| ||||
|
|
|
|||
| found: 126 books on 6 pages. This is page 1 - Next page |
BIJ DEN DOOD VAN AUGUST VERMEYLEN. Lederberg/ Gent, n.v. Drukkerij Erasmus, 1945., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 13,5x21,5cm, 8pp. ¶ Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde, Jaarboek 1945. Book number: 12719 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: media mdia politique press belgicana heemkunde litérature letteren belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand vlaanderen vemeylen Taalkunde | In shopping cart More information div> |
LES CAMARADES. Bruxelles, l' Edtion Universelle, 1940., Broché, couverture originale vert, 15,5x24,5cm, 8pp. ¶ Extraits de la Revue Générale. Book number: 6915 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: litérature edition | In shopping cart More information div> |
DAGWERK VOOR VLAANDEREN. Brussel, A. Manteau N.V., 1928 1 ex. gebonden + 1 ex paperback, originele uitgeversomslag in z/w,19,8x24 cm., 239 pp. ¶ Ontmoetingen en portretten. Feestuitgave 9 november (1868 - 1928). Book number: 10646 € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Keywords: . litérature letterkunde belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams | In shopping cart More information div> |
Dagwerk voor Vlaanderen, ontmoetingen en portretten Wereldbibliotheek, 1928, 235 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 284659&324A € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Essays
Keywords: Essays | In shopping cart More information div> |
Dagwerk voor Vlaanderen: ontmoetingen en portretten Brussel, 1928, 238 .pp, soft cover, 21 x 28 cm. feestuitgave (1868-1928). Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 52489&73A € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
DAGWERK VOOR VLAANDEREN. Brussel, A. Manteau N.V., 1928 Gebonden, originele uitgeversomslag inz/w, 21x27,5 cm., 239 pp. ¶ Ontmoetingen en portretten. Feestuitgave 9 november (1868 - 1928). Book number: 23273 € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Keywords: . litérature letterkunde belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams | In shopping cart More information div> |
Dagwerk voor Vlaanderen. Ontmoetingen en portretten. Z.p., M.G.G.L. - Wereldbibliotheek., z.j. (1928). Or. omslag met flappen, 235+5p. ¶ Omslag: Uitgeversmij. A.Manteau N.V., Brussel. Op groot formaat (met extra brede marges). Feest(uit)gave 9 november (1868-1928). Met bijdragen over o.a. Streuvels, Timmermans, Van de Woestijne en C. Buysse. Omslag wat verkleurd en aan de randen iets beschadigd; goed exemplaar. Book number: 9566 € 18.50 [Appr.: US$ 23.42 | £UK 15 | JP¥ 1861] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bom, Emmanuel de Buysse, Cyriel Nederlandse literatuur Simons, Leo Streuvels, Stijn Timmermans, Felix Vlaamse literatuur Woestijne, Karel van de | In shopping cart More information div> |
Dagwerk voor Vlaanderen, feestuitgave 9 november (1868-1928) z.pl, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur , z.j. 23,5 x 18,6 cm - (4)+235 +(3) pgs - originele omslag (soft cover) - goed ex. Book number: 01521 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Literature
Keywords: literature - vlaanderen | In shopping cart More information div> |
DAGWERK VOOR VLAANDEREN. ONTMOETINGEN EN PORTRETTEN, Brussel, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur/ Manteau, 1928 Gebrocheerd, geïllustreerde papieromslag, 210 x 275mm., 239pp. ¶ Feestuitgave 9 november ( 1868 - 1928 ). In goede staat. Book number: 19760 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: letteren letterkunde literair proza literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Dagwerk voor Vlaanderen. Ontmoetingen en portretten. Z.p., M.G.G.L. - Wereldbibliotheek, z.j. (1928). Or. linnen in twee kleuren, 235+5p. ¶ Feest(uit)gave 9 november (1868-1928). Met opdrachtje van de auteur; gedateerd 21 sept. '43. Voorwoord Leo Simons. De band in twee soorten (en kleuren) linnen. Scharnier achterzijde en rug boven en onder wat beschadigd; enkele weinig storende stempels; goed exemplaar. Book number: 3145 € 27.50 [Appr.: US$ 34.81 | £UK 22.25 | JP¥ 2766] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bom, Emmanuel de Buysse, Cyriel Mechelen 1996 Cat. nr. 13 Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Simons, Leo Streuvels, Stijn Timmermans, Felix Vlaamse literatuur Woestijne, Karel van de | In shopping cart More information div> |
Dagwerk voor Vlaanderen, feestgave 1868-1928 Wereldbibliotheek, 1928. Gebonden. 235 blz. Book number: 404-318 € 21.00 [Appr.: US$ 26.58 | £UK 17 | JP¥ 2112] Catalogue: Wereldbibliotheek
