ascending
descending
found: 19 books

BEUNKE, H.E.
Walchersche vertellingen. Schetsen en Novellen.
Arnhem/Dieren, Ybe Ybes, z.j. 2e druk. Ingenaaid. 206 p. [bibliotheekstempeltje, omslag roestvlekjes].
Book number: L6232
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walchersche Vertellingen, Schetsen en Novellen,
Arnhem, Ybe Ybes & Co., z.j., 2e druk, 206 blz., bewerkt linnen; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; ..
Book number: 16932
€  10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Keywords: LITERATUUR Nederlands na 1900
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E. (HEINS),
Walchersche vertellingen schetsen en novellen.
Ybe Ybes Arnhem Dieren, z.j., 206 pp., wat beduimeld omslag. . ***2e druk.
Book number: 188-562
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Catalogue: TOPOGRAFIE
Keywords: Zeeland
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E
Walchersche vertellingen. Schetsen en novellen
Arnhem-Dieren, Ybe Ybes & Co. Tweede druk. Zonder jaar.206 pp. Omslag wat groezelig en met wat vlekjes. Ingenaaid/. Gebruikssporen.
Book number: 09001
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walchersche Vertellingen, Schetsen en Novellen.
Arnhem, Ybes-Ybes, . wa., 2e druk, 206p., formaat 16-21cm. -
Book number: 95589
€  4.00 [Appr.: US$ 5.11 | £UK 3.25 | JP¥ 408]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walchersche vertellingen, schetsen en novellen.
Ybe Ybes & Co.: Arnhem-Dieren, 1883. Paperback, omslag en rug verkleurd, overbloezende rand wat beschadigd, verder goed ex., 2de dr., niet opengesneden, 206 pp.
Book number: 27846
€  7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714]
Catalogue: Literatuur
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse novellen.
's-Gravenhage, Henri J. Stemberg, 1883. Or. omslag, (VIII); 212p.
¶ Onafgesneden en op geschept papier; omslag nogal beschadigd; recensie-exemplaar. De eerste druk!
Book number: 10073
€  25.00 [Appr.: US$ 31.92 | £UK 20.25 | JP¥ 2550]
Catalogue: Zeeland
Keywords: Negentiende eeuw Walcheren Walcheren Zeeland
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse vertellingen
Den Haag, Kruseman, 1978. Druk: herdruk. octavo, linnen, 357 pp. Goed exemplaar.
¶ bibliografie. Mooie verzamelingdorpsvertellingen, merendeels uit de 19de eeuw, deels in het Zeeuws. Ingeleid door P.J.Meertens.
Book number: 1154
€  9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918]
Catalogue: Topografie
Keywords: ; ; VOLKSKUNDE WALCHEREN
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse Vertellingen. Schetsen En Novellen
Den Haag, Kruseman. 1978. Hardcover, 8vo. Book, Oorspronkelijk uitgegeven in 1907, geb. violette hardcover met afb. stadsgezicht, frontisp. 357 p. (prima staat, ietsje geschaafd aan hoeken en onder- en bovenkant rug). Fine.
Book number: 003449
€  8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse vertellingen.
Den Haag, Kruseman, 1978. 23 cm 357 p. hc. [als nieuw]
Book number: L/0112
€  12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
Catalogue: Dutch Literature
Keywords: Folklore
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse vertellingen, schetsen en novellen.
Arnhem - Dieren, Ybe Ybes & Co, n.d. Or. cloth, (IV), 206+2p.
¶ 'Tweede druk.' Cloth a little used; good copy.
Book number: 13989
€  22.50 [Appr.: US$ 28.73 | £UK 18.25 | JP¥ 2295]
Catalogue: Zeeland
Keywords: Walcheren Zeeland
In shopping cart

More information

 -
H. E. BEUNKE
Walcherse vertellingen
Kruseman. 1e druk, 358 pp. goed tot zeer goed - Good-Very good. Rug is verkleurd.
Book number: 14877
€  10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse novellen.
's-Gravenhage, Henri J. Stemberg, 1883. Or. omslag, (VIII); 212p.
¶ Onafgesneden en op geschept papier; omslag iets verkleurd en met een minimaal vlekje; mooi exemplaar. De eerste druk!
Book number: 13937
€  32.50 [Appr.: US$ 41.5 | £UK 26.5 | JP¥ 3315]
Catalogue: Zeeland
Keywords: Negentiende eeuw Walcheren Walcheren Zeeland
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse vertellingen.
Den Haag, 1978. 357 pp. Hardcover.*In Zeeuws dialect.
Book number: 217431
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Keywords: Topography Zeeland Dialect Nederland Zeeland Walcheren Dutch literature Folk tales Folk tales Mythology Netherlands Topografie Nederlandse letterkunde Volksverhalen Volksverhalen Mythologie, Sagen & Sprookjes Nederland
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse vertellingen. Schetsen en Novellen. (2e druk)
Arnhem - Dieren, 1911. 207 pp. softcover.*In Zeeuws dialect.
Book number: 181659
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Keywords: Topography Zeeland Dialect Nederland Zeeland Walcheren Dutch literature Folk tales Folk tales Mythology Netherlands Topografie Nederlandse letterkunde Volksverhalen Volksverhalen Mythologie, Sagen & Sprookjes Nederland
In shopping cart

More information

BEUNKE, H.E.
Walcherse vertellingen.
Den Haag, Kruseman's Uitgeversmaatschappij B.V., n.d. (1978). Or. cloth, 357+1p.
¶ Reprint . Fine copy.
Book number: 13859
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Catalogue: Zeeland
Keywords: Walcheren Zeeland
In shopping cart

More information

BEUNKE H.E.
Walcherse Vertellingen
Den Haag, Kruseman's Uitg. Mij. 1978, Opnieuw Uitgegeven. Hard Cover, 23 cm x 15 cm. Ill.: Tekening (1). In het boek wordt ook enig dialect gebruikt. 357 blz. Gewicht: 760 gram.. As New.
Book number: 009442
€  12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
Catalogue: Zeeland
Keywords: Zeeland Vertellingen Walcheren Dialect. Tekening (1)
In shopping cart

More information

HEINS (H.E. BEUNKE)
Uit het Walcherse boerenleven.
Amsterdam, P.N. van Kampen & Zoon, n.d. Or. wrapper, (II), 191+1p.
¶ Number and paper sticker on frontwrapper; name and small stamp on titlepage.
Book number: 13803
€  22.50 [Appr.: US$ 28.73 | £UK 18.25 | JP¥ 2295]
Catalogue: Zeeland
Keywords: Walcheren Zeeland
In shopping cart

More information

 -
WALCHEREN BEUNKE, H.E.,
WALCHERSCHE VERTELLINGEN SCHETSEN
EN NOVELLEN. Streekverhalen. Dutch text. Ant., z.j., 8vo., 208 blz., ppb.,
Book number: 850098
€  22.50 [Appr.: US$ 28.73 | £UK 18.25 | JP¥ 2295]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search