| ||||
|
|
|
|||
| found: 52 books on 3 pages. This is page 1 - Next page |
De aristokratie van het socialisme. Amsterdam, J.J. Bos & co., [1915]. Geniet. 16 p. Stenogram van een improvistie, gehouden voor de bijeenkomst van het Religieus Socialistisch Verbond, in Odeon te Amsterdam op 2 mei 1915. Book number: R4698 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis politiek | In shopping cart More information div> |
Bij denkers en dichters. Studies in schoonheid en wijsheid. Amsterdam, L.J. Veen, zonder jaar. Linnen band, 224 pp, 22 cm. Fraaie band, eerste en laatste bladzijden roestvlekkig. Goed / good. Book number: 28460 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: Literatuurgeschiedenis - Literary History
Keywords: schopehauer, wagner, goethe, dante, marx, byron, rabelais, spinoza | In shopping cart More information div> |
Bij denkers en dichters studies in schoonheid en wijsheid Gebonden, hardcover; 1897; L.J. Veen Uitgever, Amsterdam; 224pp.; Beschadiging zij kant boek -- Conditie: Redelijk Book number: 074926 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Wetenschap/Filosofie
Keywords: Filosofie | In shopping cart More information div> |
Een Bladzijde Uit de Wijsgegeerte Der Religie. Elementen tot de vorming eener religieus - filosofische wereldbeschouwing. Zutphen, Thieme (1897). Or.linn. 168p. Diss. Book number: 232 € 47.00 [Appr.: US$ 60.01 | £UK 38.25 | JP¥ 4794]
| In shopping cart More information div> |
Het Christus - Mysterie / Een onderzoek naar den oorsprong en de esoterische beteekenis van onzen godsdienst. Ploegsma. 1917 250pp Gebonden linnen Book number: 101365820 € 16.50 [Appr.: US$ 21.07 | £UK 13.5 | JP¥ 1683]
| In shopping cart More information div> |
Het Christus- Mysterie J. Ploegsma, 1917, 250 p. rijk geïllustreerde band in goede staat -- MooiboekBook number: 8098774 € 6.50 [Appr.: US$ 8.3 | £UK 5.5 | JP¥ 663]
| In shopping cart More information div> |
Het christus-mysterie, een onderzoek naar den oorsprong en de esoteriche beteekenis van onzen godsdienst Zwolle 1917, Ploegsma gebonden hardcover 8to, Book number: bn2340 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
| In shopping cart More information div> |
Eros, een boek van liefde en sexe Sijthoff, 1920. Ingenaaid/paperback. 212 blz. Book number: 801-96 € 18.00 [Appr.: US$ 22.98 | £UK 14.75 | JP¥ 1836] Catalogue: Anarchisme
| In shopping cart More information div> |
Eros een boek van liefde en sexe Leiden, A.W. Sijthoff's uitgeversmaatschappij, 1920. 1e druk . . Book number: WT2/044 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
| In shopping cart More information div> |
Levensbeschouwing - Elementen tot vorming eener religieus filosofische wereldbeschouwing Zutphen, W.J.Thieme & Cie. s.d. [1897]. [iv +] 172pp. 1e editie, ingebonden in gecart.band met linnen rug, goede staat -- De LezenaarBook number: F33611 € 50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100] Catalogue: Filosofie
Keywords: Filosofie philosophie philosophy religie religion | In shopping cart More information div> |
Levensbeschouwing. Elementen tot de vorming eener religieus filosofische wereldbeschouwing. Zutphen, Thieme, z.j. (IV) 172 pp. halflinnen. rug licht verkleurd, naam op inhoudspagina Book number: 6222 € 13.50 [Appr.: US$ 17.24 | £UK 11 | JP¥ 1377] Catalogue: Godsdienstfilosofie en Religie
| In shopping cart More information div> |
