ascending
descending
found: 208 books on 9 pages. This is page 1
- Next page

VAN AMMERS-KULLER, JO
Tegen den stroom op
Tjeenk Willink, 1917. Linnen band. Pp: 264. Cond./Kwaliteit: Redelijk.
Book number: U1219444
€  7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Catalogue: Kinderboeken
In shopping cart

More information

 -
AMMERS-KÜLLER JO VAN
DER APFEL UND EVA
Carl Schünemann. 1932. In-12 Carré. Relié. Bon état. Couv. défraîchie. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 319 pages. Ouvrage en allemand.
Book number: RO60017625
€  19.80 [Appr.: US$ 26.11 | £UK 16.75 | JP¥ 2028]
Keywords: Langues germaniques. Allemand
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN.
Der Apfel und Eva. Aus dem Holländischen von Eva Schumann.
Bremen, Schünemann (1932). 323 (1) S. OLn. Ecken u. Kanten stärker berieb. Mit eh. Widmung d. Verf. am Vorsatz.
Book number: 4428-01
€  25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP¥ 2561]
Catalogue: Literatur
Keywords: Literatur
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN.
De appel en Eva.
Amsterdam : J.M. Meulenhoff, 1932. 2e druk. Orig. cloth decorated binding. 320 pp. (De opstandigen, deel 3). Bandontwerp van Ella Riemersma. Mailorder only - Alleen verzending mogelijk. Deel 3 van de roman-trilogie de Opstandigen, een familiekroniek van de Coornherts.. ISBN
Book number: #226743
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
Keywords: doos, LITERATURE .
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN.
De appel en Eva.
Amsterdam,Meulenhoff,1932,1ste druk. Geb.or.lin.320p. Reeks: De oorspronkelijke roman. - Rug licht beschadigd. * Derde deel van de trilogie "De Opstandigen".
Book number: 4864
€  7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

AMMERS - KÜLLER, JO VAN
De appel en Eva.
Amsterdam, J.M. Meulenhoff,. 1932. (5e). 320 pp. gebonden
Book number: 101455723
€  11.00 [Appr.: US$ 14.51 | £UK 9.25 | JP¥ 1127]
Keywords: romans
In shopping cart

More information

 -
AMMERS-KULLER JO VAN
LE DAUPHIN PERDU
Intercontinentale du Livre. 1957. In-8 Carré. Relié, Jaquette. Bon état. Couv. convenable. Dos satisfaisant. Intérieur frais. 347 pages. Photos en noir et bleu en frontispices.
¶ Louis XVII, roi de France et de Navarre...
Book number: RO40099687
€  24.90 [Appr.: US$ 32.84 | £UK 21 | JP¥ 2551]
Keywords: Politiciens, economistes, juristes, enseignants
In shopping cart

More information

VAN AMMERS-KÜLLER JO
Le dauphin perdu
Marabout, 536 .pp, paperback, 11 x 18 cm. Le roman qui éclaircit l'énigme de Louis XVII, Band wat verkleurd/Discolouration, Naam op titelpagina/Name on title page, Traduit du néerlandais par Annie Mesritz (De kolibrie op het gouden nest), Gevouwen rug/Folded back. Goed/Good/Bien/Gut. Frans/French/Français/Französisch. (Mag Westerlo)
Book number: 152975&344E
€  3.00 [Appr.: US$ 3.96 | £UK 2.75 | JP¥ 307]
Keywords: Franse literatuur
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN, ALS: ADRIAAN HULSHOFF
Dorstig paradijs. Een Curaçaose roman.
Amsterdam, A.J.G. Strengholt, [1949]. Gedecoreerd linnen met stofomslag (ontwerp Frans Mettes). 400 p. 1e druk. Prijsje uit omslag geknipt. Heel lichte randschade, maar een verbazend mooi exemplaar.
¶ Jo van Ammers-Küller kreeg vanwege haar Duitsgezindheid in 1945 een publicatieverbod voor 8 jaar opgelegd, maar zij schreef onder pseudoniem deze niet geheel van racisme gespeende roman, die vele malen herdrukt werd.
Book number: 259412
€  28.00 [Appr.: US$ 36.93 | £UK 23.5 | JP¥ 2868]
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN
Die drei Goldtöchter - Roman
Quelle . Gebundenes Bibliothekenexemplar(=foliert,Rückennummer,Stempel), 262 S. 20x12, (060729) Guter Zustand
Book number: BU020428
€  5.99 [Appr.: US$ 7.9 | £UK 5.25 | JP¥ 614]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN
Elzelina
Amsterdam, Geïllustreerde Pers. 1966, 1e druk. Pocket, Ill.: niet geïllustreerd. Gulden pocket detectives. Omslag Rien Poortvliet. Goed.
Book number: 011241
€  2.50 [Appr.: US$ 3.3 | £UK 2.25 | JP¥ 256]
Catalogue: Gulden pockets
Keywords: Gulden pocket detectives niet geïllustreerd
In shopping cart

More information

AMMERS-KULLER, JO VAN,
Elzelina.
Amsterdam, 1962. 320 pp. Or.karton.
Book number: 14404
€  6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666]
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN
Elzelina Die Reiterin der Grande Armee
Bremen, Schünemann, 1940. 500 S., Gebundene Ausgabe, Buch in gutem altersbedingtem Zustand, ohne Namenseintragung, ohne Widmung, Bild mit Tesa stabilisiert Text sehr gut, Elzelina Die Reiterin der Grande Armée, gut - gebraucht
Book number: BU057609
€  8.99 [Appr.: US$ 11.86 | £UK 7.75 | JP¥ 921]
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER VAN JO.
Elzelina. Gulden pocket.
Amsterdam, De geïllustreerde pers N.V., 191 blz. Omslagontwerp door Rien Poortvliet. Pocketboek. Gebruikersvlekken op snede
Book number: 4226
€  3.00 [Appr.: US$ 3.96 | £UK 2.75 | JP¥ 307]
Catalogue: Gulden pocket
Keywords: Gulden pocket./Rien Poortvliet
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER VAN., JO
Elzelina
Amsterdam, Meulenhoff. 8e. (ca 1940). harde kartonnen kaft, rug in linnen, foto's in zwart en wit waarvan 1 naar een miniatuur van Elzelina, naamstempel, 463 pp, goed.
Book number: 002225
€  5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512]
Keywords: Roman
In shopping cart

More information

 -
AMMERS-KULLER, JO VAN,
Elzelina.
Amsterdam, Strengholt, 1952. 320 pp. HB. Owner's mark endp.
Book number: 10014
€  6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666]
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER VAN., JO
Elzelina
Amsterdam, De Geïllustreerde Pers. 1966. Ill.: Rien Poortvliet (omslag). paperback, 191 pp, redelijk.
Book number: 002216
€  2.00 [Appr.: US$ 2.64 | £UK 1.75 | JP¥ 205]
Keywords: Roman Rien Poortvliet (omslag)
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN.
Elzelina. De geschiedenis van een hollandsche vrouw in de jaren 1776-1845.
Amsterdam,Meulenhoff,z.j.,9de druk. Geb.or.h.lin.455p. - Vlekjes op de band, hoeken versleten.
Book number: 68255
€  7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Keywords: LITERATURE/LITERATUR
In shopping cart

More information

 -
AMMERS-KULLER JO VAN
EVE ET LA POMME
PAYOT Autrefois et Aujourd'hui. 1946. In-12 Carré. Broché. Bon état. Couv. convenable. Dos frotté. Intérieur frais. 231 pages.
Book number: R160012802
€  19.80 [Appr.: US$ 26.11 | £UK 16.75 | JP¥ 2028]
Keywords: LITTERATURE (BELLES-LETTRES)
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN:
Familie Quist : [Roman] - Aus d. Holl. v. Eva Schumann
Dresden : Meinhold Verlagsgesellschft, (1943). ordentliches Exemplar, Gebrauchsspuren vor allem am Einband, berieben, Zustand 3, , Familie Quist : [Roman] - Aus d. Holl. v. Eva Schumann, Ammers-Küller, Jo van: gut - gebraucht
Book number: BU393379
€  8.99 [Appr.: US$ 11.86 | £UK 7.75 | JP¥ 921]
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN:
La famille Quist. (Traduit du hollandais).
Neuchâtel, Attinger, 1945, gr. in-8°, 304 p., non coupé, brochure originale illustrée, bon exemplaire.
¶ Please notify before visiting to see a book. Prices are excl. VAT/TVA (only Switzerland) & postage.
Book number: 28257
CHF 20.00 [Appr.: EURO 16.75 US$ 21.8 | £UK 14 | JP¥ 1693]
Keywords: dutch literature littérature-néerlandaise
In shopping cart

More information

AMMERS-KULLER, JO VAN
La Famille Coornvelt. Autrefois et aujourd'hui
Librairie Payot, 1944. Papieren omslag. Pp: 334. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1543019
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Catalogue: Romans
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN
Die Fraeun der Coornvelts
Bremen Carl Schünemann . Orig.Leineneinband (Buchrücken leicht lädiert,blass),451 S.20x13,(060701) Befriedigender Zustand
Book number: BU019994
€  5.99 [Appr.: US$ 7.9 | £UK 5.25 | JP¥ 614]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN
Die Frauen der Coornvelts - Frauenkreuzzug - Der Apfel und Eva - Romantrilogie
Gütersloh . Bertelsmann Lesering Befriedigender Zustand
Book number: BU210380
€  7.99 [Appr.: US$ 10.54 | £UK 6.75 | JP¥ 818]
In shopping cart

More information

AMMERS-KÜLLER, JO VAN:
Die Frauen Der Coornvelts
Carl Schünemann Verlag Bremen 1926.. Leinen-Hardcover guter Zustand, sauberes Exemplar, Einband mit Gebrauchsspuren, Zustand 3, Die Frauen Der Coornvelts Ammers-Küller, Jo Van: gut - gebraucht
Book number: BU380130
€  8.79 [Appr.: US$ 11.59 | £UK 7.5 | JP¥ 900]
Catalogue: Varia
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | - Next page

New Search