| In shopping cart More information div> |
Dagwerk voor Vlaanderen. Ontmoetingen en portretten. Brussel, uitgeversmij. A. Manteau, 1928 ( Feestuitgave - Maatschappij voor goede en goedkope lectuur...), in-4°, 235 pp, met lijst van intekenaren, genaaid, orig. soepele omslag. Rug iets verkleurd maar verder vlekkeloos exemplaar.. . Book number: 37525 € 40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
| In shopping cart More information div> |
Dagwerk voor Vlaanderen. Ontmoetingen en portretten. Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. [1929]. Ingenaaid. 235 p. Feestuitgave 9 november 1868-1928. Book number: K3582 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
HELDERE GEZICHTEN. Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur, 1925 Gebonden, bruin linnen met goudopdruk op front en rug, 115 x 185mm., 149pp. ¶ Nederlandsche Bibliotheek onder leiding van L. Simons en Nico Van Suchtelen. In goede staat. Book number: 31960 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: litérature letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand | In shopping cart More information div> |
Heldere gezichten. Amsterdam, M.G.G.L., 1925. Or. linnen met goudopdruk, 148+2p. ¶ Nederlandsche Bibliotheek. Iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 28593 € 8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Bom, Emmanuel de Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Heldere gezichten Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1925, 149pp. hc -- De LezenaarBook number: T14393 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur Letteren | In shopping cart More information div> |
Heldere gezichten Amsterdam, Nederlandsche bibliotheek, 1925. 148 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Blz. vergeeld. -- De Wijze UilBook number: 26449 € 3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur/Wereldbibliotheek | In shopping cart More information div> |
Henri De Braekeleer en Antwerpen Antwerpen, Die Poorte, 1941. 22,5 x 16,5 cm - 58 pgs - originele omslag (bladen samengebonden met koordje) - 11 ills zw/w - goed ex. Book number: 01080 € 17.00 [Appr.: US$ 21.52 | £UK 13.75 | JP¥ 1710] Catalogue: Modern Art: Monographies
Keywords: de braekeleer - antwerpen - die poorte | In shopping cart More information div> |
Henri de Braekeleer en Antwerpen Antwerpen, Die Poorte, 1941. 23,4 x 20,3 cm, gebonden met koordje. Mooi ex. Book number: 5392 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Art and Architecture
| In shopping cart More information div> |
Henri De Braekeleer en Antwerpen Antwerpen, Die Poorte, 1941. 23,5 x 19,5 cm - 58+(2) pgs + zw/w illustraties - origineel gekartoneerde omslag, bladen bijeengehouden met koordje - ex-libris op eenste schutblad - goed ex. Book number: 01147 € 19.00 [Appr.: US$ 24.05 | £UK 15.5 | JP¥ 1911] Catalogue: Classical and Ancient Art: Monographies
Keywords: poorte - antwerpen | In shopping cart More information div> |
Henri de Braekeleer en Antwerpen Antwerpen, 1941, 60 .pp, soft cover, 20 x 23 cm. 10 plates; cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 47322&287C € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207] Catalogue: Algemene Kunst
Keywords: Algemene kunst | In shopping cart More information div> |
Henri de Braekeleer en Antwerpen Die Poorte, 1941. Papieren omslag. Pp: 54. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1820982 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Henri de Braekeleer en Antwerpen Die Poorte, 1941. Papieren omslag. Pp: 54. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U789380 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
HENRI DE BRAEKELEER EN ANTWERPEN. Antwerpen, Die Poorte, 1941 Ingebonden in karton met marmereffect en goudvignet, rug met lint, 180 x 235mm., originele papieromslag met portret en rode titelopdruk, foto-frontispice, 60pp., z/w platen. ¶ In goede staat. Book number: 23525 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Belgische kunst na 1830 ; Belgium art after 1830 ; Belgium art after 1830 ; Belgium art after 1830
Keywords: belgian belge schilderkunst peinture painting | In shopping cart More information div> |
Henri de Braekeleer en Antwerpen Antwerpen, 1941, 58 .pp, soft cover, 20 x 23 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen) Book number: 189102&KMO € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Kunstgeschiedenis
Keywords: Kunstgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page