| ||||
|
|
|
|||
| found: 50 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
75 Jaar Uitzendkracht: Jubileumboek Van Een Onafhankelijke Pubklieke Omroep 1923-1998 De Vijfenzeventig Jarige AVRO Baarn, Tirion, 1998. 287 pp., Gebonden. 1e Druk. 17 x 25 Cm. Inscr.: . geill., register,. Met Stofomslag, Als Nieuw. Book number: 7020 € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530] Catalogue: Bedrijfs- Gedenk- en Jubileumboeken
| In shopping cart More information div> |
Het Arkadisch Walcheren getekend door Jan Arends 1770-1790. Alpen a.d. Rijn, 2001. 180 pp. Col. & b./w. ills. Hardcover. Book number: 213774 € 32.50 [Appr.: US$ 41.5 | £UK 26.5 | JP¥ 3315]
Keywords: Zeeland Topography Dutch Art 20th century Topografie Nederlandse kunst 20e eeuw | In shopping cart More information div> |
GEDICHTEN, Amsterdam, De Bezige Bij, 1965, 1e druk, 48 blz., pocket; 16mo Boekgrootte tot 171 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; Literaire Pocket 132 . Exlibris. Randjes verkleurd. Book number: 17396 € 40.00 [Appr.: US$ 51.07 | £UK 32.5 | JP¥ 4080] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Gedichten, Amsterdam, De Bezige Bij, 1965, 1e druk, 48 blz., pocket; 16mo Boekgrootte tot 171 mm. Staat: Goed; isbn: geen / none; Literaire Pocket 132 . Book number: 10658 € 45.00 [Appr.: US$ 57.46 | £UK 36.5 | JP¥ 4590] Catalogue: Nederlandse Literatuur: poëzie
Keywords: POEZIE Nederlands na 1900 | In shopping cart More information div> |
Gedichten. Amsterdam, Bezige Bij, 1965, 1e dr., pocket, 47 p. Literaire Pocketserie no 132. Naampje op fr. titelpagina, rug iets verbruind maar goed exemplaar. Book number: 5953 € 20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Gedichten. Amsterdam, De Bezige Bij (LP132), (1965), 1e druk. Softcover (geïllustreerde kaft, rug gebruind/gebruikssporen), 18 x 11 cm. 45 p. Book number: 14529 € 25.00 [Appr.: US$ 31.92 | £UK 20.25 | JP¥ 2550] Catalogue: Literatuur/Literature
Keywords: Literatuur/Literature Poezie/Poetry Lp | In shopping cart More information div> |
Gedichten, A'dam, BB, 1e dr.1965, 45p., Garenl., Reeks: LP132 Typ.: Karel BEUNIS Ills.: Foto achterplat: Philip MECHANICUS Omsl.: Karel BEUNIS/J. CURSTO Cellofaan van rug laat - zoals bijna altijd - niet los. Wel een verkleurde rug en een met typex verwijderde naam rechts op de Franse titelpagina. Maar behoorlijk goed exemplaar (nooit gelezen) van deze zeldzame Literaire Pocket., Book number: 4760 € 75.00 [Appr.: US$ 95.76 | £UK 60.75 | JP¥ 7649]
Keywords: nederlands | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Verhalen. Amsterdam. De Bezige Bij. 1974. Eerste druk. 8°. 75pp. Pap. Laatste vrije blz. wat aantekeningen. Book number: 2374 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612]
Keywords: Literatuur | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Verhalen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1976. 2e druk. Paperback. 79 p. Book number: B9050 € 9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Verhalen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1974. 1e druk. Paperback. 79 p. Book number: H3584 € 9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918] Catalogue: Proza
Keywords: proza | In shopping cart More information div> |
Ik Had Een Strohoed En Een Wandelstok Amsterdam, De Bezige Bij. 1974. (ISBN: 9023404831). Soft cover. Book, Redelijk. Book number: 000374 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612] Catalogue: 62 Nederlandse Literatuur
Keywords: 9023404831 Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Verhalen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1974. Oorspr. omslag. 80 p. ¶ 1ste druk. Book number: #53538 € 8.50 [Appr.: US$ 10.85 | £UK 7 | JP¥ 867]
