ascending
descending
found: 30 books on 2 pages. This is page 1
- Next page

BERGMANN, ANTON.
Advokat Ernst Staas. Skizzen und Bilder. Aus dem Vlämischen übertragen von Anton Kippenberg.
Leipzig, Insel-Verlag, 1916. 263 S. Pappband der Zeit mit Rückenschild. Gutes Exemplar.
Book number: 35785AB
€  18.00 [Appr.: US$ 22.98 | £UK 14.75 | JP¥ 1836]
Keywords: Literatur
In shopping cart

More information

BERGMANN, ANTON (TONY)
Brigitta.
Gent, Uitgeversmaatschappij "Flandria", z.j. Or. geniet omslag, 40p
¶ Flandria's Novellen Bibliotheek No. 1. Iets verkleurd; goed exemplaar.
Book number: 28587
€  12.50 [Appr.: US$ 15.96 | £UK 10.25 | JP¥ 1275]
Keywords: Flandria's Novellen Bibliotheek Lier Nederlandse literatuur Tony Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BERGMANN ANTON (TONY)
ernest Staas, advocaat: schetsen en beelden
Antwerpen, 1954, 200 .pp, hard cover, 23 x 16 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b)
Book number: 267896&381C
€  8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BERGMANN, ANTON (TONY)
Ernest Staas advocaat. Schetsen en beelden. Met levensschets van Dr. J.F.J. Heremans en met eene voorrede van Pol de Mont.
Amsterdam, S.L. van Looy, 1914. Or. omslag, XV+I; 229+3p. 30,5 x 22 cm.
¶ Veertiende druk. Met ingeplakte 'Platen van Walter Vaes'. Tekst gedrukt binnen bruin kader op opdikkend papier (dikker: scheelt bijna 1 cm. tegen andere uitvoeringen). Rug wat gebruind; omslag iets verkleurd; naam op Franse titelpagina; mooi exemplaar.
Book number: 15825
€  50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100]
Keywords: Buschmann, J.-E. Geïllustreerde uitgaven Mont, Pol de Nederlandse literatuur Vaes, Walter Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BERGMANN ANTON (MET TEKENINGEN VAN EUG. HERMANS). INGELEID DOOR BERT DECORTE.
Ernest Staas Advokaat - Schetsen en beelden
Antwerpen, De Vries-Brouwers, 1954. Hardcover, gebrocheerd, xi + 200 pp. Ingeleid door Bert Decorte. Met korte levensschets van Anton Bergman. Achteraan in het boek: tekst- en woordverklaringen. Mooie tekeningen van Eugène Hermans. Noot LT: In het verhaal ""De vriendschappelijke eigenaars"" toont AB de meedogenloze praktijken van huisjesmelkers in de 19de eeuw: uitdrijvingen van weduwen met kinderen, zieken, confiscatie van de schamele huisraad. De advokaat weigert de zaak van de vrekkige huisjesmelker, Mie Goebloed. Van Anton Bergmann (°Lier 29/7/1835 +Lier21/1/1874) verscheen in 1873 ook ""De geschiedenis van Lier"". In 1858 vestigde hij te Lier zijn advokatenpraktijk. In 1875 kreeg AB posthuum de 5-jaarlijkse prijs der Nederlandse Letterkunde. geen stofwikkel. Rug verkleurd door zonlicht.
Book number: 18730019
€  10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

TONY {=ANTON BERGMANN].
Ernest Staasadvocaat. Schetsen en beelden.
Gent, Ad. Hoste, 1875. 2e druk. Gebonden. 177 p. Met portret van den schrijver. Met sterkwaterplaten door Willem Geets.
Book number: R4133
€  45.00 [Appr.: US$ 57.46 | £UK 36.5 | JP¥ 4590]
Catalogue: 19e Eeuw
Keywords: 19e eeuw
In shopping cart

