| ||||
|
|
|
|||
| found: 137 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
Another and another and another act of seeing (urban space), 1994-97 1997. Paperback. Pp: 284. ISBN: 9789075591088. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1501557 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Architectuur en design
Keywords: 9789075591088 | In shopping cart More information div> |
De achttiende deur. Amsterdam. Crawford Deur B.V. 1996. Original publisher's brown cloth hardback, silver title spine and frontcover, 8vo: 62p. 4 stories, biographical notes authors. Very fine copy. Volume 18: Speciale Reeks Crawford Deur B.V. voor haar relaties. Book number: 19196 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
| In shopping cart More information div> |
De Achttiende Deur Oudekerk, NPP. 1996, 1ste dr. Geb.L. 19,5x13,5cm. 62 blz. Ill.: Wijnen. Vier verhalen waarin ergens een deur voorkomt. Met biografie van de vier auteurs. Samenstelling Eugène van Herpen. Goed exemplaar. Book number: 001662 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Gelegenheidsuitgave - Crawford Wijnen | In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim. Amsterdam/Antwerpen, De Arbeiderspers, 2002. Orig. gekartonneerde band, met omslag. 142pp. [in nieuwstaat] Book number: 36695 € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Literatuur
Keywords: literatuur Nederland proza roman ISBN 9029504323 | In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim De Arbeiderspers, 1e druk 2002. Geb.met stofomslag, 142 pag, nieuwstaat. Book number: L1865 € 6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim Amsterdam-Antwerpen, De Arbeiderspers, 2002, 1e druk. Linnen met stofomslag, 142 pp. Book number: 12698 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
| In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim De Arbeiderspers, 2002. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 142. ISBN: 9789029504324. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1301413 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Romans
Keywords: 9789029504324 | In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim. Amsterdam, Atheneum - Polak & Van Gennep, 2002. Eerste druk. In linnen gebonden met stofomslag. Hardcover. 142 pag. MOOI EXEMPLAAR Book number: 72856 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; | In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim Amsterdam - Antwerpen, De Arbeiderspers, 2002. Druk: 1ste druk. octavo, linnen + stofomslag, 142 pp. Keurig. ¶ Portret op achterzijde stofomslag. Roman van 'de belangrijkste Nederlandstalige stem van zijn generatie', aldus Jeroen Vullings in De Standaard der Letteren. Book number: 6342 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: BOOGRAAD; ROMANS | In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim Amsterdam, De Arbeiders Pers 2002 (eerste druk), gebonden met omslag, 142 p., porto 2,50 euro, isbn 9789029504324 in zeer goede staat. Book number: ED267/25255 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim, roman; A'dam/Antw., Arbeiderspers, (2002), 1e, 144p., linnen maar garenloos, met stofomslag (Marjo Starink), als nieuw, Book number: 19510 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Een bed vol schuim. 1ste druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 2002. 142 p. Harde kaft/ stofomslag. Book number: 88266 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Romans | In shopping cart More information div> |
Bruno`s optimisme, Roman Amsterdam, Em. Querido 1993 (tweede druk) paperback, 224 pag., porto 2,50 euro, isbn 9789021453255 naam op schutblad verder in zeer goede staat. Book number: SK306/46172 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Bruno's optimisme Querido, 1993. Linnen band. Pp: 224. Bruno Oblanski groeit op in een wereldvijandige omgeving ergens in de Alpen. Hij ontsnapt aan de negativiteit en het cynisme van het Märklindorp en gaat op zoek naar de essentie van het bestaan. ISBN: 9789021453248. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1614898 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021453248 | In shopping cart More information div> |
Bruno's optimisme. Roman. 1ste druk. Amsterdam, Em. Querido. 1993. 224 p. Gebonden in linnen met stofoms * Nieuwstaat. Licht verkleurd. Book number: 82204 € 18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: Bibliofiel Literatuur, Nederlandse Romans | In shopping cart More information div> |
Bruno's optimisme. Roman. Amst., Em. Querido. 1993. 224 p. Paperback. * Licht verkleurd. Book number: 37685 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Romans | In shopping cart More information div> |
Bruno's optimisme Amsterdam, Querido, 1995, 2e druk. Paperback , 224 pp. Book number: 12701 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
| In shopping cart More information div> |
Dentz Em. Querido's Uitgeverij B.V. Ed./Druk: 3. Paperback. Pp: 238. ISBN: 9789021453224. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1968930 € 6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021453224 | In shopping cart More information div> |
'DENTZ' Jaren '90, Ten Bosch. Gebonden *hardcover met stofomslag, 206 pp. Nieuwstaat. -- Boek na BoekBook number: 117145884 € 11.95 [Appr.: US$ 15.13 | £UK 9.75 | JP¥ 1202]
| In shopping cart More information div> |
Dentz. Roman. 3de druk. Amst., Querido. 2000. 238 p. Paperback. * Iets verkl. Book number: 52620 € 9.00 [Appr.: US$ 11.39 | £UK 7.25 | JP¥ 905] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse | In shopping cart More information div> |
Dentz. Amsterdam, Ten Bosch, 1990, 1e dr., linnen met omslag, 206 p. Scheurtje in omslag. Book number: 9680 € 18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Dentz. Roman. Querido. 2000, 3e Druk. (ISBN: 9021453223) . Book, 238 blz. Als Nieuw. Book number: 007788 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Keywords: 9021453223 | In shopping cart More information div> |
Dentz, Roman Amsterdam, Em. Querido 2000 (derde druk) paperback, 238 pag., porto 2,50 euro, isbn 9789021453224 enkele sporen van gebruik verder in goede staat. Book number: SD195/44134 € 7.00 [Appr.: US$ 8.86 | £UK 5.75 | JP¥ 704] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Dentz Amsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep 1990 (eerste druk) paperback, 206 pag., porto 2,50 euro, isbn 902535145 naam op schutblad verder in goede staat. Book number: SP427/44671 € 1.99 [Appr.: US$ 2.52 | £UK 1.75 | JP¥ 200] Catalogue: Roman
| In shopping cart More information div> |
Dentz Em. Querido's Uitgeverij B.V. Ed./Druk: 3. Paperback. Pp: 238. ISBN: 9789021453224. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1142557 € 6.50 [Appr.: US$ 8.23 | £UK 5.25 | JP¥ 654] Catalogue: Romans
Keywords: 9789021453224 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page