ascending
descending
found: 21 books

BOER.), NIENKE HICHTUM (PSEUD. VAN S. TROELSTRA-BOKMA DE & HICHTUM, NIENKE VAN & BOTTEMA, TSJEARD
Drie van de oude plaats
1938. Linnen band. Pp: 212. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U2005215
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

BOER.), NIENKE HICHTUM (PSEUD. VAN S. TROELSTRA-BOKMA DE & HICHTUM, NIENKE VAN & BOTTEMA, TSJEARD
Drie van de oude plaats
1938. Linnen band. Pp: 212. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1561898
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

BOER.), NIENKE HICHTUM (PSEUD. VAN S. TROELSTRA-BOKMA DE & CRAMER, MARIE
Verhalen van Nienke van Hichtum. Een keuze uit haar beste vertellingen
1975. Gekartonneerd. Pp: 308. ISBN: 9789000022786. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1514152
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789000022786
In shopping cart

More information

BOER.), NIENKE HICHTUM (PSEUD. VAN S. TROELSTRA-BOKMA DE & CRAMER, MARIE
Vertellingen uit de duizend en één nacht
1921. Gekartonneerd. Pp: 156. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2024982
€  29.50 [Appr.: US$ 37.34 | £UK 23.75 | JP¥ 2967]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

BOER.), NIENKE HICHTUM (PSEUD. VAN S. TROELSTRA-BOKMA DE & CRAMER, MARIE
Vertellingen uit de duizend en één nacht
1921. Gekartonneerd. Pp: 156. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1711583
€  29.50 [Appr.: US$ 37.34 | £UK 23.75 | JP¥ 2967]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

ROELSTRA-BOKMA DE BOER, S.
Oud-Fransche legenden.
Zutphen Thieme 1928, hlinn. 304 p. geill. Pol Dom.
Book number: 15648
€  29.50 [Appr.: US$ 37.34 | £UK 23.75 | JP¥ 2967]
In shopping cart

More information

TROELSTR S. / BOER DE BOKMA / POLLMANN JOP DR.
Het Spel Van Moeder En Kind Oude Kinderrijmen Voor Jonge Moeders
Heemstede, De Toorts Nv. 1936, 1e Druk. Hard Cover, 22 x 18cm. Ill.: Tekeningen. Ingedeeld naar het soort liedje en vermeld uit welke streek afkomstig. Achter in het boek lijst met woordverklaringen. 201 blz. Gewicht: 550 gram. Fine.
Book number: 004994
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Catalogue: Literatuur
Keywords: Taalwetenschap Literatuur Tekeningen
In shopping cart

More information

TROELSTRA - BOKMA DE BOER, S.
Oud - Fransche sagen, volksoverleveringen en sprookjes
Zutphen, Thieme. 1930. Half linnen, 15x22cm. met illustraties in kleurendruk en zwart door Pol Dom, 410pp. in goede staat.
Book number: 014491
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: esoterie
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER, S.
Oud-Fransche legenden.
Zutphen, W.J. Thieme & Cie, 1928. Hardcover (halflinnen, geïllustreerde kaft/rug licht verkleurd), 22 x 15,5 cm. VII + 301 p. Geïllustreerd met 24 afbeeldingen in kleur en zw/w (Pol Dom), bibliografie, goed exemplaar.
Book number: 13308
€  11.50 [Appr.: US$ 14.56 | £UK 9.5 | JP¥ 1157]
Keywords: Sprookjes/Fairy - Tales Legende/Legend Pol Dom
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER, S.,
Oud-Fransche sagen, volksoverleveringen en sprookjes.
W.J. Thieme Zutphen, 1930., 410 pp., blauw linnen, kop verguld, heel mooi. Ill.: met 16 platen in zw./wit en 2 in kleur.; Pol; Dom. .
Book number: 202-141
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
Keywords: 16 zw./wit 2 .
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER, S.,
Oud-Fransche sagen, volksoverleveringen en sprookjes.
W.J. Thieme Zutphen, 1930., 410 pp., rood linnen, kop verguld. Ill.: met 16 platen in zw./wit en 2 in kleur.; Pol; Dom. .
Book number: 194-136
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Keywords: 16 zw./wit 2 .
In shopping cart

