ascending
descending
found: 19 books

DE BACKER, FRANZ.
HET DOCHTERKE VAN RUBENS.
Antwerpen, Boekengilde Die Poorte, 1953 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 19.7x12.3 cm., 201 pp. + 2, verlucht met 8 houtsneden van Jozef Cantré in z/w.
¶ 1ste boek jaargang 1953 van de Boekengilde.
Book number: 34934
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Keywords: . 1ste 1953 cantré letteren letterkunde
In shopping cart

More information

BACKER DR. FRANZ DE
August Vermeylen. Proza. Bibliotheek der Nederlandse Letterkunde.
Amsterdam, Elsevier, 1941. 1ste druk, 304blz., formaat 14-22cm., omslag ingebonden linnen met lederen rug. - goed
Book number: 584-4923
€  12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
Catalogue: Poezie
Keywords: August, Vermeylen, Proza, Bibliotheek der Nederlandse Letterkunde, Backer.
In shopping cart

More information

DE BACKER, FRANZ
Bio-bibliografie
Brussel, Hulde Comité De Backer. 1951, 1ste dr. Ing, 29x22,5cm. 52 blz. Ill.: Jan Janchelevici. Biografische schets door René Derolez en Herman Liebaers. Bibliografie door Rob.Roemans. Afbeelding De Backer door Jan Janchelevici. Goed exemplaar/Oorspr. omslag.
Book number: 002258
€  50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100]
Keywords: Biografie - Bibliografie - Gelegenheidsuitgave Jan Janchelevici
In shopping cart

More information

DE BACKER FRANZ (& BROECKAERT HERMAN, PENTEKENINGEN)
Bloeikens [Duimpjesuitgave nr.104]
Maldeghem, Victor Delille, 1913. 113pp. 22cm. in de reeks "Duimpjesuitgave" nr.104, enkele stempeltjes, enkele kleine roestvlekjes, gedeeltelijk onopengesneden, goed
Book number: T64132
€  23.00 [Appr.: US$ 29.37 | £UK 18.75 | JP¥ 2346]
Keywords: literatuur
In shopping cart

More information

DE BACKER, FRANZ.
BLOEIKENS.
Maldeghem, Delille, 1913 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 21.5x17.5 cm., 115 pp.
¶ Duimpjesuitgave nummer 104.
Book number: 32492
€  50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100]
Keywords: . 104 letteren letterkunde
In shopping cart

More information

BACKER, FRANZ DE
Bloeikens.
Maldeghem, Victor de Lille, 1913. Or. omslag, 113+3p.
¶ Debuut! Duimpjesuitgave nummer 104. 'Penteekeningen van Herman Broeckaert'. Met de 3 los bijgevoegde prenten van Broeckaert , gedrukt in blauw en wit op bruin. Iets ezelsorig; goed exemplaar.
Book number: 12158
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Keywords: Aalst Broeckaert, Herman Debuten Duimpjesuitgaven Maldegem Nederlandse literatuur Vlaamse literatuur
In shopping cart

More information

BACKER, FRANZ DE
Het dochterke van Rubens
1953. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 200. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U686540
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

DE BACKER, FRANZ
Het Dochterke van Rubens
Antwerpen, Boekengilde Die Poorte, 1953, 201pp.(met 8 houtsneden van Jozef Cantré), 2°druk
Book number: T11165
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
Keywords: literatuur letteren grafiek cantré
In shopping cart

More information

DE BACKER FRANZ
Het dochterke van Rubens
Antwerpen, 1953, 200 .pp, hard cover, 12 x 20 cm. Met 8 houtsneden van Jozef Cantré, Naam op titelpagina/Name on title page. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo)
Book number: 153939&349F
€  9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

DE BACKER FRANZ
Het dochterken van Rubens
Arnem, 1922, 223 .pp, Genaaid/Broché, 21 x 16 cm. 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Westerlo)
Book number: 223932&A27D
€  12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
Keywords: Nederlandse literatuur
In shopping cart

More information

BACKER, FRANZ DE & AART VAN DOBBENBURGH [ENGRAV.].
Longinus.
Arnhem. N.V. van Loghum Slaterus' Uitgevers-Maatschappij. 1934. Original publisher's cream cloth spine, cream paper-covered boards, pictorial frontcover, large 8vo: 60pp. 2 page-large wood-engravings, capilal letter & vignette, colophon. Fine copy. Volume 8: Stem-Serie.
Book number: 46571
€  12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
In shopping cart

More information

BACKER FRANZ DE
Longinus
Arnhem, Van Loghum Slaterus' Uitgevers-maatschappij, 1934. N° 8 van de Stem-Serie - houtsneden van Aart van Dobbenburgh - 25 x 15,7 cm - 59 pgs + colophon - origineel half linnen - eerste plat vertoont een beetje vochtscade, binnen zeer goed (scan op verzoek).
Book number: 02696
€  33.00 [Appr.: US$ 42.13 | £UK 26.75 | JP¥ 3366]
Catalogue: Literature
Keywords: van logum - slaterus - dobbenburgh
In shopping cart

More information

DE BACKER, FRANZ
Longinus
Brussel, Hulde Comité De Backer. 1951, First Edition. Ing, 29x22,5cm. 94 blz. Ill.: Jan Janchelevici. 'In opdracht van het Comité, dat in December 1951 de huldiging van Franz De Backer ingericht heeft, werd deze heruitgave van Longinus, alsmede de bio-bibliografische brochure, gedrukt door N.V.De Bouwkroniek. De tekst werd uide hand gezet in Garamont c.18 en de oplage werd beperkt tot 300 exemplaren, waarvan de eerste 30, bestemde voor de leden van het Ere-Comité, door de jubilaris werd getekend. Dit is ex.nr. 282'. Goed exemplaar/Oorspr. omslag.
Book number: 002259
€  100.00 [Appr.: US$ 127.68 | £UK 81 | JP¥ 10199]
Keywords: Gelegenheidsuitgave Jan Janchelevici
In shopping cart

More information

BACKER FRANZ DE
Longinus.
Arnhem, Loghum Slaterus, 1936, in-8°, 24 x 16 cm, 59 pp met houtsnede van Aart van Dobbenburgh, genaaid, orig. omslag. Met opdracht van de auteur; voor dr. Geerts,...." .
Book number: 13954
€  30.00 [Appr.: US$ 38.3 | £UK 24.5 | JP¥ 3060]
In shopping cart

More information

BACKER, FRANZ DE
Longinus
N. V. Van Loghum Slaterus' Uitgeversmaatschappij, Arnhem, 1934, 1e druk. Gebonden, halflinnen. Stem-Serie nr 8. Houtsneden van Aart van Dobbenburgh. Pp 59.
Book number: ln18491
€  35.00 [Appr.: US$ 44.69 | £UK 28.5 | JP¥ 3570]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: roman, literatuur, geillustreerd, nederlands/vlaams, bibliofiel
In shopping cart

More information

 -
BACKER, FRANZ DE
Longinus
Van Loghum Slaterus, Arnhem, 1934. 1ste. Ingenaaid, linnen rug, 59 pp, houtsneden op voorplat en ter illustratie van Aart van Dobbenburgh, geplastificeerd door vorige eigenaar. Goed.
Book number: 13590
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
In shopping cart

More information

DE BACKER FRANZ
Franz de Backer Longinus + Franz de Backer Bio-Bibliografie
. Mass Market Paperback. Franz De Backer Longinus + Franz De Backer Bio-Bibliografie, 2 volumes uitgegeven in opdracht van het comité dat in december 1951 de huldiging van Franz De Backer ingericht heeft, werde deze heruitgave van Longinus alsmede een bio-bibliografische brochure gedrukt door N.V De bouwkroniek. De tekst werd uit de hand gezet in Garamont c18 en de oplage werd beperkt tot 300 exemplaren , dit is nr 121 het hoort toe aan G. Migeon met opdracht en gesigneerd door Franz De Backer, Longinus vertoont op enkele blz roestsporen, de bio-bibliografie is in zeer goede staat, zeer zeldzaam, gebrocheerd, 28 x 22 cm, 91 + 50 blz. Good.
Book number: 004333
€  200.00 [Appr.: US$ 255.36 | £UK 161.75 | JP¥ 20398]
Catalogue: Arts
In shopping cart

More information

KIRNBAUER, FRANZ ALS HERAUSGEBER UND LUDWIG BÄCKER :
Das Schwarzer Bergbaubild. Leobener grüne Hefte - Heft 105.
Wien : Montan-Verlag, 1967. Erstauflage, EA 17 S. 8° , kartoniert aufklappbare Abbildunge, guter Zustand
Book number: 270124
€  12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
Catalogue: Heimatkunde
In shopping cart

More information

VERMEYLEN, AUGUST & BACKER, FRANZ DE
Proza. Verzorgd door Franz de Backer. [Portr.].
1941. Pp: 304. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1827269
€  7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

| Pages: 1 |

New Search