| ||||
|
|
|
|||
| found: 21 books |
HET DOODE LAND. Antwerpen, Janssens, 1909 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 18.2x14.4 cm., 103 pp. Book number: 1258 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Keywords: . letterkunde letteren | In shopping cart More information div> |
Het doode Land Antwerpen, Gebroeders Janssens, 1909. 18,8 x 14,5 cm, ingenaaid Book number: 4865 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Literature and Philosophy
| In shopping cart More information div> |
Het Doode Land Antwerpen, Gebrs. Janssens. 1909, 1ste dr. Ing. 19x14,5cm. 104 blz. Goed. Book number: 002288 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Verhalen - Vlaanderen - Polders | In shopping cart More information div> |
DE DOODE EN DE WULPSCHE VROUW. Amsterdam, Querido, 1932 Gebonden, rode stoffen uitgeversomslag met zwarte opdruk, 21.1x15.5 cm., 179 pp. Book number: 33250 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Keywords: . letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Het doode land 1909. Paperback. Pp: 104. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1692121 € 12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224] Catalogue: Romans
| In shopping cart More information div> |
in 't veen en polderland. Antwerpen, Janssens, 1905, Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 14x19cm, 179pp. ¶ Eerste druk, in goede conditie,. Book number: 28726 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020]
Keywords: litérature belgie belgië belgique belgium flemish vlaams flamand doode land letterkunde letteren | In shopping cart More information div> |
In-de-kat pakt-de-rat Antwerpen, 1928, 117 .pp, soft cover, 16 x 21 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Bibliotheekstempel/Ownership stamp/Cachet de bibliothèque/Bibliothekstempel, Band wat verkleurd/Discolouration, 1e druk/edition/édition/Ausgabe. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155498&343D € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Lapsala en Nolle Tim Ignis Brussel, s.d. 1e. Ingenaaid, ill.voorplat, 173p. Goed. -- KIEN BoekenBook number: 6448 € 5.25 [Appr.: US$ 6.7 | £UK 4.25 | JP¥ 535] Catalogue: Literatuur Nederlandstalig
| In shopping cart More information div> |
Lapsala en Nolle Tim Brussel, 173 .pp, soft cover, 12 x 19 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 182275&97B € 4.00 [Appr.: US$ 5.11 | £UK 3.25 | JP¥ 408] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Lapsala en Nolle Tim Brussel, 274 .pp, soft cover, 12 x 18 cm. foxing/roestvlekjes. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 104892&123G € 3.00 [Appr.: US$ 3.83 | £UK 2.5 | JP¥ 306] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Lapsala en Nolle Tim Brussel, 173 .pp, soft cover, 12 x 19 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, Band wat verkleurd/Discolouration. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 157236&361C € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612] Catalogue: Nederlandse Literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Lentefee: Tooneelspel in drie bedrijven Antwerpen, 1910, 64 .pp, hard cover, 12 x 17 cm. Band wat verkleurd/Discolouration, Stempel aanwezig. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 191793&370F € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: Oude Toneelspelen
Keywords: Oude Toneelspelen | In shopping cart More information div> |
MARCUS EN THEUS. Rotterdam, Brusse, 1905 Gebonden, gele stoffen hardcover met bruine opdruk, 21.1x15.4 cm., 231 pp. Book number: 33502 € 24.00 [Appr.: US$ 30.64 | £UK 19.5 | JP¥ 2448]
Keywords: . letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Na een zonnedroom, tooneelspel in drie bedrijven Antwerpen, 59 .pp, soft cover, 15 x 19 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 16475&69E € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: Theater En Toneel
Keywords: Theater en Toneel | In shopping cart More information div> |
Sevus en de blinde Antwerpen, 143 .pp, soft cover, 13 x 19 cm. cover not so good/omslag onfris. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 131811&64F € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
Sevus en de blinde. Antwerpen, Mercurius. z.j. 13,5x19,5cm, 143pp. papieren omslag, enkele kleine scheurtjes in de omslag. Book number: 008924 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Nederlandstalige literatuur
Keywords: Nederlandstalige Literatuur | In shopping cart More information div> |
Uren van Rust [Duimpjesuitgave nr. 94] Maldegem, Victor Delille, 1912. 89pp. 22cm. in de reeks "Duimpjesuitgave" nr. 94, enkele stempeltjes, enkele roestvlekjes, goed -- De LezenaarBook number: T64139 € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
UREN VAN RUST. Maldeghem, Delille, 1912 Gebrocheerd, originele uitgeversomslag, 21.5x17.5 cm., 91 pp. ¶ Duimpjesuitgave nummer 94. Book number: 32484 € 50.00 [Appr.: US$ 63.84 | £UK 40.5 | JP¥ 5100]
Keywords: 94 letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
De zeven zonen van David Antwerpen, 1923, 80 .pp, soft cover, 14 x 20 cm. Omslag wat verkleurd/Cover discoloured, Roestvlekjes/Foxing/Taches de rouille/Rostfleckig, 1e druk/edition/édition/Ausgabe, Onopengesneden/Uncut pages/Pages non coupées/Unaufgeschnitten, Stofwikkel beschadigd/Dust jacket damaged. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 155318&330E € 18.00 [Appr.: US$ 22.98 | £UK 14.75 | JP¥ 1836]
Keywords: Genummerde en 1ste drukken Nederlandse Literatuur | In shopping cart More information div> |
DE ZEVEN ZONEN VAN DAVID. Antwerpen, Lectura, 1923., Gebrocheerd, originele uitgeversomslag rug vergeeld, 14,5x20,5cm, 80pp, lichte gebruiksporen. ¶ Lectura-Reekst, n° 11. Book number: 9333 € 12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224]
Keywords: litérature belgie belgië belgique belgium flamand flemish vlaams reeks letteren letterkunde | In shopping cart More information div> |
Human sexuality and family health sciences Louvain, 1990, 227 .pp, soft cover, 16 x 24 cm. Gevouwen rug/Folded back. Goed/Good/Bien/Gut. Engels/English/Anglais/Englisch. (Mag Westerlo) Book number: 199732&383D € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530] Catalogue: Sociale Wetenschappen
Keywords: Sociale wetenschappen | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 |