| ||||
|
|
|
|||
| found: 50 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Salút Walt Whitman! Frysk Letterkundich Museum: Ljouwert, 1997. Ingenaaid, 20,5x14x0,3 cm, 43pp. Als nieuw.(ISBN: 9250468). Please order first, before collecting books from our shop. Book number: 21072 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Literatuur
Keywords: Friese literatuur; Fries, Frisian Literature. 9250468 | In shopping cart More information div> |
Ruïne van Bergen. Gedichten Eerste Bergensche Boekhandel/ Stichting De Ruïnekerk Spreekt, Bergen, 2005. 1ste. Ingenaaid, kartonnen band, stofomslag, 29 pp., oplage 750 exemplaren, schilderijen en tekeningen in kleur Jos van Gessel. -- KIEN BoekenBook number: 15449 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Literatuur Poëzie
Keywords: Literatuur Nederlandstalig, Bibliofiele Bijzondere uitgaven | In shopping cart More information div> |
Pieter Bijwaard. Kunstenaarsboek. Gelimiteerde druk, 69/ 500, gesigneerd, met 2 CD-roms. Staphorst, Hein Elferink Galerie. 2004. 240 pag. 410 zwart-wit afb., 1 originele tekening in kleur, 1 linosnede in kleur (origineel), 5 werken in hoogdruk en 1 foto. Ingenaaid. * Kaft licht verkleurd. Book number: 23811 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Grafiek
Keywords: Grafiek, originele Kunst Kunst, hedendaagse Kunstenaarsboeken Linoleumsneden Tekeningen | In shopping cart More information div> |
tGv. Haarlem, De Schone Kunsten. 1995. Leporello. Linnen. Book number: 35761 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Fine printing Literatuur, Nederlandse Tekeningen | In shopping cart More information div> |
De aardse komedie. Een roman-gedicht. Amsterdam, Prometheus, 2002. Paperback. 282 pp.; 21 cm. Signed by the author. - (small line with black marker on bottom edge) Otherwise as new. ISBN: 9789044601428. Gewicht/Weight: 490 grs. Book number: 30149 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
| In shopping cart More information div> |
De aardse komedie. Amsterdam, Prometheus. 2002, 277 pp, Paperback Book number: 101529937 € 16.50 [Appr.: US$ 20.89 | £UK 13.5 | JP¥ 1660]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
Ene arm vrij. Prometheus: Amsterdam, 2003. Paperback, nieuwjaarsgfeschenk 2003/4, ills., Pierer bijwaard, nr. 451 van 500 gen. Exx., vlekje achterkant, verder goed ex., 26 pp. Book number: 25780 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Ene arm vrij 2004. Paperback. Pp: 28. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U881687 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Een foto van God. Amsterdam, In de Knipscheer, 1993. Paperback(stempel). 125pp. Book number: 20738 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza roman ISBN 9062653758 | In shopping cart More information div> |
Een foto van God Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ongelezen. Snelle levering ISBN 9789062653751 -- Budget BoekBook number: 9159 € 9.99 [Appr.: US$ 12.65 | £UK 8.25 | JP¥ 1005]
Keywords: 9789062653751 | In shopping cart More information div> |
Een foto van God Amsterdam: In de Knipscheer, 1993. 1e druk, Paperback 8vo, 125pp. Prozadebuut. Kartonnen band. Zeer goed. [ISBN: 9062653758] (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 32427.LIT € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Een foto van God Amsterdam, 1993, 127 .pp, paperback, 13 x 20 cm. 0. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 113940&TR1D € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een foto van God Amsterdam In de knipscheer 1993 eerste druk paperback in zeer goede staat, porto 2,00 euro, isbn 9062653758, prozadebuut vol melancholie en humor. Book number: D137/5145 € 4.99 [Appr.: US$ 6.32 | £UK 4.25 | JP¥ 502] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
In de naam (gedichten); A'dam, Bert Bakker, 1996, 1e, 96p., garenloos, omslag Ron van Roon, als nieuw, Book number: 18665 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
In de naam. Bert Bakker. 1996, 1e Druk. (ISBN: 9035117972) . Book, Gedichten. 94 blz. Als Nieuw. Book number: 004726 € 8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
Keywords: 9035117972 | In shopping cart More information div> |
In de naam Amsterdam, Bert Bakker, 1996. 84 pp., softcover. 1e druk. 8vo. Inscr.: . nieuw. Book number: 32 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
In De Naam. Amsterdam, Bert Bakker. 1996. (ISBN: 9035117972) Soft Cover. Book number: 002744 € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Poezie
Keywords: 9035117972 | In shopping cart More information div> |
In de naam. Gedichten. Bert Bakker. 1996, 1e Druk. (ISBN: 9035117972) . Book, De vijfde dichtbundel van Pieter Boskma. 94 blz. Nieuw. Book number: 011358 € 8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
Keywords: 9035117972 | In shopping cart More information div> |
In de naam. Gedichten. Bert Bakker. 1996, 1e Druk. (ISBN: 9035117972) . Book, 94 blz. Nieuw. Book number: 006616 € 8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
Keywords: 9035117972 | In shopping cart More information div> |
In de Naam Amsterdam : Bakker. 1996. Paperback. 1e druk, 92 blz, 20 cm, isbn 9035117972, goed exemplaar. Annotatie: Gedichten. Een bundel van liefde en loutering. In vier series 'Gesproken Liedjes' beschrijft de dichter het begin, de korte bloei en het einde van een liefde en zijn pogingen om aan de kwellingen van het verlangen te ontkomen. Book number: 007361 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: Poëzie en Gedichten | In shopping cart More information div> |
In de naam (gedichten); A'dam, Bert Bakker, 1996, 1e, 96p., garenloos, omslag Ron van Roon, als nieuw, Book number: 14698 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
De messiaanse kust. 1e druk. Amst., In de Knipscheer. 1989. 96 p. Paperback. Book number: 83489 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Puur Amsterdam, Prometheus. 2004. (ISBN: 9044603825). Soft cover. Book, Good/No Jacket. Book number: 3955 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: 9044603825 Poëzie | In shopping cart More information div> |
Puur. Gedichten [Poezieclub] Amsterdam, Prometheus 2004 (eerste druk) paperback, 79 pag., porto 2,00 euro NL, isbn 9789044603828 vlekkerige kaft verder in goede staat.. Book number: MD33/65133 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Puur Amsterdam, Prometheus, 2004, 2e druk. Paperback, 79 pp. Inclusief losgewerkte buikband. Book number: 10763 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
| In shopping cart More information div> |