ascending
descending
found: 172 books on 7 pages. This is page 1
- Next page

APPEL RENÉ
Als broer en zus
Stichting Collectieve Propaganda van het Nederland, 2005, 49 .pp, soft cover, 18 x 12 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Antwerpen)
Book number: 297356&THR
€  3.00 [Appr.: US$ 3.83 | £UK 2.5 | JP¥ 306]
Keywords: Spanning / Thrillers
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ
Als broer en zus
CPNB. 2005, 1e druk. Paperback, Ill.: niet geïllustreerd. boekenweek thrillers. T.g.v. de Maand van het Spannende Boek 2005. Goed.
Book number: 012308
€  3.00 [Appr.: US$ 3.83 | £UK 2.5 | JP¥ 306]
Keywords: boekenweek thrillers niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

APPEL, RENE.
Als broer en zus.
Amsterdam; CPNB; 2005; z.d.; 95 pag.; pocketboek; net exemplaar. -
Book number: 11226
€  3.60 [Appr.: US$ 4.6 | £UK 3 | JP¥ 367]
Keywords: Nederlands - Misdaad.
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ
ALS BROER EN ZUS. Juni - Maand van het Spannende Boek 2005.
2005 Uitgeverij Prometheus. Pocket. In keurige staat. 94 pag. Omslagontwerp: Mariska Cock.
Book number: 16913
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Keywords: psychologische thriller; oorspronkelijk
In shopping cart

More information

APPEL RENÉ, ROSS TOMAS (SAMENSTELLING)
De beste spannende verhalen uit Nederland en Vlaanderen
521 uitgevers, 2007, 709 .pp, hard cover, 15 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Leuven)
Book number: 256105&121(naZ)
€  20.00 [Appr.: US$ 25.54 | £UK 16.25 | JP¥ 2040]
Keywords: Spanning / Thrillers
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ Y MUYSKEN, PIETER.
Bilingüismo y contacto de lenguas.
Ariel: Barcelona, 1996. Paperback, 1st ed., attention stripes along text several pages, otherwise good copy, biliogr., index, 303 pp.
Book number: 36429
€  15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530]
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ
Complot
Zwijsen, 2003. Paperback. Pp: 119. Groep 7-8 / Leerjaar 5-6. Inclusief leestips. ISBN: 9789027675156. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1617192
€  4.00 [Appr.: US$ 5.11 | £UK 3.25 | JP¥ 408]
Catalogue: Kinderboeken
Keywords: 9789027675156
In shopping cart

More information

 -
APPEL, RENE
Complot + Schone handen + Los geld + Spanning + Tweestrijd + Geweten + De derde persoon + De echtbreker + Weerzin + Zinloos geweld + Noodzakelijk kwaad + Doorgeschoten + Van twee kanten + Loverboy [SET 14 boeken samen]
Anthos, Bert Bakker, Prometheus, Contact, Elzenga, 13 x paperback + 1 x gebonden, porto 6,75 euro, boeken zijn in gelezen maar in goede staat. U betaalt maar 1 keer verzendkosten..
Book number: B2D5/75722
€  45.00 [Appr.: US$ 57.46 | £UK 36.5 | JP¥ 4590]
Catalogue: Partijen
In shopping cart

More information

 -
APPEL, RENÉ
De derde persoon
Paperback; 2e druk, 1991; Uitgeverij Bert Bakker, Amsterdam; 231pp.; Leesvouwen rug -- Conditie: Redelijk
Book number: 062973
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Keywords: Nederlands
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ
De derde persoon
1997. Paperback. Pp: 218. Een vrouw die zich geterroriseerd voelt door haar ex-vriend, krijgt steun van een andere man. ISBN: 9789035118959. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1389782
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789035118959
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ
De derde persoon
Amsterdam, Bert Bakker. 1991, 2e druk. Paperback, Ill.: niet geïllustreerd. thriller. Omslag Rick Vermeulen/Dick Weisz. Goed.
Book number: 020544
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Keywords: thriller niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ
De derde persoon.
Amsterdam, Ooievaar pocket, 1994. 231blz., formaat 11-18cm. - goed
Book number: 18359
€  5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510]
Catalogue: Literatuur
Keywords: De derde persoon.
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ.
De derde persoon.
Amsterdam, Bert Bakker, 1990. Paperback. 231 p.
Book number: M1517
€  8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
Catalogue: Proza
Keywords: proza
In shopping cart

More information

APPEL, RENE
De Derde Persoon
Amsterdam, Bert Bakker. 1990, First Edition. (ISBN: 9035109074) Pb. 231p.. Goed.
Book number: 015885
€  4.50 [Appr.: US$ 5.75 | £UK 3.75 | JP¥ 459]
Catalogue: Detectives
Keywords: 9035109074
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ, MAARTEN 'T HART, LYDIA ROOD, PETER DE ZWAAN, RINUS FERDINANDUSSE, TOMAS ROSS, INA BOUMAN, FELIX THIJSSEN, ROEL JANSSEN, HENK APOTHEKER
De dood van een kroonprins
Amsterdam, Bezige Bij. 2002, 1e druk. Grote paperback, Ill.: niet geïllustreerd. thriller literatuur. Omslag Studio Jan de Boer. Goed.
Book number: 025927
€  8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816]
Keywords: thriller literatuur niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

APPEL, RENE
Doorgeschoten
Amsterdam, Bert Bakker. 2003, Eerste druk. (ISBN: -) Paperback, 1n2 4. 296 pag. Goede staat.
Book number: 021761
€  8.50 [Appr.: US$ 10.85 | £UK 7 | JP¥ 867]
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ
Doorgeschoten.
Amsterdam, Bert Bakker, 2003. 298pp gelijmd, paperback, goede staat, Tweedehands; .
Book number: 1109032619
€  6.90 [Appr.: US$ 8.81 | £UK 5.75 | JP¥ 704]
Keywords: Literaire Thriller
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ.
Doorgeschoten
Bert Bakker, 2003. Ed./Druk: 1. Paperback. Pp: 296. ISBN: 9789035125407. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U756877
€  6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612]
Catalogue: Romans
Keywords: 9789035125407
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ
Foute boel
Wolters-Noordhoff (Groningen), 2002, ISBN 9001554660, 160 blz. paperback, goede staat
Book number: 8147372
€  3.00 [Appr.: US$ 3.83 | £UK 2.5 | JP¥ 306]
In shopping cart

More information

APPEL, RENE
Gefangen in Kids City
Nagel & Kimche, 2000 guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren ISBN: 3312009014. gut - gebraucht
Book number: BU333536
€  6.99 [Appr.: US$ 8.92 | £UK 5.75 | JP¥ 713]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

APPEL, RENE
Gefangen in Kids City
Deutscher Taschenbuch Verlag, 2002 ordentliches Exemplar, Gebrauchsspuren vor allem am Einband, etwas berieben ISBN: 3423621052. gut - gebraucht
Book number: BU321173
€  6.99 [Appr.: US$ 8.92 | £UK 5.75 | JP¥ 713]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

APPEL, RENÉ:
Gefangen in Kids City.
Zürich : Nagel und Kimche 2000.. Pp. insgesamt guter Zustand, berieben, Gebrauchsspuren am Einband, Zustand 3, Gefangen in Kids City. Appel, René: ISBN: 3312009014. gut - gebraucht
Book number: BU387262
€  8.79 [Appr.: US$ 11.22 | £UK 7.25 | JP¥ 896]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

[KINDER- / JUGENDBÜCHER]. - APPEL, RENE.:
Gefangen in Kids City.
Nagel & Kimche, Zürich 2000 164 S. 8°. Original-Pappband, Einband leicht berieben, sonst gutes Exemplar ohne Gebrauchsspuren.
Book number: 43604
€  2.40 [Appr.: US$ 3.06 | £UK 2 | JP¥ 245]
In shopping cart

More information

APPEL, RENE
Geronnen bloed
Uitgever: Bakker Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Paperback ISBN 9789035113848
Book number: 19237
€  11.99 [Appr.: US$ 15.31 | £UK 9.75 | JP¥ 1223]
Keywords: 9789035113848
In shopping cart

More information

APPEL, RENE
Geronnen Bloed
Amsterdam, Bert Bakker. 1994, First Edition. (ISBN: 9035113845) Pb. Very Good.
Book number: 014505
€  5.25 [Appr.: US$ 6.7 | £UK 4.25 | JP¥ 535]
Catalogue: Detectives
Keywords: 9035113845
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | - Next page

New Search