ascending
descending
found: 295 books on 12 pages. This is page 1
- Next page

(BAVINCK, H.) ---
Gereformeerde dogmatiek. Handgeschreven excerpt. Met talloze ingeplakte bijbelteksten. Schrijver en jaar onbekend, waarschijnlijk begin 1900.
300 blz., geb.
Book number: 139943
€  60.00 [Appr.: US$ 76.61 | £UK 48.75 | JP¥ 6119]
In shopping cart

More information

ALMERING, J. H. J. & BAVINCK, H. & GOLDBACH, R.W.
Analyse
1993. Gekartonneerd. Pp: 589. ISBN: 9789065620781. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U2054063
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Catalogue: Wetenschap
Keywords: 9789065620781
In shopping cart

More information

ANEMA,A.DR./BAVINCK,H.DR/KUYPER,A.DR.JR. E.A.
CHRISTERDOM EN OPVOEDING.
Baarn g.d.254 pag., niet geill.,(code B-2)
Book number: 23827
€  8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

DIV. AUTEURS (DR.J.H. BAVINCK, K. JONKHEID, JOKE A. VAN KUIPERS, G. VAN RAVENZWAAY, J.W. SCHOKKING, J.H. SILLEVIS SMITT, J.W. VAN WALSUM-QUISPEL)
Christus is opgestanden - Een kleine bundel voor pasen, vervolg op de grote Paasbundel 'Daar juicht een toon'.
Den Haag, Voorhoeve, z.j. geïllustreerd, 32pp ingenaaid, halflinnen, redelijke staat, Tweedehands; wat los in band, vlek op achterplat, stempel op voorplat, aantal woorden doorgehaald en enkele penaantekeningen, verder goed.
Book number: 1200003199
€  2.50 [Appr.: US$ 3.19 | £UK 2.25 | JP¥ 255]
Keywords: Christendom; Jeugdboeken; Geloofsboeken
In shopping cart

More information

BAKKER, DR.F.L./BAVINCK,DR.J.H.
Geschiedenis der Godsopenbaring- 2 delen: Het oude Testament + Het nieuwe Testament
Kok,Kampen,1950,2e druk,geb.linnen,490+702 blz,goede staat
Book number: 8157007
€  12.50 [Appr.: US$ 15.96 | £UK 10.25 | JP¥ 1275]
In shopping cart

More information

BAKKER F.L, BAVINCK J.H
Geschiedenis der Godsopenbaring, 2 delen, het oude Testament, het nieuwe Testament
Kampen, Kok, 1939/1940. formaat 25-17cm, 490/702blz, hardcover linnen - goed
Book number: 35674
€  50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100]
Catalogue: Theologie
Keywords: Geschiedenis der Godsopenbaring, 2 delen, het oude Testament, het nieuwe Testament
In shopping cart

More information

BAKKER, F.L. / J.H. BAVINCK.
De Weg Van Gods Koninkrijk. Handboek Voor de Bibelse Geschiedenis. Het Oude Testament / Het Nieuwe Testament.
Vier delen en twee banden. Batavia [Indonesia] G. Kolff & Co, 1930's. Eerste druk. Size [569blz; 584blz, kaart] No dust jackets. Brown cloth hardboards with dark brown lettering, covers lighty soiled & watermarked, some corners worn through cloth, some spine ends worn & frayed up to 1/4 inch, minor wear to other edges, page edges browned & soiled, end papers browned & with a few small worm holes, text pages very good except occasional smudge & lightly browned along borders, good condition except half-title page of volume two missing, tight bindings & no loose or marked pages, extra postage because weigh more than two kilos, Fair
Book number: 012029-chrnewt
USD 30.00 [Appr.: EURO 23.5 | £UK 19.25 | JP¥ 2396]
Keywords: Christian religion; Old testament; New testament; Biblical studies; Dutch Reformed;
In shopping cart

More information

BARKEY WOLF,A.G. / BAVINCK,J.H. / STRAATSMA,A.K.
GISTEREN EN HEDEN DEZELFDE EN TOT IN EEUWIGHEID
Den Haag g.d., 46 pag., niet geill. bandje wat verkleurd (code B-267)
Book number: 48623
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

BAVINCK, J. H.
Kok. 1926 344pp Gebonden linnen roestvlekken verder fraai Inleiding in de Zielkunde
Book number: 101389107
€  21.50 [Appr.: US$ 27.45 | £UK 17.5 | JP¥ 2193]
Keywords: studieboeken
In shopping cart

More information

BAVINCK, J.H.
Kok. 1926 344pp Gebonden linnen veel met pen onderstr. roestvlekken verkl. Inleiding in de Zielkunde
Book number: 101404265
€  10.95 [Appr.: US$ 13.98 | £UK 9 | JP¥ 1117]
Keywords: gezondheid
In shopping cart

More information

BAVINCK, DR. H.
Uitgave van J.H. Kok te Kampen, 1926. Gebonden, 344 pp Inleiding in de zielkunde
Book number: 101447689
€  10.50 [Appr.: US$ 13.41 | £UK 8.5 | JP¥ 1071]
Keywords: psychologie
In shopping cart

More information

BAVINCK,H,J.E.A.
DE AARD VAN HET SCHRIFTGEZAG. Hoe lezen we dit rapport en hoe werken we ermee in de gemeente?
Leusden 1981,12 pag.,niet geill., (code B-241)
Book number: 24620
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

BAVINCK,H.J.E.A.
DE AARD VAN HET SCHRIFTGEZAGhoe lezen we dit rapport en hoe werken we er mee in de gemeente?
Leusden 1981,12 pag., niet geill., (code B-479)
Book number: 31237
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

BAVINCK, DR. H
De Algemeene Genade. Rede bij overdracht rectoraat aan de Theol. School te Kampen (6 december 1894)
Kampen, Zalsman. 1894. Soft cover. Originele uitgave uit 1894. Los in de band (rugzijde beschadigd/versleten). 56 pp.
Book number: 0034243
€  25.00 [Appr.: US$ 31.92 | £UK 20.25 | JP¥ 2550]
Catalogue: Theologie
In shopping cart

More information

BAVINCK, DR. J.H.
Alzo wies het Woord. Een studie over de voortgang van het Evangelie in de dagen van Paulus.
Baarn, bbb 10 / Bosch & Keuning, 1960. wt., 172blz., formaat 12-19cm. - goed
Book number: 90401
€  3.50 [Appr.: US$ 4.47 | £UK 3 | JP¥ 357]
Catalogue: Theologie
Keywords: Alzo wies het Woord. Een studie over de voortgang van het Evangelie in de dagen van Paulus.
In shopping cart

More information

BAVINCK, J.H
Alzoo wies het woord
Baarn, Keuning, zj. format 20-14cm, rug los, hardcover linnen, met 22 afbeeldingen en 3 kaartjes - matig
Book number: 38993
€  4.00 [Appr.: US$ 5.11 | £UK 3.25 | JP¥ 408]
Catalogue: Theologie
Keywords: Bavinck, J.H
In shopping cart

More information

DR. J.H. BAVINCK.
Alzoo wies het Woord. Een studie over den voortgang van het evangelie in de dagen van Paulus. Met 22 afbeeldingen en 3 kaartjes.
Baarn, Bosch & Keuning N.V., z.j.. Formaat 19, 5 x 14, 5 cm; 236 blz.; hardcover met stofomslag - goed
Book number: 45435
€  3.50 [Appr.: US$ 4.47 | £UK 3 | JP¥ 357]
Catalogue: Theologie
Keywords: . . 22 3 .
In shopping cart

More information

BAVINCK, J. H. (JOHAN HERMAN), 1895-1964
Bagaimanakah Kita Boleh Mandapat Tuhan Jesus?
Djakarta: Badan Penerbit Kristen, 1964. Stiff boards. Original wrappers rebound in library binding.; 13 x 19 cm.; pg. 32; Text in Indonesian.. Good with no dust jacket .
Book number: 18589
USD 8.00 [Appr.: EURO 6.5 | £UK 5.25 | JP¥ 639]
Catalogue: Indonesia
In shopping cart

More information

BAVINCK, DR. H.
Beginselen Der Psychologie
Kampen, Holland, J. H. Kok. 1923, First Edition. Cloth, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. first Dutch translation - ( by J. V. Hepp ) - 179 pp. - gilt stamped cloth - vg copy - scarce . Very Good.
Book number: 8287
USD 15.00 [Appr.: EURO 11.75 | £UK 9.75 | JP¥ 1198]
Catalogue: Psychology
Keywords: Psychology
In shopping cart

More information

 -
BAVINCK, DR. H.
Beginselen der psychologie
Kok, Kampen, 1923. 2de herziene, vermeerderde. Gebonden, rood linnen met vergulde opdruk, 178 pp, bezorgd door dr. V.Hepp. Goed.
Book number: 26385
€  8.50 [Appr.: US$ 10.85 | £UK 7 | JP¥ 867]
Keywords: Psychologie
In shopping cart

More information

BAVINCK, DR. H.
Beginselen der psychologie.
Kampen, Kok, 1923. Orig. linnen band(inh. minim. roestvl.). 178pp.
Book number: 20951
€  6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612]
Catalogue: Psychologie
Keywords: psychologie
In shopping cart

More information

BAVINCK, J.H.
De Bijbel Een serie leerboeken voor de scholen voor Voorbereidend Hoger en Middelbaar Onderwijs. / Deel IV: Religies en wereldbeschouwingen in onze tijd.
Groningen, Wolters, 1958, gebonden, onderstrepingen, verder redelijk
Book number: 8106126
€  3.00 [Appr.: US$ 3.83 | £UK 2.5 | JP¥ 306]
In shopping cart

More information

BAVINCK, DR J. H. EN DR A. H. EDELKOORT. (RED. )
Bijbel met kanttekeningen. Bijbel in de nieuwe vertaling van het Nederlands bijbelgenootschap met verklarende kanttekeningen. Het boek genesis. Het boek Exodus. Het boek Leviticus. Het boek numeri.
Bosch en Keuning nv. Baarn, 1954. Gebonden, 361 pp
Book number: 101392401
€  10.50 [Appr.: US$ 13.41 | £UK 8.5 | JP¥ 1071]
Keywords: Theologie
In shopping cart

More information

BAVINCK,J.H.
DE BIJBEL HET GROOT BOEK DER ONTMOETINGEN
Wageningen g.d.213 pag., roestvlekjes op boekblok niet geill., (code C-405)
Book number: 115452
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Theologie
Keywords: theologie
In shopping cart

More information

BAVINCK, J.H.
De Bijbel. Het Boek Der Ontmoetingen.
Wageningen Keuning's, 1920's?. Tweede druk. [216] Dark blue cloth w/ gold lettering, page ends slightly spotted, Good
Book number: 001531-chrtheo
USD 12.00 [Appr.: EURO 9.5 | £UK 7.75 | JP¥ 959]
Catalogue: Theology
Keywords: Reformed; Dutch; Christian religion; theology;
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | - Next page

New Search