ascending
descending
found: 252 books on 11 pages. This is page 1
- Next page

ALTENA, ERNST (COMPILER).
Op Een Pad Van Briefpapier...: Brieven In De Poezie.
Vroom & Dreesmann, Amsterdam: 1993. Softcover. Very good condition. Dutch Text.
¶ 96 pages.
Book number: 50750X1
USD 19.75 [Appr.: EURO 15 | £UK 12.75 | JP¥ 1534]
Catalogue: POETRY
Keywords: (Poetry, Dutch Language). 9061040043
In shopping cart

More information

AHLBERG, JANET EN ALLAN / ERNST VAN ALTENA
Ik ga naar school
Haarlem, Gottmer 1990 geillustreerd 1e dr. - Bew. Uit het Engels door Ernst van Altena. - Karton, goed
Book number: J77210
€  4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410]
Keywords: prentenboek
In shopping cart

More information

ALBEE, EDWARD & ALTENA, ERNST VAN
In wankel evenwicht. (A delicate balance). Toneelspel in drie bedrijven
1976. Paperback. Pp: 97. Cond./Kwaliteit: Goed.
Book number: U1503987
€  6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666]
Catalogue: Over Literatuur
In shopping cart

More information

ALDERS HANNA, ERNST VAN ALTENA EA
Voor de taal pleiten voor de taal pleite is
Bariet 1989, 115 pag., paperback, ills, 15x23, conditie goed.
Book number: 46364
€  8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Catalogue: Taalkunde
Keywords: taalbehoud
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN / BOER, HERMAN PIETER DE / CONSTANT, JAC. G. / SCHEEPMAKER, NICO, WIJS, IVO DE
Aannemen alstublieft
Hollandsche Beton Maatschappij bv. 1985. Ill.: Ill.: Peter van Straaten. 48 pp. Ingenaaid/. Boek goed.
Book number: 06668
€  7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Keywords: Ill. : Peter Van Straaten
In shopping cart

More information

ALTENA, VAN ERNST E.A.
AANNEMEN ALSTUBLIEFT. Hollandsche Beton Maatschappij bv.
Uitgave: Inmerc BV, Wormer 1985. M.m.v. Herman Pieter de Boer/Jac.G. Constant/Nico Scheepmaker/Ivo de Wijs. Gebonden/ingenaaid. In perfecte staat. 48 pag. verhalen; bouw Illustraties: Peter van Straaten. Vormgeving: Loek de Leeuw e.a.
Book number: 8114
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN (TEXT) & PETER VAN STRAATEN (ILLUSTRATOR),
Accountant een vak als een ander. Een uitgave ter gelegenheid van het 25-jarig jubuileum van de Nederlandse Accountants Maatschap[1955-1980].
S.I. [Rotterdam], Nederlandse Accountants Maatschap, 1980. Medium oblong 8°., original blank limp wrappers, dustjacket. Association's logo in silver on front inner flap of dustjacket. [64]pp. 8 full page monochrome caricatural plates, monochrome and coloured illustrations in text, all after drawings by Peter van Straaten, table of contents. Association's A-4 sized printed presentation letter loosely inserted. Album with caricatural drawings and text commemmorating the 25th anniversary of the Dutch Accountants Association Rotterdam. Very fine copy.
Book number: 52588
€  25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP¥ 2561]
Keywords: gedenkboek commemmoration silver jubilee anniversary accountants association rotterdam history accountancy caricature parody straaten altena history dutch
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN
Accountant, een vak als een ander
Rotterdam, Nederlandse Accountants Maatschap, 1980. Paperback met stofomslag/with dustjacket, 19 x 23 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Uitgave ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de Nederlandse Accountants Maatschap. Zeer goed / very good.
Book number: 33138
€  12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280]
Keywords: gedenkboeken, accountants, boekhouders Peter van Straaten
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN/ STRAATEN, PETER VAN.
Accountant, een vak als een ander.
Z.p.; z.j. (ca. 1980); softcover; ill. in zwart wit, door Peter van Straaten; 24x20 cm.; n.p.
¶ Uitgegeven t.g.v. het 25 jarig jubileum van de Nederlandse Accountants Maatschap (N.A.M.).
Book number: 19913
€  20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
Keywords: finance illustrated books/geïllustreerde boeken illustrating/illustratie memorial books/gedenkboeken
In shopping cart

More information

 -
ALTENA, ERNST VAN
van Apollinaire tot Wedekind. dertig jaar poezie vertalen
Bussum, Uitgeverij Agathon, 1981 (eerste druk) paperback met flappen, 765 pp., porto 6,75 euro isbn 9023956630 in goede staat.
Book number: EJP650/70394
€  12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280]
Catalogue: Poezie
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN:
Van Apollinaire tot Wedekind, dertig jaar poëzie vertalen,
Bussum, Agathon, 1981, 766p, ing met omslag **pakketpost 6,75 NL, 8,69 EU **
Book number: 31123
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: poetry translations
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN
Van Apollinaire tot Wedekind. Dertig jaar poëzie vertalen.
Bussum. Uitgeverij Agathon. 1981. Original publisher's sewn white paperback, title spine, illustrated dustjacket, thick large 8vo: 766pp. [ij], bibliography, discography. Very fine copy. ISBN: 978-90-239-5663-8.
Book number: 51707
€  15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Keywords: 9789023956638
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN
Ballade van het optipessimisme
Liedjes voor niemand, zes nieuwe chansonteksten. Een Corvey Model, 1969. Geniet. Vormgeving Johan van Eikeren. Bep. Oplage. Pp. 15. Omslag met lichte gebruikssporen.
Book number: bn33473
€  8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819]
Catalogue: Bibliofiel
Keywords: poëzie, liedjes, nederlands
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN
BALLADE VAN HET OPTIPESSIMISME - liedjes voor niemand.
Amsterdam, Corvey - Het Model Voor De Uitgever, 1969. 1e druk. Cahier/geniet/flappen, 24,5cmx12cm, Dit zijn zes van de twaalf liedjes die met muziek in druk verschenen bij Editions Altona Amsterdam. Naar aanwijzing van Johan H. van Eikeren gezet uit de Univers. 15 pag.
Book number: 013238
€  9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922]
Keywords: papier
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST
Bevlogen wetenschap. De ontwikkeling van het aerodynamisch denken
Haarlem, Merck, Sharp & Dohme, 1987, 1ste druk. Kunstlederen band met stofomslag/with dustjacket, 31 pp, 22,5 x 13,5 cm, Ill.: tekeningen. Gedrukt op blauw papier. Gaaf / fine.
Book number: 6344
€  7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Keywords: Frank Dam
In shopping cart

More information

YANN QUEFFÉLEC (1949-). ERNST RUDOLF VAN ALTENA (1933-1999).
De brute bruiloft.
Breda : De Geus, Oorspr. Nederlandse uitg.: Tricht : Goossens, 1986. Vert. van:Les noces barbares. - Paris : Gallimard, 1985. (ISBN/EAN: 9052264570)
Book number: 24875
€  5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512]
Keywords: romans en novellen ; vertaald
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN; BERTHOLD, MARGOT
Caricaturana
Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789022612248
Book number: 2173
€  8.49 [Appr.: US$ 11.2 | £UK 7.25 | JP¥ 870]
Keywords: 9789022612248
In shopping cart

More information

 -
ALTENA, ERNST VAN,
Chansons van Ernst. Een selectie eigen luisterliedjes van Ernst van Altena.
Amst., Uitgeverij Heijnis, (1965). 24x13 cm. Papieromslag. 128 pp.
Book number: 1940
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Catalogue: Music/ General
Keywords: Twintigste eeuw Muziek/ Algemeen Songteksten
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN.
Chansons van nu. George Brassens - Jacques Brell - Jacques Prévert - Gilbert Bécaud - Charles Trenet - Charles Aznavour - Guy Béart - Anne Sylvestre.
Amsterdam[Heijnis], 1964, 141 pp. Pb.
Book number: 3474
€  9.50 [Appr.: US$ 12.53 | £UK 8 | JP¥ 973]
In shopping cart

More information

VAN ALTENA, ERNST
Chansons van Ernst (een selectie eigen luisterliedjes)
Amsterdam, Heijnis, 1965, 128pp.
Book number: T14877
€  9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922]
Keywords: Literatuur letterkunde muziek
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN
CHANSONS - Een selectie eigen luisterliedjes.
Amsterdam, Heijnis, 1965. 1e druk. Paperback met stofomslag, 24cmx12cm, Net exemplaar. 128 pag.
Book number: 003960
€  12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229]
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN
CHANSONS VAN ERNST - Een Selectie Luisterliedjes
1965, Heijnis, 1e druk. Paperback met stofomslag, 128 pp. verkleurd. Goede staat.
Book number: A10174
€  7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768]
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST VAN.
Chansons van Ernst, Een selectie eigen luisterliedjes,
Amsterdam[Heijnis], 1965, 128 pp. Pb.
Book number: 3473
€  7.15 [Appr.: US$ 9.43 | £UK 6 | JP¥ 732]
In shopping cart

More information

VAN ALTENA, ERNST
Chansons van Ernst. Een selectie eigen luisterliedjes van Ernst van Altena.
Amsterdam, Heijnis, 1965. In-8, 128 pp., papieromslag, op rug vastgekleefde stofomslag. Lichte verkleuring aan randen stofomslag, binnenin goed.
Book number: 13051
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: Ernst van Altena, luisterliedjes, liedteksten
In shopping cart

More information

ALTENA, ERNST [TRANSL.].
Chansons van nu. George Brassens - Jacques Brell - Jacques Prévert - Gilbert Bécaud - Charles Trenet - Charles Aznavour - Guy Béart - Anne Sylvestre.
Amsterdam. Uitgeverij Heijnis nv. 1964. Original publisher's sewn paperback, light-brown dustjacket, large 8vo: 142pp. portraits, dicography, colophon. Fine copy.
Book number: 47105
€  10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
In shopping cart

More information

| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page

New Search