| ||||
|
|
|
|||
| found: 19 books |
Drie van de oude plaats 1938. Linnen band. Pp: 212. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1561898 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Verhalen van Nienke van Hichtum. Een keuze uit haar beste vertellingen 1975. Gekartonneerd. Pp: 308. ISBN: 9789000022786. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1514152 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789000022786 | In shopping cart More information div> |
Vertellingen uit de duizend en één nacht 1921. Gekartonneerd. Pp: 156. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1711583 € 29.50 [Appr.: US$ 38.91 | £UK 24.75 | JP¥ 3022] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Oud-Fransche legenden. Zutphen Thieme 1928, hlinn. 304 p. geill. Pol Dom. Book number: 15648 € 29.50 [Appr.: US$ 38.91 | £UK 24.75 | JP¥ 3022] Catalogue: Mythologie / Mythology
| In shopping cart More information div> |
Het Spel Van Moeder En Kind Oude Kinderrijmen Voor Jonge Moeders Heemstede, De Toorts Nv. 1936, 1e Druk. Hard Cover, 22 x 18cm. Ill.: Tekeningen. Ingedeeld naar het soort liedje en vermeld uit welke streek afkomstig. Achter in het boek lijst met woordverklaringen. 201 blz. Gewicht: 550 gram. Fine. Book number: 004994 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: Literatuur
Keywords: Taalwetenschap Literatuur Tekeningen | In shopping cart More information div> |
Oud-Fransche sagen, volksoverleveringen en sprookjes. Zutphen, Thieme & Cie, 1930. Or. goudgestempeld linnen, IV, 410+2p. ¶ Met illustraties in kleurendruk en zwart door Pol Dom; kopsnede verguld. Wat verkleurd binnenin; sneden wat gebruind; goed exemplaar. Book number: 19410 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: Folklore
Keywords: Dom, Pol Folklore Frankrijk Sagen Sprookjes | In shopping cart More information div> |
Oud-Fransche legenden Thieme 1928, 301 pag., halflinnen, ills (Pol Dom, deels in kleur, conditie goed, naamstempel, iets slijtage langs rug. Book number: 47627 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
Oud-Fransche Legenden. Zutphen: W.J. Thieme, 1928. Druk/edition: 1. 301 pag. met 24 illustraties in kleurendruk en zwart, wat roestvlekjes maar boek is verder in goede staat, naam op schutblad . Illustr.: Pol Dom. hli. goed. -- Utz BoekenBook number: 2928.1 € 7.80 [Appr.: US$ 10.29 | £UK 6.75 | JP¥ 799] Catalogue: Fictie vertaald
| In shopping cart More information div> |
Oud-Fransche Legenden 1928. Hardcover. Pp: 304. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1528881 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536] Catalogue: Geschiedenis
| In shopping cart More information div> |
Oud-Fransche sagen, volksoverleveringen en sprookjes. W.J. Thieme Zutphen, 1930., 410 pp., rood linnen, kop verguld. Ill.: met 16 platen in zw./wit en 2 in kleur.; Pol; Dom. . Book number: 194-136 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049] Catalogue: SAGEN, MYTHEN en LEGENDEN
Keywords: 16 zw./wit 2 . | In shopping cart More information div> |
Oud-Fransche sagen, volksoverleveringen en sprookjes. W.J. Thieme Zutphen, 1930., 410 pp., blauw linnen, kop verguld. Ill.: met 16 platen in zw./wit en 2 in kleur.; Pol; Dom. . Book number: 183-132 € 25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP¥ 2561] Catalogue: SAGEN, MYTHEN en LEGENDEN
Keywords: 16 zw./wit 2 . | In shopping cart More information div> |
Oud-Fransche legenden. Zutphen. W.J. Thieme & Cie. 1928. Original publisher's blue cloth hardback, gilt title on pictorial spine and frontcover, gilt top-edge, large 8vo: coloured frontispiece, [viij], 304pp. 24 page-large illustrations, bibliography, table of contents. Very fine copy. Book number: 13811 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
| In shopping cart More information div> |
Het spel van moeder en kind. Oude kinderrijmen voor jonge ouders De Toorts, 1936 1ste druk, gebonden, ex-libris Cor Bruijn, in linnen, geillustreerd. goed. Book number: A-24281 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280] Catalogue: Kinderboeken
| In shopping cart More information div> |
Het spel van moeder en kind, oude kinderrijmen voor jonge ouders. Heemstede, De Toorts 1936, 203p. ills. met steunkleur E. van Hoogstraten, hier en daar met muziek, linnen. Staat: Goed, band weersvlekkig. Book number: 11745 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Keywords: kinderliedjes | In shopping cart More information div> |
Het spel van moeder en kind. Oude kinderrijmen voor jonge ouders. Heemstede, de Toorts, 1948. 155 pp. Hln. Illustr. Band enkele watervlekjes. Book number: 14679 € 14.00 [Appr.: US$ 18.46 | £UK 11.75 | JP¥ 1434]
Keywords: kinderboeken jeugdboeken poezie | In shopping cart More information div> |
Het Spel Van Moeder En Kind Oude Kinderrijmen Voor Jonge Ouders Heemstede, De Toorts. 1936, 1e Druk. Hard Cover, 25 cm x 17 Cm. Ill.: Tekeningen. Met muzieknoten. Vele oude liedjes en versjes ook vaak in dialect. (streekgebonden) 148 blz. Gewicht:525 gram.. Fine. Book number: 009469 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: Muziek
Keywords: Kinderrijmen Kinderliedjes Muziek Liedjes Tekeningen | In shopping cart More information div> |
Het spel van moeder en kind. Oude kinderrijmen voor jonge ouders. Vierde druk. Heemstede, De Toorts, z.d. . Groot in-8, 155 pp., zw/w ills., muziekannotatie, halflinnen. Band licht onfris, binnenin goed. Book number: 9492 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280]
Keywords: S. Troelstra-Bokma de Boer, J. Pollmann, geïllustreerde kinderboeken, kinderrijmen | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |