| ||||
|
|
|
|||
| found: 27 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Gaston Bertrand - Portretten. Colibrant, 1975, in-4°, frontispiece portrait, 19 pp, 15 pl h/t, sewn, original stiff paper wrapper. The artist was born in 1910. Text in Dutch.. . Book number: 34829 € 25.00 [Appr.: US$ 31.65 | £UK 20.25 | JP¥ 2515]
| In shopping cart More information div> |
André Beullens Antwerpen, Galerij Jeanne Buytaert. 1969, Exhibition Catalogue. Stapled. Text: Dutch / French. 8 p.; b/w ills.; 19x23 cm. Slightly worn. Book number: 002808 € 12.00 [Appr.: US$ 15.19 | £UK 9.75 | JP¥ 1207] Catalogue: Artists : Monographs
Keywords: André Beullens | In shopping cart More information div> |
Armand Vanderlick Brussel, Elsevier voor het Ministerie van Openbaar Onderwijs. 1959. 18x24,5cm, 16pp. + 24 illustraties in zwart/wit, reeks Monografieën over Belgische Kunst, hard cover, in goede staat. Book number: 000604 € 7.50 [Appr.: US$ 9.49 | £UK 6.25 | JP¥ 754] Catalogue: Art - Kunst
Keywords: Art Kunst Schilderkunst Armand Vanderlick Monografieën over Belgische Kunst | In shopping cart More information div> |
Armand Vanderlick Bruxelles, Elsevier, 1959, 16pp.texte + 26 ills.hors texte, couv.cart. dans la série "Monographies de l'art belge", numéroté N°162, [text in French] -- De LezenaarBook number: S15361 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Kunst
Keywords: Belgische kunst art belge België Belgique | In shopping cart More information div> |
Armand Vanderlick Brussel, Uitgeverij en grafische kunstinrichting Elsevier, (1959). Karton met cellofaan, (16p.)+ 24 illustraties. ¶ Monografieën over Belgische kunst. Genummerd exemplaar; niet bedoeld voor de handel; cellofaan beschadigd. Book number: 11945 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Kunst
Keywords: Kunst Monographieën over Belgische Kunst Vanderlick, Armand | In shopping cart More information div> |
Beeldhouwwerk van Hilde Van Sumere 's-Gravenhage, In Pulchri-Studio, 1971. 20 x 20 cm, geniet. Op de eerste blz. gedateerd, gesigneerd en van een opdracht voorzien door Van Sumere. Book number: 9896 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Art and Architecture
| In shopping cart More information div> |
Bert de Leeuw Ben Klein Gent, Het 5e wiel 2e jaargang Nr 2, 1961. 32,5 x 21,5 cm, losbladig, 2 maal gevouwen. Book number: 10355 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Art and Architecture
| In shopping cart More information div> |
Brabantsche Kanteelen. Gedichten en linosneden 1936 - 1937. Hoogstraten, Lente 1938, private uitgave, in-4°, 28 x 22 cm, 89 pp met 12 volbladlino's, genaaid, orig. omslag. (omslag bestoft). Zeldzame privé-uitgave van de latere kunstcriticus.. . Book number: 14789 € 65.00 [Appr.: US$ 82.28 | £UK 52.5 | JP¥ 6538]
| In shopping cart More information div> |
Gaston Bertrand - portretten. Colibrant. 1975. 21,5x30cm, 19pp. + 15 portretten, soft cover met flappen, in goede staat. Book number: 007991 € 12.50 [Appr.: US$ 15.82 | £UK 10.25 | JP¥ 1257] Catalogue: Art - Kunst
Keywords: Kunst Portretten Gaston Bertrand | In shopping cart More information div> |
Gedichten. Om langzaam te lezen Privé-uitgave, 1956. Paperback. Eerste uitgave. Gaaf ex. // Poëzie Vlaanderen /. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U65779 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
Jan Cobbaert. Brussel, Uitgeverij en grafische kunstinrichting Elsevier, (1959). Karton met cellofaan, 13p.+3+24 ills. ¶ Monografieën over Belgische kunst. Genummerd exemplaar. Book number: 9310 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Kunst
Keywords: Cobbaert,Jan Kunstmonografieën Leuven Monografieën schilderkunst Monographieën over Belgische Kunst | In shopping cart More information div> |
Servranckx 1964. Gekartonneerd. Pp: 16. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U649369 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Servranckx Bruxelles, 1964, 16 .pp, hard cover/dust jacket, 18 x 25 cm. 'Monographies de l'art belge'; 24 illustrations. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Mag Westerlo) Book number: 40981&319E € 17.00 [Appr.: US$ 21.52 | £UK 13.75 | JP¥ 1710] Catalogue: Belgische Kunst
Keywords: Belgische kunst | In shopping cart More information div> |
Sterren boven den storm Hoogstraten, 77 .pp, soft cover, 16 x 22 cm. geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 20881&56C € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Willy Anthoons Bruxelles, Jeanne Buytaert, 1970. 23,3 x 19 cm, stapled. Very fine copy. Book number: 5474 € 10.00 [Appr.: US$ 12.66 | £UK 8.25 | JP¥ 1006] Catalogue: Art and Architecture
| In shopping cart More information div> |
De Wondere Kerstdroom. Turnhout, J. van Mierlo-Proost, 1935. Or. geniet omslag, (II), 33+1p. Ca. 17 x 11 cm. ¶ Met 2 illustraties van de auteur; met gesigneerd opdrachtje aan Bert (Decorte). Roest binnenin en wat verkleurd; verder goed exemplaar. Book number: 26089 € 15.00 [Appr.: US$ 18.99 | £UK 12.25 | JP¥ 1509] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gesigneerd Nederlandse literatuur Opdrachtexemplaar Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Zegen Der Stilte Hoogstraten, Uilenspiegel. 0. Soft cover. Book, Gedichten 1938-1941. Good/No Jacket. Signed by Author(s). Book number: 3918 € 5.00 [Appr.: US$ 6.33 | £UK 4.25 | JP¥ 503]
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Jan Cobbaert. Brussels, Elsevier, 1959, 24,5 x 18,5 cm, 16 pp, colour.frontispiece, 24 b/w ill. h.t., publisher's cloth , from the series; Monographieën over Belgische Kunst (text in Dutch).." . Book number: 1706 € 18.00 [Appr.: US$ 22.79 | £UK 14.5 | JP¥ 1811]
| In shopping cart More information div> |
Hendrik Strick. Brussel, Rotatyp P.V.B.A., 1955, in-4°, ca. 80 nn pp met 28 volblad z/w ills., genaaid, orig. bedrukte omslag, gedrukt op 206 genummerde exemplaren (nr. 158), omslag iets bestofd maar verder goed exemplaar.. . Book number: 31616 € 58.00 [Appr.: US$ 73.42 | £UK 46.75 | JP¥ 5834]
| In shopping cart More information div> |
Joseph Lacasse 1974. Linnen band met stofomslag. Pp: 283. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1096756 € 19.50 [Appr.: US$ 24.69 | £UK 15.75 | JP¥ 1962] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Joseph Lacasse par lui-même 1974. Linnen band met stofomslag. Pp: 283. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U338077 € 20.00 [Appr.: US$ 25.32 | £UK 16.25 | JP¥ 2012] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Joseph Lacasse par lui-même 1974. Linnen band met stofomslag. Pp: 283. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1404563 € 19.50 [Appr.: US$ 24.69 | £UK 15.75 | JP¥ 1962] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Joseph Lacasse par lui-meme Anvers, Fonds Mercator. 1974. relié avec jaquette with dust jacket, 26x34 cm. nombreuses ills.en noir et en couleur, 286pp. bon état/jaq,légèrement abimée. Book number: 016296 € 30.00 [Appr.: US$ 37.98 | £UK 24.25 | JP¥ 3018] Catalogue: kunst-art
| In shopping cart More information div> |
Joseph Lacasse. Par lui-même Fonds Mercator, 1974. Gekartonneerd. Pp: 283. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U114466 € 40.00 [Appr.: US$ 50.64 | £UK 32.25 | JP¥ 4024] Catalogue: Kunst
| In shopping cart More information div> |
Brabantsche kanteelen. Verzen en lino's. 1936-1937. Hoogstrate, Maurits Bilcke, 1938 Gebrocheerd, picturale cover (lino), 89pp., 22.5x28.5cm., geïllustreerd met12 lino's. Mooi en gaaf exemplaar!. Book number: 34271 € 95.00 [Appr.: US$ 120.26 | £UK 76.5 | JP¥ 9556] Catalogue: Poëzie ; Poetry ; Poésie ; Poesie
Keywords: 's grafiek België | In shopping cart More information div> |