ascending
descending
found: 75 books on 3 pages. This is page 1
- Next page

BEERS, JAN VAN.
Blik door eene venster. Een nieuwjaersgedicht voor den arme.
Amsterdam, H.J. van Kesteren, 1855. Ingenaaid 15 p. [bibliotheekstempeltje].
Book number: L8010
€  20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040]
Catalogue: 19e Eeuw
Keywords: 19e eeuw
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN
De blinde.
Utrecht, W.F. Dannenfelser, 1855. Karton uit die tijd, ongepagineerd. 30,5 x 22 cm.
¶ Met zes schetsen van K.F. Bombléd. Teksten gedrukt in kader; hier en daar wat roest; rug verstevigd met linnen; lichte gebruikssporen; goed exemplaar.
Book number: 17854
€  40.00 [Appr.: US$ 51.07 | £UK 32.5 | JP¥ 4080]
Keywords: Geïllustreerde uitgaven Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN
De blinde. Utrecht, W.F. Dannenfelser, 1854.
8°: 24 pp. Orig. papieren omslag. Lit.: F & vd B p. 44; Te Winkel VII, p.315; Lissens, De Vlaamse letterkunde van 1780 tot heden (Brussel/Amsterdam 1967) p.66-67 De Vlaamse dichter Jan van Beers (Antwerpen 1821 - Antwerpen1888) was leraar, bibliothecaris en later hoogleraar aan het Koninklijk Atheneum van Antwerpen. Zijn dromerige, (over)gevoelige poëzie werd zowel in België als in Nederland een tijdlang bijzonder gewaardeerd. Het dichtstuk De Blinde droeg hij zelf in september 1854 in Utrecht voor. Kort daarop gaf hij het uit als "souvenir aen mijne vrienden in Nederland, als een blad in hun album". Price outside EU (no VAT): euro 35
Book number: 6881
€  37.10 [Appr.: US$ 47.37 | £UK 30.25 | JP¥ 3784]
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN, (1821-1888)
De Blinde.
Utrecht, W.F.Dannenfelser 1854. Linnen (0pn. gebonden). 24p.
Book number: 193
€  19.00 [Appr.: US$ 24.26 | £UK 15.5 | JP¥ 1938]
In shopping cart

More information

BEERS, JAN
Gedichten: eerste deel: Jongelingsdroomen / tweede deel: Levensbeelden
Elsevier. 1885 9e / 5e druk 288pp 262pp iets los bij schutblad gesigneerd! gerestaureerd in nwe band ca. 1925
Book number: 101406209
€  31.00 [Appr.: US$ 39.58 | £UK 25.25 | JP¥ 3162]
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN, (1821-1888)
Gedichten.
Jongelingsdroomen 8e druk, Levensbeelden 4e druk, Gevoel en Leven 3e druk. Amsterdam, Van Kesteren z.j. Or.linn. 423p.
Book number: 194
€  17.00 [Appr.: US$ 21.71 | £UK 13.75 | JP¥ 1734]
In shopping cart

More information

BEERS, JAN
Gedichten: eerste deel: Jongelingsdroomen / tweede deel: Levensbeelden
Elsevier. 1885 9e / 5e druk 288pp 262pp Gebonden in oorspronkelijke band licht roestvlekken / gesigneerd
Book number: 101258230
€  31.00 [Appr.: US$ 39.58 | £UK 25.25 | JP¥ 3162]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN
Gedichten. Eeuwfeestuitgave. Inleiding Dr.Maurits Sabbe.
Antwerpen, L. Opdebeek, 1921. Or. omslag, frontispice, 443+3p.
¶ Jongelingsdroomen (10e druk); Levensbeelden (6e druk); Gevoel en leven (5e druk); Rijzende blaren (3e druk); De idylle van vriend Mathijs. Omslag wat gebruikt; leesvouwen op rug.
Book number: 10444
€  12.50 [Appr.: US$ 15.96 | £UK 10.25 | JP¥ 1275]
Keywords: Nederlandse literatuur Opdebeek, L. Sabbe, Maurits Verzameld werk Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

