| ||||
|
|
|
|||
| found: 7 books |
Drama en toneel in Suid-Afrika. Deel I (1652-1855). M.5 pl. (meer niet versch.) A'dam 1928. xiv,579 pp. diss. (snee iets weervl.) Book number: 82040 € 50.00 [Appr.: US$ 65.95 | £UK 42 | JP¥ 5122] Catalogue: Nederlandse Taal- en Letterkunde
| In shopping cart More information div> |
Drama en toneel in Suid-Afrika, Deel 1: 1652 - 1855, A'dam, J.H. de Bussy, 1e dr.1928, 579p., Ing., Proefschrift met los bijgevoegde stellingen. Deel 2 is nooit meer verschenen., Sticker op rug. Iets rafelig., Book number: 1824 € 27.50 [Appr.: US$ 36.27 | £UK 23 | JP¥ 2817]
Keywords: studies zuid-afrika | In shopping cart More information div> |
M D Teenstra De Vruchten Mijner Werkzaamheden Gedurende Mijne Reize Over de Kaap de Goede Hoop, Naat Java, En Terug, Over St Helena, Naar de Nederlanden Eerste Deel van Riebeeck Society, 1943. Hardcover, Hardcover, Very Good. No Jacket The boards are slightly rubbed. Mild tanning. Soundly bound. Dutch. -- Chapter 1Book number: ix62 USD 30.00 [Appr.: EURO 22.75 | £UK 19.25 | JP¥ 2330]
| In shopping cart More information div> |
Vier Uitgesoekte Eenbedrywe Afrikaanse Pers Boekhandel, 1950. Hardcover, Hardcover, Good. No Jacket the boards are a little shelf rubbed and marked. no inscriptions. tightly bound. [P.K.] -- Chapter 1Book number: ch78 USD 12.00 [Appr.: EURO 9.25 | £UK 7.75 | JP¥ 932] Catalogue: Afrikaans Language
| In shopping cart More information div> |
Utrecht in 2030. Verwachtingen, visioenen, voorspellingen : negentien bespiegelingen over de toekomst van de stad 2005. Paperback. Pp: 189. ISBN: 9789077030257. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U933918 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Topografie
Keywords: 9789077030257 | In shopping cart More information div> |
De vruchten mijner werkzaamheden, gedurende mijn reize, over de Kaap de Goede Hoop, naar Java, en terug, over St.Helena, naar de Nederlanden.R Kaapstad, 1943. XLVIII,364 pp. 14 ills & 1 fold.map. Cloth, front cover discol., cut & end-papers foxed. (Van Riebeeck Society 24) Book number: 96287 € 30.00 [Appr.: US$ 39.57 | £UK 25.25 | JP¥ 3073]
Keywords: Economy Ethnography Trade Navigation South-Africa Java Economie Etnografie Handel Scheepvaart Zuid-Afrika | In shopping cart More information div> |
De Vruchten Mijner Werkzaamheden, gedurende mijn reize, over de Kaap de Goede Hoop, naar Java, en terug, over St.Helena, naar de Nederlanden. Cape Town, Van Riebeeck Society, 1943. F First Edition. A near fine copy in the original pale grey Society binding, ink name fep, spine and extreme board margins faded else clean and tight. Book number: 67306 USD 50.00 [Appr.: EURO 38 | £UK 31.75 | JP¥ 3883] Catalogue: AFRICA
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |