ascending
descending
found: 126 books on 6 pages. This is page 1
- Next page

DE BOM, EMMANUEL.
BIJ DEN DOOD VAN AUGUST VERMEYLEN.
Lederberg/ Gent, n.v. Drukkerij Erasmus, 1945., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 13,5x21,5cm, 8pp.
¶ Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde, Jaarboek 1945.
Book number: 12719
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: media mdia politique press belgicana heemkunde litérature letteren belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand vlaanderen vemeylen Taalkunde
In shopping cart

More information

DE BOM, EMMANUEL.
LES CAMARADES.
Bruxelles, l' Edtion Universelle, 1940., Broché, couverture originale vert, 15,5x24,5cm, 8pp.
¶ Extraits de la Revue Générale.
Book number: 6915
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: litérature edition
In shopping cart

More information

DE BOM, EMMANUEL.
DAGWERK VOOR VLAANDEREN.
Brussel, A. Manteau N.V., 1928 1 ex. gebonden + 1 ex paperback, originele uitgeversomslag in z/w,19,8x24 cm., 239 pp.
¶ Ontmoetingen en portretten. Feestuitgave 9 november (1868 - 1928).
Book number: 10646
€  35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Keywords: . litérature letterkunde belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams
In shopping cart

More information

DE BOM EMMANUEL
Dagwerk voor Vlaanderen, ontmoetingen en portretten
Wereldbibliotheek, 1928, 235 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. 0. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 284659&324A
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Essays
Keywords: Essays
In shopping cart

More information

DE BOM EMMANUEL
Dagwerk voor Vlaanderen: ontmoetingen en portretten
Brussel, 1928, 238 .pp, soft cover, 21 x 28 cm. feestuitgave (1868-1928). Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 52489&73A
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE BOM, EMMANUEL.
DAGWERK VOOR VLAANDEREN.
Brussel, A. Manteau N.V., 1928 Gebonden, originele uitgeversomslag inz/w, 21x27,5 cm., 239 pp.
¶ Ontmoetingen en portretten. Feestuitgave 9 november (1868 - 1928).
Book number: 23273
€  35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521]
Keywords: . litérature letterkunde belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams
In shopping cart

More information

BOM, EMMANUEL DE
Dagwerk voor Vlaanderen. Ontmoetingen en portretten.
Z.p., M.G.G.L. - Wereldbibliotheek., z.j. (1928). Or. omslag met flappen, 235+5p.
¶ Omslag: Uitgeversmij. A.Manteau N.V., Brussel. Op groot formaat (met extra brede marges). Feest(uit)gave 9 november (1868-1928). Met bijdragen over o.a. Streuvels, Timmermans, Van de Woestijne en C. Buysse. Omslag wat verkleurd en aan de randen iets beschadigd; goed exemplaar.
Book number: 9566
€  18.50 [Appr.: US$ 23.42 | £UK 15 | JP¥ 1861]
Keywords: Bom, Emmanuel de Buysse, Cyriel Nederlandse literatuur Simons, Leo Streuvels, Stijn Timmermans, Felix Vlaamse literatuur Woestijne, Karel van de
In shopping cart

More information

BOM EMMANUEL DE
Dagwerk voor Vlaanderen, feestuitgave 9 november (1868-1928)
z.pl, Maatschappij voor goede en goedkoope lectuur , z.j. 23,5 x 18,6 cm - (4)+235 +(3) pgs - originele omslag (soft cover) - goed ex.
Book number: 01521
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: Literature
Keywords: literature - vlaanderen
In shopping cart

More information

 -
DE BOM, EMMANUEL;
DAGWERK VOOR VLAANDEREN. ONTMOETINGEN EN PORTRETTEN,
Brussel, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur/ Manteau, 1928 Gebrocheerd, geïllustreerde papieromslag, 210 x 275mm., 239pp.
¶ Feestuitgave 9 november ( 1868 - 1928 ). In goede staat.
Book number: 19760
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: letteren letterkunde literair proza literatuurgeschiedenis
In shopping cart

More information

BOM, EMMANUEL DE
Dagwerk voor Vlaanderen. Ontmoetingen en portretten.
Z.p., M.G.G.L. - Wereldbibliotheek, z.j. (1928). Or. linnen in twee kleuren, 235+5p.
¶ Feest(uit)gave 9 november (1868-1928). Met opdrachtje van de auteur; gedateerd 21 sept. '43. Voorwoord Leo Simons. De band in twee soorten (en kleuren) linnen. Scharnier achterzijde en rug boven en onder wat beschadigd; enkele weinig storende stempels; goed exemplaar.
Book number: 3145
€  27.50 [Appr.: US$ 34.81 | £UK 22.25 | JP¥ 2766]
Keywords: Bom, Emmanuel de Buysse, Cyriel Mechelen 1996 Cat. nr. 13 Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Simons, Leo Streuvels, Stijn Timmermans, Felix Vlaamse literatuur Woestijne, Karel van de
In shopping cart

More information

BOM EMMANUEL DE
Dagwerk voor Vlaanderen, feestgave 1868-1928
Wereldbibliotheek, 1928. Gebonden. 235 blz.
Book number: 404-318
€  21.00 [Appr.: US$ 26.58 | £UK 17 | JP¥ 2112]
In shopping cart

More information

BOM EMMANUEL DE
Dagwerk voor Vlaanderen. Ontmoetingen en portretten.
Brussel, uitgeversmij. A. Manteau, 1928 ( Feestuitgave - Maatschappij voor goede en goedkope lectuur...), in-4°, 235 pp, met lijst van intekenaren, genaaid, orig. soepele omslag. Rug iets verkleurd maar verder vlekkeloos exemplaar.. .
Book number: 37525
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
In shopping cart

More information

BOM, EMMANUEL DE.
Dagwerk voor Vlaanderen. Ontmoetingen en portretten.
Amsterdam, Mij. voor Goede en Goedkoope Lectuur, z.j. [1929]. Ingenaaid. 235 p. Feestuitgave 9 november 1868-1928.
Book number: K3582
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: - Studie
Keywords: studie
In shopping cart

More information

 -
DE BOM, EMMANUEL.
HELDERE GEZICHTEN.
Amsterdam, Maatschappij voor Goede en Goedkope Lectuur, 1925 Gebonden, bruin linnen met goudopdruk op front en rug, 115 x 185mm., 149pp.
¶ Nederlandsche Bibliotheek onder leiding van L. Simons en Nico Van Suchtelen. In goede staat.
Book number: 31960
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: litérature letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand
In shopping cart

More information

BOM, EMMANUEL DE
Heldere gezichten.
Amsterdam, M.G.G.L., 1925. Or. linnen met goudopdruk, 148+2p.
¶ Nederlandsche Bibliotheek. Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 28593
€  8.50 [Appr.: US$ 10.76 | £UK 7 | JP¥ 855]
Keywords: Bom, Emmanuel de Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

DE BOM, EMMANUEL
Heldere gezichten
Amsterdam, Wereldbibliotheek, 1925, 149pp. hc
Book number: T14393
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: Literatuur Letteren
In shopping cart

More information

BOM DE EMMANUEL
Heldere gezichten
Amsterdam, Nederlandsche bibliotheek, 1925. 148 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Blz. vergeeld.
Book number: 26449
€  3.00 [Appr.: US$ 3.8 | £UK 2.5 | JP¥ 302]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur/Wereldbibliotheek
In shopping cart

More information

BOM, EMMANUEL DE
Henri De Braekeleer en Antwerpen
Antwerpen, Die Poorte, 1941. 22,5 x 16,5 cm - 58 pgs - originele omslag (bladen samengebonden met koordje) - 11 ills zw/w - goed ex.
Book number: 01080
€  17.00 [Appr.: US$ 21.52 | £UK 13.75 | JP¥ 1710]
Keywords: de braekeleer - antwerpen - die poorte
In shopping cart

More information

DE BOM, EMMANUEL
Henri de Braekeleer en Antwerpen
Antwerpen, Die Poorte, 1941. 23,4 x 20,3 cm, gebonden met koordje. Mooi ex.
Book number: 5392
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
In shopping cart

More information

BOM EMMANUEL DE
Henri De Braekeleer en Antwerpen
Antwerpen, Die Poorte, 1941. 23,5 x 19,5 cm - 58+(2) pgs + zw/w illustraties - origineel gekartoneerde omslag, bladen bijeengehouden met koordje - ex-libris op eenste schutblad - goed ex.
Book number: 01147
€  19.00 [Appr.: US$ 24.05 | £UK 15.5 | JP¥ 1911]
Keywords: poorte - antwerpen
In shopping cart

More information

DE BOM EMMANUEL
Henri de Braekeleer en Antwerpen
Antwerpen, 1941, 60 .pp, soft cover, 20 x 23 cm. 10 plates; cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 47322&287C
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Catalogue: Algemene Kunst
Keywords: Algemene kunst
In shopping cart

More information

BOM, EMMANUEL DE
Henri de Braekeleer en Antwerpen
Die Poorte, 1941. Papieren omslag. Pp: 54. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1820982
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

BOM, EMMANUEL DE
Henri de Braekeleer en Antwerpen
Die Poorte, 1941. Papieren omslag. Pp: 54. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U789380
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

 -
DE BOM, EMMANUEL.
HENRI DE BRAEKELEER EN ANTWERPEN.
Antwerpen, Die Poorte, 1941 Ingebonden in karton met marmereffect en goudvignet, rug met lint, 180 x 235mm., originele papieromslag met portret en rode titelopdruk, foto-frontispice, 60pp., z/w platen.
¶ In goede staat.
Book number: 23525
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: belgian belge schilderkunst peinture painting
In shopping cart

More information

DE BOM EMMANUEL
Henri de Braekeleer en Antwerpen
Antwerpen, 1941, 58 .pp, soft cover, 20 x 23 cm. Geïllustreerd/Illustrated/Illustré/Illustriert. Zeer Goed/Very Good/Très bien/Sehr gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 189102&KMO
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Keywords: Kunstgeschiedenis
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | - Next page

New Search