VAN BEERS, JAN
Gedichten
Amsterdam, wed. J.C. Van Kesteren & zoon. 13,5x18,5cm, linnen band met goudopdruk, band is beschadigd en enkele pagina's zitten wat los. Met op de eerste pagina een zeer lange opdracht aan zijn kleindochter, handtekening en gedateerd op 18 april 1880.
Book number: 002024
€  100.00 [Appr.: US$ 127.68 | £UK 81 | JP¥ 10199]
Catalogue: Poetry - Poëzie
Keywords: Poëzie Gedichten Jan Van Beers
In shopping cart

More information

 -
BEERS, JAN VAN
Gedichten - 1843-1857 & 1857 - 1868 in 2 Delen [Gebonden Halfleder met 6 nerven en lederen hoeken]
Gent, W. Roggh? Amsterdam Wed. J.C. van Kesteren & Zoon 1873 Druk L. Beerts, In zeer goede staat, porto 6,75 euro, prachtexemplaren.
Book number: D70/4164
€  50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

 -
VAN BEERS JAN
Gedichten: 1843-1857 / 1857-1868 (2 volumes)
Gent, 1873, 636 .pp, hard cover, 16 x 24 cm. Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Rug beschadigd/Spine damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 167564&317B
€  35.00 [Appr.: US$ 44.69 | £UK 28.5 | JP¥ 3570]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN.
Gedichten.
A'dam, Wed. J.C. Van Kesteren & Zoon, z.j. Linnen. * Levensbeelden 4e druk, Gevoel en Leven 3e druk.
Book number: 587
€  7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714]
Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Nederlands ;
In shopping cart

More information

VAN BEERS, JAN
Gedichten
Antwerpen, L.Opdebeek. 1921. Geb.Halflinnen, 21,5x14cm. 444 blz.. Eeuwfeest-uitgave. Foto Jan Van Beers (opname door Jules Orval) op frontispice. Inleiding Dr.Maurits Sabbe. Roestvlekjes.
Book number: 001416
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN
Gedichten. Rotterdam, Elsevier, 1885. [2 delen]
8°: [4] 288; [4] 262 pp. Linnen stempelband, goud op snee, mooi exemplaar. Lit.: Lissens, De Vlaamse letterkunde van 1780 tot heden (Brussel/Amsterdam 1967) p. 66 Het eerste deel bevat de bundels 'Jongelingsdroomen' (9e vermeerderde druk) en 'Levensbeelden' (5e druk) en het tweede deel de bundels 'Gevoel en leven' (4e druk) en 'Rijzende blaren' (2e druk). Met een variant op de uitspraak over Conscience ("de man die zijn volk leerde lezen") is van Van Beers wel gezegd dat hij de dichtkunst bij het volk bekend en bemind heeft gemaakt. Price outside EU (no VAT): euro 25
Book number: 6888
€  26.50 [Appr.: US$ 33.84 | £UK 21.5 | JP¥ 2703]
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN :
Gedichten. Eerste deel 1843-1857. Tweede deel 1857-1868. 2 parts in one vol.
Gent/A'dam, W.Rogghé/ Van Kesteren. 1878. 316;320p. Or. gil.decor. H.leather.
Book number: 10091
€  38.00 [Appr.: US$ 48.52 | £UK 30.75 | JP¥ 3876]
Keywords: Literatuur, Literatur, Literature
In shopping cart

More information

 -
BEERS, JAN VAN
Gedichten - Jongelingsdromen (8e druk), Levensbeelden (4e druk), Gevoel en Leven (3e druk)
Amsterdam, Wed. J.C. van Kesteren & Zoon. Zonder jaar (1884). 413 pp. Band langs de randen en langs de rug schaafsporen. Gebonden/. Normale gebruikssporen.
Book number: 12043
€  12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN:
Gedichten eerst en tweede deel. Jongelingsdroomen. Levensbeelden.Gevoel en leven. Rijzende blaren.
Rott., Elsevier. 1885. 288;262p. H.cloth dam. Signed by the autor.
Book number: 10092
€  22.50 [Appr.: US$ 28.73 | £UK 18.25 | JP¥ 2295]
Keywords: Literatuur, Literatur, Literature
In shopping cart

