ascending
descending
found: 27 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BERTRAND GASTON - MAURITS BILCKE (TEXT)
Gaston Bertrand - Portretten.
Colibrant, 1975, in-4°, frontispiece portrait, 19 pp, 15 pl h/t, sewn, original stiff paper wrapper. The artist was born in 1910. Text in Dutch.. .
Book number: 34829
€  25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
In shopping cart

More information

BEULLENS, ANDRÉ - BILCKE, MAURITS / ROELANDTS, DENISE
André Beullens
Antwerpen, Galerij Jeanne Buytaert. 1969, Exhibition Catalogue. Stapled. Text: Dutch / French. 8 p.; b/w ills.; 19x23 cm. Slightly worn.
Book number: 002808
€  12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207]
Keywords: André Beullens
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
Armand Vanderlick
Brussel, Elsevier voor het Ministerie van Openbaar Onderwijs. 1959. 18x24,5cm, 16pp. + 24 illustraties in zwart/wit, reeks Monografieën over Belgische Kunst, hard cover, in goede staat.
Book number: 000604
€  7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754]
Catalogue: Art - Kunst
Keywords: Art Kunst Schilderkunst Armand Vanderlick Monografieën over Belgische Kunst
In shopping cart

More information

BILCKE MAURITS
Armand Vanderlick
Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.texte + 26 ills.hors texte, couv.cart. dans la série "Monographies de l'art belge", numéroté N°162, [text in French]
Book number: S15361
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: Kunst
Keywords: Belgische kunst art belge België Belgique
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
Armand Vanderlick
Brussel, Uitgeverij en grafische kunstinrichting Elsevier, (1959). Karton met cellofaan, (16p.)+ 24 illustraties.
¶ Monografieën over Belgische kunst. Genummerd exemplaar; niet bedoeld voor de handel; cellofaan beschadigd.
Book number: 11945
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: Kunst
Keywords: Kunst Monographieën over Belgische Kunst Vanderlick, Armand
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
Beeldhouwwerk van Hilde Van Sumere
's-Gravenhage, In Pulchri-Studio, 1971. 20 x 20 cm, geniet. Op de eerste blz. gedateerd, gesigneerd en van een opdracht voorzien door Van Sumere.
Book number: 9896
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS / DE VREE, PAUL
Bert de Leeuw Ben Klein
Gent, Het 5e wiel 2e jaargang Nr 2, 1961. 32,5 x 21,5 cm, losbladig, 2 maal gevouwen.
Book number: 10355
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
In shopping cart

More information

BILCKE MAURITS
Brabantsche Kanteelen. Gedichten en linosneden 1936 - 1937.
Hoogstraten, Lente 1938, private uitgave, in-4°, 28 x 22 cm, 89 pp met 12 volbladlino's, genaaid, orig. omslag. (omslag bestoft). Zeldzame privé-uitgave van de latere kunstcriticus.. .
Book number: 14789
€  65.00 [Appr.: US$ 82.28 | £UK 52.5 | JP¥ 6538]
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
Gaston Bertrand - portretten.
Colibrant. 1975. 21,5x30cm, 19pp. + 15 portretten, soft cover met flappen, in goede staat.
Book number: 007991
€  12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257]
Catalogue: Art - Kunst
Keywords: Kunst Portretten Gaston Bertrand
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
Gedichten. Om langzaam te lezen
Privé-uitgave, 1956. Paperback. Eerste uitgave. Gaaf ex. // Poëzie Vlaanderen /. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U65779
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
Jan Cobbaert.
Brussel, Uitgeverij en grafische kunstinrichting Elsevier, (1959). Karton met cellofaan, 13p.+3+24 ills.
¶ Monografieën over Belgische kunst. Genummerd exemplaar.
Book number: 9310
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
Catalogue: Kunst
Keywords: Cobbaert,Jan Kunstmonografieën Leuven Monografieën schilderkunst Monographieën over Belgische Kunst
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
Servranckx
1964. Gekartonneerd. Pp: 16. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U649369
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

BILCKE MAURITS
Servranckx
Bruxelles, 1964, 16 .pp, hard cover/dust jacket, 18 x 25 cm. 'Monographies de l'art belge'; 24 illustrations. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Mag Westerlo)
Book number: 40981&319E
€  17.00 [Appr.: US$ 21.52 | £UK 13.75 | JP¥ 1710]
Catalogue: Belgische Kunst
Keywords: Belgische kunst
In shopping cart

More information

BILCKE MAURITS
Sterren boven den storm
Hoogstraten, 77 .pp, soft cover, 16 x 22 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 20881&56C
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS A.O.
Willy Anthoons
Bruxelles, Jeanne Buytaert, 1970. 23,3 x 19 cm, stapled. Very fine copy.
Book number: 5474
€  10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006]
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
De Wondere Kerstdroom.
Turnhout, J. van Mierlo-Proost, 1935. Or. geniet omslag, (II), 33+1p. Ca. 17 x 11 cm.
¶ Met 2 illustraties van de auteur; met gesigneerd opdrachtje aan Bert (Decorte). Roest binnenin en wat verkleurd; verder goed exemplaar.
Book number: 26089
€  15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509]
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BILCKE, MAURITS
Zegen Der Stilte
Hoogstraten, Uilenspiegel. 0. Soft cover. Book, Gedichten 1938-1941. Good/No Jacket. Signed by Author(s).
Book number: 3918
€  5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

COBBAERT JAN, MAURITS BILCKE (AUTHOR)
Jan Cobbaert.
Brussels, Elsevier, 1959, 24,5 x 18,5 cm, 16 pp, colour.frontispiece, 24 b/w ill. h.t., publisher's cloth , from the series; Monographieën over Belgische Kunst (text in Dutch).." .
Book number: 1706
€  18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
In shopping cart

More information

GILLE AUGUST ( GILLÉ ) - URBAIN VAN DE VOORDE - MAURITS BILCKE A.O. (AUTEURS)
Hendrik Strick.
Brussel, Rotatyp P.V.B.A., 1955, in-4°, ca. 80 nn pp met 28 volblad z/w ills., genaaid, orig. bedrukte omslag, gedrukt op 206 genummerde exemplaren (nr. 158), omslag iets bestofd maar verder goed exemplaar.. .
Book number: 31616
€  58.00 [Appr.: US$ 73.42 | £UK 46.75 | JP¥ 5834]
In shopping cart

More information

LACASSE, JOSEPH & BILCKE, MAURITS
Joseph Lacasse
1974. Linnen band met stofomslag. Pp: 283. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1096756
€  19.50 [Appr.: US$ 24.69 | £UK 15.75 | JP¥ 1962]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

LACASSE, JOSEPH & BILCKE, MAURITS
Joseph Lacasse par lui-même
1974. Linnen band met stofomslag. Pp: 283. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U338077
€  20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

LACASSE, JOSEPH & BILCKE, MAURITS
Joseph Lacasse par lui-même
1974. Linnen band met stofomslag. Pp: 283. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1404563
€  19.50 [Appr.: US$ 24.69 | £UK 15.75 | JP¥ 1962]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

LACASSE, JOSEPH ; BILCKE, MAURITS E.A.
Joseph Lacasse par lui-meme
Anvers, Fonds Mercator. 1974. relié avec jaquette with dust jacket, 26x34 cm. nombreuses ills.en noir et en couleur, 286pp. bon état/jaq,légèrement abimée.
Book number: 016296
€  30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018]
Catalogue: kunst-art
In shopping cart

More information

LACASSE, JOSEPH, BILCKE, MAURITS, BORDIER, ROGER, MEURIS, JACQUES & POULAILLE, HENRY
Joseph Lacasse. Par lui-même
Fonds Mercator, 1974. Gekartonneerd. Pp: 283. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U114466
€  40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024]
Catalogue: Kunst
In shopping cart

More information

 -
MAURITS BILCKE.
Brabantsche kanteelen. Verzen en lino's. 1936-1937.
Hoogstrate, Maurits Bilcke, 1938 Gebrocheerd, picturale cover (lino), 89pp., 22.5x28.5cm., geïllustreerd met12 lino's. Mooi en gaaf exemplaar!.
Book number: 34271
€  95.00 [Appr.: US$ 120.26 | £UK 76.5 | JP¥ 9556]
Keywords: 's grafiek België
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search