More information

 -
BERGMANN, ANTON
Ernest Staas Advocaat. Schetsen en beelden. [De Onvergankelijken IV]
Den Haag, R.J. Goddard (druk onbekend) gebonden, 191 pag., porto 2,50 euro, verkleurde kaft en schutbladen verder in goede staat. Met teekeningen van G.G.F. van Vliet.
Book number: MP802/51103
€  3.50 [Appr.: US$ 4.47 | £UK 3 | JP¥ 357]
Catalogue: Roman
In shopping cart

More information

BERGMANN, ANTON (TONY)
Ernest Staas advocaat. Schetsen en beelden. Met levensschets van Dr. J.F.J. Heremans en met eene voorrede van Pol de Mont.
Amsterdam, S.L. van Looy, 1914. Or. omslag, XV+I; 229+3p. 4to.
¶ Veertiende druk door J.-E. Buschmann. Met (opgeplakte) Platen van Walter Vaes. Tekst gedrukt binnen bruin kader. Omslag beschadigd (rug; rand onderaan).
Book number: 11507
€  35.00 [Appr.: US$ 44.69 | £UK 28.5 | JP¥ 3570]
Keywords: Buschmann, J.-E. Geïllustreerde uitgaven Mont, Pol de Nederlandse literatuur Vaes, Walter Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

 -
BERGMANN, ANTON.
ERNEST STAAS ADVOCAAT.
Amsterdam, Van Looy, 1914.**, Gebrocheerd, originele geïllustreerd uitgeversomslag, 23x30,5cm, 229pp, geïllustreerd.
¶ 14de druk. Met platen van Walter Vaes. Met levenschets van dr. J.F.J. Heremans en met eene voorrede van Pol De Mont. Zeer mooi exemplaar !.
Book number: 9069
€  125.00 [Appr.: US$ 159.6 | £UK 101.25 | JP¥ 12749]
Keywords: litérature letterkunde
In shopping cart

More information

BERGMANN ANTON
Ernest Staas Advocaat, schetsen en beelden
C. De Vries - Brouwers, 1974, 200 .pp, soft cover, 22 x 15 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 240329&SLA
€  9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918]
Keywords: Biografieën en Autobiografieën
In shopping cart

More information

BERGMANN, ANTON,
Ernest Staes advocaat; schetsen en Beelden..
Antwerpen, Uitgeverij de Nederlandsche Boekhandel, 1969. Twaalfde Druk. Met inleiding door Dr. C. de Baere. 128p., original stiff printed wrappers. Written under the pseudonym "Tony".
Book number: 025698
USD 30.00 [Appr.: EURO 23.5 | £UK 19.25 | JP¥ 2396]
Keywords: Dutch Literature Netherlands
In shopping cart

More information

BERGMANN ANTON,LOVELING ROSALIE,LOVELING VIRGINIE,SLEECKX DOMIEN,STIJNS REIMOND
Ernest Staes, Meester Huyghe, Meester Neirinck, In 't schipperskwartier, Hard labeur (Omnibus Vlaamse Parels 1)
D.A.P. Reinaert, 1976. 2e. Paperback, 633p. Redelijk.
Book number: 9053
€  7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765]
Keywords: Letterkunde Romantiek/Realisme (19e)
In shopping cart

More information

BERGMANN, ANTON & BOSCHMANS, M.
Geschiedenis der stad Lier
Gilde "De heren van Lier", 1973. Pp: 683. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1775480
€  65.00 [Appr.: US$ 82.99 | £UK 52.75 | JP¥ 6629]
Catalogue: Lokaal
In shopping cart

More information

BERGMANN ANTON
Geschiedenis Van de Stad Lier, Met Platen Naar Teekeningen Van J.B. De Weert
Antwerpen, Buschmann. 1873, First Edition. Ill.: J.b. De Weert. , Bergmann Anton, advocaat, harde kaft, met enkele inktvlekken op het titelblad, 676 blz, 23,5 x 15 cm.
Book number: 002721
€  120.00 [Appr.: US$ 153.22 | £UK 97.25 | JP¥ 12239]
Catalogue: Belgicana
Keywords: J.B. De Weert
In shopping cart

More information

 -
BERGMANN, ANTON;
GESCHIEDENIS DER STAD LIER - Sint Gummarus in geschiedenis en legende, 2 delen
Lier, Gilde De Heren van Lier, 1973 -1978, twee delen Gebonden in bruin kunstleder met goudopdruk op rug, frontispice en originele titelpagina met vignet, 155 x 230mm., 685pp + 501 (14)., z/w buitentekstplaten.
¶ Voorwoord door H. Van der Wee. Iconografie samengesteld door M. Boschmans. Heruitgegeven ter gelegenheid van de honderdjarige verjaardag van de oorspronkelijke uitgave. genummerd één van de 238 exemplaren Boek is in prima staat. deel 2; verschenen in 1978, critische studie van de Vita van de Heilige Belijden Gummarus die rust te Lier stad van Brabant, voorwoord door M.Boschmans. uitgegeven ter gelegenheid van de restauratie Sint Gummarustoren. één van de 160 genummerde exemplaren.
Book number: 22179
€  250.00 [Appr.: US$ 319.2 | £UK 202.25 | JP¥ 25498]
Keywords: histoire history vlaanderen flanders flandre vlaams flemish flamand beperkte oplage luxe haselbroekx kerk
In shopping cart

More information

ANTON BERGMANN,
Geschiedenis der Stad Lier.
1873 (ZB, ruw gebonden, pag 673 pag.; laatste pag. van index ontbr., platten besch., ongesn., vl., inhoud correct) Lier. Brussel. Mechelen. Antwerpen. Diverse mooie steengravures. Zeldzaam werk.
Book number: 31612
€  95.00 [Appr.: US$ 121.3 | £UK 77 | JP¥ 9689]
Keywords: Arrondissement Mechelen
In shopping cart

More information

BERGMANN, ANTON
Geschiedenis der Stad Lier.
Lier & Mechelen, E.J. van Mol - Brussel & Leipzig & Oostende, Claassen - Antwerpen, J.-E. Buschmann, 1873. Or. verguld rood linnen, VI, 676+4p. 22 x 14,5 cm.
¶ 'Met (lithografische) platen naar teekeningen van J.B. de Weert, bestuurder der Academie van Lier', noten, bijlagen en alfabetisch register. Compleet met de uitslaande prenten. Band wat los en enigszins beschadigd; deel van tekst op de titelpagina doorgekrast; lichte gebruikssporen (o.a. roestvlekjes); redelijk exemplaar.
Book number: 22615
€  125.00 [Appr.: US$ 159.6 | £UK 101.25 | JP¥ 12749]
Keywords: Buschmann, J.-E. Lier Lithografie Negentiende eeuw Topografie België
In shopping cart

More information

 -
BERGMANN, ANTON;
GESCHIEDENIS DER STAD LIER,
Gilde De Heren van Lier, 1973, Gebonden, rood kunstleder met goudopdruk op rug, frontispice en originele titelpagina met vignet, 155 x 230mm., 685pp., z/w buitentekstplaten.
¶ Voorwoord door H. Van der Wee. Iconografie samengesteld door M. Boschmans. Heruitgegeven ter gelegenheid van de honderdjarige verjaardag van de oorspronkelijke uitgave. Boek is in prima staat.
Book number: 16712
€  75.00 [Appr.: US$ 95.76 | £UK 60.75 | JP¥ 7649]
Keywords: histoire history vlaanderen flanders flandre vlaams flemish flamand heruitgave herdruk reprint
In shopping cart

More information

BERGMANN, ANTON.
Portret.
Uit de reeks portretten van Noord- en Zuidnederlandse letterkundigen. Uitgave van het Nederlands Letterkundig Museum en Documentatiecentrum te Den Haag. Karton (48 x 38 cm).
Book number: 27513
€  7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714]
Keywords: ; Portret
In shopping cart

More information

BERGMANN, ANTON
Twee rijnlandsche novellen
1935. Papieren omslag. Pp: 73. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U686545
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Natuur
In shopping cart

More information

KNEPPELHOU, J., HENDRIK DE VEER, SIMON GORTER, ANTON BERGMANN, ROSALIE EN VIRGINIE LOVELING, A. WERUMEUS BUNING, HOËVELL, VISSERING
Terugblik met vergezicht
Wereld Bibliotheek Vereniging, Amsterdam/ Antwerpen, 1960. eenmalig. Ingenaaid, papieren band, 114 pp.,tekeningen Pam G. Rueter, premie voor leden Werelbibliotheek Vereniging. Goed.
Book number: 12799
€  4.00 [Appr.: US$ 5.11 | £UK 3.25 | JP¥ 408]
Keywords: Literatuur Nederlandstalig
In shopping cart

More information

 -
TONY (MR. ANTON BERGMANN
Ernest Staas Advocaat. Schetsen en beelden
S.L. van Looy, Amsterdam, 1919. 17de. Ingenaaid, linnen band met groene en rode dedrukking, afbeelding van auteur op frontispice, 192 pp. Goed.
Book number: 14845
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
In shopping cart

More information

TONY (MR.ANTON BERGMANN)
Ernest Staas, advocaat
Amsterdam: Van Looy, 1919. 17e druk, Hardcover, 192pp. Schetsen en beelden. Zeventiende uitgave. Portret auteur op schutblad. Linnen versierde band. Goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 76377.LIT
€  9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918]
In shopping cart

More information

TONY [= ANTON BERGMANN]
Ernest Staas advocaat. Schetsen en beelden, met sterkwaterplaten door Willem Geerts. Gent/'s Gravenhage, 1874.
4°, gebonden in half leer, 177 pag., geillustreerd met 14 fraaie etsen van Geerts; de eerste ets, het frontispice, met ingeplakt fotografisch portret van 'Tony'. Exlibris prof. Nico Gunzburg. Anton J.G.F. Bergmann (1835-1874) was advocaat te Lier in Belgie en schreef de laatste jaren van zijn leven het boek Ernest Staas, een mengeling van realiteit en fictie, in de trant van Dickens, Sterne en Hildebrands Camera Obscura. Het werk bevat diverse schetsen over de advocatuur die van blijvende letterkundige betekenis zijn. Deze geillustreerde eerste editie is de meest gezochte. Aardig is bijvoorbeeld de ets 'De studie van meester Adams' van een advocaat voor zijn bureau. Price outside EU (no VAT): euro 195
Book number: 54215
€  206.70 [Appr.: US$ 263.91 | £UK 167.25 | JP¥ 21081]
Catalogue: Rechtspraak
Keywords: /Rechtspraak
In shopping cart

More information

TONY, BERGMANN ANTON
Ernest Staas Advokaat - Schetsen en beelden
Amsterdam, Van Looy, 1921. 18de druk. Softcover (mooi bloemmotief), gebrocheerd, 193 pp. Met levensschets van Mr Anton Bergman door J.F.J. Heremans. Noot LT: In het verhaal ""De vriendschappelijke eigenaars"" toont AB de meedogenloze praktijken van huisjesmelkers in de 19de eeuw: uitdrijvingen van weduwen met kinderen, zieken, confiscatie van de schamele huisraad. De advokaat weigert de zaak van de vrekkige huisjesmelker, Mie Goebloed. Van Anton Bergmann (°Lier 29/7/1835 +Lier21/1/1874) verscheen in 1873 ook ""De geschiedenis van Lier"". In 1858 vestigde hij te Lier zijn advokatenpraktijk. In 1875 kreeg AB posthuum de 5-jaarlijkse prijs der Nederlandse Letterkunde. Fraai exemplaar
Book number: 18730015
€  10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Catalogue: LITERATURE
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | - Next page

New Search