| ||||
|
|
|
|||
| found: 247 books on 10 pages. This is page 1 - Next page |
De Abdij Rolduc. Godsdienstig en cultureel centrum van het Hertogdom Limburg (1104-1804). Maastricht, Uitgevers-Mij. Ernest van Aelst, 1945. Or. omslag, 139+1p. ¶ Met 27 illustraties en registers. Mooi exemplaar. Book number: 19643 € 11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP¥ 1106] Catalogue: Topografie Nederland
Keywords: Abdijen Limburg Religie Roermond Topografie Nederland | In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc. Godsdienstig en cultureel centrum van het Hertogdom Limburg (1104-1804). Maastricht, 1945., 137 pp., ingenaaid. . . Book number: 196-591 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: TOPOGRAFIE
| In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc Maastricht: Ernest van Aelst. 1945. 8o, linnen gebonden. 139pp. 1e druk. Geïll. Zeer goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 83945.LVZ € 14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc Maastricht: Ernest van Aelst. 1945. 8o, linnen gebonden. 139pp. 1e druk. Geïll. Zeer goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 38006.LVZ € 14.00 [Appr.: US$ 17.72 | £UK 11.5 | JP¥ 1408] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc Godsvruchtig en cultureel centrum van het Hertogdom Limburg (1104-1804). Ernest van Aelst, Maastricht, 1945. Gebrocheerd, 1e druk. Pp137. geillustreerd. Goed ex. Book number: 2111176 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Zuid-Limburg
Keywords: geschiedenis, limburg, limburgensia, abdij, rolduc, | In shopping cart More information div> |
De abdij Rolduc - Godsdienstig en cultureel centrum van het hertogdom Limburg (1104-1804) Maastricht, Ernest van Aelst - stempel Heemkundevereniging en miniem schaafplekje, verder goede staat, 1945 1e druk. Book number: 42478 € 8.75 [Appr.: US$ 11.08 | £UK 7.25 | JP¥ 880] Catalogue: Limburg
| In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc. , Godsdienstig en cultureel centrum van het Hertogdom Limburg (1104-1804). . Maastricht, Ernest van Aelst, 1945, height in cm: 25 cm, paperback. , 139 pp, pp.. Book number: 2-660 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Congregations
| In shopping cart More information div> |
De abdij Rolduc. Godsdienstig en cultureel centrum van het hertogdom Limburg (1104-1804) Maastricht, Ernest Van Aelst, 1945. 139pp. + 27 buitentekstills. 25cm. originele omslag, 2 stempels -- De LezenaarBook number: N67583 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Nederland (geschiedenis, heemkunde)
Keywords: Nederland Limburg geschiedenis histoire abdij relige religion heemkunde regionalisme | In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc. Godsdienstig en cultureel centrum van het Hertogdom Limburg (1104 - 1804). Maastricht v. Aelst 1945, ing. soft cover 139 p. + 27 afbeeldingen. goed. Book number: 24272 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Regionale geschiedenis Zuid:Brabant, Limburg
| In shopping cart More information div> |
De abdij Rolduc. Godsdienstig en cultureel centrum van het hertogdom Limburg ( 1104-1804), Maastricht 1945, 139 pag., geïll. Price outside EU (no VAT): euro 10 Book number: 25883 € 10.60 [Appr.: US$ 13.42 | £UK 8.75 | JP¥ 1066] Catalogue: Limburg
Keywords: /Limburg | In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc godsdienstig en cultureel Centrum van het Hertogdom Limburg (1104-1804). 1945 (ZB, geb., 138 pag.) Maastricht. Van Aelst. Geïllustreerd. Book number: 42006 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Abdijen en Kloosters diversen
Keywords: Abdijen en Kloosters diversen | In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc, Godsdienstig en cultureel centrum van het hertogdom Limburg (1104-1804) Van Aelst 1945, 139 pag., pb, ills, register, 16x24 /2, gebruiksspoortje. Book number: 28496 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Religie
Keywords: abdijen | In shopping cart More information div> |
De Abdij Van Rolduc. Godsdienstig En Cultureel Centrum Van Het Hertogdom Limburg (1104-1804) Maastricht, Ernest van Aelst. 1945, 139pp. Original Wraps, 8vo. Met registers. Goed Exemplaar. Book number: 002965 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Limburgensia
