| ||||
|
|
|
|||
| found: 18 books |
Christine de Pizan 1364-1430, Haar Tijd - Haar Leven - Haar Werken. Rotterd., 1948;. Ills; 299 pp; linn. Book number: 16002 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: French: Medieval Literature
Keywords: Romanistiek: Middeleeuwen,Christine de Pizan, French: Medieval Literature | In shopping cart More information div> |
Christine de Pizan 1364-1430, haar tijd, haar leven, haar werken; R'dam/'s-Gravenhage, Nijgh & Van Ditmar, 1948, 1e, 300p., linnen, ills., Book number: 20240 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Biografieën/biografische romans
Keywords: biografieën/biografische romans | In shopping cart More information div> |
Christine de Pizan 1364-1430. Haar tijd, haar leven, haar werken. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1948. Gebonden S.O. 299 p. Book number: B5596 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Middeleeuwen
Keywords: middeleeuwen | In shopping cart More information div> |
Christine de Pizan 1364-1430. Haar tijd, haar leven, haar werken Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1948. . Linnen zonder stofomslag, 299p., naam op titelblad, in goede staat. Book number: LT9/183 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Christine de Pizan, 1364-1430 Dichterses, haar tijd, haar leven, haar werken Rotterdam, Nijgh & van Ditmar, 1948. Gebonden, linnen. 1e druk. 17 x 24,5 cm. Inscr.: . De eerste vrouw,die met haar pen in haar onderhoud voorzag, de eerste strijdster voor de plichten en rechten van de vrouw en voor de eerbied, die men haar verschuldigd is als moeder der menschheid.frontispiece, 299+1 pp. 18 illustrations, list illustrations, chronology, list works Christine de Paisan, works contemporaries, bibliography. Goed+. Book number: 11996 € 14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408] Catalogue: Bio- en Autobiogafie
| In shopping cart More information div> |
Christine de Pizan 1364-1430 Dichteres 300 p geb so 25 cm Nijgh & Van Ditmar, Den Haag 1948 Book number: 4996 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Italië in de Renaissance
| In shopping cart More information div> |
De moeder. Proza en poëzie verzameld door .... Zeist, J. Ploegsma, 1933. Gebonden. 372 p. Book number: K5136 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
De moeder. Proza en Poëzie J. Ploegsma, Zeist, 1933. Gebonden, illustraties, stofomslag, 372 pp Book number: 101558278 € 10.50 [Appr.: US$ 13.29 | £UK 8.5 | JP¥ 1056]
Keywords: Verhalen | In shopping cart More information div> |
De moeder. J. Ploegsma, Zeist, 1933.. Gebonden en met illustraties 372 pp. beschadigd stofomslag Book number: 101372260 € 15.50 [Appr.: US$ 19.62 | £UK 12.5 | JP¥ 1559]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Poëzie voor onze kinderen uit de werken der Noord- en Zuid-Ned. Dichters. 2 delen Hoorn, Vermande 1913 1e dr.- Karton Book number: J72484 € 8.00 [Appr.: US$ 10.13 | £UK 6.5 | JP¥ 805] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kindergedichten | In shopping cart More information div> |
Poëzie voor onze kinderen : uit de werken der Noord-en Zuid-Ned. Dichters deel 2 Hoorn, Vermande 1913/1923 2e herz. dr. - Karton Book number: J20205 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderboek/jeugdboek | In shopping cart More information div> |
Poezie voor onze kinderen uit de werken der Noord- en Zuid-Ned. Dichters. Deel 1. Hoorn, Vermande, 1913. 53 pp. Ing. Papieren omslag is los/beschadigd. Alleen deel 1. Book number: 31989 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: poezie onderwijs schoolboekjes | In shopping cart More information div> |
Poëzie voor onze kinderen uit de werken der Noord- en Zuid-Ned. dichters. In twee delen. HOORN, Vermande Zonen, 1913. 57 blz. Ing. -- Kool BoekenBook number: 31338 € 4.00 [Appr.: US$ 5.06 | £UK 3.25 | JP¥ 402] Catalogue: Theologie 20e en 21e eeuw
| In shopping cart More information div> |
Poëzie voor onze kinderen/ 2 delen Uit de werken der Noord- en Zuid-Ned. Dichters Hoorn: Vermande Zonen, 1913. Druk/edition: 1. met roestvlekjes, Jan Prins/de Clercq/Antheunis/Gezelle/ten Kate/Soera-Rana/Boddaert/SchimmelLovendaal . Pap. goed. -- Utz BoekenBook number: 20221.1 € 31.20 [Appr.: US$ 39.5 | £UK 25.25 | JP¥ 3138] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Poëzie voor onze kinderen uit de werken der Noord- en Zuid-Ned. Dichters. Eerste deel Hoorn, Vermande 1913 1e dr. - Gebrocheerd Book number: J76214 € 4.50 [Appr.: US$ 5.7 | £UK 3.75 | JP¥ 453] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: kinderpoëzie | In shopping cart More information div> |
Poezie voor onze Kinderen. uit de werken der Noord-en Zuid-Ned. Dichters deel 2. Hoorn, Vermande Zonen 1913 (eerste druk) zachte kaft, 57 pag., porto 2,00 euro NL, roestvlekjes in boek, verkleurde pagina`s verder in redelijke antiquarische staat.. Book number: MP273A/75709 € 4.99 [Appr.: US$ 6.32 | £UK 4.25 | JP¥ 502] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Onze letterkunde / deel III Groningen, J.B. Wolters, 1925. 348 blz. Geniet. Hard cover. Linnen openkele plekken verkleurd.. 1925 348 Gebonden Linnen genieten op enkele plekken verkleurd rug beschadigd Book number: 101323335 € 34.00 [Appr.: US$ 43.04 | £UK 27.5 | JP¥ 3420]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
Onze letterkunde deel III Groningen, J.B. Wolters, 1925. 348 blz. Geniet. Hard cover. Linnen openkele plekken verkleurd. -- De Wijze UilBook number: 8214 € 19.50 [Appr.: US$ 24.69 | £UK 15.75 | JP¥ 1962] Catalogue: Literatuurgeschiedenis
Keywords: Schrijvers/Boeken over schrijvers/Literatuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |