ascending
descending
found: 29 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BOOVEN, HENRI VAN
Bij vreemde menschen deel 1: de opvoeding waaraan zorg besteed wordt
Mij. voor goede en goedkoope lectuur. 358pp geb, linnen band verkleurd
Book number: 101368870
€  10.95 [Appr.: US$ 13.86 | £UK 9 | JP¥ 1101]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN
Bij vreemde menschen Opvoeding einde 19e eeuw
Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur. rond 1900 358pp Gebonden met linnen rug
Book number: 101293721
€  10.95 [Appr.: US$ 13.86 | £UK 9 | JP¥ 1101]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

VAN BOOVEN HENRI
Bij vreemde menschen
Amsterdam, 358 .pp, Linnen band/Cloth binding, 13 x 19 cm. Omslag verkleurd/Cover discoloured. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 254228&123
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BOOVEN (RED.), HENRI VAN
Buiten. Geïllustreerd weekblad aan het buitenleven gewijd. 5 nummers.
Amsterdam, Scheltema & Holkema, 1908-1911. Papieren band, 38 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. 2e jaargang, nr. 16, 3e jaargang nrs. 3 en 52; 4e jaargang no. 40; 5e jaargang nor. 45. Met veel advertenties. Goed / good.
Book number: 34485
€  19.50 [Appr.: US$ 24.69 | £UK 15.75 | JP¥ 1962]
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN (ED.)
Cervantes Don Quichote. Naar de Oorspronkelijke Spaansche Uitgave Van C.L. Schüller Tot Perusum. Deel I.
Hardcover. Amsterdam, Meulenhoff 1923. Ohln. XXVI, 550 p.
Book number: 12207
€  21.00 [Appr.: US$ 26.58 | £UK 17 | JP¥ 2112]
Keywords: LITERATURE
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN,
De fraaaie comedie. Een Haagsch verhaal, Amsterdam [1912], 217 pag.
Price outside EU (no VAT): euro 15
Book number: 47232
€  15.90 [Appr.: US$ 20.13 | £UK 13 | JP¥ 1599]
Catalogue: ´s-Gravenhage
Keywords: /´s-Gravenhage
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN
Handgeschreven brief aan Kitty de Josselin de Jong.
Gesigneerd 'Henri van Booven' en gedateerd '29 Juni 1931/ 4 Blesboklaan/ Hilversum/ "Hof en Haerd"'. Eén gelinieerd blocnotevel. 26,1 x 21,5 cm. Alleen recto. In bijbehorende envelop.
¶ De envelop is niet gefrankeerd, maar begeleidde blijkbaar een boek: 'Belofte maakt schuld. Hierbij stuur ik U een van mijn boeken, reeds lang uitverkocht en daarom, 't werd niet herdrukt, min of meer een curiositeit.' Van Booven hoopt dat hij het goede adres van mevrouw Josselin de Jong heeft, want 'In 't telefoonboek vond ik Uw naam en adres niet, ook niet in het giro-boek'. Hij hoopt als ruil ook enkele boeken van haar te ontvangen, 'als een herinnering aan onvergetelijke dagen'.
Book number: 24370
€  45.00 [Appr.: US$ 56.97 | £UK 36.25 | JP¥ 4527]
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN.
Kinderleven.
De Zonnebloem, Apeldoorn, 1919. Gebonden 120 p.
Book number: R0758
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN
Leven en werken van Louis Couperus
's-Gravenhage, BZZTôH, 1981 1e druk.
Book number: 27060
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN.
Leven en werken van Louis Couperus.
Exemplaar h.s. van de oplage van 1000. Velsen, Schuyt. 1933. xvii-273 pp. Blauw linnen. * Roestvlekjes.
Book number: 16123
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Bibliografie
Keywords: Bibliografie Biografie Boeken over boeken Letterkunde Literatuur Literatuur, Nederlandse
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN
Leven en werken van Louis Couperus
Schuyt, 1933. Gekartonneerd. Pp: 291. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1798360
€  29.50 [Appr.: US$ 37.34 | £UK 23.75 | JP¥ 2967]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN
Leven en werken van Louis Couperus
's-Gravenhage, Uitgeverij BZZTôH. 1981. Softcover, 12mo - over 6¾" - 7¾" tall. Er zit een klein scheurtje in de voorzijde van de omslag. 323 p. Zeer goed.
Book number: 001378
€  9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905]
Keywords: ter braak
In shopping cart

More information

VAN BOOVEN HENRI
Leven en werken van Louis Couperus
Velsen, Schuyt. Hardcover, gebonden, 4to, 291 pp. 1e druk, genummerd ex. Nr. 70, gesigneerd door auteur, roestvlekken. Good.
Book number: 205
€  65.00 [Appr.: US$ 82.28 | £UK 52.5 | JP¥ 6538]
Catalogue: Literature
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN
Leven En Werken Van Louis Couperus
Velsen, Schuyt. 1933. Hardcover. Book, Gesigneerd door de auteur achterin het boek. Wat roestvlekkig. Redelijk. Signed by Author(s).
Book number: 000293
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
Keywords: Literatuurwetenschap
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN.
Leven en werken van Louis Couperus. Met een nawoord van F.L. Bastet en een register op titels en personen.
's-Gravenhage, Bzztoh, 1981. Paperback. 323 p. Ills. Forum Haganum 16.
Book number: L2585
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN
Leven en werken van Louis Couperus.
Velsen, Schuyt, 1933. Or. verguld rood buckram met stofomslag, XVIII, 291+1p. Ca. 24 x 17,5 cm.
¶ Genummerd (56/1000) en gesigneerd exemplaar op Antiek Engelsch Vergé papier van P. Saarberg, Amsterdam. Wat roest binnenin; stofomslag nogal beschadigd; verder goed exemplaar.
Book number: 28181
€  27.50 [Appr.: US$ 34.81 | £UK 22.25 | JP¥ 2766]
Keywords: Biografieën Couperus, Louis Gesigneerd Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN.
Leven en werken van Louis Couperus.
Schuyt Velsen 1933. Gebonden Ills. XVII + 292 p. Een van de 1000 ex. op Antiek Engelsch Vergé, gesigneerd door de schrijver (ongenummerd ex.). Iets roestvlekkig.
Book number: B0370
€  42.00 [Appr.: US$ 53.17 | £UK 34 | JP¥ 4225]
Catalogue: Biografie
Keywords: biografie
In shopping cart

More information

(COUPERUS, LOUIS). BOOVEN, HENRI VAN
Leven en werken van Louis Couperus.
Velsen, Schuyt, 1933. Linnen. 292 p. Illustraties. Oplage 1000 genummerde en gesigneerde exemplaren. 1e druk. Rug licht verkleurd en met wat kleine vlekjes op de band. Goed exemplaar.
¶ Gesigneerd door Henri van Booven en genummerd, zoals het hoort.
Book number: 258487
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
In shopping cart

More information

BOOVEN,HENRI VAN
Sproken.
Amsterdam, Wereldbiblotheek, 2e dr.Inh.:Toen de koning stierf/De zieltoging/Rafaelita/De gek/Imperio/De eenzame vaart/Een winternacht/De vensters/Een zomernacht/Laura en Laetitia.Ln.geb.177 pag.
Book number: 002152
€  6.81 [Appr.: US$ 8.62 | £UK 5.5 | JP¥ 685]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BOOVEN, VAN HENRI
Sproken
Maatschappij voor goede en goedkope lectuur - Amsterdam, s.d. . Tweede, vermeerderde druk, gebonden, halflinnen, Nederlandsche Bibliotheek, band Ph.Praag, 177p. Goed.
Book number: 8697
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN
Sproken
Amsterdam, Maatschappij Voor Goede En Goedkope Lectuur. 177 pp., Gebonden. 2e Vermeerderde Druk. 12 x 18 Cm. Inscr.: . serie: Nederlandse bibliotheek nr. 307, z.j.,. Goed.
Book number: 6641
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
In shopping cart

More information

BOOVEN HENRI VAN
Sproken
Wereldbibliotheek, 1915. Gebonden. 177 blz.
Book number: 404-573
€  6.00 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 604]
In shopping cart

More information

VAN BOOVEN HENRI
Toen de koning stierf
Amsterdam, 15 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 11650&64G
€  8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN.
Toen de koning stierf.
Amsterdam, Wereldbibliotheek, z.j. Oorspr. omslag. 15 p. Korte verhalen uit de Wereldbibliotheek no 1.
Book number: K9080
€  6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

BOOVEN, HENRI VAN,
Toen de koning stierf. Serie korte verhalen uit de Wereldbibliotheek no.1.
Amsterdam, n.d. ca.1925. 15 pp. SC.
Book number: 24561
€  8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search