Keywords: Rolduc/Limburgensia/Abdij | In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc. Godsdienstig en cultureel centrum van het Hertogdom Limburg (1104-1804). Maastricht, Ernest van Aelst, 1945. Wrappers (paperback) 140 pp. and 27 ill./ photgr. on 20 plates; 25 cm. Text in Dutch. - (covers and paper sl. browned/ sl. foxed, small stamp on endpaper, although good). Gewicht/Weight: 390 grs. Book number: 18828 € 11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP¥ 1106]
| In shopping cart More information div> |
Abdij Rolduc. Maastricht, 1945. 137 pp., + 27 ills. in b/w, 4to, orig. wrappers. Book number: 474 € 11.00 [Appr.: US$ 13.92 | £UK 9 | JP¥ 1106] Catalogue: Architecture
| In shopping cart More information div> |
De Abdij Rolduc. Godsdienstig en cultureel centrum van het Hertogdom Limburg (1104-1804). M'tricht, 1945. Omslag. 138 p. & 27 platen. Book number: 29121 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
| In shopping cart More information div> |
Annales Rodenses facsimile-uitgave naar het origineel. Van transcriptie, tekstkritische noten en een inleiding voorzien. Van Gorcum, Assen, 1968. gebonden linnen, folio. Pp112. met lijst van intekenaren. Met pen prijsvermelding op 1e schutblad. Verder een uitstekend ex. Book number: 2111108 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030] Catalogue: Zuid-Limburg
Keywords: facsimile, middeleeuwse tekst, handschrift, rolduc, annales, kroniek | In shopping cart More information div> |
Annales Rodenses. Facsimile-uitgave. Assen, 1968. 112 pp. Plts (b./w.). Cloth. Folio. - Part of first free endpaper missing. Book number: 177058 € 50.00 [Appr.: US$ 63.3 | £UK 40.25 | JP¥ 5030]
Keywords: Topography Limburg Topografie | In shopping cart More information div> |
Annales Rodenses : facsimile uitgave Assen, Van Gorcum 1968 illustrated 1st ed. - Linnen Book number: B70295 € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521] Catalogue: Literatuurwetenschap
Keywords: middeleeuwse handschriften | In shopping cart More information div> |
Annales Rodenses. Facsimile uitgave, Assen 1968, 112 pag., geb., geïll. Groot folio. Price outside EU (no VAT): euro 32 Book number: 29132 € 33.92 [Appr.: US$ 42.94 | £UK 27.5 | JP¥ 3412] Catalogue: Limburg
Keywords: /Limburg | In shopping cart More information div> |
Annales Rodenses. Assen, Van Gorcum. 1968. Linnen met goudopdruk. A, Facsimile uitgave. Tekstkritische noten en voorzien van inleiding. 112 pag. Vochtvlek op voorblad, maar mooi ex. Goed. Book number: 8328 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: Geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Annales Rodenses. Facsimile uitgave. Van transcriptie, tekstkritische noten en een inleiding voorzien. Assen. Van Gorcum & Comp. N.V. 1968. Original publisher's green cloth hardback, gilt title frontcover, folio: 112pp. introduction with footnotes & references, 44 page-large facsimile-plates with transcription on opposite page [with footnotes]. Very fine copy. Book number: 45037 € 30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
| In shopping cart More information div> |
Annales rodenses. Facsimile-uitgave. Assen, van Gorcum, 1968. 112 pp., ills, folio, cloth. Book number: 403404 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: History
| In shopping cart More information div> |
Annales Rodenses (facsimile-uitgave. Assen: Vasn Gorcum & Comp. N. V. 1968. folio, 112pp. Linnen gebonden. Facsimile met aan de linkerzijde de transcriptie en tekstkritische noten en rechts de afbeeldingen van het manuscript. Deze speciale uitgave t. g. v. het afscheid van Dr. G. W. A. Panhuysen als Rijksarchivaris van Limburg. Heel goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 79141.LVZ € 35.00 [Appr.: US$ 44.31 | £UK 28.25 | JP¥ 3521] Catalogue: Limburgensia
| In shopping cart More information div> |
Annales Rodenses. Facsimile-uitgave. Van transcriptie, tekstkritische noten en een inleiding voorzien. Assen, 1968. Folio. Linnen. 112 pp. Book number: 27979 € 45.00 [Appr.: US$ 56.97 | £UK 36.25 | JP¥ 4527] Catalogue: Codicology; Handschriftkunde
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page