥ 201]
| In shopping cart More information div> |
Aan den overkant Van Kampen & Zoon, Amsterdam, z.j, 3e druk, redelijk goed -- MooiboekBook number: 8109556 € 3.50 [Appr.: US$ 4.43 | £UK 3 | JP¥ 352]
| In shopping cart More information div> |
Aan de overkant Querido, Amsterdam, 1968. 6de. Salamanderpocket 131, 157 pp., omslag J. Sanders. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 16394 € 3.80 [Appr.: US$ 4.81 | £UK 3.25 | JP¥ 382] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Aan de grote weg Antwerpen, 1980, 234 .pp, hard cover/dust jacket, 13 x 21 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24191&101G € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page