| ||||
|
|
|
|||
| found: 608 books on 25 pages. This is page 1 - Next page |
Gebroken vleugels De Kern, 2005. Ed./Druk: 2. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 375. ISBN: 9789032509491. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1715351 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032509491 | In shopping cart More information div> |
Gefluister in de nacht. Het vervolg op de geheimen van Heavenstone Ed./Druk: 1. Gekartonneerd. Pp: 320. De nog altijd verlegen Semantha keert na haar eindexamen aan een exclusieve, particuliere school terug naar het landhuis van haar familie. De pijnlijke herinneringen aan haar moeder en zus Cassie zijn nog even levendig als altijd. Het lijkt wel of Semantha wordt achtervolgd door een stem uit het graf: de hatelijke en dominante Cassie lijkt haar in haar macht te hebben alsof ze nog leeft. Maar haar vader is hertrouwd en er is een nieuwe kans op een mooie toekomst en geluk. Zal Semantha de geest van Cassie van zich af kunnen schudden?. ISBN: 9789032511913. Cond./Kwaliteit: Als nieuw. Book number: U1460937 € 13.00 [Appr.: US$ 17.15 | £UK 11 | JP¥ 1332] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032511913 | In shopping cart More information div> |
Mysteries van de morgen. Dawn De Kern, 1991. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 278. ISBN: 9789032503567. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U675851 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032503567 | In shopping cart More information div> |
Mysteries van de morgen. Dawn De Kern, 1991. Ed./Druk: 1. Gekartonneerd met stofomslag. Pp: 278. ISBN: 9789032503567. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U456579 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032503567 | In shopping cart More information div> |
Vlucht uit het weeshuis De Kern, 1999. Gekartonneerd. Pp: 352. Vier Amerikaanse weesmeisjes ontvluchten het tehuis waar ze door hun pleegvader bedreigd worden. ISBN: 9789032506919. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1489782 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032506919 | In shopping cart More information div> |
All That Glitters New York, Pocket Books. 1995. (ISBN: 0671873199) Mass Market Paperback. 344 pp. Very Good. Book number: 81115 AUD 10.00 [Appr.: EURO 8.25 US$ 10.65 | £UK 7 | JP¥ 827] Catalogue: General Fiction
Keywords: General Fiction 0671873199 | In shopping cart More information div> |
All That Glitters GREAT BRITAIN, BCA. 1995, BCA. Hard Cover, 8vo - over 7¾" - 9¾" tall. Near Fine/Near Fine. 1st BCA edition of the book. Near Fine book and dw. Lovely copy. Book number: VAN002 GBP 2.75 [Appr.: EURO 3.5 US$ 4.34 | JP¥ 337]
| In shopping cart More information div> |
All That Glitters London: Simon & Schuster, 1995. First Edition. Black hardback cloth cover. 344pp :: 240mm x 160mm (9" x 6"). VG : in very good condition with dust jacket . -- Barter BooksBook number: and01 GBP 8.60 [Appr.: EURO 10.5 US$ 13.56 | JP¥ 1053] Catalogue: Fiction
Keywords: Fiction First Editions | In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn 1997. Paperback. Pp: 254. ISBN: 9789044924817. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U915240 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410] Catalogue: Romans
Keywords: 9789044924817 | In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn 1986. Paperback. Pp: 254. Het verschrikkelijke verleden komt weer boven bij een gelukkig echtpaar door de komst van nieuwe buren en de daaropvolgende geestelijke aftakeling van hun jongste zoon. ISBN: 9789032502768. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1003271 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666] Catalogue: Romans
Keywords: 9789032502768 | In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn Baarn, De Kern, 1982. 254 pp., paperback. 19e druk. 8vo. Inscr.: . goed. Book number: 1276 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Streekromans
| In shopping cart More information div> |
Als Een Regenbui 2000, isbn 9051085214, areopagus, gebonden, met omslag, 352 blz. zeer goede staat -- MooiboekBook number: 8114190 € 4.50 [Appr.: US$ 5.94 | £UK 4 | JP¥ 461]
