| ||||
|
|
|
|||
| found: 63 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
Aarnout,de onoverwinnelijke ridder Brugge, Beyaert. 1958. papieren kaft, 16x24cm. 46pp. iets verweerd. Book number: 011038 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
| In shopping cart More information div> |
Afrika (het zwarte werelddeel) en de poolgebieden. Mariakerke, Horizon, sd. Softcover, geniet, 4to, 16 pp, geïllustreerd. Good Book number: 47107 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: HISTORY
| In shopping cart More information div> |
Als ich can. (Roman over Hubert en Jan van Eyck). 's Gravenhage 1e Residentiebode ca 1940, linn. hard cover 205 p. erg goed. Book number: 24343 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
| In shopping cart More information div> |
Als ich can. 's Gravenhage, De Residentiebode, z.j. Or. linnen met goudopdruk en omslag, 203+5p. ¶ Gedrukt in rood en zwart. Omslag nogal beschadigd; verder goed exemplaar. Book number: 9573 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Eyck, Jan van Nederlandse literatuur Vlaamse Primitieven Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Als ich can Den Haag: De residentiebode, ±1940. 1e druk, 8vo, linnen band met goudopdruk, 203pp. Geillustreerd. Zeer goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 72871.LIT € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Literatuur (oorspr. Nederlands)
| In shopping cart More information div> |
Als ich can. 's Gravenhage, De Residentiebode N.V., z.j. Or. linnen met goudopdruk, 203+5p. ¶ Eerste uitgave. Gedrukt in rood en zwart; geïllustreerd. band iets verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 22470 € 8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Eyck, Jan van Nederlandse literatuur Vlaamse Primitieven Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Een bont vertelselboek (Volume 2) Tielt, 179 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Verlucht door L. Van Den Auweele, Band wat verkleurd/Discolouration, Omslag verkleurd/Cover discoloured, Rug beschadigd/Spine damaged. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 193550&386E € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Sprookjes En Vertellingen
Keywords: Sprookjes en Vertellingen | In shopping cart More information div> |
DE BRUGSE MASTKLIMMER. Brussel, Reinaert Uitgaven - 1971. Gebonden/ingenaaid/stofomslag. Keurig exemplaar. 254 pag. Omslag- en bandontwerp: Dirk Verstraete. Dit is het 217e deel van de Reinaert Romanreeks Book number: 4586 € 8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
| In shopping cart More information div> |
De Brugse mastklimmer D.A.P. Reinaert, 1971. Gebonden, kunstleer, zwart met rood/vergulde opdruk, 254p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 3995 € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
De Brugse mastklimmer. Reinaert Romanreeks deel 217 Brussel, Reinhaert, 1971. 254 blz. Uitgavejaar 1971. Hard cover. Immitatieleer. GEEN STOFOMSLAG -- De Wijze UilBook number: 27887 € 4.50 [Appr.: US$ 5.7 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Roman
Keywords: Roman/Reinaert Romanreeks | In shopping cart More information div> |
De Brugse mastklimmer Brussel, D.A.P.Reinaert. 1971. geb.zonder stofw. 13x19,5 cm. 256pp. in goede staat. Book number: 016012 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Dein leuchtendes Haar, Amarilla "insgesamt ordentlicher Zustand, etwas berieben gut - gebraucht Book number: BU368673 € 6.99 [Appr.: US$ 8.85 | £UK 5.75 | JP¥ 703] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Dein leuchtendes Haar, Amarilla "Boschvogel R.F.; Dein leuchtendes Haar, Amarilla; Verlag: Bachem; Bindung: Hardcover; Auflagejahr: 1956; Seitenanzahl: 225; Gebrauchsspuren am Einband gut - gebraucht Book number: BU075829 € 5.99 [Appr.: US$ 7.58 | £UK 5 | JP¥ 603]
| In shopping cart More information div> |
