| ||||
|
|
|
|||
| found: 83 books on 4 pages. This is page 1 - Next page |
De Grevelingen. De vogels van een afgedamde zeearm 1980. Linnen band met stofomslag. Pp: 94. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1661126 € 12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276] Catalogue: Lokaal
| In shopping cart More information div> |
De Grevelingen. De vogels van een afgedamde zeearm 1980. Linnen band met stofomslag. Pp: 94. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1768062 € 7.50 [Appr.: US$ 9.96 | £UK 6.5 | JP¥ 766] Catalogue: Lokaal
| In shopping cart More information div> |
De Grevelingen. De vogels van een afgedamde zeearm 1980. Linnen band met stofomslag. Pp: 94. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U610126 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Natuur
| In shopping cart More information div> |
De Grevelingen. De vogels van eeen afgedamde zeearm Gebonden, hardcover, inclusief stofomslag; 1980; Kerckebosch bv, Zeist; 102pp.; Conditie: Goed Book number: 139562 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: Fauna/Vogels
Keywords: Algemeen Vogels | In shopping cart More information div> |
Een absoluut Muizegat. [Amsterdam,], Sub Signo Libelli, 1979. 1ste druk; Oplage: 70 (genummerde en gesigneerde) Exx; op Bütten Werkdruck; (Illustraties naar) Tekeningen: Joost Veerkamp;Druk: Ger Kleis; [Letter: Romanée];smal, hoog 8vo; Breugelmans 44 Book number: 22783 € 75.00 [Appr.: US$ 99.56 | £UK 62.75 | JP¥ 7658]
Keywords: Drukkers in de Marge,Sub Signo Libelli, | In shopping cart More information div> |
Een Absoluut Muizegat. Amst., Sub Signo Libelli, 1979. Linnen. Onafgesneden. Met tekeningen door Joost Veerkamp. 19 p. 1ste druk in boekvorm. - Oplage: 70 ex. op Bütten-Werkdruck. - Een van de 53 ex. in linnen. # 55. Gesigneerd door de auteur. Oorspronkelijk verschenen in NRC Handelsblad. Book number: 8425 € 85.00 [Appr.: US$ 112.83 | £UK 71 | JP¥ 8679] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Een absoluut muizegat. Ills.Joost Veerkamp. Reflex,1980. 13p. Ingenaaid/(deels verbleekt) omslag. Met opdracht A.van den Berg aan prof.Henk Hillenaar. Book number: Z3-21-111 € 30.00 [Appr.: US$ 39.82 | £UK 25.25 | JP¥ 3063]
| In shopping cart More information div> |
Een Absoluut Muizegat Utrecht, Reflex. 1980. Origineel Omslag, 27x16cm, Ill.: Veerkamp, Joost. oorspronkelijk verschenen in opl. van 70 bij Sub Signo Libelli; 11pp; tekeningen van Joost Veerkamp; omslag verkleurd; In Zeer Goede Staat. Book number: 002182 € 25.00 [Appr.: US$ 33.19 | £UK 21 | JP¥ 2553] Catalogue: Bibliofiel / Fine Print / Private Press
Keywords: Veerkamp, Joost | In shopping cart More information div> |
Een absoluut muizegat Utrecht: Reflex, 1980. Arie van den Berg; [tek. van Joost Veerkamp] 10 pagina's 27 cm. Omslag gedeeltelijk verbleekt. Goed. -- De KantlijnBook number: 31208 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532] Catalogue: Bibliofilie bibliofiele uitgaven
Keywords: 906322043X | In shopping cart More information div> |
Een absoluut muizegat. Utrecht, Reflex 1980, Or.-Kt.m.illustr.Schutzumschl.13 S., Umschlagzeichn.u.10 Zeichn.(in 2.Farbe) v.Joost Veerman.1.öffentl.Ausg.(vorher als Privatdruck in 70 Epl.erschienen).Breitrandiger Druck a.Maschinenbütten.Vors.m.langer eigenh.Widmung d.Verf.Umschlag leicht fleckig u.stellenw.verblaßt. Book number: 25614 € 30.00 [Appr.: US$ 39.82 | £UK 25.25 | JP¥ 3063] Catalogue: Illustrierte Bücher
| In shopping cart More information div> |
Een absoluut muizegat. Utrecht, Reflex, 1980. Or. omslag met flappen, 10+4p. 26,5 x 15,5 cm. ¶ Illustraties van Joost Veerkamp. Omslag minimaal verkleurd; goed exemplaar. Book number: 20994 € 20.00 [Appr.: US$ 26.55 | £UK 16.75 | JP¥ 2042] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Veerkamp, J. | In shopping cart More information div> |