More information

 -
TROELSTRA-BOKMA DE BOER, S.
Oud-Fransche Legenden.
Zutphen: W.J. Thieme, 1928. Druk/edition: 1. 301 pag. met 24 illustraties in kleurendruk en zwart, wat roestvlekjes maar boek is verder in goede staat, naam op schutblad . Illustr.: Pol Dom. hli. goed.
Book number: 2928.1
€  7.80 [Appr.: US$ 9.87 | £UK 6.5 | JP¥ 785]
Catalogue: Fictie vertaald
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER, S
Oud-Fransche legenden
Zutphen, Thieme, 1928. Geb./hardcover, Ill.: P.Dom. 301p., G, Eerste schutblad beschreven
Book number: 15714
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER, S. & POL DOM [ILLUSTR.].
Oud-Fransche legenden.
Zutphen. W.J. Thieme & Cie. 1928. Original publisher's blue cloth hardback, gilt title on pictorial spine and frontcover, gilt top-edge, large 8vo: coloured frontispiece, [viij], 304pp. 24 page-large illustrations, bibliography, table of contents. Very fine copy.
Book number: 13811
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
In shopping cart

More information

TROELSTRA - BOKMA DE BOER, S.
Oud-Fransche sagen, volksoverleveringen en sprookjes.
Zutphen, Thieme & Cie, 1930. Or. goudgestempeld linnen, IV, 410+2p.
¶ Met illustraties in kleurendruk en zwart door Pol Dom; kopsnede verguld. Wat verkleurd binnenin; sneden wat gebruind; goed exemplaar.
Book number: 19410
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Folklore
Keywords: Dom, Pol Folklore Frankrijk Sagen Sprookjes
In shopping cart

More information

TROELSTRA - BOKMA DE BOER, S.
Oud-Fransche legenden
Zutphen, Thieme. 1928. Half linnen, 15x22cm. met 24 illustraties in kleurendruk en zwart, 304pp. in goede staat.
Book number: 014508
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: esoterie
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER S. (SAMENST.)
Oud-Fransche legenden
Thieme 1928, 301 pag., halflinnen, ills (Pol Dom, deels in kleur, conditie goed, naamstempel, iets slijtage langs rug.
Book number: 47627
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER, S. (SAMENSTELLING)
Oud-Fransche Sagen, Volksoverleveringen en Sprookjes
Zutphen 1930, W.J. Thieme & Cie. Hardcover ingenaaid linnen met goudopdruk 8vo, prima exemplaar met illustraties in kleurendruk en zwart door Pol Dom
Book number: bn13178
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
In shopping cart

More information

 -
TROELSTRA BOKMA DE BOER, S. EN POLLMANN, J.
Het spel van moeder en kind. Oude kinderrijmen voor jonge ouders
De Toorts, 1936 1ste druk, gebonden, ex-libris Cor Bruijn, in linnen, geillustreerd. goed.
Book number: A-24281
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER, S. (E.A.),
Het spel van moeder en kind. Oude kinderrijmen voor jonge ouders.
Heemstede, de Toorts, 1948. 155 pp. Hln. Illustr. Band enkele watervlekjes.
Book number: 14679
€  14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408]
Keywords: kinderboeken jeugdboeken poezie
In shopping cart

More information

TROELSTRA-BOKMA DE BOER S. / POLLMANN JOP DR.
Het Spel Van Moeder En Kind Oude Kinderrijmen Voor Jonge Ouders
Heemstede, De Toorts. 1936, 1e Druk. Hard Cover, 25 cm x 17 Cm. Ill.: Tekeningen. Met muzieknoten. Vele oude liedjes en versjes ook vaak in dialect. (streekgebonden) 148 blz. Gewicht:525 gram.. Fine.
Book number: 009469
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Catalogue: Muziek
Keywords: Kinderrijmen Kinderliedjes Muziek Liedjes Tekeningen
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search