| ||||
|
|
|
|||
| found: 40 books on 2 pages. This is page 1 - Next page |
Bijbelstof en belletrie Kampen, Kok. 1934, 1e druk. ingenaaid, Ill.: niet geïllustreerd. Rug besch. Redelijk. Book number: 008849 € 3.50 [Appr.: US$ 4.47 | £UK 3 | JP¥ 357] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Calvinistische en impressionistische aesthetiek. Kampen, Kok, 1935. 1e druk. Ingenaaid met papieren omslag, 8vo, Met noten. 48 pag. Book number: 008468 € 12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224] Catalogue: Algemeen - General
| In shopping cart More information div> |
Calvinistische en impressionistische aesthetiek. Kampen, J.H. Kok, 1935. Oorspr. omslag. 48 p. Book number: B7395 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Clara Feyona van Sytzama - Een vergeten dichteres uit de achttiende eeuw Amsterdam, 1921, 182 .pp, soft cover, 23 x 15 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Magazijn b) Book number: 210400&343A € 15.00 [Appr.: US$ 19.15 | £UK 12.25 | JP¥ 1530] Catalogue: Biografieën En Autobiografieën
Keywords: Biografieën en Autobiografieën | In shopping cart More information div> |
Davidisch of Salomonisch Kampen, Kok. 1927, 1e druk. ingenaaid, Ill.: niet geïllustreerd. Goed. Book number: 008850 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Destructivisme. Lezing gehouden op de jaarvergadering van het Verbond van Christelijke Letterkundige Kringen 2 januari 1937. (Calvinistische en impressionistische Aesthetiek III). Kampen, J.H. Kok, 1937. Ingenaaid. 43 p. Book number: K5204 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: - Rede
Keywords: rede | In shopping cart More information div> |
Eerherstel voor Schaepmans Aya Sofia. (Calvinistische en Impressionistische Aesthetiek II). Kampen, J.H. Kok, 1936. Oorspr. omslag. 61 p. Book number: R3149 € 10.00 [Appr.: US$ 12.77 | £UK 8.25 | JP¥ 1020] Catalogue: Geschiedenis
Keywords: geschiedenis | In shopping cart More information div> |
Eerherstel voor SCHAEPMANS AYA SOFIA - Calvinistische en impressionistische aesthetiek II. Kampen, Kok, 1936. 1e druk. Ingenaaid met papieren omslag, 8vo, Met noten en een dubbel addendum als bijlage. 61 pag. Book number: 008484 € 12.00 [Appr.: US$ 15.32 | £UK 9.75 | JP¥ 1224] Catalogue: Algemeen - General
| In shopping cart More information div> |
De Egyptische Holland. 1938 360pp Gebonden linnen roestvlekken Book number: 101332199 € 17.75 [Appr.: US$ 22.66 | £UK 14.5 | JP¥ 1810]
Keywords: literatuur | In shopping cart More information div> |
De Egyptische. Amsterdam-Holland, 1938, 362 blz., (enkele roestvlekjes verder goed exemplaar) Book number: 73245 € 16.00 [Appr.: US$ 20.43 | £UK 13 | JP¥ 1632] Catalogue: Varia
| In shopping cart More information div> |
De Egyptische. Holland, 1938.. Gebonden . Met lichtbeschadigd stofomslag 360 pp. Book number: 101362954 € 10.50 [Appr.: US$ 13.41 | £UK 8.5 | JP¥ 1071]
Keywords: Roman | In shopping cart More information div> |
De Egyptische Holland. First Edition. Gebonden. 361p. Goed. -- Champ-ClarkBook number: 030826 € 9.50 [Appr.: US$ 12.13 | £UK 7.75 | JP¥ 969] Catalogue: Geography, Geografique, Geografie
| In shopping cart More information div> |
De Egyptische. Holland. 1938. . 359 p. Unieke en zeldzame roman van de bekende wetenschapper. Gebonden. Goede staat. Enige roestvlekken. . -- Utz BoekenBook number: 35872 € 16.30 [Appr.: US$ 20.81 | £UK 13.25 | JP¥ 1662] Catalogue: Fictie Nederlands
| In shopping cart More information div> |
De Egyptische Holland. 1938 360pp gebrocheerd roestvlekken op de rug verkleurd Book number: 101324443 € 17.75 [Appr.: US$ 22.66 | £UK 14.5 | JP¥ 1810]
| In shopping cart More information div> |
Van Hollands kusten. P.N.van Kampen Amsterdam, 1932., 103 pp., half linnen. . ***2e druk. Book number: 189-455 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612] Catalogue: NED. LITT. TAAL & LETTERKUNDE
| In shopping cart More information div> |
Van Hollands Kusten Amsterdam, Van Kampen. 1907, First Edition. Gebonden. 103p. Goed. -- Champ ClarkBook number: 014860 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: Poezie, Poetry
| In shopping cart More information div> |
VAN HOLLANDS KUSTEN. Amsterdam, P. N. Van Kampen & Zoon N.V. 1932. 2e druk 103 pp. halflinnen gebonden goudopdruk. Rug verkleurd. Randen platten en binnenwerk enige vergeling. in goede staat Book number: 30301 € 6.00 [Appr.: US$ 7.66 | £UK 5 | JP¥ 612]
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Van Hollands kusten (poëzie); A'dam, Van kampen, 1907, 1e, 104p., linnen, omslag H.C.A. van K., portret op verso frontispiece, voorwerk wat roest, naam op titelpag., Book number: 20072 € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Poëzie
Keywords: poëzie | In shopping cart More information div> |
Het Hooglied. Metrische bewerking me nieuwe verklaring. De Graafschap, Aalten, 1950. Oorspr. omslag 78 p. iets roestvlekkig Book number: R4555 € 8.00 [Appr.: US$ 10.21 | £UK 6.5 | JP¥ 816] Catalogue: - Poëzie Vertaald
Keywords: poëzie vertaald | In shopping cart More information div> |
Het Hooglied in de eeuwigheid Aalten, De Graafschap. 1952, 1e druk. geniet, Ill.: niet geïllustreerd. Goed. Book number: 008851 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: literatuur en boeken over boeken
Keywords: niet geïllustreerd | In shopping cart More information div> |
Het Hooglied. Proeve eener nieuwe verklaring Kampen, Kok. 1928. Hard Cover. 68 pp. Book number: 0027820 € 5.00 [Appr.: US$ 6.38 | £UK 4.25 | JP¥ 510] Catalogue: Oude testament
| In shopping cart More information div> |
Het Hooglied. Metrische bewerking met nieuwe verklaring. Aalten 1950. geb. 78 pp. Book number: T4305 € 7.00 [Appr.: US$ 8.94 | £UK 5.75 | JP¥ 714] Catalogue: Oude testament
Keywords: Oude testament | In shopping cart More information div> |
In 's Levens Opgang. Rotterdam, Daamen 1907. Or.linn. 353 pp. Book number: 23649 € 25.00 [Appr.: US$ 31.92 | £UK 20.25 | JP¥ 2550]
Keywords: RELIGION | In shopping cart More information div> |
In 's levens opgang Daamen. 1907 353pp Gebonden linnen verkleurd op rug Book number: 101378407 € 10.95 [Appr.: US$ 13.98 | £UK 9 | JP¥ 1117]
| In shopping cart More information div> |
Jeroesjaleem verloren. I. De Sjoenemietische; II. De Egyptische; III. De Aulische; IV. De Sidonische; V. De Aetiopische. 5 dln. compl. Kampen/Aalten, 1932 - 1953. Or. linnen, 379/ 360/ 326/ 464/ 336 pp. Book number: T6400 € 40.00 [Appr.: US$ 51.07 | £UK 32.5 | JP¥ 4080] Catalogue: Oude testament
Keywords: Oude testament | In shopping cart More information div> |