| ||||
|
|
|
|||
| found: 252 books on 11 pages. This is page 1 - Next page |
Op Een Pad Van Briefpapier...: Brieven In De Poezie. Vroom & Dreesmann, Amsterdam: 1993. Softcover. Very good condition. Dutch Text. ¶ 96 pages. Book number: 50750X1 USD 19.75 [Appr.: EURO 15 | £UK 12.75 | JP¥ 1534] Catalogue: POETRY
Keywords: (Poetry, Dutch Language). 9061040043 | In shopping cart More information div> |
Ik ga naar school Haarlem, Gottmer 1990 geillustreerd 1e dr. - Bew. Uit het Engels door Ernst van Altena. - Karton, goed Book number: J77210 € 4.00 [Appr.: US$ 5.28 | £UK 3.5 | JP¥ 410] Catalogue: Kinder- en jeugdboeken
Keywords: prentenboek | In shopping cart More information div> |
In wankel evenwicht. (A delicate balance). Toneelspel in drie bedrijven 1976. Paperback. Pp: 97. Cond./Kwaliteit: Goed. Book number: U1503987 € 6.50 [Appr.: US$ 8.57 | £UK 5.5 | JP¥ 666] Catalogue: Over Literatuur
| In shopping cart More information div> |
Voor de taal pleiten voor de taal pleite is Bariet 1989, 115 pag., paperback, ills, 15x23, conditie goed. Book number: 46364 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Taalkunde
Keywords: taalbehoud | In shopping cart More information div> |
Aannemen alstublieft Hollandsche Beton Maatschappij bv. 1985. Ill.: Ill.: Peter van Straaten. 48 pp. Ingenaaid/. Boek goed. Book number: 06668 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717]
Keywords: Ill. : Peter Van Straaten | In shopping cart More information div> |
AANNEMEN ALSTUBLIEFT. Hollandsche Beton Maatschappij bv. Uitgave: Inmerc BV, Wormer 1985. M.m.v. Herman Pieter de Boer/Jac.G. Constant/Nico Scheepmaker/Ivo de Wijs. Gebonden/ingenaaid. In perfecte staat. 48 pag. verhalen; bouw Illustraties: Peter van Straaten. Vormgeving: Loek de Leeuw e.a. Book number: 8114 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
| In shopping cart More information div> |
Accountant een vak als een ander. Een uitgave ter gelegenheid van het 25-jarig jubuileum van de Nederlandse Accountants Maatschap[1955-1980]. S.I. [Rotterdam], Nederlandse Accountants Maatschap, 1980. Medium oblong 8°., original blank limp wrappers, dustjacket. Association's logo in silver on front inner flap of dustjacket. [64]pp. 8 full page monochrome caricatural plates, monochrome and coloured illustrations in text, all after drawings by Peter van Straaten, table of contents. Association's A-4 sized printed presentation letter loosely inserted. Album with caricatural drawings and text commemmorating the 25th anniversary of the Dutch Accountants Association Rotterdam. Very fine copy. Book number: 52588 € 25.00 [Appr.: US$ 32.97 | £UK 21 | JP¥ 2561]
Keywords: gedenkboek commemmoration silver jubilee anniversary accountants association rotterdam history accountancy caricature parody straaten altena history dutch | In shopping cart More information div> |
Accountant, een vak als een ander Rotterdam, Nederlandse Accountants Maatschap, 1980. Paperback met stofomslag/with dustjacket, 19 x 23 cm, Ill.: zwart/wit illustraties. Uitgave ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van de Nederlandse Accountants Maatschap. Zeer goed / very good. Book number: 33138 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280] Catalogue: Economie - Economy
Keywords: gedenkboeken, accountants, boekhouders Peter van Straaten | In shopping cart More information div> |
Accountant, een vak als een ander. Z.p.; z.j. (ca. 1980); softcover; ill. in zwart wit, door Peter van Straaten; 24x20 cm.; n.p. ¶ Uitgegeven t.g.v. het 25 jarig jubileum van de Nederlandse Accountants Maatschap (N.A.M.). Book number: 19913 € 20.00 [Appr.: US$ 26.38 | £UK 16.75 | JP¥ 2049]
Keywords: finance illustrated books/geïllustreerde boeken illustrating/illustratie memorial books/gedenkboeken | In shopping cart More information div> |
van Apollinaire tot Wedekind. dertig jaar poezie vertalen Bussum, Uitgeverij Agathon, 1981 (eerste druk) paperback met flappen, 765 pp., porto 6,75 euro isbn 9023956630 in goede staat. Book number: EJP650/70394 € 12.50 [Appr.: US$ 16.49 | £UK 10.5 | JP¥ 1280] Catalogue: Poezie
| In shopping cart More information div> |
Van Apollinaire tot Wedekind, dertig jaar poëzie vertalen, Bussum, Agathon, 1981, 766p, ing met omslag **pakketpost 6,75 NL, 8,69 EU ** Book number: 31123 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
Keywords: poetry translations | In shopping cart More information div> |
Van Apollinaire tot Wedekind. Dertig jaar poëzie vertalen. Bussum. Uitgeverij Agathon. 1981. Original publisher's sewn white paperback, title spine, illustrated dustjacket, thick large 8vo: 766pp. [ij], bibliography, discography. Very fine copy. ISBN: 978-90-239-5663-8. Book number: 51707 € 15.00 [Appr.: US$ 19.78 | £UK 12.75 | JP¥ 1536]
Keywords: 9789023956638 | In shopping cart More information div> |
Ballade van het optipessimisme Liedjes voor niemand, zes nieuwe chansonteksten. Een Corvey Model, 1969. Geniet. Vormgeving Johan van Eikeren. Bep. Oplage. Pp. 15. Omslag met lichte gebruikssporen. Book number: bn33473 € 8.00 [Appr.: US$ 10.55 | £UK 6.75 | JP¥ 819] Catalogue: Bibliofiel
Keywords: poëzie, liedjes, nederlands | In shopping cart More information div> |
BALLADE VAN HET OPTIPESSIMISME - liedjes voor niemand. Amsterdam, Corvey - Het Model Voor De Uitgever, 1969. 1e druk. Cahier/geniet/flappen, 24,5cmx12cm, Dit zijn zes van de twaalf liedjes die met muziek in druk verschenen bij Editions Altona Amsterdam. Naar aanwijzing van Johan H. van Eikeren gezet uit de Univers. 15 pag. Book number: 013238 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Algemeen - General
Keywords: papier | In shopping cart More information div> |
Bevlogen wetenschap. De ontwikkeling van het aerodynamisch denken Haarlem, Merck, Sharp & Dohme, 1987, 1ste druk. Kunstlederen band met stofomslag/with dustjacket, 31 pp, 22,5 x 13,5 cm, Ill.: tekeningen. Gedrukt op blauw papier. Gaaf / fine. Book number: 6344 € 7.00 [Appr.: US$ 9.23 | £UK 6 | JP¥ 717] Catalogue: Nederlandse literatuur - Dutch Literature
Keywords: Frank Dam | In shopping cart More information div> |
De brute bruiloft. Breda : De Geus, Oorspr. Nederlandse uitg.: Tricht : Goossens, 1986. Vert. van:Les noces barbares. - Paris : Gallimard, 1985. (ISBN/EAN: 9052264570) Book number: 24875 € 5.00 [Appr.: US$ 6.59 | £UK 4.25 | JP¥ 512]
Keywords: romans en novellen ; vertaald | In shopping cart More information div> |
Caricaturana Zonder Uitgever Zonder Jaar. Conditie Goed Binding: Paperback ISBN 9789022612248 -- Budget BoekBook number: 2173 € 8.49 [Appr.: US$ 11.2 | £UK 7.25 | JP¥ 870]
Keywords: 9789022612248 | In shopping cart More information div> |
Chansons van Ernst. Een selectie eigen luisterliedjes van Ernst van Altena. Amst., Uitgeverij Heijnis, (1965). 24x13 cm. Papieromslag. 128 pp. Book number: 1940 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Music/ General
Keywords: Twintigste eeuw Muziek/ Algemeen Songteksten | In shopping cart More information div> |
Chansons van nu. George Brassens - Jacques Brell - Jacques Prévert - Gilbert Bécaud - Charles Trenet - Charles Aznavour - Guy Béart - Anne Sylvestre. Amsterdam[Heijnis], 1964, 141 pp. Pb. Book number: 3474 € 9.50 [Appr.: US$ 12.53 | £UK 8 | JP¥ 973] Catalogue: Music, song texts
| In shopping cart More information div> |
Chansons van Ernst (een selectie eigen luisterliedjes) Amsterdam, Heijnis, 1965, 128pp. -- De LezenaarBook number: T14877 € 9.00 [Appr.: US$ 11.87 | £UK 7.75 | JP¥ 922] Catalogue: Literatuur, taal-en letterkunde
Keywords: Literatuur letterkunde muziek | In shopping cart More information div> |
CHANSONS - Een selectie eigen luisterliedjes. Amsterdam, Heijnis, 1965. 1e druk. Paperback met stofomslag, 24cmx12cm, Net exemplaar. 128 pag. Book number: 003960 € 12.00 [Appr.: US$ 15.83 | £UK 10.25 | JP¥ 1229] Catalogue: Algemeen - General
| In shopping cart More information div> |
CHANSONS VAN ERNST - Een Selectie Luisterliedjes 1965, Heijnis, 1e druk. Paperback met stofomslag, 128 pp. verkleurd. Goede staat. -- Boek na BoekBook number: A10174 € 7.50 [Appr.: US$ 9.89 | £UK 6.5 | JP¥ 768]
| In shopping cart More information div> |
Chansons van Ernst, Een selectie eigen luisterliedjes, Amsterdam[Heijnis], 1965, 128 pp. Pb. Book number: 3473 € 7.15 [Appr.: US$ 9.43 | £UK 6 | JP¥ 732] Catalogue: Music, song texts
| In shopping cart More information div> |
Chansons van Ernst. Een selectie eigen luisterliedjes van Ernst van Altena. Amsterdam, Heijnis, 1965. In-8, 128 pp., papieromslag, op rug vastgekleefde stofomslag. Lichte verkleuring aan randen stofomslag, binnenin goed. Book number: 13051 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024] Catalogue: Poetry - Poëzie - Poésie
Keywords: Ernst van Altena, luisterliedjes, liedteksten | In shopping cart More information div> |
Chansons van nu. George Brassens - Jacques Brell - Jacques Prévert - Gilbert Bécaud - Charles Trenet - Charles Aznavour - Guy Béart - Anne Sylvestre. Amsterdam. Uitgeverij Heijnis nv. 1964. Original publisher's sewn paperback, light-brown dustjacket, large 8vo: 142pp. portraits, dicography, colophon. Fine copy. Book number: 47105 € 10.00 [Appr.: US$ 13.19 | £UK 8.5 | JP¥ 1024]
| In shopping cart More information div> |
| Pages: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | - Next page