| In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Amsterdam, De Bezige Bij, 1974. Paperback. 8vo. 77 pp. Eerste druk. Goed exemplaar. (ISBN/EAN: 9023404831) Book number: 19888 € 14.00 [Appr.: US$ 17.88 | £UK 11.5 | JP¥ 1428] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature first edition | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok : verhalen. Amsterdam : De Bezige Bij, 1974. Paperback. Net exemplaar.75 p. ; 20 cm. Bevat ook een verhaal van Eelke de Jong: Jan Arends I presume. BBLiterair Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. . ISBN 9023404831 Book number: #194479 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
Keywords: doos, LITERATURE *, *. 9023404831 | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Verhalen. 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1974. 75 p. Paperback. * Licht verkleurd. Book number: 27180 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: Literatuur
Keywords: Literatuur Literatuur, Nederlandse Verhalen | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. De Bezige Bij isbn13:9789023404835 isbn:9023404831, 1974, 1e druk, pb. 75 pag. Rug en omslag verkleurd, verder goede staat. Book number: 12069 € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Verhalen. Amsterdam, De Bezige Bij, 1974. Or. omslag (paperback), 75+5p. ¶ Eerste druk. Rug iets verkleurd; goed exemplaar. Book number: 20763 € 7.50 [Appr.: US$ 9.58 | £UK 6.25 | JP¥ 765] Catalogue: Nederlandse literatuur
Keywords: Nederlandse literatuur | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok, verhalen; A'dam, Bezige Bij, 1983, 3e (1e = 1974), 80p., garenloos, omslag en typogr. Titia Verwaijen, ex libris, Book number: 13362 € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Nederlands proza na 1880
Keywords: nederlands proza na 1880 | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Amsterdam, De Bezige Bij, 1974. Paperback. 8vo. 77 pp. Tweede druk. Mooi exemplaar. (ISBN/EAN: 9023404831) Book number: 38225 € 9.00 [Appr.: US$ 11.49 | £UK 7.5 | JP¥ 918] Catalogue: Literature/Letterkunde
Keywords: letterkunde / literature first edition / eerste | In shopping cart More information div> |
Ik had een strohoed en een wandelstok. Amsterdam, Bezige Bij, 1974, 1e dr., paperback, 79 p. Book number: 18827 € 12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224] Catalogue: Nederlandse literatuur
| In shopping cart More information div> |
Jan Arends (1925 - 1974). De Engelbewaarder. Deel 15. Door C.J. Aarts en Thijs Wieringa. A'dam, De Engelbewaarder, 1979. Tweede druk. Paperback. Met foto's en bibliografie. 166 pag. Book number: 24844 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Literature
Keywords: Literatuur / Eerste druk ; De Engelbewaarder | In shopping cart More information div> |
Keefman/Vrijgezel op kamers. Twee verhalen. Utrecht, De Roos, 1982. Black decorated cloth (hardcover), 28,5 x 18 cm., 80 pp. printed on Hahnemühle-Bütten, 5 b/w illustrations by Jacques Janssen. Leeflang 121. Limited edition of 175 copies. Typographical design: Eric van Heusden. Added: Folded New Year's Wish with 1 illustrations and 1 poem, issued by Stichting "De Roos". Mint copy. Book number: 11239 € 76.00 [Appr.: US$ 97.04 | £UK 61.5 | JP¥ 7751] Catalogue: Typography
Keywords: Typography | In shopping cart More information div> |
Keefman. Verhalen. Bezig Bij. 1990, 9e Druk. (ISBN: 9023403851) . Book, 166 blz. Goed. Book number: 005322 € 4.85 [Appr.: US$ 6.19 | £UK 4 | JP¥ 495]
Keywords: 9023403851 | In shopping cart More information div> |
Keefman Amsterdam, Bezige Bij. 1992, 9. (ISBN: 9023403851) Pb. 166p. Very Good. -- Champ-ClarkBook number: 001866 € 3.75 [Appr.: US$ 4.79 | £UK 3.25 | JP¥ 382] Catalogue: Psychiatrics, Psychiatrie, Psychiatrique
Keywords: 9023403851 | In shopping cart More information div> |
Keefman Amsterdam, Bezige Bij (jaar onbekend), paperback, 166 p., porto 2,50 euro, BB literatair, in goede staat. Book number: ED1030/45684 € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Literatuur
| In shopping cart More information div> |