| ||||
|
|
|
|||
| found: 24 books |
Zwijg Paperback; 1973; De Bezige Bij, Amsterdam; 359pp.; Leesvouw rug; stempel schutblad; eerste pagina's klein stukje los Book number: 063583 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: Literatuur/Nederlands
Keywords: Nederlands | In shopping cart More information div> |
Zwijg Bezige Bij. 1973, 1e Druk. Book, 359 blz. Leessporen. Book number: 001352 € 9.75 [Appr.: US$ 12.45 | £UK 8 | JP¥ 994]
| In shopping cart More information div> |
Boerengedichten, of wel Met de boerenbijl, bijeengelezen door zijn lintworm Amsterdam: De Bezige Bij, 1969. Habakuk II de Balker 96 bladzijden verfomfaaid en bespat met spreuken, raadsels en verkrommingen..., Bandnr. op omslag: 6 96 pagina's 18 cm. Zeer goed. -- De KantlijnBook number: 32457 € 17.50 [Appr.: US$ 22.34 | £UK 14.25 | JP¥ 1785] Catalogue: Poëzie en gedichten
Keywords: 9023444116 | In shopping cart More information div> |
De gloeilampen De Varkens. De Harmonie, Amsterdam, 1e dr., 1972. Met naam van Freek de Jonge gedateerd mei 1972. 'Please order first, before collecting books from our shop.' Book number: 19397 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
De gloeilampen/De varkens Amsterdam, De Harmonie. 1972, 1e dr. Softcover, Pb. 8vo. 43p. Zo goed als nieuw. Book number: 001586 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: Poëzie
| In shopping cart More information div> |
De gloeilampen. De varkens. Gedichten. De Harmonie. 1972, 1e Druk. Soft cover. Book, 43 blz. Goed. Book number: 013499 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
| In shopping cart More information div> |
Groenboek. Amsterdam: De Harmonie, 1973. 1e dr.. 96 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 5596 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |
Groenboek. Amsterdam, Uitgeverij De Harmonie, z.j. (1973). Or. omslag, 96p. ¶ Eerste druk. Illustraties Willemien Gorselink. Omslag minimaal verkleurd; naam op titelpagina; vlekje op de snede; verder goed exemplaar.. Book number: 17713 € 6.50 [Appr.: US$ 8.3 | £UK 5.5 | JP¥ 663] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Helgeel Landjuweel bij de 400 jarige herdenking van de Beeldenstorm 1566-1966. Amsterdam, Uitgeverij De Harmonie, z.j. (1977). Or. omslag, 132p. ¶ Eerste druk. Omslag op rug minimaal verkleurd; naam op eerste pagina; verder goed exemplaar. Book number: 17714 € 8.50 [Appr.: US$ 10.85 | £UK 7 | JP¥ 867] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Helgeel Landjuweel. Bij de 400 jarige Herdenking van de Beeldenstorm 1566-1966. 1ste druk. Amsterdam, De Harmonie. 1977. 132 p. Paperback. * Op rug verkleurd. Book number: 75218 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Ikonen. Amsterdam: De Bezige Bij, 1974. 1e dr. 69 p. Pbck. . -- ParadoxBook number: 11343 € 6.50 [Appr.: US$ 8.3 | £UK 5.5 | JP¥ 663] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |
Oud gereedschap mensheid moe. Amsterdam, De Harmonie, 1976. 2e druk. Oorspr. omslag 39 p. omslag licht verkleurd Book number: L7766 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Oud gereedschap mensheid moe. Amsterdam: De Harmonmie, 1976. 2e dr. 39 p. Pbck. Oorspronkelijk als nieuwjaarsgeschenk. -- ParadoxBook number: 10835 € 6.50 [Appr.: US$ 8.3 | £UK 5.5 | JP¥ 663] Catalogue: Poëzie: na 1945
| In shopping cart More information div> |
Oud gereedschap mensheid moe. (Tweede druk.) Amsterdam, Uitgeverij De Harmonie, z.j. (1976). Or. omslag, 37+3p. ¶ Omslag wat verkleurd; naam op eerste pagina; verder goed exemplaar. Book number: 17715 € 6.50 [Appr.: US$ 8.3 | £UK 5.5 | JP¥ 663] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Oud Gereedschap Mensheid Moe. 2de druk. Amsterdam, De Harmonie. 1976. 36 p. Paperback. * Kaft licht verkleurd. Book number: 35772 € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur, Nederlandse Poëzie | In shopping cart More information div> |
Oud gereedschap mensheid moe. Amsterdam. Uitgeverij De Harmonie. 1976. Original publisher's sewn light-green paperback, lettering frontcover, 2nd printing [1975], 8vo: 36pp. [4]pp. table of contents, colophon. Fine copy. ISBN: 978-90-6169075-7. Book number: 56548 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
Keywords: 9789061690757 | In shopping cart More information div> |
Uier van 't oosten. (nieuwe melk-en-bloedspugingen) Amsterdam, Bezige Bij, 1970, 1e druk, Toestand van het boek is goed, stofomslag: geen stofomslag aanwezig, band: paperback. Book number: 111046 € 9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Zwijg. Amsterdam 1e Bezige Bij 1973, ing. 360 p. Book number: 22520 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
| In shopping cart More information div> |
Boerengedichten Uier Van Het Oosten De Bezige Bij. 1974, 3. (ISBN: 9023444604) Pb. hoeken gekruld.. Matig. -- Champ ClarkBook number: 025088 € 3.00 [Appr.: US$ 3.83 | £UK 2.5 | JP¥ 306] Catalogue: Poezie, Poetry
Keywords: 9023444604 | In shopping cart More information div> |
De gloeilampen/De varkens Amsterdam: De Harmonie, 1972. 1e druk, Paperback, 43pp. Kartonnen band met kl. gebr. sp. Verder goed. (Please inquire before collecting in our bookstore) . Book number: 22263.POE € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Literatuur poëzie
| In shopping cart More information div> |
De Gloeilampen de Varkens De Harmonie. 1972, 1e. paperback, wat sporen aan de kaft, inhoud schoon en goed, 43 pp. 85g. Book number: 006084 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612]
Keywords: Poëzie, Gedichten | In shopping cart More information div> |
Helgeel landjuweel - bij de 400 jarige Herdenking van de Beeldenstorm 1566-1966 1druk,Harmonie Amsterdam,1977. 132P. Ingenaaid. Book number: 39506 € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Literatuur Nederland
| In shopping cart More information div> |
Oud gereedschap mensheid moe. . Amsterdam: De Harmonie, 1976. 37 pag. 2e druk. Book number: 1660 € 4.50 [Appr.: US$ 5.75 | £UK 3.75 | JP¥ 459]
Keywords: Poëzie Nederlands | In shopping cart More information div> |
Uier Van T Oosten Amsterdam, De Bezige Bij. 1970. (ISBN: 90 234 4416 7). (nieuwe melk en bloedspugingen). pocket, in booklon, ex bibliotheek, inhoud net, pocket, 150 g, 130 pp. Book number: 003674 € 4.20 [Appr.: US$ 5.36 | £UK 3.5 | JP¥ 428]
Keywords: Poëzie En Zo 9023444167 | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |