| ||||
|
|
|
|||
| found: 22 books |
Gezelle. A'dam/Leuven, L.J. Veen/Davidsfonds, 1931. Linnen. Book number: 5791 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ; | In shopping cart More information div> |
Guido Gezelle's Volledige Werken - BRIEVEN van, aan en over Gezelle II. UIT VELERLEI BRIEFWISSELING 1939, Standaard Boekhandel, 1e druk, jubileumuitgave. Gebrocheerd, XI + 230 pp. Hollands papier. Prima staat. Samen met deel I : . -- Boek na BoekBook number: A10545 € 14.50 [Appr.: US$ 18.51 | £UK 11.75 | JP¥ 1479]
| In shopping cart More information div> |
Heine en het Heinianisme in de Nederlandse Letterkunde. Gent, 1947. Geniet. 95-125 p. Koninklijke Vlaamse Academie voor Taal- en Letterkunde. Verslagen en Mededelingen. Book number: R4568 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
HULDE AAN AUGUST VERMEYLEN. Lederberg/ Gent, n.v. Drukkerij Erasmus, 1945., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 13,5x21,5cm, 22pp. ¶ Koninklijke Vlaamsche Academie voor Taal- en Letterkunde, Jaarboek 1945. Book number: 12717 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Keywords: media mdia politique press belgicana heemkunde letteren belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand vlaanderen vemeylen Taalkunde litérature | In shopping cart More information div> |
De Nederlandse letterkunde in honderd schrijvers. Tweede druk. Den Haag, Daamen N.V. - Antwerpen, De Sikkel, 1953. Or. linnen met omslag, 153+7p. Ca. 24,5 x 19 cm. ¶ Met register en talloze illustraties (veel portretten). Omslag beschadigd aan de randen; naam op eerste schutblad; verder goed exemplaar. Book number: 25325 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
De philologie van het letterkundig comparatisme. Openingsrede. Gent, 1957. Oorspr. omslag. 31-64 p. Overdruk uit de Handelingen van XXIIe Vlaams Filologencongres Gent 24-26 april 1957. Gesigneerd. Book number: K5210 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: - Studie
Keywords: studie gesigneerd | In shopping cart More information div> |
Scripta Minora. Uit het werk van Prof. Dr. Frank Bauer. Gent, Rijksuniversiteit, 1969. Oorspr. omslag. 231 p. Met portret. Uit het Seminarie voor Nederlandse Literatuurstudie van de Rijksuniversiteit te Gent. Overgedrukt uit Kultureel Jaarboek voor de provincie Oostvlaanderen 1966, p. 39-266. Book number: L2354 € 12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224] Catalogue: - Studie
Keywords: studie | In shopping cart More information div> |
SCRIPTA MINORA. Overdruk uit Kultureel Jaarboek Oostvlaanderen 1966., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, frontispice ( Joris Steel), 16x24cm, 231pp. ¶ Huldeboek voor de heer van voor de letteren, Uit het seminairie voor Nederlandse literatuurstudie van de Rijksuniversiteit te gent.door elslander, persijn, oye, teirlinck,. Book number: 7325 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Keywords: dutch nerlandais letterkunde streuvels gent.door wetenschap litérature | In shopping cart More information div> |
Scripta Minora. Uit het werk van Frank Baur. Overgedrukt uit Kultureel Jaarboek voor de Provincie Oostvlaanderen 1966. p.39-266. Uit het Seminarie voor Nederlandse Literatuurstudie van de Rijksuniversiteit te Gent. X. 1969. 8°. 231pp. Oorspr.omsl. Book number: 31946 € 12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
Keywords: Literatuur, Literatur, Litarature | In shopping cart More information div> |
Scripta minora. Gent: RU, 1969. 231 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 8826 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Literature: General Literature
| In shopping cart More information div> |
Scripta minora - uit het werk van prof.dr. Frank Baur Gent, 1969. 232pp. overgedrukt uit "Kultureel Jaarboek voor de provincie Oostvlaanderen 1966" -- De LezenaarBook number: T45009 € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Letteren letterkunde filologie taalkunde | In shopping cart More information div> |
Sripta Minora. Uit het werk van Prof.Dr Frank Baur. Gent, Seminarie voor Nederlandse literatuurstudie Rijksuniversiteit Gent, 1969, in-8°, 239 pp, sewn, orig.wrapper, bibliography in the notes. (offprint of Kultureel Jaarboek voor de Provincie Oostvlaanderen).. . Book number: 21267 € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040]
| In shopping cart More information div> |
Uit Gezelle's leven en werk. A'dam/Leuven, L.J. Veen/Davidsfonds, 1931. Linnen. Book number: 5685 € 9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918] Catalogue: Poetry
Keywords: Poetry / Studies ; | In shopping cart More information div> |
Uit Gezelle's leven en werk 1930. Hardcover. Pp: 208. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1724431 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Uit Gezelle's leven en werk. Leuven, Davidsfonds, 1930. Softcover, gebrocheerd, 8vo, 204 pp + 41 platen met handschrift Gezelle, bandversiering van Leo Meurrens. Good, roestvlekjes Book number: 45614 € 11.00 [Appr.: US$ 14.04 | £UK 9 | JP¥ 1122] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Uit Gezelle's leven en werk. (Bandversiering van Leo Meurrens). Leuven, Davidsfonds, 1930, in-8°, 208 pp, 41 b/w plates h.t., bibliography in the notes, sewn, orig. soft cover, (cover slightly loose, margins frayed, but still good copy), (Davidsfonds Volksreeks nr 232, vijfde van de Jaarreeks 1930).. . Book number: 27197 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
| In shopping cart More information div> |
Uit Gezelle's leven en werk Davidsfonds, 1930. Omslagontwerp van Leo Meurrens, Volksreeks nr 232. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 10760 € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Letterkunde Hedendaagse
| In shopping cart More information div> |
Uit Gezelle's leven en werk Leuven, 1930, 204 .pp, soft cover, 16 x 20 cm. geïllustreerd, foxing/roestvlekjes/rousseurs. Minder Goed/Not so good/Nicht so gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 41615&303C € 4.00 [Appr.: US$ 5.11 | £UK 3.25 | JP¥ 408] Catalogue: Poëzie
Keywords: Poëzie | In shopping cart More information div> |
Uit Gezelle's leven en werk. Amsterdam, L.J. Veen's Uitg. Mij. N.V. - Leuven, Davidsfonds, 1931. Or. linnen, 208p.+ XLI illustraties. ¶ Eerste uitgave in de tamelijk zeldzame linnen uitvoering en met als mede-uitgever L.J. Veen! Bandversiering Leo Meurrens; goed exemplaar. Book number: 10692 € 12.50 [Appr.: US$ 15.96 | £UK 10.25 | JP¥ 1275] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Gezelle, Guido Meurrens, L. Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
Guido Gezelle's Dichtwerken Deel I Amsterdam, Veen. 840 pp., Gebonden, Linnen Goudopdruk. 2e , Herziene Druk. 12 x 18,5 Cm. Inscr.: . XLVIII + 840 pp, Inleiding Prof, Dr. Frank Baur, Dichtoefeningen, Kerkhofblommen, Gedichen Gezangen gebden, Driemaal XXXIII Kleengedichtjes, Liederen Eerdichten et Reliqua, The Song of Hiawatha, enkele ill., dundruk, Band wat vuil, rug vervaald/verkleurd, Z.J.,. Goed-. Book number: 6828 € 14.00 [Appr.: US$ 17.88 | £UK 11.5 | JP¥ 1428] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Guido Gezelle's Dichtwerken L. J. Veen,, c 1955. "Tekstbezorging, inleiding en lexikon door Prof. Dr. Fr. Baur." 950 pagina's., 4 delen in 1 band ( blauw kunstleer ). Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 28706 € 39.50 [Appr.: US$ 50.43 | £UK 32 | JP¥ 4029] Catalogue: Poëzie en gedichten
| In shopping cart More information div> |
Proza en varia. Proza uit 't jaer 30, politieke verzen, jeugdverzen, vertalingen 1950. Linnen band. Pp: 667. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1573418 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |