ascending
descending
found: 134 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

BAIN, F.W. & HENRI BOREL
Een dronk uit het hemelsche blauw. Een Hindoesche liefdesgeschiedenis.
Utrecht, W. de Haan, n.d. Or. board, (4), VII+I, 76+6p.+ 6 tipped-in colourplates. 19 x 19 cm.
¶ 'Het karnen van den oceaan des tijds. Uit het Sanskriet-manuscript in het Engelsch vertaald door F.W. Bain. Uit het Engelsch vertaald en toegelicht door Henri Borel. Geïllustreerd door Rie Cramer.' 6 Illustrations inside in colour and many in black-and-white. Board and endpapers browned; good copy.
Book number: 14303
€  32.50 [Appr.: US$ 41.14 | £UK 26.25 | JP¥ 3269]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Cramer, Rie Geïllustreerde uitgaven Jeugdliteratuur Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BAIN, F.W., EN BOREL, HENRI.
Hoe waterlelie zegevierde. Een Hindoesche liefdesgeschiedenis.
Utrecht, De Haan, 1919, 1e, ingenaaid, 77(1)p.Met illustraties van Rie Cramer. Fraai.Klein vochtplekje op Franse titel.
Book number: 15523
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: Xantippe
In shopping cart

More information

BAIN, F.W. & HENRI BOREL
Hoe waterlelie zegevierde. Een Hindoesche liefdesgeschiedenis.
Utrecht, W. de Haan, n.d. Or. board with illustrated dustwrapper, (4), IV, 77+3p.+ 6 tipped-in colourplates. 19 x 19 cm.
¶ 'Het karnen van den oceaan des tijds. Uit het Sanskriet-manuscript in het Engelsch vertaald door F.W. Bain. Uit het Engelsch vertaald en toegelicht door Henri Borel. Geïllustreerd door Rie Cramer.' Frontwrapper-illustration and 6 ills. inside in colour and many in black-and-white. Board, wrapper and endpapers browned; fine copy.
Book number: 14289
€  50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030]
Catalogue: Jeugdliteratuur
Keywords: Cramer, Rie Geïllustreerde uitgaven Jeugdliteratuur Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BAIN, F.W. / BOREL, HENRI / CRAMER, RIE (ILL.)
EEN INCARNATIE VAN DE SNEEUW Een hindoesche liefdesgeschiedenis. Het karnen van de oceaan des tijds.
Utrecht, de Haan, 1919. 1e druk 83 pp. gekartonneerd bandillustratie. Binnenwerk schoon en mooi. Band in slechte staat (rug met tape versterkt en titel daarop geschreven, platten verkleurd, vlekkerig, schaafplekjes). Prachtige Jugendstilachtige prenten en ornamenten waaronder een aantal gekleurde ingeplakte platen. Door Bain vertaald uit het sanskriet, door Borel vertaald in het Nederlands. 19,5 x 19,5 cm. redelijke staat
Book number: 43279
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: hindoeisme, reincarnatie
In shopping cart

More information

BAIN, F.W. / BOREL, HENRI / CRAMER, RIE (ILL.)
HET LAND VAN DE LOTUS VAN DE ZON Een hindoesche liefdesgeschiedenis. Het karnen van de oceaan des tijds.
Utrecht, de Haan, 1919. 1e druk 90 pp. gekartonneerd bandillustratie. Stuk van schutblad ontbreekt. Wat vergeeld. Rug licht verkleurd. Deel stofomslag in boek. Prachtige Jugendstilachtige prenten en ornamenten waaronder een aantal gekleurde ingeplakte platen. Door Bain vertaald uit het sanskriet, door Borel vertaald in het Nederlands. 19,5 x 19,5 cm. mooie staat
Book number: 43280
€  35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Keywords: hindoeisme, reincarnatie
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI ; VISSER, AB
Alle verhalen uit duizend en één nacht
Naar de oorspronkelijke uitgave door Henri Borel. Loeb, uitgevers, Amsterdam, nd, 1e druk. Gebonden, linnen, stofomslag. Bewerkt door Ab Visser. Illustraties. Pp 621. Goed ex.
Book number: ev13505
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: Erotica
Keywords: proza, literatuur, erotiek, sprookjes, geillustreerd, nederlands vertaald uit het frans
In shopping cart

More information

BOREL HENRI, VISSER, AB BEW.
Alle verhalen uit duizend en een nacht
Van Holkema & Warendorf,harde kaft linnen geb. stofomslag scheurtjes boven en onder aan randen 621 blz met ill.
Book number: 8092054
€  5.50 [Appr.: US$ 6.96 | £UK 4.5 | JP¥ 553]
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
Van Batavia naar Rotterdam: reisgids van de Rotterdamsche Lloyd
[Amsterdam]: Rotterdamsche Lloyd, 1905. door Henri Borel 159 pagina's 14 × 19 cm. Rug beschadigd. Verder ZEER GOED Zeer goed.
Book number: 19549
€  185.00 [Appr.: US$ 234.19 | £UK 149 | JP¥ 18609]
Keywords: Passagiersschepen en cruisse schepen
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
Van Batavia naar Rotterdam : reisgids van de Rotterdamsche Lloyd`.
[Amsterdam] : Rotterdamsche Lloyd, 1905, 159 p. : ill. ; 14 × 19 cm behoudens kleine rugbeschadiging in goede staat.
Book number: 0709-320
€  95.00 [Appr.: US$ 120.26 | £UK 76.5 | JP¥ 9556]
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
Chineesche kunst naar aanleidng van de tentoonstelling gehouden te Batavia door den Nederlandschen Kunstkring.
Amsterdam, L.J. Veen, 1906. Later halfcloth, (VI), 38+2p.
¶ Original frontwrapper preserved; ruststained inside. Printed by J.-E. Buschmann, Antwerpen.
Book number: 13587
€  37.50 [Appr.: US$ 47.47 | £UK 30.25 | JP¥ 3772]
Catalogue: Indonesië
Keywords: Batavia Buschmann, J.-E. China Chinese kunst Indonesië Kunst Tentoonstellingscatalogi
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI.
De Chineesche filosofie. Deel I: Kh'oeng foe tsz' (Confucius).
P.N. van Kampen & Zoon: Amsterdam, z.j. Gebonden, 3de dr., rug licht verkleurd, verder goed ex., 162 pp.
Book number: 35418
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: Esoterie
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI.
De Chineesche Filosofie toegelicht voor niet-sinologen. III Meng Tsz (Mencius) China's volkstribuun.
Amsterdam, P.N. van Kampen, [1931]. Gebonden half linnen. 301 p.
Book number: B5025
€  16.00 [Appr.: US$ 20.25 | £UK 13 | JP¥ 1609]
Catalogue: Filosofie
Keywords: filosofie
In shopping cart

More information

 -
BOREL, HENRI.
De Chineezen in Nederlandsch-Indië.
Amsterdam, L.J. Veen, 1900. Original decorated cloth. (8),116 pp. - Not in Nagelkerke. - Fine.
Book number: 31616
€  100.70 [Appr.: US$ 127.48 | £UK 81.25 | JP¥ 10129]
Keywords: Indonesia Indonesia Chinese Indonesia governors general
In shopping cart

More information

 -
BOREL, HENRI
Het daghet in den oosten.
Amsterdam, L.J. Veen 1926 (tweede druk) gebonden, 190 pag., Porto 6,75 euro, roestvlekjes in boek verder in goede staat. Met 50 afbeeldingen..
Book number: MP264/55200
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Catalogue: Geschiedenis
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI.
Het Daghet in den Oosten.
L.J. Veen, Amsterdam 1926. 2e druk Gebonden Ills. 190 p. met 50 afbeeldingen
Book number: B5340
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Proza
Keywords: proza reisverhaal
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
HET DAGHET IN DEN OOSTEN
Amsterdam, L.J. Veen - 2e druk 1926. Gebonden. Rug iets beschadigd, hier en daar wat roestplekjes, 3 stempels, verder aardig. 190 pag. Met 50 afbeeldingen (foto's)
Book number: 4213
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
In shopping cart

More information

 -
BOREL, HENRI
Het Daghet in den Oosten
Gebonden, hardcover; 2e druk, 1926; L.J. Veen, Amsterdam; 190pp.; Rug licht beschadigd
Book number: 047996
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: Nederlands Indië, Geschiedenis China, Geschiedenis Indonesië, Geschiedenis Azië
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
Het Daghet In Den Oosten
1910, l.j. veen, gebonden, 228 blz. met afbeeldingen, redelijke staat
Book number: 8112032
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
Het daghet in den Oosten [over China]
Amsterdam, L.J. Veen, 1926. 8vo. 190 pp. 50 zw./w. foto's, gebonden in originele illustratieve uitgeversband. Enige slijtageplekken, iets vlekkig.
Book number: B1338-4757
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
Het daghet in den Oosten met 50 afbeeldingen China in hrt begin van de 20ste eeuw`.
L.J. Veen, Amsterdam, 1926, 2e druk, 190 pp. Pictorial/geill. hardcover. geel gedecoreerd linnen kleine slijtage gebruiksspoortjes.
Book number: 0720-132
€  7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Catalogue: Azië/Asia
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
"Het daghet in den Oosten" met 50 afbeeldingen
Amsterdam, Veen, 1910. In-4°, viii, 228 pp. Gele linnen versierde uitgeversband (iets beduimelde kaft). Goed exemplaar.
Book number: 6198
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Keywords: Illustrated books
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI.
Het daghet in den Oosten
Amsterdam, Veen. 1926, 2. Gebonden. 190p. Goed.
Book number: 033043
€  11.50 [Appr.: US$ 14.56 | £UK 9.5 | JP¥ 1157]
In shopping cart

More information

 -
BOREL, HENRI
Het Daglicht in den Oosten
Gebonden, hardcover; 2e druk, 1926; L.J. Veen, Amsterdam; 190pp.; Omslag verkleurd -- Conditie: Goed
Book number: 069294
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: China, Geschiedenis Azië
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
Een droom.
Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur, 3e dr., z.j. (1e dr. in 1899). 119pp ingenaaid, halflinnen, Nederlandsche Bibliotheek 256-257, goede staat, Tweedehands; .
Book number: 1100001673
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Catalogue: Proza
Keywords: Nederlandse Literatuur; Romans
In shopping cart

More information

BOREL, HENRI
Droom en werkelijkheid. Verhalen van leven en dood
1980. Paperback. Pp: 163. Verhalen die op de taoistische denkwijze zijn gebaseerd. ISBN: 9789060302811. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2096406
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
Catalogue: Filosofie
Keywords: 9789060302811
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search