Drie Vlaamsche sinten in een kerkraam Tielt, 106 .pp, soft cover, 15 x 21 cm. Band wat verkleurd/Discolouration/Naam op titelpagina/Name on title page/Omslag verkleurd/Cover discoloured/Rug beschadigd/Spine damaged. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 187134&68D € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Oude Kinder- En Jeugdboeken
Keywords: Oude kinder- en jeugdboeken | In shopping cart More information div> |
Felix Timmermans. Tielt, Drukkerij-Uitgeverij Lannoo, z.j. Or. dubbel gevouwen blad met portret los ingelegd. Ca. 36,5 x 28 cm. ¶ Kleurenportret van R. de Ruyck. Uit: Galerij van Dietsche Grooten 1. Goed exemplaar. Book number: 27042 € 9.50 [Appr.: US$ 12.03 | £UK 7.75 | JP¥ 956] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Portretten Ruyck, R. de Timmermans, Felix Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Galerij van Dietsche Grooten. Tielt, Drukkerij-Uitgeverij Lannoo, z.j. Or. tweemaal gevouwen omslag, 10 dubbel gevouwen bladen tekst met portretten los ingelegd. Ca. 36,5 x 28 cm. ¶ Kleurenportretten door R. de Ruyck van Hendrik van Veldeke, Jacob van Maerlant, Jan van Ruusbroec, Guido Gezelle, Huggo (sic) Verriest, Albrecht Rodenbach, Pol de Mont, Karel van de Woestijne, René de Clercq, Stijn Sttreuvels, Felix Timmermans, Filip de Pillecyn. Omslag verkleurd en met stempeltje; goed exemplaar. Book number: 27049 € 60.00 [Appr.: US$ 75.95 | £UK 48.5 | JP¥ 6035] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Clercq, René de Gezelle, Guido Mont, Pol de Nederlandse literatuur Pillecyn, Filip de Portretten Rodenbach, Albrecht. Ruyck, R. de Streuvels, Stijn Verriest, Hugo Vlaamse literatuur Woestijne, Karel van de | In shopping cart More information div> |
Geschreven en gesigneerde postkaart en briefkaart. Beide gericht aan Broeder Hendrik en daterend uit 1953. Met info over een te houden lezing en alles wat daarmee samenhangt. ¶ De postkaart met een afbeelding van Museum Sterckshof te Deurne. Verzonden van zijn toenmalig adres: Dorp 47, Aartrijke. Allebei in goede staat. Book number: 23434 € 30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Boschvogel, F.R. Brieven Broeder Hendrik Manuscripten Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Godelieve. Leuven, Davidsfonds, 1949. Softcover, gebrocheerd, 8vo, 225 pp. Good, bladen en cover vergeeld Book number: 46907 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Godelieve Leuven, Davidsfonds, 1949. Pb, 223 pp. Good Book number: 25804 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Gouden dagen in Italië Assebroek, 192 .pp, paperback, 14 x 21 cm. ownership stamp/bibliotheekstempel, Spine damaged/rug beschadigd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 76068&262D € 6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604] Catalogue: Reisverhalen
Keywords: Reisverhalen | In shopping cart More information div> |
Het hof der drie koningen. Historische roman. Tielt, Lannoo, 1946. Or. halflinnen, 514+2p. ¶ Eerste druk. Illustraties Leo van den Auweele; gedrukt in rood en zwart. Iets verkleurd; goed exemplaar.. Book number: 9571 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Historische roman Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het hof der drie Koningen, Historische roman Tielt, 1946, 515 .pp, hard cover/dust jacket, 15 x 22 cm. geïllustreerd door Leo van den Auweele. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 24153&101F € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Het hof der drie koningen Historische roman Tielt, Lannoo. 1946. Halflinnen, 14X22cm. omslagteekening en ilustratie van Leo Van Den Auweele,516pp. Redelijk. Book number: 007524 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Het hof der drie Koningen, Historische roman Lannoo, 1946, 514 .pp, hard cover, 14 x 20 cm. Gesigneerd/Signed/Signé 1951. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 260863&72C € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De jager Amandus Davidsfonds, 1956. 1e. Gulden reeks 439,gebonden met stofomslag,199p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 102 € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
Keywords: Geschiedenis Middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page