Het onstaan van het Christendom/Het vraagstuk van den vooruitgang in de geschiedenis. Stenogram van een voordracht. Zutphen, Starink, z. j. ca. 1905. 40 pp. Halflinnen met oorspronkelijke omslag opgeplakt. Band verkleurd. Art-deco boekversiering. ¶ Bijgevoegd: idem, Het vraagstuk van den vooruitgang in de geschiedenis. Stenogram van een voordracht. Baarn, Hollandia-Drukkerij, 1917. 30 (2) pp. Originele omslag. Serie ""Levensvragen"". Met boekhandelaarsplakker Van Benthem en Jutting v° voorplat. OOK APART VERKRIJGBAAR. Book number: 20020 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
| In shopping cart More information div> |
| In shopping cart More information div> |
Parerga En Paralipomena. (Toevoegsels En Uitlaatsels). Kleine Philosophische Geschriften Van Arthur Schopenhauer. Eerste Deel. Hardcover. Amsterdam, Querido 1908. OLn. XIV, 368 p. Book number: 11271 € 42.00 [Appr.: US$ 53.63 | £UK 34 | JP¥ 4284]
Keywords: FILISOPHY | In shopping cart More information div> |
Psyche. Amsterdam, Versluys, 1909. (VIII) 175 pp. linnen. rug verschoten, band licht gevlekt, deel schutblad ontbreekt Book number: 568714 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Godsdienstfilosofie en Religie
| In shopping cart More information div> |
RELIGIE E WETENSCHAP stenogram van een lezing uitgesproken te Haarlem voor de Vereeninging de De Middaghoogte Baarn 1914, 29 pag., niet geill., bibliotheek expl., kaft beschadigd.(code B-472) -- Moby DickBook number: 30644 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Theologie
Keywords: theologie | In shopping cart More information div> |
Revolutionaire Cultuur Sijthoff, 1919. Gebonden. 221 blz. Book number: 801-30 € 18.00 [Appr.: US$ 22.98 | £UK 14.75 | JP¥ 1836] Catalogue: Anarchisme
| In shopping cart More information div> |
Revolutionnaire cultuur. Leiden, Sijthoff, 1919. (IV) 221 pp. linnen. Portret. papier licht gebruind Book number: 568713 € 11.50 [Appr.: US$ 14.68 | £UK 9.5 | JP¥ 1173] Catalogue: Godsdienstfilosofie en Religie
| In shopping cart More information div> |
Revolutionnaire Cultuur Sijthoff, 1919. Gebonden. 221 blz. Book number: 811-176 € 18.00 [Appr.: US$ 22.98 | £UK 14.75 | JP¥ 1836] Catalogue: Opstanden - Revoluties
| In shopping cart More information div> |
Roode rozen Amsterdam, Veen, z.j. (VI) 78 pp. linnen. Book number: 9070 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
| In shopping cart More information div> |
Roode rozen Amsterdam, Veen z j 1e dr. - Linnen, vochtvlek op band Book number: F49393 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612] Catalogue: Nederlandse en vertaalde literatuur
Keywords: nederlandse literatuur/poëzie | In shopping cart More information div> |
Roode rozen. Amsterdam, Veen, . 1ste druk, 78blz., formaat 13-17cm., omslag ingebonden linnen. - goed Book number: 624-4578 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Poezie
Keywords: Roode rozen, Bergh. | In shopping cart More information div> |
Studies. Verspreide opstellen. Zutphen, Thieme, 1897. (VIII) 255 pp. halflinnen. papier hier en daar roestvlekkig, hoekje uit schutblad geknipt Book number: 6662 € 11.50 [Appr.: US$ 14.68 | £UK 9.5 | JP¥ 1173] Catalogue: Godsdienstfilosofie en Religie
| In shopping cart More information div> |
Studies. Verspreide opstellen. Zutphen-Thieme, 1897, 256 blz., geb. Book number: 62510 € 12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224] Catalogue: Systematische Theologie
| In shopping cart More information div> |
Studies : verspreide opstellen. Zutphen : W.J. Thieme, [1897]. Orig. cloth binding. 255 pp. Some occas. light foxing. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN Book number: #184586 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Keywords: PHILOSOPHY . | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page