ascending
descending
found: 7 books

BOSMAN, F.C.L.
Drama en toneel in Suid-Afrika. Deel I (1652-1855). M.5 pl. (meer niet versch.)
A'dam 1928. xiv,579 pp. diss. (snee iets weervl.)
Book number: 82040
€  50.00 [Appr.: US$ 65.95 | £UK 42 | JP¥ 5122]
In shopping cart

More information

BOSMAN, F.C.L.,
Drama en toneel in Suid-Afrika, Deel 1: 1652 - 1855,
A'dam, J.H. de Bussy, 1e dr.1928, 579p., Ing., Proefschrift met los bijgevoegde stellingen. Deel 2 is nooit meer verschenen., Sticker op rug. Iets rafelig.,
Book number: 1824
€  27.50 [Appr.: US$ 36.27 | £UK 23 | JP¥ 2817]
Keywords: studies zuid-afrika
In shopping cart

More information

BOSMAN, F C L,
M D Teenstra De Vruchten Mijner Werkzaamheden Gedurende Mijne Reize Over de Kaap de Goede Hoop, Naat Java, En Terug, Over St Helena, Naar de Nederlanden Eerste Deel
van Riebeeck Society, 1943. Hardcover, Hardcover, Very Good. No Jacket The boards are slightly rubbed. Mild tanning. Soundly bound. Dutch.
Book number: ix62
USD 30.00 [Appr.: EURO 22.75 | £UK 19.25 | JP¥ 2330]
In shopping cart

More information

BOSMAN, DR. F.C.L.,
Vier Uitgesoekte Eenbedrywe
Afrikaanse Pers Boekhandel, 1950. Hardcover, Hardcover, Good. No Jacket the boards are a little shelf rubbed and marked. no inscriptions. tightly bound. [P.K.]
Book number: ch78
USD 12.00 [Appr.: EURO 9.25 | £UK 7.75 | JP¥ 932]
In shopping cart

More information

JONGE, FRANS DE & BOSMAN, F. & ATZEMA, O.A.L.C.
Utrecht in 2030. Verwachtingen, visioenen, voorspellingen : negentien bespiegelingen over de toekomst van de stad
2005. Paperback. Pp: 189. ISBN: 9789077030257. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U933918
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Catalogue: Topografie
Keywords: 9789077030257
In shopping cart

More information

TEENSTRA, M.D. BOSMAN, F.C.L. (ED.).
De vruchten mijner werkzaamheden, gedurende mijn reize, over de Kaap de Goede Hoop, naar Java, en terug, over St.Helena, naar de Nederlanden.R
Kaapstad, 1943. XLVIII,364 pp. 14 ills & 1 fold.map. Cloth, front cover discol., cut & end-papers foxed. (Van Riebeeck Society 24)
Book number: 96287
€  30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP¥ 3073]
Keywords: Economy Ethnography Trade Navigation South-Africa Java Economie Etnografie Handel Scheepvaart Zuid-Afrika
In shopping cart

More information

TEENSTRA, M.D. (EDITED BY F. C. L. BOSMAN),
De Vruchten Mijner Werkzaamheden, gedurende mijn reize, over de Kaap de Goede Hoop, naar Java, en terug, over St.Helena, naar de Nederlanden.
Cape Town, Van Riebeeck Society, 1943. F First Edition. A near fine copy in the original pale grey Society binding, ink name fep, spine and extreme board margins faded else clean and tight.
Book number: 67306
USD 50.00 [Appr.: EURO 38 | £UK 31.75 | JP¥ 3883]
Catalogue: AFRICA
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search