ascending
descending
found: 198 books on 8 pages. This is page 1
- Next page

 -
MARTIEN BEVERSLUIS / NANS AMESZ [ILLUSTR.].
Liederen van den arbeid.
"De Arbeiderspers; Amsterdam," 1929. 21 cm. 64 p. Orig. linnen, rug verkleurd. Vergulde titel. Roestvlekjes in boekblok. Klein stickertje met naam vorige eigenaar op binnenzijde voorplat. Gebonden. Goed.
Book number: 54280
€  9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

 -
BEVERSLUIS, MARTIEN, E.A.,
1914 ! Twintig jaar. 1934 ? Anti-oorlogsgedenkboek. [Boekenvrienden ,,Solidariteit" No. 8].
Hilversum, Boekenvrienden ,,Solidariteit", 1934; Uitgave No. 8. 24x15,5 cm. Papieromslag (rug l.besch.). 56 pp., geïllustreerd naar Frans Masereel, tekening voorplat door Melle, met bijdragen van Martien Beversluis, Marcel Chabot, Eugène Dabit, Anatole France, Hugh Hanley, Albert de Jong, Erich Kästner, I.J.E. de Lange, Andreas Latzko, Erich Mühsam, Ludwig Renn, Nico Rost, Ernst Toller, W.L. van Warmelo. In goede staat. Brievenbuspost, lage verz.kosten.
Book number: 5395
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Catalogue: Interbellum
Keywords: Twintigste eeuw Interbellum 1918 - 1939 Politiek Eerste Wereldoorlog Oorlog Anti-militarisme
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN
Aanklacht
Gouda, Joh. Mulder’s Uitg. Mij. 1930, 76pp. Original Wraps, 4to. Ill.: Schilderijen van Willem van schaik. , Redelijk, Gebruikssporen.
Book number: 001999
€  6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612]
Catalogue: Varia
Keywords: Poëzie/Gedichten
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN,
Aanklacht!;
Gouda, Johan Mulder, 1930, 1e, 76p., ing. met flappen, ingeplakte ills. naar schilderijen van Willem van Schaik,
Book number: 19312,
€  7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714]
Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN.
. Aanklacht! . Illustr.: Schaik, Willem van. .
Gouda, Mulder Johan, 1930. Druk/edition: 1. 76 pag. met roestvlekjes . pb. redelijk. .
Book number: 40370
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS MARTIEN
Aanklacht
Gouda, 1930, 76 .pp, soft cover, 24 x 31 cm. Verzen van Martien Beversluis, Reproducties van de schilderijen van Willem van Schaik, Band wat verkleurd/Discolouration/Rug beschadigd/Spine damaged/Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig/Omslag verkleurd/Cover discoloured/. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 185746&3F
€  10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN (VERZEN) EN REPRODUKTIES SCHILDERIJEN WILLEM VAN SCHAIK
Aanklacht auteur Martien Beversluis werd in 1928 literair medewerker van de VARA. Hij schreef voor de VARA pacifistische gedichten. in 1941 lid NSB In 1942 sloot hij zich als begunstigend lid aan bij de Germaansche SS.`.
Johan Mulder`s Uitgevers Maatschappij, 1930 76 pp softcover met flappen 31 x 23,5 cm. Kleine rugbeschadigingen enige pigmentvorming/foxing ills. reprodukties schilderijen Willem van Schaik.
Book number: 0645-825
€  5.95 [Appr.: US$ 7.6 | £UK 5 | JP¥ 607]
Catalogue: Oorlog
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN,
Aanklacht.
Gouda, Johan Mulder, 1930. 76 pp. Ln. Illustr. Willem van Schaik.
Book number: 19628
€  11.00 [Appr.: US$ 14.04 | £UK 9 | JP¥ 1122]
Keywords: poezie willem van schaik
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN.
Aanklacht.
Gouda, Johan Mulder, 1930. Illustr. Willem van Schaik. Oorspr.omslag.
Book number: 363
€  8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS MARTIEN
Aanklacht Verzen Van Martien Beversluis
Gouda, N.V. Johan Mulder's Uigevers Maatschappij. 1930, 1e Druk. Original Cloth, 31cm x 23cm. Ill.: Schaik Van Willem (reproducties). Een gedicht van Jan Campert los toegevoegd / speciale uitgave 'De achttien dooden' Gedichten en Schildersstukken met indrukken van de 1e W.O. oorlog. Voorste en achterste bladen zijn iets gebruind. De kaft aan de buitenzijde niet. 76 blz. Gewicht: 350 gram. Fine.
Book number: 010288
€  7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714]
Catalogue: Oorlog
Keywords: Verzen Reproducties Beversluis Schaik Oorlog Gedichten Schaik Van Willem (reproducties)
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN
Aanklacht. Verzen van Martien Beversluis.
Gouda, N.V. Johan Mulder's Uitgevers Maatschappij, 1930. Or. omslag met flappen, 78+2p.
¶ Met "Reproducties van de Schilderijen van Willem van Schaik" (ingeplakte illustraties). Eerste druk. Omslag wat verkleurd; hoeken licht gevouwen; iets roest binnenin; goed exemplaar.
Book number: 29010
€  10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Keywords: Nederlandse literatuur Schaik, Willem van Zeeland
In shopping cart

More information

 -
BEVERSLUIS, MARTIEN (SAMENSTELLER).
Anton van Duinkerken Bloemlezing uit zijn gedichten
Baarn: Bosch & Keuning. Druk/edition: 1. 32 pag. Libellen-serie nr. 303, lichte verkleuring van omslag . pb. goed.
Book number: 2841.1
€  6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN ; ANTON VAN DUINKERKEN,
Anton van Duinkerken Bloemlezing uit zijn Gedichten.
[1935] (ZB, 31 pag., geb., frontispice) Baarn. Bosch & Keuning. Libelen-Serie nr. 303.
Book number: 35172
€  12.50 [Appr.: US$ 15.96 | £UK 10.25 | JP¥ 1275]
Keywords: Brabantse Poëzie
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS MARTIEN
Anton Van Duinkerken, bloemlezing uit zijn gedichten
Baarn, 32 .pp, soft cover, 17 x 19 cm. 0. Onbekend/Unknown/Inconnu/Unbekannt. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 4598&22B
€  9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS MARTIEN
Arbeiders-noodlot, Een bloemlezing uit de moderne Duitsche arbeiderspoëzie der laatste jaren, vert. Martin Beversluis
Boekenvrienden Solidariteit z.j., 224 pag., ingen., ills (Willem van Schaik), ex libris, band slijtsporen.
Book number: 8182
€  8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Duitstalige poëzie
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN.
Arbeiders-Noodlot. (Das Proletarische Schicksal).
Arnhem zonder jaartal., H. ten Brink N.V. gebonden 14cm x 18cm. Linnen., met origineele teekeningen van Willem van Schaik en Bandteekening van Nans Amesz.
Book number: bn4606
€  7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714]
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN (VERT.)
Arbeiders-noodlot (das proletarische Schicksal).
Arnhem, Ten Brink, z.j. tekeningen: Willem van Schaik. bandtekening: Nans Amesz. linnen, 1e druk v.d. vertalingen, 223 pp., vertaling van de Duitse bloemlezing van arbeiderspoëzie; band enigszins vlekkig, rug verschoten.
Book number: B609
€  9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918]
Keywords: poëzie.
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN (VERT) & WILLEM VAN SCHAIK (ILLS).
Arbeiders-Noodlot (Das proletarische Schicksal).
Arnehem, H. Ten Brink, [1931]. 19 x 15 cm, 223 pp. Foto's.
Book number: 13081
€  7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN [TRANSL.]. & WILLEM VAN SCHAIK [ILLUSTR.].
Arbeiders-noodlot. Proletarische dichtkunst. Een bloemlezing uit de moderne Duitsche arbeiderspoezie der laatste jaren. In Nederlandsche verzen omgezet door Martien Beversluis.
Hilversum-Arnhem. Boekenvrienden " Solidariteit " - H. ten Brink. 1930. Original publisher's sewn paperback, pictorial frontcover, 8vo: 224pp. illustrations, table of contents. Fine copy.
Book number: 29988
€  12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN
De arke Noachs
Baarn, Bosch & Keuning, [1937]. Paperback , 62 pp. Omslag verkleurd en gekreukt. Libellen-serie no.255-256.
Book number: 11014
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
In shopping cart

More information

 -
BEVERSLUIS, MARTIEN.
De Arke Noachs. [Libellen-Serie Nr. 255/256]
Baarn, Bosch en Keuning (eerste druk) softcover, 62 pag., porto 2,00 euro NL, Verkleurde kaft, verkleurde schutbladen, roestvlekjes in boek verder in goede antiquarische staat. Vrij naar het Fransch van Miguel Zamacois..
Book number: MD431/75324
€  5.99 [Appr.: US$ 7.65 | £UK 5 | JP¥ 611]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

 -
MARTIEN BEVERSLUIS
De arke Noachs
Bosch & Keuning. 1e druk, 62 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Libellen-serie nummer 255-256.
Book number: 15013
€  4.00 [Appr.: US$ 5.11 | £UK 3.25 | JP¥ 408]
Catalogue: Serie
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN
De arke Noachs. Diersatyren.
Baarn., Bosch & Keuning, z.j. ingenaaid, papieren omslag, 62 p.; Libellen-serie nr. 255-256; eerste en laatste bladzijden en snee roestvlekkig, verder mooi.
Book number: N1227
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Keywords: gedichten.
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN.
De Arke Noachs.
Diersatyren. Baarn, Bosch & Keuning, z.j. Oorspr.omslag. * * Vrij naar het Fransch van Miguel Zamacois. Libellen-serie no.255-256.
Book number: 371
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

BEVERSLUIS, MARTIEN
De Arke Noachs.
Baarn, Bosch & Keuning. Papieren band, 62 pp, 19 x 17 cm. Roestplekjes. Libellenserie Goed / good.
Book number: 27492
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Poëzie - Poetry
Keywords: Libellenserie
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | - Next page

New Search