| In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn 1982. Papieren omslag. Pp: 254. ISBN: 9789032501693. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U620666 € 4.95 [Appr.: US$ 6.53 | £UK 4.25 | JP¥ 507] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032501693 | In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn 1982. Papieren omslag. Pp: 254. ISBN: 9789032501693. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U373019 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Spannende boeken
Keywords: 9789032501693 | In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Als nieuw Binding: Hardcover ISBN 9789032501693 -- Budget BoekBook number: 18620 € 11.99 [Appr.: US$ 15.81 | £UK 10.25 | JP¥ 1228]
Keywords: 9789032501693 | In shopping cart More information div> |
Als een regenbui De kern, 2000, Gebonden, met omslag, in bijna nieuwstaat, 352 pp. -- MooiboekBook number: 8097590 € 4.50 [Appr.: US$ 5.94 | £UK 4 | JP¥ 461]
| In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn. Baarn, De Kern, 1982. Softcover, pb, 8vo, 254 pp. As new Book number: 43717 € 6.00 [Appr.: US$ 7.91 | £UK 5.25 | JP¥ 615] Catalogue: LITERATURE
| In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn 1986. Paperback. Pp: 254. Het verschrikkelijke verleden komt weer boven bij een gelukkig echtpaar door de komst van nieuwe buren en de daaropvolgende geestelijke aftakeling van hun jongste zoon. ISBN: 9789032502768. Cond./Kwaliteit: Redelijk. Book number: U1014823 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512] Catalogue: Romans
Keywords: 9789032502768 | In shopping cart More information div> |
Als er doornen zijn, vert. Parma van Loon. Baarn, De Kern, 16e dr., z.j. 254pp gelijmd, paperback, Dollanganger Saga, goede staat, Tweedehands; . Book number: 1100011981 € 4.50 [Appr.: US$ 5.94 | £UK 4 | JP¥ 461] Catalogue: Misdaad, Thrillers en SF
Keywords: Spannende Roman | In shopping cart More information div> |
V.C. Andrews II. 1988. Paperback. ISBN: 9780671919429. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1225087 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Romans
Keywords: 9780671919429 | In shopping cart More information div> |
L'ANGE DE LA NUIT - DARK ANGEL ISBN : 2277228702. EDITIONS J'AI LU N°2870. 1992. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 401 pages. ¶ Traduit de l'américain par M-P. Pettitt et F. Jamoul. -- Le-livre.comBook number: RO90063819 € 10.95 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1122]
Keywords: Littérature américaine | In shopping cart More information div> |
L'ANGE DE LA NUIT. ISBN : 2277021415. FLAMME.. 1988.. In-8 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur acceptable. 401 pages. 1ère de couverture illustrée en couleurs. ¶ Roman traduit de l'américain par Marie-Pierre Pettitt et Françoise Jamoul. -- Le-livre.comBook number: R150078829 € 49.50 [Appr.: US$ 65.29 | £UK 41.5 | JP¥ 5070]
Keywords: Littérature américaine | In shopping cart More information div> |
L'ANGE DE LA NUIT - DARK ANGEL ISBN : 2277228702. EDITIONS J'AI LU N°2870. 1990. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 401 pages. ¶ Traduit de l'américain par M-P. Pettitt et F. Jamoul. -- Le-livre.comBook number: RO90063817 € 10.95 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1122]
Keywords: Littérature américaine | In shopping cart More information div> |
L'ANGE DE LA NUIT - DARK ANGEL ISBN : 2277228702. EDITIONS J'AI LU N°2870. 1993. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 401 pages. ¶ Autre année disponible : 1995. Traduit de l'américain par M-P. Pettitt et F. Jamoul. -- Le-livre.comBook number: RO90063818 € 10.95 [Appr.: US$ 14.44 | £UK 9.25 | JP¥ 1122]
Keywords: Littérature américaine | In shopping cart More information div> |
April De Kern, 2007, 320 .pp, hard cover/dust jacket, 15 x 23 cm. 0. Goed/Good/Bien/Gut. Nederlands/Dutch/Néerlandais/Niederländisch. (Mag Westerlo) Book number: 270227&316G € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Vertaalde Literatuur
Keywords: Vertaalde literatuur | In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page