Een Absoluut Muizegat Utrecht, Reflex. 1980, Tweede Druk. (ISBN: 90 6322 043 x). Gebrocheerd Met Omslag. Ill.: Joost Veerkamp. Oorspronkelijk verschenen bij uitgeverij Sub Signo Libelli in 1979 in een oplage van 70 exemplaren. Goed/Goed. Book number: 000087 € 35.00 [Appr.: US$ 46.46 | £UK 29.25 | JP¥ 3574]
Keywords: 906322043x Joost Veerkamp | In shopping cart More information div> |
Avondretour Utrecht, Gedichten, Utr., Reflex, 1e dr.1978, Ing., Typ.: Rinke Doornekamp Nr.34/250 exx., Book number: 3421 € 12.50 [Appr.: US$ 16.59 | £UK 10.5 | JP¥ 1276]
Keywords: bibliofiel | In shopping cart More information div> |
Avondretour Utrecht 20 april 1978, Utrecht, Reflex, 1978, 1e druk, 28 blz., ingenaaid met omslag; 8vo Boekgrootte tot 247 mm. Staat: Als nieuw; isbn: 9063220103; . 250 ex. Oplage 25o genummerde exemplaren,. Book number: 9572 € 12.00 [Appr.: US$ 15.93 | £UK 10.25 | JP¥ 1225] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Van binnen moet je wezen. 1ste druk. Amsterdam, De Arbeiderspers. 1989. 208 p. Paperback. * Roestplekjes op snee. Book number: 37656 € 8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817] Catalogue: Essays
Keywords: Essays Letterkunde | In shopping cart More information div> |
Van binnen moet je wezen Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789029502504 -- Budget BoekBook number: 22578 € 12.99 [Appr.: US$ 17.24 | £UK 11 | JP¥ 1326]
Keywords: 9789029502504 | In shopping cart More information div> |
Van binnen moet je wezen Amsterdam, De Arbeiderspers, 1989. Paperback , 208 pp. Book number: 10986 € 8.00 [Appr.: US$ 10.62 | £UK 6.75 | JP¥ 817]
| In shopping cart More information div> |
Van Binnen Moet Je Wezen Amsterdam, Arbeiderspers. 1989. (ISBN: 9029502509). Soft cover. Book, Goed. Book number: 001334 € 10.00 [Appr.: US$ 13.27 | £UK 8.5 | JP¥ 1021] Catalogue: 42 Cultuurgeschiedenis
Keywords: 9029502509 Cultuurgeschiedenis | In shopping cart More information div> |
Van binnen moet je wezen. Amsterdam, Arbeiderspers, 1989, 208p. ills. paperback. "Inhoud o.a.: ""Zwart kwaad"", over Piet de Smeerpoets en de Kindervreter; ""Drie mijl na Kerstmis"", over Luilekkerland." Book number: 6923 € 11.50 [Appr.: US$ 15.27 | £UK 9.75 | JP¥ 1174]
Keywords: Bibliography | In shopping cart More information div> |
Blauwzuur. Leersum, Woelmuis, 1977. Folio. Plano. ¶ Oplage: 75 gesign. ex. Book number: #22631 € 6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613]
| In shopping cart More information div> |
Blijmoedig aan het graf te denken. Atlas: Amsterdam, 1994. Paperback, flappen, 1ste dr., goed ex., 39 pp. Book number: 23174 € 4.00 [Appr.: US$ 5.31 | £UK 3.5 | JP¥ 408] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
Blijmoedig aan het graf te denken. Amsterdam: Atlas, 1994. 1e dr. 43 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 11906 € 6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613] Catalogue: Literature: Poetry
| In shopping cart More information div> |
Blijmoedig aan het graf te denken. A'dam./Antw., Atlas, 1994. 1ste druk. Oorspr. omslag. 43 pag. Book number: 20031 € 6.00 [Appr.: US$ 7.96 | £UK 5.25 | JP¥ 613] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ; | In shopping cart More information div> |
Eerst de hoeve, dan het hart Uitgever: SUN Jaar: 2000. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789061685937 -- Budget BoekBook number: 32867 € 16.99 [Appr.: US$ 22.55 | £UK 14.25 | JP¥ 1735]
Keywords: 9789061685937 | In shopping cart More information div> |
Eerst De Hoeve Dan Het Hart. De Nederlandse Boerderij in Verhalen, Gedichten En Foto's Nijmegen, Sun. 2000, First Edition. (ISBN: 9061685931) Gebonden Met Omslag. 144p.. Good. -- Champ-ClarkBook number: 020107 € 15.00 [Appr.: US$ 19.91 | £UK 12.75 | JP¥ 1532] Catalogue: Country Life
Keywords: 9061685931 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | - Next page