More information

VAN BEERS JAN
Gedichten
Antwerpen, 1921, 443 .pp, soft cover, 15 x 22 cm. cover not so good/omslag onfris, eeuwfeest-uitgave. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 133892&72B
€  16.00 [Appr.: US$ 20.43 | £UK 13 | JP¥ 1632]
Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN
Gedichten
Rotterdam: Elsevier, 1885. Hardcover, 262pp. Eerste deel: Jongelingsdroomen, 9e vermeerderde druk en Levensbeelden, 5e druk. Pagina's 15/16 en 227/230 liggen los. Linnen ornamentaal versierde band met goudbelettering. Pagina's iets roestvlekkig. Naam v. e. op schutblad. Voor de rest redelijk tot goed exemplaar. (Please inquire before collecting in our bookstore) .
Book number: 16976.POE
€  10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN.
Gedichten.
Gent, Amsterdam, Antwerpen: Rogghé, Van Kesteren, Beerts, 1883. IV, 316, 321 p. 2 dln. in 2 bnd. Linnen. .
Book number: 5915
€  20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040]
Keywords: voor 1900 Poëzie voor 1900
In shopping cart

More information

BEERS,VAN JAN,SABBE MAURITS
Gedichten. Eeuwfeest-Uitgave (Jongelingsdromen, Levensbeelden, Gevoel en leven, Rijzende blaren, De idylle van vriend Mathijs)
L.Opdebeek - Antwerpen, 1921. 10e, 6e, 5e, 3e. Met de steun van de Stad Antwerpen, bezorgd door de familie van den dichter. Inleiding door Dr. Maurits Sabbe, ingenaaid, geïll., XVI-440p, nog deels niet opengesneden. Goed.
Book number: 2555
€  14.50 [Appr.: US$ 18.51 | £UK 11.75 | JP¥ 1479]
Keywords: Bibliofiele Bijzondere uitgaven
In shopping cart

More information

 -
BEERS, JAN VAN.
Gedichten. Eerste deel: 1843-1857. Tweede deel: 1857-1868.
Gent/Amsterdam, W. Rogghe/J.C. van Kesteren & Zoon, 1873. Gebonden. 316 + 320 p. Met portret. Antwerpen, druk van L. Beerts.
Book number: H3919
€  30.00 [Appr.: US$ 38.3 | £UK 24.5 | JP¥ 3060]
Catalogue: 19e Eeuw
Keywords: 19e eeuw
In shopping cart

More information

VAN BEERS, JAN
Gedichten. Eeuwfeestuitgave 1821-1921
Opdebeek, 1921. Hardcover. Pp: 443. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U906576
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Catalogue: Poëzie
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN & SABBE, MAURITS
Gedichten: jongelingsdroomen (10e dr.), Levensbeelden (6e dr.), Gevoel en leven (5e dr.), Rijzende blaren (3e dr.) [en] De idylle van Vriend Mathijs. Eeuwfeest-uitgave
1921. Gekartonneerd. Pp: 444. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U344963
€  10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

BEERS, JAN VAN
Gedichten. Gent, W. Rogghé en Amsterdam, wed. J.C. van Kesteren & zoon, 1873. [2 dln]
4°: [vol. 1:] [4] 316 [vol. 2:] [1] 321. Portret van Van Beers tegenover de titelpagina gegraveerd door C.L. van Kesteren. Goudgestempeld linnen, bovenkant rug van deel I beschadigd. Lit.: Te Winkel VII, p.315 Verzamelde gedichten, waarin de bundels 'Jongelingsdroomen' (1853), 'Levensbeelden' (1858) en 'Gevoel en Leven' (1869) zijn opgenomen. Hierna heeft Van Beers nog één dichtbundel uitgegeven, 'Rijzende blaren' maar die haalde niet het niveau van zijn vroeger werk. Price outside EU (no VAT): euro 35
Book number: 6885
€  37.10 [Appr.: US$ 47.37 | £UK 30.25 | JP¥ 3784]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | - Next page

New Search