| ||||
|
|
|
|||
| found: 20 books |
De reiziger 1928. Papieren omslag. Pp: 48. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U630540 € 50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
De Reiziger. De Gemeenschap, 1928. Druk/edition: 1. 46 pag. oplage van 500 exemplaren, dit is no. 113, geen stofomslag, illustratie van Jozef Cantré op titelblad, naam en datum op schutblad . li. goed. -- Utz BoekenBook number: 18634.1 € 52.00 [Appr.: US$ 66.39 | £UK 42.25 | JP¥ 5303] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
De Reiziger Utrecht, De Gemeenschap. 1928, First Edition. Ingenaaid. Ill.: Cantre, J. . 46p. oplage van 500 exemplaren. no stamps, no names. very good copy.. Goed. -- Champ ClarkBook number: 017591 € 65.00 [Appr.: US$ 82.99 | £UK 52.75 | JP¥ 6629] Catalogue: Poezie, Poetry
Keywords: Cantre, J | In shopping cart More information div> |
De reiziger. Utrecht, De Gemeenschap, 1928, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 48 p., 500 gen. ex. Nr XX van de 25 Romeins genummerde exemplaren die niet voor de handel bestemd waren. Omslag en frontispice houtsnede van Cantré. Rug wat verweerd. Book number: 16539 € 45.00 [Appr.: US$ 57.46 | £UK 36.5 | JP¥ 4590] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De reiziger Amsterdam Utrecht De Gemeenschap 1928 56 pp. ing. pap. 14, 4 x 20, 8 cm. Omslag versierd met houtsnede van Jozef Cantré. Oplage 500 exemplaren. Dit is nummer 324. Licht verkleurd. Op rug en voorplat kleine vochtplekjes overigens in redelijke staat Book number: 5754 € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040]
Keywords: dutch poetry 20th century wwillem ten berge jozef cantré utrecht de gemeenschap 1928 | In shopping cart More information div> |
De reiziger. Utrecht, De Gemeenschap, 1928, 1e dr., oorspronkelijk omslag, 48 p., 500 gen. ex. Omslag met houtsnede van Cantré. Wat verschoten. Book number: 15768 € 45.00 [Appr.: US$ 57.46 | £UK 36.5 | JP¥ 4590] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
De reiziger De Gemeenschap, Amsterdam, 1928, 1e druk. Gebrocheerd, orig. kaft. De omslag werd versierd met een houtsnede van Jozef Cantré. Gezet door C.Nypels te Maastrict uit de Eramus-Mediaeval. Exx. 500 nr 202. Pp 46, niet open gesneden. Rugje gebruind. Exlibris Book number: bn18517 € 60.00 [Appr.: US$ 76.61 | £UK 48.75 | JP¥ 6119] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: poëzie, literatuur, geillustreerd, bibliofiel, nederlands | In shopping cart More information div> |
De reiziger Utrecht, De Gemeenschap, 1928. Ingenaaid, 1e druk. 46 pp. Oplage 500 exemplaren, waarvan de nummers I tot XXV niet in den handel kwamen. Dit is nummer XVIII. Omslag versierd met een houtsnede van Jozef Cantré. maat boek hxb 199 x 142 mm. Goed. Book number: 3517 € 50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
De reiziger. De Gemeenschap Utrecht 1928. Gebonden 48 p. Genummerd 89/500 exx. Met houtsnede van Jozef Cantre. Bibliotheekstempeltje. Book number: L4136 € 70.00 [Appr.: US$ 89.38 | £UK 56.75 | JP¥ 7139] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
De reiziger. Maastricht, 1928. 46 blz. Woodcut by J.Cantré. Ing. *Oplage500 ex. (264). Mooi ex. Book number: 175716 € 100.00 [Appr.: US$ 127.68 | £UK 81 | JP¥ 10199]
Keywords: Dutch literature Nederlandse letterkunde | In shopping cart More information div> |
De reiziger Utrecht, De Gemeenschap, 1928. 46 pp. 2 lvs. Title-page prtd in green/black. Original ill. stiff wrappers. Front-wrapper wdct.-llustration by Jozef CANTRÉ. Margins uncut. Bdg trifle soiled/browned; its top spine worn. ExL. r° first leaf. * Nr. 78 of 500 copies prtd. Book number: 13185 € 150.00 [Appr.: US$ 191.52 | £UK 121.5 | JP¥ 15299]
| In shopping cart More information div> |
De vreemde wereld Thijmfonds. 143pp Gebonden linnen verkleurd Book number: 101256834 € 22.00 [Appr.: US$ 28.09 | £UK 18 | JP¥ 2244]
Keywords: romans | In shopping cart More information div> |
De vreemde wereld Thijmfonds, den haag, 143 blz, goed,(naam voorin), gebonden -- MooiboekBook number: 8146126 € 19.00 [Appr.: US$ 24.26 | £UK 15.5 | JP¥ 1938]
| In shopping cart More information div> |
De vreemde wereld Thijmfonds, Schiebroek, 1938. 1ste. Ingenaaid, gebonden, linnen band, 143 pp. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 24679 € 19.50 [Appr.: US$ 24.9 | £UK 16 | JP¥ 1989] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Willem ten Berge Groninger dichter. Poëzie en proza. Sasland, Groningen, 1989. 86 p. paperback. 16,5x23,5 cm. Gebundeld en ingeleid door G. ten Berge, H. Entjes en S. Reker. -- Bladzij 20Book number: 250909-1775 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: Groningen, literatuur
Keywords: Groningen, dichters | In shopping cart More information div> |
Willem ten Berge, Groninger dichter: poëzie en proza Groningen: Sasland, 1989. gebundeld en ingel. door Gied ten Berge, Hendrik Entjes en Siemon Reker; [onder red. van R.A. Ebeling ... et al.] Monografie over de Groningse dichter (1903-1969) en proeven van zijn werk. Met bibliografie V, 86 pagina's 24 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 22613 € 12.50 [Appr.: US$ 15.96 | £UK 10.25 | JP¥ 1275] Catalogue: Poëzie en gedichten
Keywords: 9080034215 | In shopping cart More information div> |
Willem ten Berge, Groninger Dichter. Poézie en proza. Groningen, Sasland, 1989. Oorspr. omslag. 86 p. Book number: #44048 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
| In shopping cart More information div> |
De zoon van het hemelsche rijk. Maastricht: Stols, 1930. 42 p. Pbck. Omslag licht beschadigd, verkleurd. 150 genummerde exx. . -- ParadoxBook number: 12879 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |
De zoon van het hemelsche rijk Maastricht/Brussel, A.A.M. Stols, 1930 (eerste druk) Ingenaaid, 37 pp., porto 2,00 euro . Verschenen in een beperkte oplage van 150 exemplaren. Dit is nummer 38. Geillustreerd. Lichte slijtage aan omslag, verder in goede staat.. Book number: EMK205/72497 € 19.50 [Appr.: US$ 24.9 | £UK 16 | JP¥ 1989] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Willem Frederik Hermans - Raster Athenaeum - Polak & Van Gennep, 1971. Themanummer Raster V/2 zomer 1971. Bijdragen van W.F. Hermans, Hella Haasse, Wam de Moor, Rein Bloem e.a. Met bibliografie van de werken van W.F. Hermans. Gaaf. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U26289 € 11.00 [Appr.: US$ 14.04 | £UK 9 | JP¥ 1122] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |