| ||||
|
|
|
|||
| found: 228 books on 10 pages. This is page 1 - Next page |
Levende vlaamse schrijvers. portretten en bibliografieën uitgegeven voor de Ver. van Vlaamse Letterkundigen n.a.v. haar 50-jarig bestaan 1907-1957. Brussel., manteau., 1957. 19 x 12 cms, 430 pp., met - alfabethisch- 171 portretten: foto's en tekeningen. gevolgd door bibliografische notities. net exemplaar. Book number: 2479 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Keywords: literature Belgium | In shopping cart More information div> |
VERTELLINGEN. VERTAALD MET TOESTEMMING VAN DEN SCHRIJVER DOOR LODE BAEKELMANS. Rotterdam, Meindert Boogaerdt, 1907 Ingenaaid, originele papieren uitgeversomslag, 20.2x12.5 cm., met inleiding door Lode Baekelmans, 130 pp. + 2. ¶ Moderne Drukken en Herdrukken n° 3. Book number: 34947 € 28.00 [Appr.: US$ 35.75 | £UK 22.75 | JP¥ 2856]
Keywords: . . boogaertdt ° 3 letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Aanteekeningen van een boekenwurm Antwerpen, 1931, 160 .pp, soft cover, 21 x 16 cm. foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 134237&278A € 30.00 [Appr.: US$ 38.3 | £UK 24.5 | JP¥ 3060]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Aanteekeningen van een boekenwurm Antwerpen, Lectura. 1931. Gebrocheerd, 16x22cm. 160pp. kaft licht beschadigd. Book number: 010775 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612] Catalogue: nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Aanteekeningen van een boekenwurm Amsterdam, Lectura. 1931. Ing.flappen, 21,5x16cm. 160 blz. Over o.a. Van Rijswijck, Karel van den Oever, Knut Hamsun, Eugeen Van Mieghem. Roestvlekjes. Book number: 000483 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Nederlandse Literatuur
| In shopping cart More information div> |
AANTEKENINGEN VAN EEN BOEKENWURM. Antwerpen, s.v. Lectura, 1931., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 16x22 cm., 160 pp. Book number: 12640 € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040]
Keywords: letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand | In shopping cart More information div> |
Aantekeningen van een boekenwurm Antwerpen, Lectura, 1931. eerste uitgave - 22 x 16 cm - 160 pgs - originele omslag, bebrocheerd (soft cover) - zeer goed ex. Book number: 02628 € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040] Catalogue: Literature
Keywords: literatuur nederlands | In shopping cart More information div> |
Aantekeningen van een boekenwurm Antwerpen, Lectura, 1931. eerste uitgave - 22 x 16 cm - 160 pgs - originele omslag, bebrocheerd (soft cover) - goed ex. Book number: 02629 € 18.00 [Appr.: US$ 22.98 | £UK 14.75 | JP¥ 1836] Catalogue: Literature
Keywords: liteartuur nederlands | In shopping cart More information div> |
Antonio en Shylock. In: Zevende Winterboek van de Wereldbibliotheek, 1928-1929, p. 21-29, linnen; met bijdragen van Jan feith, Augusta de Wit, e.a. Book number: 8280 € 14.00 [Appr.: US$ 17.88 | £UK 11.5 | JP¥ 1428]
Keywords: Nederlands proza | In shopping cart More information div> |
Antwerps' Prentenboek van- Rtd. Ad Donker, 1952. 85 (3) pp. With numerous text-illustrations. Orcloth VG in VG ill. dj. Book number: 16999 € 28.00 [Appr.: US$ 35.75 | £UK 22.75 | JP¥ 2856]
| In shopping cart More information div> |
BAEKELMANS LODE : 1. Afbeelding Archief en Museum van het Vlaamse Cultuurleven in z/w met opdracht + handtekening van Lode Baekelmans. 2.Afbeelding Oostersch Huis in z/w met opdracht + handtekening van Lode Baekelmans. 3. Dankbetuigingskaartje overlijden Lode Baekelmans. 4. Afbeelding gedenksteen op de laatste rustplaats van Lode Baekelmans. 5. Drie krantenartikels mbt Lode Baekelmans. Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 23.2x16 cm., 177 pp. beperkte genummerde oplage van 600 exemplaren. Book number: 31978 € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040]
Keywords: letteren letterkunde belge belgium belgique belgie belgië flemish vlaams flamand | In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne, 1985, 207 .pp, paperback, 22 x 14 cm. omslag Jan Vanriet. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 267850&378D € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carabas Baart - Deurne, 1985. Paperback, 207p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 7438 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne, 1985, 208 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 18789&100D € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne, 1985, 206 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. uitg. Baart. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo) Book number: 267852&NLB € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne, 1985, 207 .pp, paperback, 14 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 196699&396B € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Romans
Keywords: Romans | In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne, 1985, 207 .pp, hard cover/dust jacket, 15 x 22 cm. no dust jacket. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 125217&40D € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne, 1985, 208 .pp, hard cover, 15 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 18790&100D € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne, 1985, 207 .pp, paperback, 14 x 21 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155294&330D € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne, Baart. 1985. Paperback, 21,5x14cm. 208 blz. Omslagontwerp Jan Vanriet. /Geplastificeerd. Book number: 000484 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Nederlandse Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Carabas Antwerpen, 1950, 222 .pp, hard cover, 15 x 23 cm. Feniks-reeks, geïllustreerd. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 61209&130E € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carabas Deurne - Uitg. Baart, 1985, 207 .pp, Vol lederen band(en), 15 x 22 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 257023&286C € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Carabas Antwerpen, 1940, 222 .pp, soft cover, 16 x 23 cm. 1e druk. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 18823&100E € 11.00 [Appr.: US$ 14.04 | £UK 9 | JP¥ 1122] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
De dolaar en de weidse stad D.A.P. Reinaert, 1978. 6e. Gebonden, linnen, geplastifieerd exbib.exemplaar, stempels titelpagina, overigens goed, 190p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 5125 € 6.25 [Appr.: US$ 7.98 | £UK 5.25 | JP¥ 637] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Domien Sleeckx. 1818-1901. Antwerpen, L. Opdebeek - Uitgever, 1931. Or. omslag, 31+1p. ¶ Ex-libris ingeplakt; goed exemplaar. Book number: 27967 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: Vlaamse literatuur
Keywords: Antwerpen Jeugdliteratuur Luik Nederlandse literatuur Opdebeek, L. Sleeckx, Domien Vlaamse literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | - Next page